Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor
TJ Sokol Benešov nad Černou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sviták Josef1955reg. muži 1480 
2.Tichý Václav1954reg. muži 1246 
3.Kodym František1962reg. muži 1241 
4.Kodym Michal1987reg. muži 1114 
5.Kvasničák Miroslav1993reg. muži 878 
6.Urazil Marek1999reg. muži 71-125 
7.Troják Karel1997nez. muži  
KST Vltavan Loučovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jaroš Pavel1955reg. muži 2 
2.Vach René1978reg. muži 4 
3.Dibitanzl František1948reg. muži 15 
4.Schánělec Milan1964reg. muži 27 
5.Čáp Josef1976reg. muži 67 
6.Machoň Miroslav1971reg. muži 75 
7.Hlavatý Jaroslav st.1951reg. muži 95 
Velešín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blaženec Dušan1961kraj. muži 161-200 
2.Ferenčík František1982kraj. muži 210-250 
3.Javořík Miroslav1967kraj. muži 401-500 
4.Vraspír Martin1997reg. muži 51-70 
5.Peterka Vilém1955reg. muži 51-70 
6.Stehlík Pavel1975reg. muži 51-70 
7.Borovský Matyáš2008reg. muži 51-70 
8.Přibyl Simon2007nez. muži  
9.Grznárik Jakub1995nez. muži  
10.Kozelský Jakub2007nez. ženy  
11.Chaloupková Tereza2009kraj. mžy 3Střídavý start z Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod
12.Mašek Jaroslav2001nez. muži  
Velešín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Yakovenko Maksym1989reg. muži 71-125cizinec 
2.Rychlý Pavel1976reg. muži 71-125 
3.Krauskopf Pavel1991reg. muži 71-125 
4.Rolník Martin1970reg. muži 71-125 
5.Bendl Zbyněk1979reg. muži 71-125 
6.Gregorová Zuzana2001reg. muži 71-125 
7.Javoříková Dagmar1970reg. muži 71-125 
8.Tomková Zuzana2003reg. muži 71-125 
9.Sládek Jan1985nez. muži  
TJ Spartak Kaplice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sláma Luboš1963kraj. muži 101-130 
2.Chromeček Vladimír1955kraj. muži 201-250 
3.Mašek Josef1959kraj. muži 301-400 
4.Špilauer Jaroslav1954kraj. muži 301-400 
5.Kratochvílová Mirka1976kraj. muži 301-400 
6.Wolowiec Jaroslav1952kraj. muži 301-400 
7.Mácha Karel1953kraj. muži 401-500 
8.Zedník Miroslav1948kraj. muži - 
9.Kuba Lukáš2007kraj. sži 4 
10.Netřeba Jakub2009kraj. sži 18 
TJ Spartak Kaplice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakeš Jan1955kraj. muži 401-500 
2.Skypala Jan1961kraj. muži 401-500 
3.Hembera Vladimír1958kraj. muži - 
4.Neckář Ladislav1954kraj. muži - 
5.Troják František st.1970kraj. muži - 
6.Frank Stanislav1940kraj. muži - 
7.Michalisko David2006kraj. dci 17 
8.Malá Barbora2006kraj. dky 9 
9.Ptáček Jiří1955kraj. muži - 
10.Weber Tomáš1982kraj. muži - 
Senior Club Český Krumlov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Příchovský Karel1953reg. muži 6 
2.Neřold Luboš1961reg. muži 18 
3.Grubmüller Václav1955reg. muži 20 
4.Salon Jan1944reg. muži 26 
5.Musil Roman1964reg. muži N 
Senior Club Český Krumlov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hladík František1946reg. muži 36 
2.Štrob Otto1943reg. muži 46 
3.Ondra Tomáš2000reg. muži 53 
4.Socha František st.1972reg. muži 60 
5.Socha František ml.2010reg. muži 59Hostování z Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod
TJ Sokol Křemže - Holubov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valert Radomír1967kraj. muži 301-400 
2.Mandát Jiří1971kraj. muži 603 
3.Chaloupka Pavel1979kraj. muži 819 
4.Richter Milan1962kraj. muži 903 
5.Vondrák Zdeněk st.1942kraj. muži 938 
6.Vaněček Michal2005nez. dci  
7.Brouček Jakub2005nez. dci  
8.Kros Jindřich1952nez. muži 0 
TJ Sokol Soběnov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rybár Michal1989reg. muži 71-125 
2.Rybár Pavel1963reg. muži 71-125 
3.Rybár Pavel ml.1987reg. muži 71-125 
4.Šimon František1981reg. muži 41-50 
5.Rybár Štefan1958reg. muži 71-125 
6.Kůzl Stanislav1958reg. muži 71-125 
KST Český Krumlov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lepeška Antonín1950reg. muži 30 
2.Andrle Václav1965reg. muži 32 
3.Sitta Richard1959reg. muži 40 
4.Kočan Jan1954reg. muži 48 
5.Slovák Marek1988reg. muži 58 
6.Kuthan Radek1972reg. muži N 
7.Blažek David1979reg. muži N 
8.Buben Miroslav1962reg. muži N 
TJ Dolní Třebonín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šítal Roman1970reg. muži 31-40 
2.Hajný Zbyněk1978reg. muži 31-40 
3.Rytíř Jiří1984reg. muži 31-40 
4.Fleischmann Karel1962reg. muži 41-50 
5.Bicek Kryštof1989reg. muži 51-70 
6.Cipín Vladimír1962reg. muži 51-70 
7.Mráz Jindřich1982reg. muži 51-70 
8.Soukup Pavel1982reg. muži 51-70 
SK Holubov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šváb Miroslav st.1949ČR muži 71-125 
2.Vítek Viliam1953ČR muži 71-125 
3.Vítek Milan1962ČR muži 71-125 
4.Sobol Daniel1977ČR muži 71-125 
5.Šváb Jiří1972ČR muži 71-125 
6.PROCHÁZKA PETR1979ČR muži 71-125 
Hraničář Malonty
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beran Pavel1957reg. muži 41-50 
2.Chadim David1975reg. muži 31-40 
3.Matuš František1956reg. muži 71-104 
4.Matuš Jaroslav1959reg. muži 51-70 
5.Mrenica Michal1975reg. muži 31-40 
6.Pešel Jan1954reg. muži 71-104 
7.Skala Petr1981nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy