Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor I
TJ Slavoj Pacov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zeman Vladimír1946reg. muži 9 
2.Jaroš Marek1981reg. muži 16 
3.Barák Antonín1949reg. muži 21-30 
4.Kolář Jan1959reg. muži 31-40 
5.Sovka Martin1982reg. muži 31-40 
6.Krenar Pavel1966reg. muži 31-40 
7.Švec Antonín1970reg. muži 51-60 
8.Lískovec Martin1986reg. muži 61-70 
9.Pešek Vítek2005reg. dci N 
10.Pešek Ondřej2002reg. dci N 
11.Sekyra Jan1999reg. muži 121-140 
SK Kamenice nad Lipou z.s. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strojek Radim1972kraj. muži 201-250 
2.Studený Jiří1952reg. muži 10 
3.Bořil Karel1973reg. muži 21-30 
4.Šiman Vojtěch1991reg. muži 91-100 
5.Jelínková Simona1997reg. muži 101-120 
6.Kubů Štěpán1998reg. muži 101-120 
7.Holub Karel2004reg. muži 141-160 
8.Musil Josef1959reg. muži 141-160 
9.Liška Lubomír1969reg. muži 161-180 
10.Havel Vladimír1968nez.  
11.Chlup Petr1963nez.  
TJ Sokol Těmice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brož Jakub1997reg. mži 7 
2.Brož Jindřich1997reg. muži 23 
3.Plášil Jan1982reg. muži 30 
4.Jirků Jan1971reg. muži 33 
5.Buček Daniel1989reg. muži 44 
6.Novák Lubomír1963reg. muži N 
SK RODINOV A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Válal Martin1974reg. muži 17. 
2.Pechek Luboš1972reg. muži 20. 
3.Běle Milan1959reg. muži 21.-30. 
4.Strašík Jiří1975reg. muži 51.-60. 
5.Zikmund František1954reg. muži 101.-120. 
6.Pechek Patrik2004reg. muži 181.-200. 
7.Novotný Petr1989reg. muži 121.-140. 
SK RODINOV B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Filípek Jindřich st.1977reg. muži 21.-30. 
2.Tržil Jiří1977reg. muži 61.-70. 
3.Emr Čestmír1970reg. muži 71.-80. 
4.Tomec Pavel1961reg. muži 101.-120. 
5.Semotán Jiří1957reg. muži 141.-160. 
6.Filípek Ondřej2004reg. muži 161.-180. 
7.Filípek Jindřich ml.2004reg. muži 161.-180. 
TJ Sokol Rynárec, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Semrád Eduard1969reg. muži 13 
2.Březina Miroslav1955reg. muži 31-40 
3.Vránek Vratislav1956reg. muži 41-50 
4.Urbánek Jaroslav st.1961reg. muži 51-60 
TJ Jiskra Humpolec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kmoch Petr ml.1998kraj. muži 201-250 
2.Stehno Josef2005reg. muži 12 
3.Poulíček Josef1948reg. muži 21-30 
4.Vavroš Roman1963reg. muži 41-50 
5.Hlaváček Milan2002reg. muži 51-60 
6.Jaroš Vojtěch2001reg. muži 141-160 
7.Herna Michal1984reg. muži 141-160 
8.Brzoň Luděk1958reg. muži N 
9.Kovář Pavel1998reg. muži N 
TJ Jiskra Humpolec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítek Stanislav1945reg. muži 21-30 
2.Roh Marek1976reg. muži 21-30 
3.Novák Josef1948reg. muži 31-40 
4.Och Jan2000reg. muži 41-50 
5.Hložek František1951reg. muži 51-60 
6.Kubů Zdeněk1967reg. muži 61-70 
7.Zadina Josef1971reg. muži 101-120 
8.Roll David1975reg. muži 161-180 
TJ Jiskra Humpolec E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krčil Tomáš1995kraj. muži 201-250 
2.Krčil Jiří1969reg. muži 21-30 
3.Prokop Jaroslav1966reg. muži 31-40 
4.Hamza Tomáš1976reg. muži 41-50 
5.Marek Martin1968reg. muži 61-70 
6.Prokop Tomáš1971reg. muži 61-70 
7.Kubíček Oldřich1968reg. muži 81-90 
8.Marek Jiří1974reg. muži 101-120 
TJ Jiskra Humpolec F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlčková Monika1966reg. muži 6 
2.Jaroš Jáchym2005reg. muži 31-40 
3.Rohová Michaela2007reg. muži 41-50 
4.Pazderka Patrik2004reg. muži 51-60 
5.Roh Tomáš2003reg. muži 71-80 
6.Janů Veronika2008reg. muži 101-120 
7.Žáček Lukáš2004reg. muži 141-160 
8.Janáček Daniel2004reg. muži N 
9.Grubauer Tomáš2005reg. muži N 
Spartak Pelhřimov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelenka Ondřej1987kraj. muži 171.-200. 
2.Talíř Pavel1959reg. muži 1. 
3.Duda Lukáš1989reg. muži 2. 
4.Jírů Miroslav1964reg. muži 3. 
5.Angelis Jiří1960reg. muži 4. 
6.Záboj Petr1993reg. muži 18. 
7.Mach Radek2001reg. muži 31.-40. 
8.Kubín Vlastislav1956reg. muži 81.=90. 
9.Duong Anh Nam2003reg. muži 91.=100. 
10.Hrkal Václav1955reg. muži 101.-120. 
11.Zelenková Anna1991nez.  
12.Charvát Vít2004reg. muži 181.-200. 
SK Olešná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Viktorová Gabriela1975reg. ženy 15 
2.Marek Petr1966reg. muži 40 
3.Haruda Milan1965reg. muži 55 
4.Ptáček Pavel1980reg. muži 74 
5.Kratochvíl Jan1981reg. muži 76 
6.Sobotka Zdislav1956reg. muži 87 
7.Vyskočil Petr1982reg. muži 135 
8.Sejk Petr1964reg. muži 141 
9.Štěpánek Pavel1972reg. muži 161 
10.Kos Miroslav1964reg. mži 172 
11.Novotný Petr1966reg. muži Nez 
Okresní přebor II
TJ Jiskra Humpolec H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlaváček Milan2002reg. muži 51-60 
2.Marek Martin1968reg. muži 61-70 
3.Roh Tomáš2003reg. muži 71-80 
4.Janů Veronika2008reg. muži 101-120 
5.Žáček Lukáš2004reg. muži 141-160 
6.Jaroš Vojtěch2001reg. muži 141-160 
7.Roll David1975reg. muži 161-180 
8.Roll Marek2008reg. muži 181-200 
9.Grubauer Tomáš2005reg. muži N 
10.Janáček Daniel2004reg. muži N 
11.Čech Lukáš2007reg. muži N 
TJ Slavoj Pacov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sovka Martin1982reg. muži 31-40 
2.Krenar Pavel1966reg. muži 31-40 
3.Švec Antonín1970reg. muži 51-60 
4.Lískovec Martin1986reg. muži 61-70 
5.Augustin Roman1963reg. muži 121-140 
6.Veleta Jaroslav1957reg. muži 121-140 
7.Sekyra Jan1999reg. muži 121-140 
8.Michálek Jan1950reg. muži 141-160 
9.Dvořák Vít2004reg. dci N 
10.Pešek Ondřej2002reg. dci N 
11.Kuba Martin2009reg. sži N 
12.Svoboda Otto1990reg. muži N 
13.Havel David2005reg. dci N 
SK Kamenice nad Lipou z.s. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínková Simona1997reg. muži 101-120 
2.Kubů Štěpán1998reg. muži 101-120 
3.Holub Karel2004reg. muži 141-160 
4.Musil Josef1959reg. muži 141-160 
5.Liška Lubomír1969reg. muži 161-180 
6.Štěpánová Jana1975reg. muži 161-180 
7.Nováčková Karla1997reg. muži 181-200 
8.Vítovcová Martina1995nez.  
TJ Jiskra Humpolec G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hložek František1951reg. muži 51-60 
2.Kubů Zdeněk1967reg. muži 61-70 
3.Prokop Tomáš1971reg. muži 61-70 
4.Kubíček Oldřich1968reg. muži 81-90 
5.Marek Jiří1974reg. muži 101-120 
6.Zadina Josef1971reg. muži 101-120 
7.Brůna Petr2002reg. muži 121-140 
SKST Vlasenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pechek Jan1994reg. muži 41.-50. 
2.Zahradník Tomáš1991reg. muži 71.-80. 
3.Zahradník Tadeáš1997reg. muži 91.-100 
4.Dohnal Radek1979reg. muži 101.-120. 
5.Lang Martin1983reg. muži 101.-120. 
6.Pechek Vladimír1957reg. muži 121.-140. 
7.Jakoubková Klára2003reg. dky N 
8.Houška Matěj1990reg. muži N 
SKST Vlasenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pechek Pavel1955reg. muži 91.-100. 
2.Zahradník Jan1953reg. muži 121.-140. 
3.Spielvogel Jiří1978reg. muži 121.-140. 
4.Halada Miroslav1957reg. muži 141.-160. 
5.Spielvogel Tom2003reg. dci N 
6.Mašát Radek1969reg. muži N 
7.Pechek Milan1986reg. muži N 
8.Zahradník Pavel1957reg. muži N 
Spartak Pelhřimov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Záboj Petr1993reg. muži 18. 
2.Mach Radek2001reg. muži 31.-40. 
3.Kubín Vlastislav1956reg. muži 81.=90. 
4.Duong Anh Nam2003reg. muži 91.=100. 
5.Pacner Jaroslav1991reg. muži 161.-180. 
6.Mazanec Petr2004reg. muži 181.-200. 
7.Le Karel Duy2002reg. muži 181.-200. 
8.Edr Michal2004reg. muži 181.-200. 
9.Fák Vojtěch2005reg. muži 181.-200. 
10.Kos Matouš2002reg. muži 181.-200. 
11.Zrubek Adam2008nez.  
12.Turinský Jan2003nez.  
SK Olešná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kratochvíl Jan1981reg. muži 76 
2.Sobotka Zdislav1956reg. muži 87 
3.Vyskočil Petr1982reg. muži 135 
4.Sejk Petr1964reg. muži 141 
5.Štěpánek Pavel1972reg. muži 161 
6.Kos Miroslav1964reg. mži 172 
7.Jonáš Lubomír1955reg. muži Nez 
SK Tenis Polesí "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smeták Libor1964kraj. muži 171-200 
2.Janda Roman1979reg. muži 51-60 
3.Volavka Milan1968reg. muži 51-60 
4.Hanzálek Miroslav1957reg. muži 51-60 
5.Škorpík Jaroslav1957nez. muži  
6.Smrčka Roman1959nez. muži  
7.Lisý Ondřej1993nez. muži  
8.Ištok Jan1988nez. muži  
9.Ištok Josef1962nez. muži  
TJ Chmelná z.s. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zadražil Miloslav1961reg. muži 19 
2.Pisinger Václav1988reg. muži 51-60 
3.Vodička Bohuslav1953reg. muži 81-90 
4.Drbal Miloslav1960reg. muži 101-120 
5.Klubal Jan1984reg. muži N 
6.Drbal Lukáš1986reg. muži N 
Spartak Pelhřimov F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrkal Václav1955reg. muži 101.-120. 
2.Vacek Václav1948reg. muži 101.-120. 
3.Chu Mien Van1950reg. muži 121.-140. 
4.Váňa Milan1955reg. muži 120.-140. 
5.Chodur Jiří1956reg. muži 141.-160. 
6.David Drahoslav1976reg. muži 141.-160. 
7.Bui Ahn Martin2003reg. muži 181.-200. 
8.Charvát Vít2004reg. muži 181.-200. 
9.Sejk Jan 1963nez.  
SKST Putimov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Haruda Tomáš1991nez. muži 1 
2.Marek Miroslav1962nez. muži 2 
3.Roubík Jaroslav1978nez. muži 4 
4.Bartoň Oldřich1952nez. muži 3 
5.Pihávek Jan1998nez. muži 5 
6.Marek Tomáš1993nez. muži 6 
7.Paclík Václav1995nez. muži 7 
8.Šimsa Václav1964nez. muži 8 
9.Pavlů Jan1994nez. muži 9 
Okresní přebor III
TJ Slavoj PacovD
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Augustin Roman1963reg. muži 121-140 
2.Veleta Jaroslav1957reg. muži 121-140 
3.Sekyra Jan1999reg. muži 121-140 
4.Michálek Jan1950reg. muži 141-160 
5.Dvořák Miroslav1968reg. muži 161-180 
6.Stejskal Oldřich1961reg. muži 161-180 
7.Červenka Roman st.1960reg. muži N 
8.Kříž Josef1979reg. muži N 
9.Pražan Jan1978reg. muži N 
SK Horní Ves B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Aleš1984reg. muži 21 - 30 
2.Švehla Jaroslav1956reg. muži 81 - 90 
3.Dvořák Jakub2005reg. muži 141 - 160 
4.Kasal Jan2004reg. muži 141 - 160 
5.Valek Ondřej2004reg. muži 141 - 160 
6.Makovička Karel1963reg. muži 161 - 180 
7.Dvořák Adam2011nez.  
8.Dvořák Josef1955nez.  
9.Makovička Pavel1959nez.  
10.Dvořáková Andrea1982nez.  
11.Černý Michal2003nez.  
TJ Start Nový Rychnov, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nepraš Jaromír1947reg. muži 81.90 
2.Blažek Milan1958reg. muži 101.-10 
3.Pech Jakub2003reg. muži 121-140 
4.Krňa Evžen1961reg. muži 141.-160. 
5.Štěpán Jaroslav1957reg. muži 141.-160. 
6.Blažek Jan2002reg. muži 181.-200. 
7.Komín Martin1973reg. muži nez. 
SK RODINOV C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zikmund František1954reg. muži 101.-120. 
2.Novotný Petr1989reg. muži 121.-140. 
3.Semotán Jiří1957reg. muži 141.-160. 
4.Filípek Ondřej2004reg. muži 161.-180. 
5.Filípek Jindřich ml.2004reg. muži 161.-180. 
6.Pechek Patrik2004reg. muži 181.-200. 
7.Sviták Martin1997reg. muži nez. 
8.Janus Jakub1990reg. muži nez. 
TJ Sokol Božejov, z.s.,
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.David Lukáš1982reg. muži 1 
2.Dvořák Libor1966reg. muži 2 
3.Horák Tomáš1972reg. muži 3 
4.Kopřiva Miloslav1962reg. muži 4 
5.Kottová Jana1966reg. muži 5 
6.Malý Milan1965reg. muži 6 
7.Menhard Jan1995reg. muži 7 
8.Paluch Lukáš1979reg. muži 8 
9.Vacek Vladimír1954reg. muži 9 
10.Vaněk Jaroslav1952reg. muži 10 
11.Vrána Milan1970reg. muži 11 
TJ Pelhřimov-Osvobození
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrátný Milan ml.1972reg. muži 121-140 
2.Vrátný Milan st.1944reg. muži 161-180 
3.Paclík Pavel1971reg. muži 161-180 
4.Jůn Milan1959reg. muži 181-200 
SK Jiřice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jůzl Josef1988reg. muži 1 
2.Šimůnek Petr1972reg. muži 2 
3.Jůzl Radek1999reg. muži 3 
4.Marek Roman1978reg. muži 4 
5.Brzoň Petr1955reg. muži 5 
6.Tejkal Miroslav1981reg. muži 6 
SK Jiřice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Džumurat Valentyn1975reg. muži 1 
2.Farka Ladislav1969reg. muži 2 
3.Dvořák Vladimír1974reg. muži 3 
4.Skácel Václav1985reg. muži 4 
5.Jůzl Martin1976reg. muži 5 
6.Vincenc Jan1980reg. muži 6 
7.Cihlář Vladimír1952reg. muži 7 
8.Veverka Michal1978reg. muži 8 
TJ Jiskra Humpolec I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Jaroslav1981reg. muži 71-80 
2.Zadina Josef1971reg. muži 101-120 
3.Marek Jiří1974reg. muži 101-120 
4.Brůna Petr2002reg. muži 121-140 
5.Klubal Jiří2002reg. muži 121-140 
6.Žáček Lukáš2004reg. muži 141-160 
7.Herna Michal1984reg. muži 141-160 
8.Jaroš Vojtěch2001reg. muži 141-160 
9.Bošek Lukáš2001reg. muži N 
10.Semrádová Aneta1995reg. muži N 
Spartak Pelhřimov G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.David Drahoslav1976reg. muži 141.-160. 
2.Pacner Jaroslav1991reg. muži 161.-180. 
3.Le Karel Duy2002reg. muži 181.-200. 
4.Mazanec Petr2004reg. muži 181.-200. 
5.Charvát Vít2004reg. muži 181.-200. 
6.Edr Michal2004reg. muži 181.-200. 
7.Fák Vojtěch2005reg. muži 181.-200. 
8.Kos Matouš2002reg. muži 181.-200. 
9.Bui Ahn Martin2003reg. muži 181.-200. 
10.Zrubek Adam2008nez.  
TJ Slavoj PacovE
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pešek Vítek2005reg. dci N 
2.Dvořák Vít2004reg. dci N 
3.Pešek Ondřej2002reg. dci N 
4.Lastomirský René2006reg. dci N 
5.Kuba Lubomír1973reg. muži N 
6.Kuba Martin2009reg. sži N 
7.Havel David2005reg. dci N 
SKST Putimov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pihávek Jan1998nez. muži 1 
2.Marek Tomáš1993nez. muži 2 
3.Paclík Václav1995nez. muži 3 
4.Šimsa Václav1964nez. muži 4 
5.Pavlů Jan1994nez. muži 5 
6.Šafařík Ondřej1995nez. muži 6 
7.Chaloupek Jan1988nez. muži 7 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy