Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor I, muži
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Duspiva Martin1972kraj. muži 161-200 
2.Jabůrek Jan1982kraj. muži 161-200 
3.Valenta Miroslav1952kraj. muži 301-400 
4.Vojta František1973kraj. muži 301-400 
5.Burda Ondřej1986kraj. muži 301-400 
6.Palivec Zdeněk1979kraj. muži 301-400 
7.Zima Jiří1966kraj. muži 301-400 
8.Vichérek Libor1953reg. muži 101-200 
9.Brož Tomáš1981reg. muži 101-200 
10.Duchoň Miroslav1980reg. muži 201-228 
11.Fošum Rudolf1965nez. muži  
12.Škoda Zdeněk1963nez. muži  
13.Škoda Martin1997nez. muži  
SK Pedagog ČB C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zeman Tomáš1991reg. muži 11 
2.Němeček Richard1952reg. muži 14 
3.Founě Jiří1975reg. muži 19 
4.Petr Pavel1992reg. muži 51-100 
5.Kudrna Arnošt1946reg. muži 101-200 
6.Bruckmüller Josef1946reg. muži 51-100 
7.Pešl Ladislav1941reg. muži 101-200 
8.Prskavec Petr1943reg. muži 101-200 
9.Pešel Jan1949reg. muži 150 
10.Kučerová Barbora2000reg. muži 101-200 
11.Nestroj Jan1943reg. muži 101-200 
12.Kaše Milan1956reg. muži 101-200 
13.Major Marián1962reg. muži 101-200 
14.Jankovski Matyáš2005reg. muži 201-228 
15.Stašek Rudolf1943nez. muži  
16.Horák Přemysl1977nez. muži  
17.Adámek Štěpán2006nez. muži  
18.Bartoš David2008nez. muži  
19.Jaksch Daniel2008nez. muži  
20.Major Tadeáš2005nez. muži  
21.Mochaňová Karolína2008nez. muži  
22.Nosek Jan2006nez. muži  
23.Pils Petr2006nez. muži  
24.Švecová Denisa2007nez. ženy  
25.Šulda Filip2007nez. muži  
26.Trkolová Nikola2008nez. muži  
27.Urbanec Štěpán2007nez. muži  
TJ Sokol Zliv A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimek Josef1950reg. muži 6 
2.Sýkora Václav1961kraj. muži 18 
3.Štěpán Pavel1967reg. muži 21-50 
4.Ptáček Petr1963reg. muži 51-100 
5.Michálek Jiří1951reg. muži 101-200 
6.Vobr Václav1956reg. muži 101-200 
7.Hovorka Zdeněk1943reg. muži 101-200 
8.Kučera Ladislav1954reg. muži 101-200 
9.Souček Jiří1980reg. muži 101-200 
10.Tamsa Petr1972reg. muži 101-200 
11.Böhm František1959nez. muži  
12.Böhm Pavel1964nez. muži  
KST Štěpánovice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urbánek Dušan1954reg. muži 251-300 
2.Víta Jan1982reg. muži 301-400 
3.Langr Radek1987reg. muži 301-400 
4.Lang Václav1957kraj. muži 201-250 
5.Čtvrtník Miroslav1952reg. muži N 
6.Ondič Marian1975reg. muži 501- 
7.Němec Miroslav1957reg. muži 501- 
8.Nyiri Filip1992reg. muži 501- 
9.Studený Michal1995reg. muži 501- 
10.Šícha Martin1970reg. muži 501- 
11.Mráz Petr1993reg. muži 501- 
12.Klásek Miroslav1974reg. muži N 
13.Ingvort David2008reg. muži NHostování z TJ Jiskra Třeboň, z.s.
14.Dvořák Karel ml.2006reg. muži 501- 
TJ Sokol České Budějovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kašparů Pavel1961reg. muži 27 
2.Volavková Kateřina1974reg. muži 29 
3.Suda Stanislav1968reg. muži 39 
4.Tunka Tomáš1996reg. muži 57 
5.Doruch Jacek Tomasz1974reg. muži 89 
6.Havránek Ladislav1960reg. muži 100 
7.Tenglová Jaroslava1958reg. muži 69 
8.Zdrha David2007reg. muži 335 
9.Dobiáš Šimon2006reg. muži 73 
10.Šauerová Adéla2002reg. muži 84 
11.Hronek Jiří1956reg. muži 333 
TJ Slovan Černý Dub B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Húska Radek1963kraj. muži 251-300 
2.Pešl Miroslav1976kraj. muži 301-400 
3.Sekyra Zbyněk1968kraj. muži 301-400 
4.Švestka Pavel1979kraj. muži 401-500 
5.Kočer Jiří1947reg. muži 51-100 
6.Blahovec Milan1963reg. muži 51-100 
7.Streit Štefan1964reg. muži 51-100 
8.Karas Lukáš1990reg. muži 101-200 
9.Welser Jiří1949reg. muži 101-200 
10.Ludačka Josef1945reg. muži 101-200 
11.Pileček Josef st.1948reg. muži 101-200 
12.Bromová Jana1975reg. ženy 101-200 
13.Larisch Heinrich1942reg. muži 101-200 
14.Vorbis Jan1960reg. muži 101-200 
15.Babouček František1950reg. muži 101-200 
16.Tetenka Stanislav1962reg. muži 201-228 
17.Sedlák Pavel1968reg. muži N 
TJ Calofrig Borovany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlíčková Helena1964kraj. muži 201-250 
2.Petrus Michal st.1969kraj. muži 251-300 
3.Jindra Zdeněk1979kraj. muži 301-400 
4.Janda Vojtěch2002kraj. muži 301-400 
5.Mach Petr1965kraj. muži 401-500 
6.Hosnedl František1963kraj. muži 401-500 
7.Frolíková Yvona1975kraj. muži 401-500 
8.Omar Josef1993kraj. muži N 
9.Turek František1949kraj. muži 401-500 
10.Krzywda Andrzej1952kraj. muži 500- 
11.Janoch Jiří1959kraj. muži 500- 
12.Krýsl Jiří1969kraj. muži 500- 
13.Ferda Zdeněk1972kraj. muži 500- 
14.Pršín Karel1961kraj. muži 500- 
15.Špilauer Jiří1972kraj. muži 500- 
16.Bravenec Vojtěch1998kraj. muži N 
TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Luboš ml.1996reg. muži 21.-50. 
2.Pavel Miloš1980reg. muži 51.-100. 
3.Bulant Marek2003reg. muži 51.-100. 
4.Bašta Josef1970reg. muži 51.-100. 
5.Marek Luboš st.1967reg. muži 51.-100. 
6.Tomek Zdeněk1965reg. muži 51.-100. 
7.Plachý Dušan1973reg. muži 101.-200. 
8.Pavel František1944reg. muži 101.-200. 
9.Lenz Jakub2003reg. muži 51.-100. 
10.Levý Roman1962reg. muži 101.-200. 
11.Novák Jiří1953reg. muži 101.-200. 
12.Čajan Pavel1968reg. muži 101.-200. 
13.Jindra Lubomír1954reg. muži 101.-200. 
14.Vilímek Petr1993reg. muži 201.-228. 
15.Korec Dominik2001nez. muži  
16.Pokorný Marek1975nez. muži  
17.ŠIMON Daniel1977nez. muži  
18.Petřík Daniel2005nez. muži  
TJ Sokol Nová Ves u ČB B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mašek Stanislav1955kraj. muži 301-400 
2.Troup Miroslav1945kraj. muži 401-500 
3.Hošna Jiří1999reg. muži 101-200 
4.Blábolil Milan1965reg. muži 101-200 
5.Návara Filip2000kraj. muži 401-500 
6.Vrábek Otto1980reg. muži 101-200 
7.Návara Karel1948reg. muži 101-200 
8.Bartyzal Josef1959reg. muži 101-200 
9.Prokop Václav1947reg. muži 101-200 
10.Joun Luděk1947reg. muži 101-200 
11.Jirák Radek1991reg. muži 101-200 
12.Tripes Milan st.1961nez. muži  
SK Dasný A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bárta Vlastimil ml.1998reg. muži 101.-200. 
2.Bárta Vlastimil1967reg. muži 101.-200. 
3.Matouš Václav1963reg. muži 101.-200. 
4.Kučera Vít1993reg. muži 201.-285. 
5.Florián Antonín1957reg. muži 201.-285. 
6.Kukla Aleš1974reg. muži N 
7.Pátý Vladimír1981reg. muži N 
8.Pazderová Klára2001kraj. muži 301-400Střídavý start z Orel jednota České Budějovice
SKST Týn nad Vltavou o.s. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrůza Jan2002kraj. muži 161-200 
2.Herza Jiří2005kraj. muži 501 
3.Klein Kryštof2003kraj. muži 501 
4.Král Ondra2004kraj. muži 501 
5.Syrovátka Radek1973kraj. muži 501 
6.Bečvář Václav1954kraj. muži 501 
7.Moravec Stanislav1960kraj. muži 501 
8.Slepička Jan1950kraj. muži 501 
9.Bartoš Stanislav1959kraj. muži 501 
10.Volková Marcela2004kraj. muži 501 
11.Buchtela Martin2007nez. muži nezařazen 
12.Plaňanský Jiří1982kraj. muži nezařazen 
13.Skaláková Denisa1995kraj. muži nezařazen 
TJ Sokol Kněžské Dvory A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bonuš Petr1975kraj. muži 161-200 
2.Hlávka Jiří1964kraj. muži 401-500 
3.Mašek Rudolf1958nez. muži  
4.Dobíšek Martin1984nez. muži  
5.Kubů David1977kraj. muži 501- 
6.Hrdina Karel1975kraj. muži 501- 
7.Vik Daniel1977kraj. muži 501- 
8.Zeman Jan1967kraj. muži 501- 
9.Ziegelbauer Adam2002kraj. muži 501- 
10.Burian Václav1937kraj. muži 501- 
11.Bonuš Karel1947kraj. muži 501- 
12.Pokorný Jiří1966kraj. muži 501- 
13.Trmal Radim1966nez. muži  
14.Fiedler Pavel1983nez. muži  
15.Karbulka Lukáš1996nez. muži  
16.Majer Josef1997nez. muži  
17.Stráský Marek1997nez. muži  
Regionální přebor II, muži
TJ Sokol České Budějovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tenglová Jaroslava1958reg. muži 69 
2.Vazač Miloslav1955reg. muži 75 
3.Havránek Ladislav1960reg. muži 100 
4.Truhlář Jiří1951reg. muži 108 
5.Zdrha David2007reg. muži 335 
6.Pfützner Vilém2003reg. muži 303 
7.Pechoč Šimon2001reg. muži 333 
8.Pechočová Natálie2007nez. muži  
9.Tušl Mikuláš2003reg. muži 333 
10.Hronek Jiří1956reg. muži 333 
TJ Sokol České Budějovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doruch Jacek Tomasz1974reg. muži 89 
2.Hučík Eduard1973reg. muži 91 
3.Šauerová Adéla2002reg. muži 84 
4.Bačiaková Adéla2005reg. muži 333 
5.Hirsch Christian2006reg. muži 304 
6.Petik David st.1976reg. muži 301 
7.Dobiáš Šimon2006reg. muži 73 
8.Brandejs Michal2007reg. muži 333 
9.Petik David ml.2009reg. muži 302 
TJ Slovan Černý Dub C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kočer Jiří1947reg. muži 51-100 
2.Blahovec Milan1963reg. muži 51-100 
3.Varyš Milan1971reg. muži 51-100 
4.Pileček Josef st.1948reg. muži 101-200 
5.Streit Štefan1964reg. muži 51-100 
6.Ludačka Josef1945reg. muži 101-200 
7.Karas Lukáš1990reg. muži 101-200 
8.Welser Jiří1949reg. muži 101-200 
9.Larisch Heinrich1942reg. muži 101-200 
10.Vorbis Jan1960reg. muži 101-200 
11.Bromová Jana1975reg. ženy 101-200 
12.Babouček František1950reg. muži 101-200 
13.Tetenka Stanislav1962reg. muži 201-228 
14.Sedlák Pavel1968reg. muži N 
KST Štěpánovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němec Miroslav1957reg. muži 501- 
2.Ondič Marian1975reg. muži 501- 
3.Čtvrtník Miroslav1952reg. muži N 
4.Klásek Miroslav1974reg. muži N 
5.Bicek Matyáš2007reg. muži N 
6.Dvořák Karel ml.2006reg. muži 501- 
7.Mráz Petr1993reg. muži 501- 
8.Nyiri Filip1992reg. muži 501- 
9.Studený Michal1995reg. muži 501- 
10.Šícha Martin1970reg. muži 501- 
11.Liška Václav2009reg. muži N 
12.Kopačka Tomáš2006reg. muži N 
13.Ingvort David2008reg. muži NHostování z TJ Jiskra Třeboň, z.s.
SK Žimutice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrůza Pavel1971kraj. muži 301-400 
2.Šálený Miroslav1965kraj. muži 301-501 
3.Kučera Miroslav1966reg. muži 101-200 
4.Lukášek Jiří1969reg. muži 101-200 
5.Hajný Josef1985reg. muži 101-200 
6.Hajný Milan1985reg. muži 101-200 
7.Pavlásek Michal1999reg. muži 101-200 
8.Šálená Nikola2003reg. muži 101-200 
9.Bouda Filip2000reg. muži 101-200 
10.Pavlásek Karel1962reg. muži 201-228 
11.Pavlásek Petr1986reg. muži 201-228 
TJ Sokol Nová Ves u ČB C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nápravník Jakub1981kraj. muži 131-160 
2.Návara Filip2000kraj. muži 401-500 
3.Vrábek Otto1980reg. muži 101-200 
4.Návara Karel1948reg. muži 101-200 
5.Bartyzal Josef1959reg. muži 101-200 
6.Prokop Václav1947reg. muži 101-200 
7.Joun Luděk1947reg. muži 101-200 
8.Jirák Radek1991reg. muži 101-200 
9.Čipera Jan1980reg. muži 201-228 
10.Tripes Milan st.1961nez. muži  
KST Orel ČB E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pazderová Klára2001kraj. muži 301-400 
2.Karabec Ivan1945kraj. muži 401-500N 
3.Vondrys Ondřej1999kraj. muži 501- 
4.Tupý Vojtěch2003kraj. muži 501- 
5.Míka Filip2003kraj. muži 501- 
6.Vojta Michal2002kraj. muži 501- 
7.Matuška Alex2009kraj. muži 501- 
8.Trávníček Tomáš2004kraj. muži 501- 
9.Mejzlík Matěj2006kraj. muži 501- 
10.Bonuš Petr2006kraj. muži 501- 
11.Žáček Martin2006reg. muži 201-228 
12.Novák Jan2008nez. - 
13.Škáva Filip2006nez. - 
14.Kučera Tomáš2007nez. muži - 
TJ Sokol Lišov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Běhounek Petr1969reg. muži 10.-20 
2.Bicková Lucie1981reg. muži 21.-50 
3.Nekovář Michal1971reg. muži 51.-100 
4.Šachl Jiří1968reg. muži 51.100 
5.Bašta Michal1975reg. muži 201.-228 
6.Fanta Rudolf1954reg. muži 51.-100 
7.Pešel Martin st.1971reg. muži 51.-100 
8.Pešel Martin1991reg. muži 101.-200 
9.Šibřina Zdeněk1979reg. muži 51.-100 
10.Uhrová Veronika2005reg. muži 201.-228 
11.Vávra Václav1953reg. muži 51.-100 
TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Luboš st.1967reg. muži 51.-100. 
2.Tomek Zdeněk1965reg. muži 51.-100. 
3.Plachý Dušan1973reg. muži 101.-200. 
4.Pavel František1944reg. muži 101.-200. 
5.Lenz Jakub2003reg. muži 51.-100. 
6.Levý Roman1962reg. muži 101.-200. 
7.Novák Jiří1953reg. muži 101.-200. 
8.Čajan Pavel1968reg. muži 101.-200. 
9.Jindra Lubomír1954reg. muži 101.-200. 
10.Vilímek Petr1993reg. muži 201.-228. 
11.Korec Dominik2001nez. muži  
12.Pokorný Marek1975nez. muži  
13.ŠIMON Daniel1977nez. muži  
14.Petřík Daniel2005nez. muži  
SK Eso Doubravice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Červený Filip1994reg. muži 1393 
2.Červený Rudolf st.1963reg. muži 1195 
3.Diviš Roman1970reg. muži 1337 
4.Hanzalová Eva1959reg. ženy 1181 
5.Erba Radek1980reg. muži 1014 
6.Honsa Petr1987reg. muži 1141 
7.Hrubý Petr1990reg. muži 1275 
8.Jungwirth Jan st.1970reg. muži 1128 
9.Marek Josef1947reg. muži 867 
10.Prchal Jiří1954reg. muži 1167 
11.Suchý Marcel ml.1997reg. muži 901 
12.Vančura Stanislav1973reg. muži 1159 
13.Šulda Petr1967reg. muži 1238 
TJ Calofrig Borovany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mach Petr1965kraj. muži 401-500 
2.Hosnedl František1963kraj. muži 401-500 
3.Frolíková Yvona1975kraj. muži 401-500 
4.Krzywda Andrzej1952kraj. muži 500- 
5.Turek František1949kraj. muži 401-500 
6.Omar Josef1993kraj. muži N 
7.Janoch Jiří1959kraj. muži 500- 
8.Krýsl Jiří1969kraj. muži 500- 
9.Pršín Karel1961kraj. muži 500- 
10.Ferda Zdeněk1972kraj. muži 500- 
11.Špilauer Jiří1972kraj. muži 500- 
12.Bravenec Vojtěch1998kraj. muži N 
TJ Sokol Kněžské Dvory B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubů David1977kraj. muži 501- 
2.Hrdina Karel1975kraj. muži 501- 
3.Vik Daniel1977kraj. muži 501- 
4.Zeman Jan1967kraj. muži 501- 
5.Ziegelbauer Adam2002kraj. muži 501- 
6.Fiedler Pavel1983nez. muži  
7.Majer Josef1997nez. muži  
8.Karbulka Lukáš1996nez. muži  
9.Stráský Marek1997nez. muži  
10.Pokorný Jiří1966kraj. muži 501- 
11.Bonuš Karel1947kraj. muži 501- 
12.Burian Václav1937kraj. muži 501- 
13.Trmal Radim1966nez. muži  
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Burda Ondřej1986kraj. muži 301-400 
2.Palivec Zdeněk1979kraj. muži 301-400 
3.Zima Jiří1966kraj. muži 301-400 
4.Vichérek Libor1953reg. muži 101-200 
5.Brož Tomáš1981reg. muži 101-200 
6.Duchoň Miroslav1980reg. muži 201-228 
7.Fošum Rudolf1965nez. muži  
8.Škoda Martin1997nez. muži  
9.Škoda Zdeněk1963nez. muži  
SKST Týn nad Vltavou o.s. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Melounek Pavel1965kraj. muži 401-500 
2.Syrovátka Radek1973kraj. muži 501 
3.Bečvář Václav1954kraj. muži 501 
4.Moravec Stanislav1960kraj. muži 501 
5.Slepička Jan1950kraj. muži 501 
6.Bartoš Stanislav1959kraj. muži 501 
7.Volková Marcela2004kraj. muži 501 
8.Buchtela Martin2007nez. muži nezařazen 
9.Plaňanský Jiří1982kraj. muži nezařazen 
10.Skaláková Denisa1995kraj. muži nezařazen 
Regionální přebor III, muži
TJ Sokol České Budějovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petik David st.1976reg. muži 301 
2.Petik David ml.2009reg. muži 302 
3.Pfützner Vilém2003reg. muži 303 
4.Hirsch Christian2006reg. muži 304 
5.Dobiáš Šimon2006reg. muži 73 
6.Pechočová Natálie2007reg. muži 333 
TJ Sokol Zliv B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michálek Jiří1951reg. muži 101-200 
2.Kučera Ladislav1954reg. muži 101-200 
3.Hovorka Zdeněk1943reg. muži 101-200 
4.Vobr Václav1956reg. muži 101-200 
5.Tamsa Petr1972reg. muži 101-200 
6.Souček Jiří1980reg. muži 101-200 
7.Böhm Pavel1964nez. muži  
8.Böhm František1959nez. muži  
TJ Slovan Černý Dub D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Streit Štefan1964reg. muži 51-100 
2.Karas Lukáš1990reg. muži 101-200 
3.Ludačka Josef1945reg. muži 101-200 
4.Welser Jiří1949reg. muži 101-200 
5.Bromová Jana1975reg. ženy 101-200 
6.Vorbis Jan1960reg. muži 101-200 
7.Babouček František1950reg. muži 101-200 
8.Sedlák Pavel1968reg. muži N 
9.Bartuška Jiří1987reg. muži N 
TJ Slovan Černý Dub E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rosol Věroslav1954reg. muži 101-200 
2.Doležel Miroslav1946reg. muži 101-200 
3.Šulc Vladimír1942reg. muži 101-200 
4.Larisch Heinrich1942reg. muži 101-200 
5.Ostrý Karel1961reg. muži 201-228 
6.Tetenka Stanislav1962reg. muži 201-228 
7.Havel Milan1946reg. muži N 
8.Menzel Antonín1952reg. muži N 
9.Míka Josef1949nez. muži N 
10.Vicek Miloslav1949nez. muži N 
KST Štěpánovice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nyiri Filip1992reg. muži 501- 
2.Šícha Martin1970reg. muži 501- 
3.Dvořák Karel ml.2006reg. muži 501- 
4.Studený Michal1995reg. muži 501- 
5.Mráz Petr1993reg. muži 501- 
6.Ingvort David2008reg. muži NHostování z TJ Jiskra Třeboň, z.s.
7.Kopačka Tomáš2006reg. muži N 
8.Liška Václav2009reg. muži N 
9.Bicek Matyáš2007reg. muži N 
SK Pedagog ČB D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bruckmüller Josef1946reg. muži 51-100 
2.Pešl Ladislav1941reg. muži 101-200 
3.Prskavec Petr1943reg. muži 101-200 
4.Kudrna Arnošt1946reg. muži 101-200 
5.Pešel Jan1949reg. muži 150 
6.Nestroj Jan1943reg. muži 101-200 
7.Kučerová Barbora2000reg. muži 101-200 
8.Kaše Milan1956reg. muži 101-200 
9.Major Marián1962reg. muži 101-200 
10.Jankovski Matyáš2005reg. muži 201-228 
11.Stašek Rudolf1943nez. muži  
12.Horák Přemysl1977nez. muži  
13.Adámek Štěpán2006nez. muži  
14.Bartoš David2008nez. muži  
15.Jaksch Daniel2008nez. muži  
16.Major Tadeáš2005nez. muži  
17.Mochaňová Karolína2008nez. muži  
18.Nosek Jan2006nez. muži  
19.Pils Petr2006nez. muži  
20.Šulda Filip2007nez. muži  
21.Trkolová Nikola2008nez. muži  
22.Urbanec Štěpán2007nez. muži  
23.Švecová Denisa2007nez. ženy  
TJ Sokol Kněžské Dvory C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fiedler Pavel1983nez. muži  
2.Majer Josef1997nez. muži  
3.Karbulka Lukáš1996nez. muži  
4.Stráský Marek1997nez. muži  
5.Ziegelbauer Adam2002kraj. muži 501- 
6.Pokorný Jiří1966kraj. muži 501- 
7.Bonuš Karel1947kraj. muži 501- 
8.Burian Václav1937kraj. muži 501- 
9.Trmal Radim1966nez. muži  
TJ Sokol Lišov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bašta Michal1975reg. muži 201.-228 
2.Fanta Rudolf1954reg. muži 51.-100 
3.Pešel Martin st.1971reg. muži 51.-100 
4.Pešel Martin1991reg. muži 101.-200 
5.Šibřina Zdeněk1979reg. muži 51.-100 
6.Uhrová Veronika2005reg. muži 201.-228 
7.Vávra Václav1953reg. muži 51.-100 
8.Šibřina Patrik2012reg. muži N 
TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lenz Jakub2003reg. muži 51.-100. 
2.Levý Roman1962reg. muži 101.-200. 
3.Novák Jiří1953reg. muži 101.-200. 
4.Čajan Pavel1968reg. muži 101.-200. 
5.Jindra Lubomír1954reg. muži 101.-200. 
6.Vilímek Petr1993reg. muži 201.-228. 
7.Korec Dominik2001nez. muži  
8.Pokorný Marek1975nez. muži  
9.ŠIMON Daniel1977nez. muži  
10.Petřík Daniel2005nez. muži  
11.Fleischmann Martin1992nez. muži  
12.Salcer David1992nez. muži  
13.Salcer Jaroslav1965nez. muži  
14.Vondráček Michal 1986nez. muži  
SK Eso Doubravice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vančura Stanislav1973reg. muži 1159 
2.Marek Josef1947reg. muži 867 
3.Honsa Petr1987reg. muži 1141 
4.Erba Radek1980reg. muži 1014 
5.Hrubý Petr1990reg. muži 1275 
6.Prchal Jiří1954reg. muži 1167 
7.Jungwirth Jan st.1970reg. muži 1128 
8.Suchý Marcel ml.1997reg. muži 901 
9.Šulda Petr1967reg. muži 1238 
10.Cihlář Jan1993nez. muži  
TJ Calofrig Borovany D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Turek František1949kraj. muži 401-500 
2.Janoch Jiří1959kraj. muži 500- 
3.Krýsl Jiří1969kraj. muži 500- 
4.Ferda Zdeněk1972kraj. muži 500- 
5.Pršín Karel1961kraj. muži 500- 
6.Špilauer Jiří1972kraj. muži 500- 
7.Stodolovský František1961kraj. muži N 
8.Svoboda Josef1961kraj. muži N 
9.Bravenec Vojtěch1998kraj. muži N 
TC Borek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dobiáš Zdeněk1964reg. muži 20-50 
2.Luxa Josef1954reg. muži 50-100 
3.Tomáš Smrž1976reg. muži 50-100 
4.Smrž Josef1955reg. muži 100-200 
5.Fousek Pavel1950reg. muži 100-200 
6.Ondr Pavel1960reg. muži 100-200 
7.Pumpr Petr1968nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy