Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor mužů I
Rudolec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kryzan Lubomír1978reg. muži 51-201 
2.Bártů Zbyněk1977reg. muži 51-201 
3.Mareš Martin1973reg. muži 51-201 
4.Kněžíček Jakub1993reg. muži 51-201 
5.Plachý František1973reg. muži 101-182 
6.Lojka Aleš1976reg. muži 101-182 
7.Mareš Martin ml.1998reg. muži 101-182 
8.Měrtl Petr1958reg. muži 101-182 
9.Bartoň Lubomír1956reg. muži 101-182 
10.Brychta Miroslav1978reg. muži 101-182 
11.Buček Zdeněk1961reg. muži 101-182 
12.Havlík Jiří1967reg. muži 101-182 
13.Rumplík Luděk1973reg. muži 101-182 
14.Brabec Václav1967nez. muži  
Řečice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozel Jaroslav1970kraj. muži 131-160 
2.Mrázek Miroslav1958kraj. muži 161-200N 
3.Peterka Vladimír1964kraj. muži 251-300 
4.Posel Adam2006kraj. muži 301-400 
5.Smolík Zdeněk1962reg. muži 51-249 
6.Vodáková Táňa2000reg. muži 51-249 
7.Šustr Michal1990reg. muži 51-249 
8.Strada Jiří1996reg. muži 51-249 
9.Vobořil Petr1977reg. muži 51-249 
10.Vobořil Karel1971reg. muži 51-249 
11.Slanina Oldřich1983reg. muži 51-249 
12.Budík Robert1968reg. muži 51-249 
13.Vobořil Patrik1995reg. muži 51-249 
14.Tupý Petr1984reg. muži 51-249 
15.Adámek Eduard1947nez. muži  
16.Beran Marek1974nez. muži  
17.Hořký Jan1983nez. muži  
18.Novotná Aneta2007nez. ženy  
19.Novotná Iva1979nez. ženy  
Lodhéřov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vejbora Jaroslav1957reg. muži 51 - 249 
2.Škarda Tomáš1983reg. muži 51 - 249 
3.Hrubý Dalimil1969reg. muži 51 - 249 
4.Souček Jiří2000reg. muži 51 - 249 
5.Kundrát Jan1986reg. muži 51 - 249 
6.Kozel Jiří1983reg. muži 51 - 249 
7.Hrubý Jiří1995reg. muži 51 - 249 
8.Pavouk Jaroslav1957reg. muži 21 - 50 
9.Laštovka František1950reg. muži 51 - 249 
10.Holakovský Jiří1955reg. muži 51 - 249 
11.Plass František1957nez. muži 249 - 
Velenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopecký Petr1955reg. muži 21-50 
2.Cepák Miloš1954reg. muži 51-249 
3.Kuruc Ladislav1959reg. muži 51-249 
4.Hruška Zdeněk1963reg. muži 51-249 
5.Schandl Luděk1963reg. muži 51-249 
6.Vondrys Pavel1965reg. muži 51-249 
7.Ševčík Petr1967reg. muži 51-249 
8.Hauk Pavel1969reg. muži 51-249 
9.Sedláček Jiří1970reg. muži 51-249 
10.Čábelka Jaroslav1974reg. muži 51-249 
11.Jabůrek Vojtěch2005reg. muži 51-249 
12.Košumberský František1969reg. muži 51-249 
Suchdol B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Záruba Petr1977reg. muži 201- 250 
2.Janda František1959kraj. muži 251-300 
3.Záruba Jaroslav1981reg. muži 301-400 
4.Trsek Josef1951reg. muži 501 
5.Krahulec Jan1953reg. muži 501 
6.Rageshofer Rafael1944reg. muži 501 
7.Kouba Jan1960reg. muži 301-400 
Suchdol C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kohl Václav1983reg. muži 301-400 
2.Matejová Jiřina1978reg. muži 301-400 
3.Šubrt Josef ml.1977reg. muži 301-400 
4.Šubrt Josef st.1951reg. muži 501 
5.Průcha Karel1958reg. muži 501 
6.Havel Radek1975nez. muži 501 
Včelnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlec Roman1976reg. muži 21-50 
2.Šuhájek Martin1975reg. muži 21-50 
3.Šuhájek Libor1977reg. muži 51-249 
4.Šuhájková Libuše1979reg. ženy 2 
5.Němec Bohumír1975reg. muži 51-249 
6.Šruc Lubomír1972reg. muži 51-249 
7.Šindelář Richard1980reg. muži 51-249 
8.Němeček Jiří1968reg. muži 51-249 
9.Šuhájek František1948reg. muži 51-249 
10.Gulikáš Libor1979reg. muži N 
J. Hradec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Votava Libor1970reg. muži 51-249- 
2.Vytiska Jiří1970reg. muži 51-249 
3.Kinšt Otakar1954reg. muži 51-249 
4.Lahodný Kryštof2007reg. muži 51-249 
5.Petrů Richard1955reg. muži 51-249 
6.Tůma Michal1982reg. muži 51-249 
7.Smrž Pavel1966reg. muži 51-249 
8.Fantyš Lumír1961reg. muži 51-249 
9.Pavelek Václav1958reg. muži 51-249 
10.Roubíček Šimon2004reg. muži 51-249 
11.Bartoš Michal1966reg. muži 51-249 
12.KUBEŠ Ondřej1989reg. muži N 
Kunžak
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rokyta Pavel1978reg. muži 51.-249. 
2.Psota Ctibor 1971reg. muži 51.-249. 
3.Brabec Petr1972reg. muži 51.-249. 
4.Procházka Tomáš1997reg. muži 51.-249. 
5.Procházka Jaromír1952reg. muži 51.-249. 
6.Holcmann Václav1984reg. muži 51.-249. 
7.Paďouk Stanislav1976reg. muži 51.-249. 
8.Zabloudil František1973reg. muži 51.-249. 
9.Kopřiva David1997reg. muži 51.-249. 
Lomnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špale Martin1975reg. muži 51-249 
2.Maleč Martin1973reg. muži 51-249 
3.Němec Martin1972reg. muži 51-249 
4.Baštýř Marek1972reg. muži 51-249 
5.Černohorský Viktor1955reg. muži 51-249 
6.Petrásek Stanislav2003reg. muži 51-249 
7.Icha Vojtěch2003reg. muži 51-249 
8.Suchý Kristián2008reg. muži 51-249 
9.Visčur Aleš2002reg. muži 51-249 
Staving Studená D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maňhal Jan st.1955kraj. muži 301-400 
2.Kubín Pavel1974kraj. muži 401-500 
3.Stránský Stanislav1986kraj. muži 401-500 
4.Michálková Jana1999kraj. muži 401-500 
5.Podhrázský František1978kraj. muži 401-500 
6.Novák Jaroslav1939kraj. muži 401-500 
7.Martinů Jaroslav1954kraj. muži 401-500 
8.Lahoda Kamil1947kraj. muži 401-500 
9.Kubín Adam2006kraj. muži 401-500 
10.Kohout Jakub2009kraj. muži 401-500 
11.Podhrázský František2009kraj. muži 401-500 
12.Šimandl Filip2009nez. muži  
13.Zejda Petr1990nez. muži  
14.Bělík František1987nez. muži  
15.Lindourek Miloš1972nez. muži  
16.Prantl Jan2008nez.  
Okresní přebor mužů II
Rudolec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lojka Aleš1976reg. muži 101-182 
2.Měrtl Petr1958reg. muži 101-182 
3.Mareš Martin ml.1998reg. muži 101-182 
4.Buček Zdeněk1961reg. muži 101-182 
5.Bartoň Lubomír1956reg. muži 101-182 
6.Brychta Miroslav1978reg. muži 101-182 
7.Plachý František1973reg. muži 101-182 
8.Havlík Jiří1967reg. muži 101-182 
9.Rumplík Luděk1973reg. muži 101-182 
10.Brabec Václav1967nez. muži  
Lásenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Böhm Zbyněk1974reg. muži 51-249 
2.Kožera Václav1960reg. muži 51-249 
3.Šebek Karel1966reg. muži 51-249 
4.Sochna Vladislav1977reg. muži 51-249 
5.Shejbal Robert1951reg. muži 51-249 
6.Zikmund Michal1960reg. muži 51-249 
7.Klíma Tomáš1977reg. muži 51-249 
8.Tomeček Jan1984reg. muži 51-249 
9.Ištvan Tomáš1992reg. muži 51-249 
10.Němec Pavel1965reg. muži 51-249 
11.Klíma Filip2007reg. sži 51-249 
12.Mokan Michal1996reg. muži N 
13.Černý Jan1982reg. muži N 
14.Dvořák Matěj2007reg. sži N 
15.Duchoň Karel1987reg. muži N 
16.Hofbauer Michal1985reg. muži N 
Chlum A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flaška Martin1979reg. muži 51-249 
2.Dlouhý Karel1949reg. muži 51-249 
3.Vlček Václav1986reg. muži 51-249 
4.Dvořák Josef st.1951reg. muži 51-249 
5.Flaška Josef1977nez. muži 0 
6.Pepich Pavol1966reg. muži 51-249 
7.Poluk Alexandr1954nez. muži 0 
8.Outlý Rostislav1992reg. muži 51-249 
9.Zimmel Jan1988reg. muži 51-249 
10.Zimmel Vojtěch2000reg. muži 51-249 
11.Vondrka Jiří1993reg. muži 51-249 
12.Potěšil Tomáš1970reg. muži 51-249 
13.Karpíšková Pavlína1977reg. ženy 51-249 
14.Pepich Petr1994reg. muži 51-249 
15.Březovský Martin1954reg. muži 51-249 
16.Mikeš Radim1984reg. muži 51-249 
17.Šimáček Miloš1973reg. muži 51-249 
18.Vondrka Martin1990reg. muži 51-249 
19.Karpíšek Martin2003reg. dci 51-249 
20.Vondrka Adam2008reg. sži 51-249 
21.Komárek Zdeněk2008reg. mži 51-249 
Novosedly A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotek Petr1982reg. muži 51-249 
2.Marek Miroslav1969reg. muži 51-249 
3.Havlová Veronika1995reg. ženy 51-249 
4.Vlášek Jiří1950reg. muži 51-249 
5.Nalezený Antonín1955reg. muži 51-249 
6.Maryška Radek1978reg. muži 51-249 
7.Maryšková Nikola2002reg. muži 51-249 
8.Maryška Jan1955reg. muži 51-249 
9.Pavlíček Michal1992reg. muži 51-249 
10.Kouba Karel1950reg. muži 51-249 
11.Maryšková Michaela2005reg. ženy 51-249 
Dírná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Forejt Karel1966reg. muži 21-50 
2.Spurný Jaromír1968reg. muži 51-249 
3.Novobílský Robin1979reg. muži 51-249 
4.Adamec Libor1994reg. muži 51-249 
5.Čoudek Miroslav1965reg. muži 51-249 
6.Voneš Roman1979reg. muži 51-249 
7.Dvořák Martin1985reg. muži 51-249 
8.Wratislav Evžen1961reg. muži 51-249 
9.Matěcha Jaromír1973reg. muži 51-249 
10.Horáček David2003reg. dci 51-249 
11.Kučera Pavel1969nez. muži  
12.Košner Petr1961reg. muži 51-249 
13.Sekyra Jiří1952reg. muži 51-249 
Velenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schandl Luděk1963reg. muži 51-249 
2.Vondrys Pavel1965reg. muži 51-249 
3.Ševčík Petr1967reg. muži 51-249 
4.Hauk Pavel1969reg. muži 51-249 
5.Čábelka Jaroslav1974reg. muži 51-249 
6.Sedláček Jiří1970reg. muži 51-249 
7.Jabůrek Vojtěch2005reg. muži 51-249 
8.Košumberský František1969reg. muži 51-249 
J. Hradec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petrů Richard1955reg. muži 51-249 
2.Smrž Pavel1966reg. muži 51-249 
3.Tůma Michal1982reg. muži 51-249 
4.Pavelek Václav1958reg. muži 51-249 
5.Fantyš Lumír1961reg. muži 51-249 
6.Bartoš Michal1966reg. muži 51-249 
7.Horáček Matěj2004reg. muži 51-249 
8.Kovář David2005reg. muži 51-249 
9.Lahodná Johana2010reg. ženy 51-249 
10.Roubíček Šimon2004reg. muži 51-249 
11.Ondrůšek Stanislav1959reg. muži 51-249N 
12.KUBEŠ Ondřej1989reg. muži N 
Jitka J. Hradec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nikodým Jiří1971reg. mži 101-200 
2.Reiter Jan1985reg. mži 101-200 
3.Hulík Ladislav1952reg. muži 101-200 
4.Jágr Filip1986reg. mži 101-200 
5.Knesl Václav1977reg. mži 101-200 
6.Fridrich Jan1947reg. muži 201 - 300 
7.Sliacký Pavel1978nez. mži  
8.Dvořák Miloš1983nez. muži  
Lomnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černohorský Viktor1955reg. muži 51-249 
2.Petrásek Stanislav2003reg. muži 51-249 
3.Icha Vojtěch2003reg. muži 51-249 
4.Suchý Kristián2008reg. muži 51-249 
5.Visčur Aleš2002reg. muži 51-249 
6.Švec Tadeáš2003reg. muži 51-249 
7.Nosek David2003nez. muži 51-249 
Sloupárna Majdalena
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopřiva Ivo1966reg. muži 76 
2.Klestil Marek1973reg. muži 87 
3.Kopřiva Marek1993reg. muži 115 
4.Kuta Jiří1963reg. muži 121 
5.Vrchota Rudolf1965reg. muži 133 
6.Kopřiva Daniel1989reg. muži 166 
Dačice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlík Zdeněk1956kraj. muži 301-400 
2.Lovětínský Jiří1968kraj. muži 301-400 
3.Štěpánek Antonín1983kraj. muži 301-400 
4.Bartoň Pavel1972kraj. muži 301-400 
5.Vitouš Věroslav1972nez. muži  
6.Lovětínský Tomáš ml.2006nez. dci  
7.Kopal Karel2006nez. dci  
8.Kounek Filip2008nez. sži  
9.Klimša Jan2006nez. dci  
10.Beseda Josef1982nez. muži  
11.Pokorný Michal1983nez. muži  
Okresní přebor mužů III
Řečice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smolík Zdeněk1962reg. muži 51-249 
2.Vodáková Táňa2000reg. muži 51-249 
3.Šustr Michal1990reg. muži 51-249 
4.Strada Jiří1996reg. muži 51-249 
5.Vobořil Petr1977reg. muži 51-249 
6.Vobořil Karel1971reg. muži 51-249 
7.Slanina Oldřich1983reg. muži 51-249 
8.Budík Robert1968reg. muži 51-249 
9.Vobořil Patrik1995reg. muži 51-249 
10.Tupý Petr1984reg. muži 51-249 
11.Adámek Eduard1947nez. muži  
12.Beran Marek1974nez. muži  
13.Hořký Jan1983nez. muži  
14.Novotná Aneta2007nez. ženy  
15.Novotná Iva1979nez. ženy  
Staving Studená E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Podhrázský František1978kraj. muži 401-500 
2.Novák Jaroslav1939kraj. muži 401-500 
3.Martinů Jaroslav1954kraj. muži 401-500 
4.Lahoda Kamil1947kraj. muži 401-500 
5.Kubín Adam2006kraj. muži 401-500 
6.Podhrázský František2009kraj. muži 401-500 
7.Kohout Jakub2009kraj. muži 401-500 
8.Šimandl Filip2009nez. muži  
9.Bělík František1987nez. muži  
10.Lindourek Miloš1972nez. muži  
11.Ondráčková Eliška2004nez. ženy  
12.Podhrázská Edita2006nez. ženy  
13.Prantl Jan2008nez.  
Chlum B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pepich Pavol1966reg. muži 51-249 
2.Outlý Rostislav1992reg. muži 51-249 
3.Pepich Petr1994reg. muži 51-249 
4.Poluk Alexandr1954nez. muži 0 
5.Šimáček Miloš1973reg. muži 51-249 
6.Vondrka Adam2008reg. sži 51-249 
7.Zimmel Jan1988reg. muži 51-249 
8.Zimmel Vojtěch2000reg. muži 51-249 
Chlum C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karpíšková Pavlína1977reg. ženy 51-249 
2.Mikeš Radim1984reg. muži 51-249 
3.Flaška Josef1977nez. muži 0 
4.Karpíšek Martin2003reg. dci 51-249 
5.Potěšil Tomáš1970reg. muži 51-249 
6.Komárek Zdeněk2008reg. mži 51-249 
7.Březovský Martin1954reg. muži 51-249 
8.Vondrka Jiří1993reg. muži 51-249 
9.Vondrka Martin1990reg. muži 51-249 
10.Matlas Pavel1976nez. muži 0 
Dírná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čoudek Miroslav1965reg. muži 51-249 
2.Voneš Roman1979reg. muži 51-249 
3.Dvořák Martin1985reg. muži 51-249 
4.Wratislav Evžen1961reg. muži 51-249 
5.Matěcha Jaromír1973reg. muži 51-249 
6.Horáček David2003reg. dci 51-249 
7.Kučera Pavel1969nez. muži  
8.Košner Petr1961reg. muži 51-249 
9.Sekyra Jiří1952reg. muži 51-249 
Novosedly B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nalezený Antonín1955reg. muži 51-249 
2.Maryška Radek1978reg. muži 51-249 
3.Maryšková Nikola2002reg. muži 51-249 
4.Pavlíček Michal1992reg. muži 51-249 
5.Maryšková Michaela2005reg. ženy 51-249 
6.Maryška Jan1955reg. muži 51-249 
7.Kouba Karel1950reg. muži 51-249 
Lásenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klíma Tomáš1977reg. muži 51-249 
2.Němec Pavel1965reg. muži 51-249 
3.Shejbal Robert1951reg. muži 51-249 
4.Klíma Filip2007reg. sži 51-249 
5.Ištvan Tomáš1992reg. muži 51-249 
6.Zikmund Michal1960reg. muži 51-249 
7.Tomeček Jan1984reg. muži 51-249 
8.Černý Jan1982reg. muži N 
9.Mokan Michal1996reg. muži N 
10.Dvořák Matěj2007reg. sži N 
11.Hofbauer Michal1985reg. muži N 
12.Duchoň Karel1987reg. muži N 
Včelnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němec Bohumír1975reg. muži 51-249 
2.Šruc Lubomír1972reg. muži 51-249 
3.Šindelář Richard1980reg. muži 51-249 
4.Němeček Jiří1968reg. muži 51-249 
5.Šuhájek František1948reg. muži 51-249 
6.Gulikáš Libor1979reg. muži N 
J. Hradec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Roubíček Šimon2004reg. muži 51-249 
2.Bartoš Michal1966reg. muži 51-249 
3.Ondrůšek Stanislav1959reg. muži 51-249N 
4.Horáček Matěj2004reg. muži 51-249 
5.Kovář David2005reg. muži 51-249 
6.Lahodná Johana2010reg. ženy 51-249 
7.Dofková Adéla2009reg. ženy 51-249N 
8.Homolková Nikol2006reg. ženy 51-249 
9.Hrušková Tereza2006reg. ženy 51-249N 
10.Hunalová Agáta2007reg. ženy 51-249 
11.Koubková Violeta2008reg. ženy 51-249N 
12.SOUKUP Richard1973reg. muži N 
13.URBAN Jáchym2011reg. muži N 
14.JEDLINSKI Richard2012reg. muži N 
15.KUBEŠ Ondřej1989reg. muži N 
Bystřice - Plíšek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zvěřina Miroslav1963reg. muži 1 
2.Nováček Kačenka Jan1970reg. muži 101-200 
3.Makovický Jaroslav1965reg. muži 101-200 
4.Pelikán Ladislav1965reg. muži 101-200 
5.Richter Jiří1962reg. muži 101-200 
6.Komárek Karel1970reg. muži 101-200 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy