Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor I
SK ARBORE VOLARY A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lorenčík František1961reg. muži 31-60 
2.Zajac Vojtěch1954reg. muži 31-60 
3.Štolka Jan1977reg. muži 61-90 
4.Svintek Jiří1969reg. muži 91-120 
5.Friedecký Jiří1979reg. muži 91-120 
6.Kutlák František1959reg. muži 91-120 
7.Hettner František1963reg. muži 91-120 
8.Špeta Václav1995reg. muži 121-137 
9.Tržil Miroslav1969reg. muži 121-137 
10.Svintek Václav2007nez. sži 121-137.N 
11.Fučík Ondřej2011nez. nži 121-137.N 
TJ Netolice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krbeček Michal1972reg. muži 21-30 
2.Nohava Pavel1967reg. muži 31-60 
3.Pižl Milan1962reg. muži 31-60 
4.Havel Tomáš2003reg. muži 61-90 
5.Martan Petr1956reg. muži 61-90 
6.Penc František1953reg. muži 61-90N 
7.Havel Ladislav1957reg. muži 91-120 
8.Jerhot Josef1970reg. muži 91-120 
9.Kouba Pavel1985reg. muži 121-137 
10.Krbeček Adam2003reg. muži 121-137 
11.Tuháček Petr2005reg. muži 121-137 
12.Prokop Filip2004reg. muži 121-137N 
13.Krbeček Vít2007reg. muži 121-137N 
Tělocvičná jednota Sokol Lhenice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hůrský Václav ml.1971reg. muži 31. - 60. 
2.Novotná Tereza2007reg. muži 61.-90. 
3.Špán Václav1963reg. muži 31.-60. 
4.Kanaloš Igor1972reg. muži 61.-90 
5.Vondrák Ladislav1949reg. muži 61.-90. 
6.Fišerová Katka1994reg. muži 91.-120. 
7.Bečvář Daniel1993nez. muži N 
8.Dejmek Jiří1966nez. muži N 
Tělocvičná jednota Sokol Lhenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sivera Radek st.1977kraj. muži 187 
2.Sivera Radek2001kraj. muži U21 
3.Traxler František2003kraj. muži 137 
4.Dubravcová Eliška2001kraj. ženy (U21) 
5.Březinová Jana1980kraj. ženy 19 
6.Březinová Simona2008reg. muži U15 
TJ Křišťál Lenora A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blaško Ivo1961reg. muži 1-20 
2.Vostřez Pavel1976reg. muži 1-20 
3.Hlouška Martin1971reg. muži 31-60 
4.Filuš Petr1976reg. muži 61-90 
5.Bandík Luboš1971reg. muži 61-90 
6.Kovář Václav1966reg. muži 61-90n 
7.Jegyinák Pavol1965reg. muži 91-120 
8.Voráček Jiří1962reg. muži 91-120n 
TJ Tatran Volary A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vairich Pavel1971reg. muži 31.-60. 
2.Steinbach Jaroslav1950reg. muži 61.-90. 
3.Fabián Ota1955reg. muži 91.-120. 
4.Sedlák Martin1981reg. muži 91.-120. 
5.Capůrka Jiří1987reg. muži 121.-137. 
6.Prokeš Petr1993reg. muži 121.-137. 
7.Sedlák Michal1986reg. muži 121.-137. 
8.Mašek Matěj2006reg. sži 121.-137.N 
9.Smažík Patrik2007reg. sži 121.-137.N 
10.Vairich Jakub2008reg. sži 121.-137.N 
11.Vairichová Lucie2006reg. dky 121.-137.N 
12.Vairichová Natálie2004reg. dky 121.-137.N 
13.Hýbner Lukáš1981reg. muži N 
14.Hrdonka Karel1947reg. muži 61.-90. 
TTC Libín Prachatice - C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wimberský Václav1966kraj. muži 161-200 
2.Novák Zdeněk1963kraj. muži 401-500 
3.Kačer Jindřich1959kraj. muži 401-500 
4.Předota Karel1963kraj. muži 401-500 
5.Čejka Jiří1974kraj. muži 401-500 
6.Gruber Petr2002kraj. muži 401-500 
7.Kudrle Martin1981kraj. muži 401-500 
8.Gruber Josef st.1966reg. muži 91-120 
9.Horčica Michal2009reg. muži 91-120 
10.Sova Miroslav1978reg. muži 121-137 
11.Sova Miroslav ml.2006reg. muži 121-137N 
Aptar Čkyně - Zálezly A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirotka Petr1952reg. muži 31. - 60. 
2.Martínek Roman1975reg. muži 31. - 60. 
3.Trojan Jaroslav1964reg. muži 31. - 60. 
4.Bielek Otto1961reg. muži 61. - 90. 
5.Kavlík Milan1958reg. muži 61. - 90. 
6.Sváta Václav1951reg. muži 61. - 90. 
7.Pěsta Jiří1961reg. muži 61. - 90. N 
8.Silovský Vladimír1956reg. muži 91. - 120. 
9.Trojan Jiří1958reg. muži 91. - 120. 
10.Provod Lukáš1983reg. muži 91. - 120. N 
11.Nezbeda David2004reg. dci 121. - 137. N 
12.Liška Jiří1960reg. muži N 
13.Tomšů Pavel1956reg. muži N 
14.Nezbeda Jakub2008reg. sži N 
TJ Šumavan Vimperk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rejšek Vojtěch1966kraj. muži 301.-400. 
2.Icha Ivan1963reg. muži 31.-60. 
3.Kortus Zdeněk1975reg. muži 31.-60. 
4.Fuchs Jaroslav1981reg. muži 31.-60. 
5.Holub Miroslav1964reg. muži 61.-90. 
6.Hyka Jiří1963reg. muži 61.-90. 
7.Skýpala Vavřinec1959reg. muži 61.-90. 
8.Šťastný Pavel1959reg. muži 61.-90. 
9.Kunc Jan1953reg. muži 61.-90.N 
10.Sedlák Jiří2003reg. muži 91.-120.N 
11.Schwamberger František1971reg. muži 91.-120.N 
12.Ryska Tomáš1990reg. muži 91.-120.N 
Ederstav Prachatice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vostřez Jiří1986reg. muži 2 
2.Valenta Pavel1985reg. muži 12 
3.Hesoun Václav1996reg. muži 17 
4.Medek Jindřich1955reg. muži 18 
5.Novák Jan1983reg. muži 14 
6.Vostřez Zdeněk1989reg. muži N 
Regionální přebor II
TJ Netolice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martan Petr1956reg. muži 61-90 
2.Penc František1953reg. muži 61-90N 
3.Havel Ladislav1957reg. muži 91-120 
4.Jerhot Josef1970reg. muži 91-120 
5.Kouba Pavel1985reg. muži 121-137 
6.Krbeček Adam2003reg. muži 121-137 
7.Tuháček Petr2005reg. muži 121-137 
8.Prokop Filip2004reg. muži 121-137N 
9.Krbeček Vít2007reg. muži 121-137N 
TJ Slávia Prachatice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brak Josef1950reg. muži 31.-60. 
2.Pešek Adolf1950reg. muži 61.-90. 
3.Mrkvička Jaroslav1968reg. muži 61.-90. 
4.Tkáč Juraj1956reg. muži 61.-90. 
5.Břicháček Pavel1978reg. muži 91.-120. 
6.Hečko Radek1972reg. muži N 
7.Hájek Josef1950reg. muži N 
TJ Slávia Prachatice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Batysta Milan1974reg. muži 31. - 60.N 
2.Houška Jan1971reg. muži 61.-90. 
3.Mezera Martin1956reg. muži 61.-90. 
4.Schrenk Libor1963reg. muži 61.-90. 
5.Lang Ladislav1958reg. muži 91.-120. 
6.Carvan Václav1975reg. muži 91. - 120.N 
Tělocvičná jednota Sokol Lhenice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišerová Katka1994reg. muži 91.-120. 
2.Březinová Simona2008reg. muži N 
3.Bečvář Daniel1993nez. muži N 
4.Březinová Jana1980reg. muži 91.-120. 
5.Dejmek Jiří1966nez. muži N 
TJ Křišťál Lenora B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bandík Luboš1971reg. muži 61-90 
2.Kovář Václav1966reg. muži 61-90n 
3.Jegyinák Pavol1965reg. muži 91-120 
4.Voráček Jiří1962reg. muži 91-120n 
5.Bárta Ladislav1973reg. muži n 
6.Kubát Václav1973reg. muži n 
TTC Libín Prachatice - D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čejka Jiří1974kraj. muži 401-500 
2.Gruber Petr2002kraj. muži 401-500 
3.Kudrle Martin1981kraj. muži 401-500 
4.Horčica Michal2009reg. muži 91-120 
5.Gruber Josef st.1966reg. muži 91-120 
6.Sova Miroslav1978reg. muži 121-137 
7.Sova Miroslav ml.2006reg. muži 121-137N 
8.Pekárek Filip1976reg. mži N 
9.Pekárková Kristýna2009reg. muži N 
Aptar Čkyně - Zálezly B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kavlík Milan1958reg. muži 61. - 90. 
2.Sváta Václav1951reg. muži 61. - 90. 
3.Silovský Vladimír1956reg. muži 91. - 120. 
4.Trojan Jiří1958reg. muži 91. - 120. 
5.Provod Lukáš1983reg. muži 91. - 120. N 
6.Liška Jiří1960reg. muži N 
7.Pěsta Jiří1961reg. muži 61. - 90. N 
8.Nezbeda David2004reg. dci 121. - 137. N 
9.Tomšů Pavel1956reg. muži N 
10.Nezbeda Jakub2008reg. sži N 
SPV STRUNKOVICE N. BLANICÍ "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šnejdar Milan1977reg. muži 61 -90 
2.Jiráň Jaroslav1958reg. muži 91 - 120 
3.Novák Václav1978reg. muži 91 - 120 
4.Novotný Ivo1966reg. muži 91 - 120 
5.Krakovič Jan1978reg. muži 91 - 120 
6.Diviš Milan II.1954reg. muži 91 - 120 
7.Trávníček Vladimír1969reg. muži 91 - 120 
8.Weber Jiří1968reg. mži 121 - 137 
9.Komrska Josef1946reg. muži 91 - 120N 
10.Holub Jiří1956nez. muži 121 - 137N 
11.Mareš Jan1960nez. muži  
TJ Šumavan Vimperk C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křivánek Luděk1964reg. muži 61.-90. 
2.Skýpala Vavřinec1959reg. muži 61.-90. 
3.Holub Miroslav1964reg. muži 61.-90. 
4.Šťastný Pavel1959reg. muži 61.-90. 
5.Havlíček Jiří1969reg. muži 61.-90.N 
6.Kunc Jan1953reg. muži 61.-90.N 
7.Ryska Tomáš1990reg. muži 91.-120.N 
8.Schwamberger František1971reg. muži 91.-120.N 
9.Sedlák Jiří2003reg. muži 91.-120.N 
TJ Sokol Zdíkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nový Karel1973reg. muži 31.-60. 
2.Černý Karel1980reg. muži 91. - 120. 
3.Kraml František1958reg. muži 91. - 120. 
4.Vlček Tomáš2003reg. dci 91. - 120. 
5.Kraml Ondřej1983reg. muži 121. - 137. 
6.Mička Václav1958reg. muži 121. - 137. 
7.Voldřich Vít1966reg. muži 121. - 137. 
8.Beneš Václav1984reg. muži 121. - 137. 
9.Nový Tomáš2005reg. dci 121. - 137.N 
10.Mühlhauser Pavel1989reg. muži 121. - 137.N 
Regionální přebor III
SK ARBORE VOLARY B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Friedecký Jiří1979reg. muži 91-120 
2.Kutlák František1959reg. muži 91-120 
3.Špeta Václav1995reg. muži 121-137 
4.Tržil Miroslav1969reg. muži 121-137 
5.Hettner František1963reg. muži 91-120 
6.Veselovský Karel1959nez. muži 91-120.N 
7.Čutka Vladimír1962nez. muži 121-137.N 
8.Fučík Ondřej2011nez. nži 121-137.N 
9.Štolka Jan2010nez. mži 121-137.N 
10.Svintek Václav2007nez. sži 121-137.N 
11.Šebest Šimon2010reg. mži 121-137N 
TJ Slávia Prachatice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Břicháček Pavel1978reg. muži 91.-120. 
2.Lang Ladislav1958reg. muži 91.-120. 
3.Carvan Václav1975reg. muži 91. - 120.N 
4.Hečko Radek1972reg. muži N 
5.Hájek Josef1950reg. muži N 
TJ Tatran Volary B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Capůrka Jiří1987reg. muži 121.-137. 
2.Prokeš Petr1993reg. muži 121.-137. 
3.Sedlák Michal1986reg. muži 121.-137. 
4.Hýbner Lukáš1981reg. muži N 
5.Smažík Patrik2007reg. sži 121.-137.N 
6.Mašek Matěj2006reg. sži 121.-137.N 
7.Vairich Jakub2008reg. sži 121.-137.N 
8.Vairichová Lucie2006reg. dky 121.-137.N 
9.Vairichová Natálie2004reg. dky 121.-137.N 
TTC Libín Prachatice - E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gruber Josef st.1966reg. muži 91-120 
2.Sova Miroslav1978reg. muži 121-137 
3.Sova Miroslav ml.2006reg. muži 121-137N 
4.Batysta Ondřej2013reg. mži N 
5.Pekárek Filip1976reg. mži N 
6.Pekárková Kristýna2009reg. muži N 
7.Batysta Filip2011reg. muži N 
8.Horčicová Hana1982reg. muži 121-137N 
SPV STRUNKOVICE N. BLANICÍ B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Diviš Milan II.1954reg. muži 91 - 120 
2.Trávníček Vladimír1969reg. muži 91 - 120 
3.Weber Jiří1968reg. mži 121 - 137 
4.Komrska Josef1946reg. muži 91 - 120N 
5.Holub Jiří1956nez. muži 121 - 137N 
6.Mareš Jan1960nez. muži  
TJ Sokol Zdíkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mička Václav1958reg. muži 121. - 137. 
2.Kraml Ondřej1983reg. muži 121. - 137. 
3.Voldřich Vít1966reg. muži 121. - 137. 
4.Beneš Václav1984reg. muži 121. - 137. 
5.Marko Alois1956reg. muži 121. - 137.N 
6.Mühlhauser Pavel1989reg. muži 121. - 137.N 
TJ Sokol Zdíkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nový Tomáš2005reg. dci 121. - 137.N 
2.Lutovský Adam2004reg. dci 121. - 137.N 
3.Martan Zdeněk2006reg. dci 121. - 137.N 
4.Vozandych Jiří2004reg. dci 121. - 137.N 
5.Randák Josef2005reg. dci 121. - 137.N 
6.Vondráček Vojtěch2008reg. sži 121. - 137.N 
7.Vozandychová Eliška2007reg. sžy 121. - 137.N 
TJ Šumavan Vimperk D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hyka Jiří1963reg. muži 61.-90. 
2.Kunc Jan1953reg. muži 61.-90.N 
3.Havlíček Jiří1969reg. muži 61.-90.N 
4.Ryska Tomáš1990reg. muži 91.-120.N 
5.Schwamberger František1971reg. muži 91.-120.N 
6.Sedlák Jiří2003reg. muži 91.-120.N 
7.Aleš Filip2006reg. dci N 
8.Alešová Laura2012reg. nžy N 
9.Bláha Matěj2011reg. nži N 
10.Kohout Vojtěch2010reg. mži N 
11.Krečmer Roman2008reg. sži N 
12.Krejčí Filip2008reg. sži N 
13.Krejčí Ondřej2012reg. nži N 
14.Nováková Veronika2010reg. mžy N 
15.Ollé Viktorie2010reg. mžy N 
16.Paterová Tereza2012reg. nžy N 
17.Pavlíčková Lucie2011reg. nžy N 
18.Schwarzová Ela2012reg. nžy N 
19.Vladyka Vít2009reg. mži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy