Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor
TTC Kovářov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poslušný Vojtěch2000kraj. muži 301-400 
2.Barda Miroslav st.1959kraj. muži 501- 
3.Zděnek Jiří1996kraj. muži 501- 
4.Smetanová Aneta2002kraj. ženy 21-30 
5.Růžičková Lenka1996kraj. ženy 31-40 
6.Mošanský Jiří ml.1990kraj. muži 501- 
7.Máchalová Jitka1996nez.  
TTC Kovářov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Králíček Hynek1997nez.  
2.Janeček Jaroslav1958nez.  
3.Špeta František1946nez.  
4.Špetová Lydie1955nez.  
5.Hezoučký Josef1965kraj. muži 501- 
6.Janů Josef1972kraj. muži 501- 
7.Kohout Vít2006kraj. muži 501- 
8.Riant Augustin2007kraj. muži 501- 
9.Volf Petr2003kraj. muži 501- 
10.Kohoutová Ema2004kraj. ženy 51-70 
11.Zděnek Michal2005nez.  
12.Janská Iveta1988nez.  
13.Król Petr1970nez.  
14.Król Lukáš2009nez.  
15.Slaba Václav2009nez.  
16.Škoch Petr2010nez.  
17.Skála Vít2009nez.  
18.Pašek Dominik2008nez.  
19.Janeček Pavel1995nez.  
TTC Svatkovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Josef1964reg. muži 5 
2.Sosnovec Pavel1953reg. muži 11 
3.Veselík Pavel1960reg. muži 8 
4.Soukup Jindřich1953reg. muži 20 
5.Čapek Petr1970nez. muži  
6.Hladký Jaroslav1953reg. muži 31 
7.Hošna Jaroslav1972nez. muži  
8.Kosinka David1982reg. muži 38 
9.Lojka Marek1975nez. muži  
10.Maryška Jindřich1956reg. muži 29 
11.Střízek Ladislav1963reg. muži 40 
12.Veselíková Pavla1989reg. muži 34 
13.Pták Pavel1971nez. muži  
TJ Slavoj Protivín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vařečka Pavel1959kraj. muži 251-300 
2.Mareš Zdeněk1959kraj. muži 301-400 
3.Patzelt Pavel1967kraj. muži 401-500 
4.Marková Ivana1965kraj. muži 501- 
5.Polanský Milan1977kraj. muži 501- 
6.Macháček Jiří1963kraj. muži 501- 
7.Soumar Milan1965kraj. muži 501- 
8.Levita Bohdan2004kraj. muži 501- 
9.Vojta Jan1985kraj. muži 501- 
10.Klenovec Petr1964kraj. muži 501- 
11.Čurda Jakub2005kraj. muži 501- 
12.Najmanová Ryšavá Lucie1977kraj. muži 501N 
13.Čurdová Viktorie2005kraj. muži 501N 
14.Vařečka Karel1957nez. muži  
15.Martan Pavel1956nez. muži  
16.Šťastný Michael ml.1995nez.  
17.Färber František1963nez. muži  
18.Čaban Michal1974nez.  
19.Koula Pavel1967nez.  
TJ Sokol Písek B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koza Tobiáš2002kraj. muži 401-500 
2.Fošum Daniel1977kraj. muži 501- 
3.Fiala Theodor1953kraj. muži 501- 
4.Chalupský Václav1961kraj. muži 501- 
5.Bílý Kryštof1998kraj. muži 501- 
6.Keřka Jiří1934kraj. muži 501- 
7.Popelka Milan st.1966kraj. muži 501- 
8.Popelka Milan ml.2005kraj. muži 501- 
9.Sekyra Miroslav1962nez.  
10.Sochor Jiří1947kraj. muži 501- 
11.Sup Michal1963kraj. muži 501- 
12.Blažek Miroslav1997nez.  
TJ Sokol Heřmaň spolek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Velek Tomáš1979kraj. muži 401-500 
2.Kolařík František1963kraj. muži 401-500 
3.Cimburek Petr1960kraj. muži 501- 
4.Kovář Milan1963kraj. muži 501- 
5.Kovář Vít1969kraj. muži 501- 
6.Brčák Stanislav1972kraj. muži 501- 
7.Kovář Kuba1988nez.  
TJ Sokol Heřmaň spolek B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Ivo1971kraj. muži 501- 
2.Pošusta Jiří1966kraj. muži 501- 
3.Šareš Vladimír1985kraj. muži 501- 
4.Těhle Miloslav1958kraj. muži 501- 
5.Miklas Štěpán1974kraj. muži 501- 
6.Šulc Miroslav1981kraj. muži 501- 
TJ Sokol Mirotice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Císař Jan ml.1990kraj. muži N 
2.Matuška Miroslav1972kraj. muži N 
3.Kuželka Filip1998kraj. muži N 
4.Vašek Martin2000kraj. muži N 
5.Karas Jaroslav st.1962kraj. muži N 
6.Krahulec Jiří st.1966kraj. muži N 
7.Karas Dominik2000kraj. muži N 
8.Kožený Martin1986reg. muži N 
9.Maršík Martin1975reg. muži N 
10.Olšbaur Václav1981reg. muži N 
11.Skok Ondřej1986reg. muži N 
12.Políček Blahoslav1978reg. muži N 
13.Jonák Radoslav ml.1981reg. muži N 
14.Jonák Radoslav st.1957reg. muži N 
15.Ježek Tomáš1954reg. muži N 
16.Klarner Radim1972reg. muži N 
17.Pešta Jan1980reg. muži N 
18.Řeřábková Denisa2005reg. muži N 
19.Strouhal Josef1971reg. muži N 
20.Řeřábek Martin1962reg. muži N 
21.Novák Petr1977reg. muži N 
22.Brejchová Lucie1985reg. muži N 
23.Kozáková Vladimíra1984reg. muži N 
Okresní soutěž
TTC Kovářov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hezoučký Josef1965kraj. muži 501- 
2.Janů Josef1972kraj. muži 501- 
3.Riant Augustin2007kraj. muži 501- 
4.Kohout Vít2006kraj. muži 501- 
5.Volf Petr2003kraj. muži 501- 
6.Kohoutová Ema2004kraj. ženy 51-70 
7.Janská Iveta1988nez.  
8.Pašek Dominik2008nez.  
9.Riantová Lucie2010nez.  
10.Skála Vít2009nez.  
11.Škoch Petr2010nez.  
12.Škochová Klára2010nez.  
13.Slaba Václav2009nez.  
14.Zděnek Michal2005nez.  
15.Król Lukáš2009nez.  
16.Król Petr1970nez.  
17.Řezáčová Kristýna2012nez.  
18.Řezáč Ondřej2011nez.  
19.Skála Jakub2012nez.  
20.Škochová Marie2013nez.  
21.Brůžek Patrik2011nez.  
22.Janda Filip2013nez.  
23.Janeček Pavel1995nez.  
TTC Svatkovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hladký Jaroslav1953reg. muži 31 
2.Lojka Marek1975nez. muži  
3.Maryška Jindřich1956reg. muži 29 
4.Veselíková Pavla1989reg. muži 34 
5.Klouda Ján1980nez. muži  
6.Kosinka David1982reg. muži 38 
7.Patcelt Jindřich1978nez. muži  
TTC Svatkovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čapek Miroslav1973nez. muži  
2.Čapek Petr1970nez. muži  
3.Hošna Jaroslav1972nez. muži  
4.Jakovec Radek1985nez. muži  
5.Střízek Ladislav1963reg. muži 40 
6.Cvach Jindřich1955nez. muži  
7.Kott Pavel1950nez. muži  
8.Pták Pavel1971nez. muži  
TJ Slavoj Protivín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polanský Milan1977kraj. muži 501- 
2.Soumar Milan1965kraj. muži 501- 
3.Levita Bohdan2004kraj. muži 501- 
4.Vojta Jan1985kraj. muži 501- 
5.Čurda Jakub2005kraj. muži 501- 
6.Klenovec Petr1964kraj. muži 501- 
7.Macháček Jiří1963kraj. muži 501- 
8.Najmanová Ryšavá Lucie1977kraj. muži 501N 
9.Čurdová Viktorie2005kraj. muži 501N 
10.Vařečka Karel1957nez. muži  
11.Martan Pavel1956nez. muži  
12.Koula Pavel1967nez.  
13.Čaban Michal1974nez.  
14.Šťastný Michael ml.1995nez.  
AFK Hradiště z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Makalouš Karel1956kraj. muži 501- 
2.Říha Stanislav1976kraj. muži 501- 
3.Podešva Robert1978kraj. muži 501- 
4.Lysina Vladimír1968kraj. muži 501- 
5.Kratochvíl Roman1964kraj. muži 501- 
6.Kašpar Miroslav1971kraj. muži 501- 
7.Domín Martin1974kraj. muži 501- 
8.Vojáček Tomáš1985kraj. muži 501- 
TJ Sokol Mirotice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jonák Radoslav ml.1981reg. muži N 
2.Olšbaur Václav1981reg. muži N 
3.Kožený Martin1986reg. muži N 
4.Brejchová Lucie1985reg. muži N 
5.Kozáková Vladimíra1984reg. muži N 
6.Novák Petr1977reg. muži N 
7.Políček Blahoslav1978reg. muži N 
8.Jonák Radoslav st.1957reg. muži N 
TJ Sokol Mirotice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Tomáš1954reg. muži N 
2.Klarner Radim1972reg. muži N 
3.Řeřábek Martin1962reg. muži N 
4.Pešta Jan1980reg. muži N 
5.Řeřábková Denisa2005reg. muži N 
6.Maršík Martin1975reg. muži N 
TJ Sokol Mirotice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karas Dominik2000kraj. muži N 
2.Krahulec Jiří st.1966kraj. muži N 
3.Karas Jaroslav st.1962kraj. muži N 
4.Skok Ondřej1986reg. muži N 
5.Strouhal Josef1971reg. muži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy