Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor I.
TJ Sokol Vodňany D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šottner Jiří1967kraj. muži 301-400 
2.Bauer Jiří ml.1976kraj. muži 301-400 
3.Bečvář Pavel1977kraj. muži 301-400 
4.Brabec Oldřich1959kraj. muži 301-400 
5.Špatný Albert1973kraj. muži 301-400 
6.Páral Lukáš1976kraj. muži 301-400 
7.Jareš Martin1973reg. muži 54 
8.Jareš Tomáš2010reg. muži 89 
TJ Sokol Vodňany E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolář Martin1973reg. muži 37 
2.Fürst Petr1969reg. muži 46 
3.Neubert Josef1962reg. muži 67 
4.Votrubec Roman1980reg. muži N 
5.Vaněčková Eliška1988reg. muži N 
6.Hrdlička Tomáš2008reg. muži N 
7.Klucký Matyáš2008reg. muži N 
8.Vokatý Václav2008reg. muži N 
TJ Osek,z.s.B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brandýs František1969kraj. muži 161-200 
2.Kozma Václav1954kraj. muži 201-250 
3.Mrkvička Pavel1961kraj. muži 250-300 
4.Hromádka Milan1956kraj. muži 201-250 
5.Hauser Karel1946nez. muži  
6.Maleček Karel1978nez. muži  
7.Šaršok Milan1962reg. muži 71-100 
8.Smolík Milan1962reg. muži 71-100 
9.Klímová Andrea2003reg. ženy 16-200Hostování z TJ Sokol Strakonice
TJ Blatná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mls Jiří1970kraj. muži 161-200 
2.Ounický Pavel1981kraj. muži 201-250 
3.Štědroňský Jiří1973kraj. muži 251-300 
4.Lukáš Ondřej1994kraj. muži 301-400 
5.Ondračka Michal1983reg. muži 101-150 
6.Šišková Věra1946reg. muži 101-150 
7.Sedláčková Helena st.1959reg. muži 151-300 
TJ Blatná C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mls Pavel1965kraj. muži 301-400 
2.Balík Tomáš1965kraj. muži 401-500 
3.Jánský Luděk1966kraj. muži 401-500 
4.Hornát Josef1957reg. muži 151-300 
5.Pavel Jindřich1969reg. muži 151-300 
6.Schmitd Petr1964nez. muži  
7.Fleissig Jan1988nez. muži  
TJ ZD Záboří z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kůta Bohumil1974reg. muži 500 
2.Němeček Karel1955reg. muži 501 
3.Slavík Jiří1956reg. muži 502 
4.Soukup Zdeněk st.1955reg. muži 503 
5.Stejskal Milan1960reg. muži 504 
Cehnice A.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čížek Václav1973reg. muži 31-41 
2.Stanislav Jaroslav1974reg. muži 31-41 
3.Bečvář Lukáš1979reg. muži 41-50 
4.Valenta Miroslav1964reg. muži 101-150 
5.Novák Milan1976reg. muži 51-75 
6.Kučera Josef1947reg. muži 51-75 
7.Buchvaldek Marek1971reg. muži 51-75 
8.Frčka Josef1961reg. muži 51-75 
9.Kadečka Jaroslav1955reg. muži 101-150 
10.Grech Nikolas1998reg. muži 101-150 
TJ Sokol Lnáře "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kostner Jiří1955kraj. muži 401-500 
2.Schwarz Miroslav1970kraj. muži 1 
3.Říský Pavel1965reg. muži 2 
4.Zíka Jiří1966reg. muži 3 
5.Mach Ladislav1972reg. muži 5 
6.Říský David1993reg. muži 6 
7.Míka Václav1971reg. muži 7 
8.Kulík Libor1968reg. muži 4 
9.Jiřinec Lukáš1992reg. muži 8 
10.Horal Roman1968reg. muži 30 
11.Škyrta Martin1962reg. muži 33 
12.Jiřinec Zdeněk1977reg. muži 34 
13.Medvecký Michal1977reg. muži 57 
14.Štěpanek Luboš1971reg. muži 54 
15.Dvořáček Ivan1946reg. muži 60 
TTC Sokol Volyně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boška Josef2002kraj. muži 501.+ 
2.Chalupa Radek1963kraj. muži 501.+ 
3.Nestřeba Aleš1977kraj. muži 501.+ 
4.Hokr Michal1974kraj. muži 501.+ 
5.Toninger Jiří1970kraj. muži 501.+ 
6.Žíla Vladimír1964kraj. muži 501.+ 
7.Hraše Petr1956kraj. muži 501.+ 
8.Hosnedl Pavel1952kraj. muži 501.+ 
9.Diviš František1951kraj. muži 501.+ 
10.Zdychynec Miroslav1970kraj. muži 501.+ 
11.Pour Jakub2006kraj. muži 501.+ 
12.Pechlát Ondřej2004kraj. muži 501.+ 
Regionální přebor II.
ČZ Strakonice Elektrostav "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poklop Kamil1986kraj. muži 201-250 
2.Chaluš Libor1967kraj. muži 301-400 
3.Soukup Lukáš1976kraj. muži 401-500 
4.Dvořák Ivan1961kraj. muži 501 
5.Havlík Vladimír1961kraj. muži 501 
6.Horný Ivo1957kraj. muži 501 
7.Krejčí Miroslav1962kraj. muži 501 
8.Petřík Jaroslav1982kraj. muži 501 
9.Krejčová Štěpánka1971kraj. muži 501 
10.Mišo Jaroslav1948kraj. muži 501 
11.Vepřek Petr1963kraj. muži 501 
12.Vlček Vladimíir1955kraj. muži 501 
13.Světlík Václav1964kraj. muži 501 
TJ Třebohostice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Petr1975ČR muži 379 
2.Soukup Miloslav st.1949kraj. muži 812 
3.Kotrba Jan1982ČR muži 974 
4.Krejčí Ondřej1990kraj. muži 1109 
5.Slavík Jaroslav ml.1984ČR muži 1150 
6.Soukup David2004ČR muži 1151 
7.Slavík Jaroslav1956nez.  
8.Krejčí Karel1985nez.  
9.Slavík Petr ml.2004nez.  
TJ Sokol Strakonice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dobeš jiří1969kraj. muži 501- 
2.Fix Milan1960kraj. muži 501- 
3.Gracík Zdeněk1970kraj. muži 501- 
4.Hrach František st.1947kraj. muži 501- 
5.Klečka Pavel2003kraj. muži 501- 
6.Křivanec Miroslav1961kraj. muži 501- 
7.Mašek Petr1968kraj. muži 501- 
8.Vadlejch Jaroslav1950kraj. muži 501- 
9.Valíček Jaroslav1948kraj. muži 501- 
10.Zborník Jaroslav1961kraj. muži 501- 
11.Vaňata Jan1956kraj. muži 501- 
12.Vaněk Vladimír1956kraj. muži 501- 
13.Mlíčko Josef1950kraj. muži 501- 
TJ Sokol Strakonice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Harant Alex2006kraj. muži 501- 
2.Dostál František2010kraj. muži 501- 
3.Hynková Gabriela2009kraj. ženy 51-70 
4.Hynková Tereza2012kraj. ženy 70- 
5.Jungvirtová Karolína2008kraj. ženy 51-70 
6.Jungvirtová Veronika2007kraj. ženy 51-70 
7.Martínková Petra2012kraj. ženy 70- 
8.Moudrý Petr2006kraj. muži 501- 
9.Pojsl Lukáš2008kraj. muži 501- 
10.Pojslová Michaela2011kraj. ženy 70- 
11.Polan Tomáš2011kraj. muži 501- 
12.Přib Matyáš2010kraj. muži 501- 
13.Raba Daniel2008kraj. muži 501- 
14.Rubeš Vašek2007kraj. muži 501- 
15.Soukup Robert2008kraj. muži 501- 
16.Tomášek Jiří2005kraj. muži 501- 
17.Čapková Eliška2010kraj. ženy 70- 
18.Čapek Jan2007kraj. muži 501- 
19.Taschner Vojtěch2010kraj. muži 501- 
20.Hynek Otakar st.1949kraj. muži 501- 
Sportovní klub Řepice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Barborka Dominik2005reg. muži 33 
2.Čapek Michal1975reg. muži 29 
3.Náprstek František1970reg. muži 30 
4.Nový František1960reg. muži 35 
5.Vachalovský Petr1971reg. muži 40 
6.Krejčová Soňa2007reg. ženy 33 
7.Funda Jiří1956reg. muži 41 
Cehnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Milan1976reg. muži 5 
2.Kučera Josef1947reg. muži 6 
3.Buchvaldek Marek1971reg. muži 7 
4.Frčka Josef1961reg. muži 8 
5.Kadečka Jaroslav1955reg. muži 9 
6.Grech Nikolas1998reg. muži 10 
TJ Sokol Lnáře "B" - Kasejovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kulík Libor1968reg. muži 4 
2.Jiřinec Lukáš1992reg. muži 8 
3.Horal Roman1968reg. muži 30 
4.Škyrta Martin1962reg. muži 33 
5.Jiřinec Zdeněk1977reg. muži 34 
6.Štěpanek Luboš1971reg. muži 54 
7.Medvecký Michal1977reg. muži 57 
8.Dvořáček Ivan1946reg. muži 60 
TTC Sokol Volyně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Toninger Jiří1970kraj. muži 501.+ 
2.Žíla Vladimír1964kraj. muži 501.+ 
3.Hraše Petr1956kraj. muži 501.+ 
4.Hosnedl Pavel1952kraj. muži 501.+ 
5.Diviš František1951kraj. muži 501.+ 
6.Zdychynec Miroslav1970kraj. muži 501.+ 
7.Pour Jakub2006kraj. muži 501.+ 
8.Pechlát Ondřej2004kraj. muži 501.+ 
Spolek stolních tenistů Mačkov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pýcha Luboš1965reg. muži 1 
2.Vonášek Pavel1983reg. muži 3 
3.Kadlec Miloš1972reg. muži 2 
4.Kolář Jiří1981reg. muži 4 
5.Navrátil Josef1982reg. muži 7 
6.Navrátil Milan1977reg. muži 6 
7.Sedláček Martin1974reg. muži 9 
8.Doležal Jiří1978reg. muži 10 
9.Müller Radek1969reg. muži 8 
10.Pechar Tomáš1984reg. muži 5 
11.Zíka Oldřich1965reg. muži 11 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy