Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 1.třídy
Spartak Čelákovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janíček Petr1962kraj. muži 160 N 
2.Dražinovský Tomáš1983kraj. muži 160 N 
3.Mlejnek Jiří1977kraj. muži 161-200 
4.Přichystal Jiří1973reg. muži 11-15 
5.Bodlák Jan1972reg. muži 41-60 
6.Dlouhý Martin1971reg. muži 41-60 
7.Duška Daniel1982reg. muži 61-80 
8.Šnajdr Jakub2001reg. muži 81-100 
9.Míchal Jiří1967reg. muži 81-100 
10.Tuška Jan1994reg. muži 81-100 
11.Knor Tomáš1986reg. muži 101-130 
12.Jankovská Iveta1984reg. ženy 101-130 
13.Čech Ondřej2006reg. dci 161-190 
14.Vlček Matěj2005reg. muži 161-190 
15.Duška Rudolf1957nez. muži N 
TTC Brandýs n.L D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mühlfeit Luboš1975kraj. muži 201-250 
2.Ivan Milan1964kraj. muži 301-350 
3.Zatřepálková Lenka1968kraj. muži 350N 
4.Hendrych Ladislav1983reg. muži 41-60 
5.Vošahlík Radek1976reg. muži 41-60 
6.Nekola Tomáš st.1973reg. muži 41-60N 
7.Semián Richard1973reg. muži 61-80 
8.Doležalová Pavlína1979reg. muži 61-80 
9.Pelant Jiří1979reg. muži 81-100 
10.Svoboda Milan st.1975reg. muži 81-100 
11.Lang Petr1971reg. muži 101-130 
12.Bessenyey Vaszil1963reg. muži 131-160 
13.Hliněnský Martin2005reg. muži 161-190 
TTC Říčany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plíhal Martin1970reg. muži 41-60 
2.Černý Roman1980reg. muži 41-60 
3.Stárek Martin1983reg. muži 61-80 
4.Riedl Martin1991reg. muži 61-80 
5.Šanc Karel1953reg. muži 61-80 N 
6.Doskočil Matěj2003reg. muži 101-130 
7.Navrátil Jaroslav1963reg. muži 131-160 
8.Navrátil Pavel2001reg. muži 131-160 
9.Doskočil Jan1974reg. muži 131-160 
10.Peřinová Adéla2005reg. muži 191-216 
11.Voráč Jiří1982nez.  
12.Jícha Tomáš1972nez.  
13.Kohout Jindřich1949nez.  
TTC Říčany D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zámyslický Jaroslav1958kraj. muži 350 N 
2.Štěpánek Aleš1981reg. muži 31-40 
3.Vitvar Milan1973reg. muži 81-100 
4.Dědič David2004reg. muži 101-130 
5.Bébr Leoš1957reg. muži 131-160 
6.Dušek Zdeněk1983reg. muži 161-190 
7.Mencl Adam2006reg. muži 161-190 
8.Severa Lukáš2005reg. muži 161-190 
9.Hobzík Ondřej2007reg. muži 191-216 
10.Brunner Lukáš2005nez.  
11.Valenta Vratislav1976nez.  
12.Jaroš Petr1979nez.  
TJ Mnichovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hejný Stanislav ml.1973reg. muži 41.- 60. 
2.Novotný Miloslav1959reg. muži 61. - 80. 
3.Míka Petr1965reg. muži 61. - 80. 
4.Kožíšek Tomáš1961reg. muži 81. - 100. 
5.Trojánek Antonín1962reg. muži 101. - 130. 
6.Bareš Luboš1961reg. muži 131. - 160. 
7.Kovařík Petr1963nez.  
8.Novotný Richard1989nez. muži  
9.Skolil Lukáš1974nez. muži  
10.Zvěřina Tomáš1976nez. muži  
Spolek sportu Líbeznice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotrbáček Petr1964reg. muži 31-40 
2.Zloch Petr1985reg. muži 31-40N 
3.Laštůvka Petr1982reg. muži 41-60 
4.Ptáček Josef1969reg. muži 61-80 
5.Václavík Pavel1964reg. muži 61-80N 
6.Srbek Jan1957reg. muži 81-100 
7.Pavlík Zbyšek1976reg. muži 101-130 
8.Procházka Vladimír1960reg. muži 101-130 
9.Kotrbáček Matyáš2003reg. muži 101-130 
10.Flusser Jan1962reg. muži 101-130 
11.Samiec Roman1963reg. muži 101-130 
12.Smetana Roman1969reg. muži 131-160 
13.Švinger Jan1977reg. muži 131-160 
14.Doubrava Petr1992nez. muži  
SKST Úvaly A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bříza Vlastislav1970reg. muži 41. - 60. 
2.Jandovský Petr1986reg. muži 41. - 60. 
3.Kukla Oldřich ml.1974reg. muži 61. - 80. 
4.Michal Tomáš1979reg. muži 61. - 80. 
5.Bambas Petr1974reg. muži 61. - 80. 
6.Novák Aleš1975nez. muži 61. - 80. N 
7.Pilát Radek1980reg. muži 81. - 100. 
8.Kukla Oldřich st.1946reg. muži 101. - 130. 
9.Holý Zdeněk1989reg. muži 131. - 160. 
10.Trojan Petr1972reg. muži 131. - 160. 
11.Havel Marek1987reg. muži 131. - 160. 
12.Michalcová Martina1976reg. muži 131. - 160. 
13.Coufal Petr1971reg. muži 161. - 190. 
14.Hůlka Bohuslav 1974reg. muži 161. - 190. 
15.Moucha Radek1976reg. muži 161. - 190. 
16.Moucha Jaroslav1952reg. muži 161. - 190. 
17.Kuběna Ondřej1981reg. muži 191. - 216. 
18.Doucha Mladoš1951reg. muži 191. - 216. 
19.Kovařík Jaromír1969nez. muži 81. - 100. N 
20.Šochman Karel1952nez. muži  
21.Minařík Vladimír1951nez. muži  
22.Staněk Miroslav1981nez. muži  
23.Kocurek Martin1982nez. muži  
24.Hošek Petr1949nez. muži  
25.Procházka Milan1967nez. muži  
26.Bartel Michal1997nez. muži  
Aero Odolena Voda D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Topol Martin1973kraj. muži 161. - 200. 
2.Valenta Petr1960reg. muži 81. - 100. 
3.Tkáč Jan1955reg. muži 81. - 100. 
4.Topol Filip nejml.2004reg. muži 161. - 190. 
5.Hloušková Jana1976reg. muži 191. - 216. 
6.Bubeníček Jan2006reg. muži 191. - 216. 
7.Fofonka Karel1992reg. muži N 
8.Šulek Jakub2011reg. muži N 
9.Soušek Daniel2011reg. muži N 
10.Martinák Daniel2010reg. muži N 
Aero Odolena Voda B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Petr ml.1997reg. muži 41. - 60. 
2.Procházka Michal2002reg. muži 61. - 80. 
3.Hanák Michal1979reg. muži 81. - 100. 
4.Procházka Petr st.1971reg. muži 101. - 130. 
5.Vaňásek Miloš1973reg. muži 131. - 160. 
Aero Odolena Voda C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hudečková Věra1962reg. muži 61. - 80. 
2.Vyvial Pavel1975reg. muži 61. - 80. 
3.Kuchynka Pavel1975reg. muži 81. - 100. 
4.David Jan1979reg. muži 81. - 100. 
5.Hudečková Hana1987kraj. ženy 14.N 
6.Jež Rostislav1950reg. muži N 
7.Kuchynka Lukáš2009reg. muži N 
8.Jurčeková Barbora2007nez.  
9.Krejčí Vojta2010nez.  
T.J. Slavoj Veleň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šilhán Rudolf ml.1978reg. muži 61-80 
2.Němeček Petr1977reg. muži 81-100 
3.Novák Václav1977reg. muži 101-130 
4.Malý Jaroslav1960reg. muži 101-130 
5.Světlík Jiří1974reg. muži 101-130 
6.Sládek Daniel1974reg. muži Nez. 
7.Šilhán Rudolf st.1956reg. muži Nez. 
8.Němeček Pavel1977reg. muži Nez. 
9.Moc Marek1978reg. muži Nez. 
10.Nedbal Petr1972reg. muži Nez. 
11.Smetana Jiří1990reg. muži Nez. 
Sokol Velké Popovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lauko Ladislav1975reg. muži 31.-40. 
2.Šoltés Martin1971reg. muži 41.-60. 
3.Strnad Martin1998reg. muži 61.-80. 
4.Kaválek Radim2002reg. muži 61.-80. 
5.Doule Josef1972reg. muži 81. - 100. 
6.Holub Pavel1974reg. muži 81. - 100. 
7.Hejda Karel1955reg. muži 101. - 130. 
8.Hozman Luděk1964reg. muži 101. - 130. 
9.Petřík Zdeněk1956reg. muži 101. - 130. N 
10.Tyller Jiří1965reg. muži 131. - 160. 
11.Hynek Jaroslav1949reg. muži 161. - 190. 
12.Klápa Petr2008reg. muži 161. - 190. 
13.Novosád Pavel1950reg. muži 161. - 190. 
14.Pospíšil Ondřej2009reg. muži 161. - 190. 
15.Procházka Martin1967reg. muži 161.-190. N 
16.Dvořák Martin1971nez. muži  
Okresní přebor 2.třídy
Spartak Čelákovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bodlák Jan1972reg. muži 41-60 
2.Dlouhý Martin1971reg. muži 41-60 
3.Duška Daniel1982reg. muži 61-80 
4.Šnajdr Jakub2001reg. muži 81-100 
5.Míchal Jiří1967reg. muži 81-100 
6.Tuška Jan1994reg. muži 81-100 
7.Knor Tomáš1986reg. muži 101-130 
8.Jankovská Iveta1984reg. ženy 101-130 
9.Vlček Matěj2005reg. dci 161-190 
10.Čech Ondřej2006reg. dci 161-190 
11.Kučera Jan1974reg. muži 161-190 
12.Duška Rudolf1957nez. muži N 
13.Hrabal Aleš1972nez. muži N 
14.Čech Jakub1976nez. muži N 
15.Paal Daniel2000nez. muži N 
TTC Brandýs n.L E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nekola Tomáš st.1973reg. muži 41-60N 
2.Doležalová Pavlína1979reg. muži 61-80 
3.Semián Richard1973reg. muži 61-80 
4.Pelant Jiří1979reg. muži 81-100 
5.Svoboda Milan st.1975reg. muži 81-100 
6.Lang Petr1971reg. muži 101-130 
7.Bessenyey Vaszil1963reg. muži 131-160 
8.Hliněnský Martin2005reg. muži 161-190 
9.Vošahlík Marek2006reg. muži 191-216 
10.Koliandr Vladimír1946reg. muži 191-216 
ASK Stará Boleslav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juhász Radovan1955reg. muži 126 
2.Králík Martin1993reg. muži 139 
3.Králík Pavel1964reg. muži 141 
4.Pitro Miroslav1956reg. muži 165 
5.Svášek Bohumil st.1957reg. muži 196 
6.Mařák Zdeněk1944reg. muži N 
7.Jarý Jan1972reg. muži N 
TTC Říčany E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šanc Karel1953reg. muži 61-80 N 
2.Doskočil Matěj2003reg. muži 101-130 
3.Navrátil Jaroslav1963reg. muži 131-160 
4.Bébr Leoš1957reg. muži 131-160 
5.Navrátil Pavel2001reg. muži 131-160 
6.Doskočil Jan1974reg. muži 131-160 
7.Mencl Adam2006reg. muži 161-190 
8.Dušek Zdeněk1983reg. muži 161-190 
9.Severa Lukáš2005reg. muži 161-190 
10.Peřinová Adéla2005reg. muži 191-216 
11.Hobzík Ondřej2007reg. muži 191-216 
12.Stárek Karel nejml.2006reg. muži 191-216 
13.Brunner Lukáš2005nez.  
14.Dušek Denis2008nez.  
15.Jaroš Petr1979nez.  
16.Jícha Tomáš1972nez.  
17.Kohout Jindřich1949nez.  
18.Valenta Vratislav1976nez.  
19.Voráč Jiří1982nez.  
Spolek sportu Líbeznice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Václavík Pavel1964reg. muži 61-80N 
2.Srbek Jan1957reg. muži 81-100 
3.Pavlík Zbyšek1976reg. muži 101-130 
4.Procházka Vladimír1960reg. muži 101-130 
5.Kotrbáček Matyáš2003reg. muži 101-130 
6.Flusser Jan1962reg. muži 101-130 
7.Samiec Roman1963reg. muži 101-130 
8.Smetana Roman1969reg. muži 131-160 
9.Švinger Jan1977reg. muži 131-160 
10.Kreibich Pavel1976reg. muži 131-160 
11.Mohyla Jiří1944reg. muži 131-160 
12.Procházka Miroslav1945reg. muži 131-160 
13.Srbek Jiří1954reg. muži 131-160 
14.Hejný Miroslav1972reg. muži 131-160 
15.Švec Karel1959reg. muži 131-160 
16.Veleba Dušan1975nez. muži  
17.Doubrava Petr1992nez. muži  
18.Flusserová Vlasta1974nez. ženy  
SKST Úvaly B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bambas Petr1974reg. muži 61. - 80. 
2.Novák Aleš1975nez. muži 61. - 80. N 
3.Pilát Radek1980reg. muži 81. - 100. 
4.Kukla Oldřich st.1946reg. muži 101. - 130. 
5.Kocurek Martin1982nez. muži  
6.Kovařík Jaromír1969nez. muži 81. - 100. N 
7.Hůlka Bohuslav 1974reg. muži 161. - 190. 
8.Bartel Michal1997nez. muži  
9.Doucha Mladoš1951reg. muži 191. - 216. 
10.Hošek Petr1949nez. muži  
11.Procházka Milan1967nez. muži  
12.Štěpánek Vít2002nez. muži  
13.Plátenka Miroslav2008nez. muži  
14.Tourek Vojtěch2008nez. muži  
SKST Úvaly C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ittner Karel1962reg. muži 81. - 100. 
2.Holý Zdeněk1989reg. muži 131. - 160. 
3.Trojan Petr1972reg. muži 131. - 160. 
4.Havel Marek1987reg. muži 131. - 160. 
5.Michalcová Martina1976reg. muži 131. - 160. 
6.Coufal Petr1971reg. muži 161. - 190. 
7.Moucha Radek1976reg. muži 161. - 190. 
8.Moucha Jaroslav1952reg. muži 161. - 190. 
9.Kuběna Ondřej1981reg. muži 191. - 216. 
10.Šochman Karel1952nez. muži  
11.Minařík Vladimír1951nez. muži  
12.Staněk Miroslav1981nez. muži  
13.Koch Antonín2007nez. muži  
14.Mouchová Andrea2007nez. muži  
15.Ženíšek Zbyněk1977reg. muži 161. - 190. 
Sokol Mratín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skopal Roman1967reg. muži 61 - 80 
2.Vajgl Lukáš1979reg. muži 81-100 
3.Samborský Vladimír1961reg. muži 101 - 130 
4.Samborský Jakub1987reg. muži 101 - 130 
5.Semerák Lukáš1975reg. muži 101 - 130 
6.Slouka Martin1963reg. muži 131 - 160 
7.Carda Roman1961reg. muži N 
8.Kápar Miroslav1963reg. muži N 
9.Protiva Václav1965reg. muži N 
Sokol Přezletice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hataš Martin1963kraj. muži 301-350 
2.Dvořák Jan1971kraj. muži 350N 
3.Macho Martin1967reg. muži 61-80 
4.Hron Martin1978reg. muži 81-100 
5.Teplý Stanislav st.1958reg. muži 101-130 
6.Nováková Ivana1970reg. muži 101-130 
7.Antoš Václav2008reg. mži 10 
8.Horálek Jiří1966nez.  
Sokol Přezletice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Burša Martin1970reg. muži 101-130 
2.Weishaupt Antonín1953reg. muži 131-160 
3.Ptáčník Luboš1959reg. muži 131-160 
4.Spretka Jerzy1954reg. muži 161-190 
5.Rabochová Hana1975reg. muži 161-190 
6.Macek Pavel1963reg. muži 161-190 
Okresní přebor 3.třídy
Spartak Čelákovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Míchal Jiří1967reg. muži 81-100 
2.Tuška Jan1994reg. muži 81-100 
3.Knor Tomáš1986reg. muži 101-130 
4.Jankovská Iveta1984reg. ženy 101-130 
5.Mužíková Jana1976reg. ženy 191-216 
6.Skála Lukáš1980reg. muži 191-216 
7.Kučera Jan1974reg. muži 161-190 
8.Alexander Jaroslav1949reg. muži 161-190 
9.Ulman Jiří1975nez. muži N 
10.Macková Dana1981nez. ženy N 
11.Hrabal Aleš1972nez. muži N 
12.Hrabal Štěpán1975nez. muži N 
13.Čech Jakub1976nez. muži N 
14.Musil Tomáš2007nez. sži N 
15.Michelčík Adam2007nez. sži N 
16.Novotný Jakub2006nez. dci N 
17.Ulman Nikolas2010nez. mži n 
18.Dvořák Tomáš1978nez. muži N 
19.Paal Daniel2000nez. muži N 
TJ Jizera Káraný
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drlička Jan1968reg. muži 41-60 
2.Pokorná Bára2003reg. muži 101 - 130 
3.Pivoňka Bedřich2007nez. muži 191 - 216 
4.Mrázová Aneta2003reg. muži 191 - 216 
5.Havránek Lukáš2004nez. muži N 
6.Bergman Matyáš2008nez. muži 191 - 216 
7.Cafmeyer Nathan2009nez. muži NHostování z TJ Slavoj Praha, spolek
8.Dušák Josef2005nez. muži N 
9.Komárková Alžběta2004nez. muži N 
10.Dušák Matěj2009nez. muži N 
11.Trauškeová Anna2008nez. muži N 
TTC Říčany F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Navrátil Pavel2001reg. muži 131-160 
2.Doskočil Jan1974reg. muži 131-160 
3.Dušek Zdeněk1983reg. muži 161-190 
4.Hobzík Ondřej2007reg. muži 191-216 
5.Stárek Karel nejml.2006reg. muži 191-216 
6.Kůstka Tadeáš2006reg. sži 16 
7.Heisler Petr2007reg. mži 5 
8.Daněk Šimon2009reg. mži 7 
9.Dušek Denis2008nez.  
10.Brunner Lukáš2005nez.  
11.Jaroš Petr1979nez.  
12.Rozehnal Lukáš2007nez.  
13.Staněk Jiří2008nez.  
TTC Říčany G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mencl Adam2006reg. muži 161-190 
2.Severa Lukáš2005reg. muži 161-190 
3.Peřinová Adéla2005reg. muži 191-216 
4.Havlík Šimon2006reg. sži 13 
5.Tůma Adam2007reg. mži 4 
6.Valenta Václav2008reg. mži 15 
7.Severa Lukáš st.1972nez.  
8.Hendrych Adam2004nez.  
9.Jícha Tomáš1972nez.  
10.Kohout Jindřich1949nez.  
11.Menclová Kateřina1977nez.  
12.Valenta Vratislav1976nez.  
13.Strouhal Antonín2007nez.  
TTC Brandýs n.L F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vošahlík Radek1976reg. muži 41-60 
2.Svoboda Milan st.1975reg. muži 81-100 
3.Lang Petr1971reg. muži 101-130 
4.Bessenyey Vaszil1963reg. muži 131-160 
5.Hliněnský Martin2005reg. muži 161-190 
6.Koliandr Vladimír1946reg. muži 191-216 
7.Vošahlík Marek2006reg. muži 191-216 
8.Jeník Tadeáš2008nez. muži  
9.Nekola Tomáš ml.2001nez. muži  
10.Šumelda Alan1990nez. muži  
11.Svoboda Milan1999nez. muži  
12.Nekola Adam2004nez. muži  
13.Holečková Dana1983nez. muži  
Sokol Nehvizdy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Počepický Petr1972reg. muži 101-130 
2.Cimbůrek Martin1980reg. muži 101-130 
3.Liehm Ondřej1988reg. muži 131-160 
4.Macko Arnošt1968reg. muži 161-190 
5.Macko Lukáš1991reg. muži 161-190 
6.Hrdina Pavel1968reg. muži 161-190 
7.Horák Pavel1972reg. muži 191-216 
8.Znamenáček Petr1968reg. muži 191-216 
9.Pastír Roman1965nez. muži 191-216 
10.Holub Daniel1979reg. muži 191-216 
11.Marfinec Václav1974reg. muži 191-216 
Spolek sportu Líbeznice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotrbáček Matyáš2003reg. muži 101-130 
2.Flusser Jan1962reg. muži 101-130 
3.Samiec Roman1963reg. muži 101-130 
4.Smetana Roman1969reg. muži 131-160 
5.Švinger Jan1977reg. muži 131-160 
6.Kreibich Pavel1976reg. muži 131-160 
7.Procházka Miroslav1945reg. muži 131-160 
8.Mohyla Jiří1944reg. muži 131-160 
9.Srbek Jiří1954reg. muži 131-160 
10.Švec Karel1959reg. muži 131-160 
11.Hejný Miroslav1972reg. muži 131-160 
12.Veleba Dušan1975nez. muži  
13.Doubrava Petr1992nez. muži  
14.Flusserová Vlasta1974nez. ženy  
SKST Úvaly D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Coufal Petr1971reg. muži 161. - 190. 
2.Hůlka Bohuslav 1974reg. muži 161. - 190. 
3.Moucha Radek1976reg. muži 161. - 190. 
4.Moucha Jaroslav1952reg. muži 161. - 190. 
5.Kuběna Ondřej1981reg. muži 191. - 216. 
6.Doucha Mladoš1951reg. muži 191. - 216. 
7.Hošek Petr1949nez. muži  
8.Procházka Milan1967nez. muži  
9.Staněk Miroslav1981nez. muži  
10.Bartel Michal1997nez. muži  
11.Kocurek Martin1982nez. muži  
12.Kovařík Jaromír1969nez. muži 81. - 100. N 
13.Šochman Karel1952nez. muži  
14.Minařík Vladimír1951nez. muži  
15.Koch Antonín2007nez. muži  
16.Mouchová Andrea2007nez. muži  
17.Plátenka Miroslav2008nez. muži  
18.Štěpánek Vít2002nez. muži  
19.Tourek Vojtěch2008nez. muži  
20.Ženíšek Zbyněk1977reg. muži 161. - 190. 
Sokol Mratín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Semerák Lukáš1975reg. muži 101 - 130 
2.Slouka Martin1963reg. muži 131 - 160 
3.Kápar Miroslav1963reg. muži N 
4.Protiva Václav1965reg. muži N 
5.Carda Roman1961reg. muži N 
6.Kalous Václav1948reg. muži N 
Sokol Velké Popovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doule Josef1972reg. muži 81. - 100. 
2.Holub Pavel1974reg. muži 81. - 100. 
3.Hejda Karel1955reg. muži 101. - 130. 
4.Hozman Luděk1964reg. muži 101. - 130. 
5.Petřík Zdeněk1956reg. muži 101. - 130. N 
6.Tyller Jiří1965reg. muži 131. - 160. 
7.Hynek Jaroslav1949reg. muži 161. - 190. 
8.Klápa Petr2008reg. muži 161. - 190. 
9.Novosád Pavel1950reg. muži 161. - 190. 
10.Pospíšil Ondřej2009reg. muži 161. - 190. 
11.Procházka Martin1967reg. muži 161.-190. N 
Sokol Zvánovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bohm Luděk1992nez.  
2.Doležal Tomáš1972nez.  
3.Hobík Zdeněk1973nez.  
4.Karel Břetislav1956nez.  
5.Karel Dušan1985nez.  
6.Krčmář Daniel2004nez.  
7.Kubíček Jan1986nez.  
8.Percina Milan1963nez.  
9.Povýšil Tomáš1987nez.  
10.Šimek Oldřich1973nez.  
11.Strnad Václav1966nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy