Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor 1.tř
TJ Spartak Rožmitál B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Eisenreich Lukáš1982kraj. muži 251. - 300. 
2.Hořejší Miroslav1948reg. muži 71. - 100. 
3.Eisenreich Jindřich st.1950reg. muži 71. - 100. 
4.Melichar Luboš1962reg. muži 71. - 100. 
5.Drozen Jan1963reg. muži 100 N 
6.Zvelebil Miloš st.1940reg. muži 101. - 128. 
7.Dropa Miloš1967reg. muži N 
8.Hylmar Vladimír1949reg. muži N 
9.Pantůček František1957reg. muži N 
10.Vyhlas Radomír1965reg. muži N 
11.Pour Milan1969reg. muži N 
12.Stejskal Jan1973reg. muži N 
13.Vlasák Zbyněk1979reg. muži N 
14.Kadeřábek Ondřej2006reg. muži 71. - 100.Střídavý start z TTC Příbram
15.Kříž Petr1994reg. muži N 
TJ Spartak Čenkov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volek Václav1989kraj. muži 201.-250. 
2.Čížek Radek1986reg. muži 55.-70. 
3.Čepelák Miroslav1981reg. muži 71.-100. 
4.Kosová Magdalena2005reg. muži 71.-100. 
5.Kubát Vojtěch2004reg. muži 71.-100. 
6.Cvanciger Matúš2005reg. muži 71.-100.cizinec 
7.Šmejkal Pavel1999reg. muži 121.-126. 
8.Kubát Jan1981nez.  
9.Růtová Nela2005nez.  
10.Škrabal Jaroslav1961nez.  
11.Šmejkalová Aneta1999nez.  
SK Chraštice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Roman1985reg. muži 51.-70. 
2.Vopat Lubor1960reg. muži 71.-100. 
3.Voska Lukáš1988reg. muži 71.-100. 
4.Macoun Jakub2000reg. muži 71.-100. 
5.Mezek Josef1984reg. muži 101.-128. 
6.Hrkal Jindřich2008reg. sži 101.-128. 
7.Macoun Jiří1998reg. muži 101.-128. 
8.Burian Josef1970reg. muži 101.-128. 
9.Hrkal Jan2006nez. dci  
TJ Tatran Sedlčany D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Málek Miloš1965reg. muži 51.-70. 
2.Strnad Vladimír1961reg. muži 51.-70. 
3.Černý Jan2002reg. muži 51.-70. 
4.Homolka Libor1970reg. muži 70. N 
5.Kunc Zdeněk1967reg. muži 71.-100. 
6.Jarolímek Miroslav1954nez.  
7.Kunc Zdeněk ml.1991nez.  
8.Neužil Pavel1963nez.  
9.Matuška Vojtěch2007nez.  
10.Nguyen Kamil2005nez.  
11.Havel Filip2006nez.  
12.Král Ondřej2007nez.  
13.Hofmann Michael2006nez.  
14.Masarik Šimon2010nez.  
15.Nguyen Hoang Lam2009nez.  
16.Tatek Vojtěch2007nez.  
17.Vrzal Václav2006nez.  
18.Zeman Jakub2006nez.  
19.Zeman Matěj2009nez.  
TTC Příbram B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pinkava Pavel2001reg. muži 71. - 100. 
2.Švec Martin1999reg. muži 71. - 100. 
3.Říha Vladislav1970reg. muži 71. - 100. 
4.Bláha Jiří2001reg. muži 100N 
5.Silavecká Julie2004reg. muži 100N 
6.Mazanec Petr1973reg. muži 101. - 128. 
7.Silavecká Ema2006kraj. dky 9. 
8.Thomas Jan2006kraj. dci 36. 
9.Hejhal Tomáš2004kraj. dci 45. 
10.Zeman Lukáš2005kraj. dci 63. 
11.Mertlík Václav2009kraj. mži 10. 
TJ Sokol Hluboš-Paseky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlasák Jan1977reg. muži 1 
2.Plecitý Ondřej1991reg. muži 2 
3.Štverák Štěpán1980reg. muži 3 
4.Čajan Karel1970reg. muži 4 
5.Plecitý Tomáš1996reg. muži 5 
6.Kovalčík Vladimír1963reg. muži 6 
7.Krýsl Roman1975reg. muži 7 
8.Stočes František1947reg. muži 8 
9.Vokurka Petr1966reg. muži 9 
10.Štverák Josef ml.1978reg. muži 10 
11.Hasman Pavel1964reg. muži 11 
12.Šebek Stanislav1961reg. muži 12 
13.Plecitý Jaroslav1953reg. muži 13 
14.Procházka David1975reg. muži 14 
SK Březnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchopár Miroslav1959reg. muži 31-50 
2.Haník Josef1961reg. muži 51-70 
3.Říha Bohumil1983reg. muži 51-70 
4.Michal Tomáš1981reg. muži 71-100 
5.Soused Daniel2004reg. muži 101-128 
6.Sousedová Johana2005reg. muži 101-128 
7.Veltruský Jan2004reg. muži 101-128 
8.Pfleger Lambert2003reg. muži N 
9.Sousedová Dominika2003reg. muži N 
SK Březnice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bubeníček Ondřej1989reg. muži 51-70 
2.Medvecký Jan1951reg. muži 51-70 
3.Peterka Lukáš1985reg. muži 71-100 
4.Janeček Martin1994reg. muži 101-128 
5.Bambas Filip2004reg. muži 101-128 
6.Bubeníček Josef1964reg. muži N 
7.Bubeníček Josef ml.1986reg. muži N 
8.Haník Pavel1992reg. muži N 
9.Ovsík Lukáš2004reg. muži N 
10.Štefan Josef1944reg. muži N 
TJ Sokol Voznice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čížková Sylva1965reg. muži 70N 
2.Vacek Pavel1980reg. muži 71-100 
3.Skopec Martin1989reg. muži 71-100 
4.Palan Josef1980reg. muži 71-100 
5.Hovorka Karel1976reg. muži 100N 
6.Koš Vít2002reg. muži N 
7.Šimek Josef1959reg. muži 128N 
8.Kubeček Pavel1984reg. muži N 
9.Beneš Radim1959reg. muži N 
10.Kalaš Miloslav1951reg. muži N 
TJ SLAVOJ Obecnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tůma Radek1992kraj. muži 161.-200. 
2.Ječmen Jaroslav1962kraj. muži 301.-350. 
3.Steiner Petr1971kraj. muži 350N 
4.Brabenec Václav1959reg. muži 70. N 
5.Král Pavel1970reg. muži 71.-100. 
6.Vinš Stanislav1979reg. muži 71.-100. 
7.Podsedník Jaroslav1960reg. muži 100. N 
8.Samková Alena2003reg. muži 101.-128. 
9.Steinerová Vanessa2005reg. muži 101.-128. 
10.Krátká Tereza2004reg. muži 101.-128. 
11.Landsperská Michaela2004reg. muži 128. N 
12.Burian Václav1962nez.  
13.Srch Radek ml.2009nez.  
TJ Sokol Drahlín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Samek Jaroslav1968reg. muži 51-70 
2.Šutek Josef1958reg. muži 51-70 
3.Chvojka Ivan1955reg. muži 71-100 
4.Ondráček Oldřich1987reg. muži 71-100 
5.Müller Jan1967reg. muži 71-100 
6.Brynda Jaromír1972reg. muži 71-100 
7.Sláma Stanislav ml.1983reg. muži 71-100 
8.Lopata Stanislav1966reg. muži 100N 
9.Vlasatý Martin2005reg. dci 101-128 
10.Jaroš Antonín1952reg. muži 101-128 
11.Šefr Petr1964reg. muži 101-128 
SK Klučenic A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelenka Jiří1969reg. muži 71.-100. 
2.Šarközy Tibor1956reg. muži 71.-100. 
3.Ženíšek Jakub1972reg. muži 71.-100. 
4.Špác Jiří1955reg. muži 71.-100. 
5.Mošanský Jiří st.1965reg. muži 71.-100. 
6.Kulas Josef st.1966reg. muži 71.-100. 
7.Cardová Jana1967reg. muži 100N 
8.Králíčková Jana1970reg. muži 101.-150. 
9.Kulas Josef ml.2006reg. muži 101.-150. 
10.Květ Jakub2002reg. muži 101.-150. 
11.Lachout Pavel1957reg. muži 101.-150. 
12.Macke Michal1993reg. muži 101.-150. 
13.Stehlík Filip2001reg. muži 101.-150. 
14.Trachta Zdeněk1963reg. muži 101.-150. 
Regionální přebor 2.tř
TJ Spartak Rožmitál C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kříž Petr1994reg. muži N 
2.Pour Milan1969reg. muži N 
3.Trčka František1970reg. muži N 
4.Leitermann Pavel1989reg. muži N 
5.Toman Alexandr1966reg. muži N 
6.Hásek Pavel1984reg. muži N 
7.Vlasák Zbyněk1979reg. muži N 
8.Stejskal Jan1973reg. muži N 
9.Kůrka Jan1966reg. muži N 
10.Trčka David Josef2000reg. muži N 
11.Zvelebil Miloš st.1940reg. muži 101. - 128. 
12.Dropa Miloš1967reg. muži N 
13.Drozen Jan1963reg. muži 100 N 
TTC Příbram C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadeřábek Ondřej2006reg. muži 71. - 100. 
2.Silavecká Julie2004reg. muži 100N 
3.Mazanec Petr1973reg. muži 101. - 128. 
4.Silavecká Ema2006kraj. dky 9. 
5.Thomas Jan2006kraj. dci 36. 
6.Hejhal Tomáš2004kraj. dci 45. 
7.Zeman Lukáš2005kraj. dci 63. 
8.Sentenský Josef2007kraj. sži 37. 
9.Mertlík Václav2009kraj. mži 10. 
10.Kříž Vojtěch2004nez.  
11.MERTLÍK ŠTĚPÁN2011nez.  
TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimek Josef1959reg. muži 128N 
2.Koš Vít2002reg. muži N 
3.Kubeček Pavel1984reg. muži N 
4.Kalaš Miloslav1951reg. muži N 
5.Váňa Tomáš nejml.2008reg. muži NHostování z TJ Sokol Malá Hraštice
6.Červenka Tomáš1956reg. muži N 
7.Peták Zdeněk1958reg. muži N 
SK Chraštice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mezek Josef1984reg. muži 101.-128. 
2.Hrkal Jindřich2008reg. sži 101.-128. 
3.Macoun Jiří1998reg. muži 101.-128. 
4.Burian Josef1970reg. muži 101.-128. 
5.Hrkal Jan2006nez. dci  
TJ SLAVOJ Obecnice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vinš Stanislav1979reg. muži 71.-100. 
2.Král Pavel1970reg. muži 71.-100. 
3.Podsedník Jaroslav1960reg. muži 100. N 
4.Samková Alena2003reg. muži 101.-128. 
5.Steinerová Vanessa2005reg. muži 101.-128. 
6.Krátká Tereza2004reg. muži 101.-128. 
7.Landsperská Michaela2004reg. muži 128. N 
8.Burian Václav1962nez.  
9.Srch Radek ml.2009nez.  
TJ Sokol Drahlín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Müller Jan1967reg. muži 71-100 
2.Brynda Jaromír1972reg. muži 71-100 
3.Sláma Stanislav ml.1983reg. muži 71-100 
4.Lopata Stanislav1966reg. muži 100N 
5.Vlasatý Martin2005reg. dci 101-128 
6.Jaroš Antonín1952reg. muži 101-128 
7.Šefr Petr1964reg. muži 101-128 
TJ Sokol Příbram C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Máša Jan2003reg. muži 31. - 50. 
2.Müller Patrik2004reg. muži 100. N 
3.Vobejda Ladislav1974reg. muži 101. - 128. 
4.Pustějovský Jakub2005reg. muži 101. - 128. 
5.Hegedüs Petr2005reg. muži 101. - 128. 
6.Vobejda Marek2004reg. muži 101. - 128. 
7.Müller Jaroslav1961reg. muži 128. N 
8.Leitner Josef1969reg. muži 128. N 
9.Drozd Pavel2004reg. muži 128.N. 
10.Beran Vladislav1973reg. muži N. 
11.Drozd Aleš1974reg. muži N. 
12.Lobodáš Michal2004reg. muži N. 
SK Klučenic B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kulas Josef st.1966reg. muži 71.-100. 
2.Mošanský Jiří st.1965reg. muži 71.-100. 
3.Cardová Jana1967reg. muži 100N 
4.Králíčková Jana1970reg. muži 101.-150. 
5.Kulas Josef ml.2006reg. muži 101.-150. 
6.Květ Jakub2002reg. muži 101.-150. 
7.Lachout Pavel1957reg. muži 101.-150. 
8.Macke Michal1993reg. muži 101.-150. 
9.Stehlík Filip2001reg. muži 101.-150. 
10.Trachta Zdeněk1963reg. muži 101.-150. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy