Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 1.třídy
ST Nýrsko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítovec Miroslav1959reg. muži 41-60 
2.Strieženec Josef1959reg. muži 61-112 
3.Cibulka Jan1996reg. muži 61-112 
4.Kubalík Václav1959reg. muži 61-112 
5.Kajínek Jiří1957nez. muži  
6.Vaněk Zdeněk1953reg. muži 61-112 
7.Doubek Pavel1956reg. muži 61-112 
8.Neudek Petr1970reg. muži 61-112 
9.Černý Miroslav1952reg. muži 61-112 
10.Zvonarev Drahomír1951reg. muži 61-112 
11.Kazda Jan1957nez. muži  
12.Bouberle Zdeněk1950nez. muži  
KST Klatovy D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nováček Karel1973reg. muži 21 
2.Hummel Jiří1945reg. muži 21 
3.Kesman Karel1977reg. muži 31 
4.Koval Lukáš1996reg. muži 31 
5.Berka Vítězslav1956reg. muži 41 
6.Šlehofer Stanislav1958reg. muži 41 
7.Novák Milan ml.2000reg. muži 41 
8.Petrmichl Jan1965nez. muži  
9.Hnojská Helena1974nez. ženy  
10.Belfín Václav2005nez. dci  
11.Reiser Miroslav2010nez. nži  
TJ Sokol Strážov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pelán Radek1969reg. muži 31.- 40. 
2.Soušek Josef1975reg. muži 31.- 40. 
3.Kolář Zdeněk ml.1977reg. muži 41.- 60. 
4.Presl Štěpán1973reg. muži 41.- 60. 
5.Kolář Zdeněk st.1954reg. muži 61.- 112. 
6.Kalivoda Bohumil1969reg. muži 61.- 112. 
7.Valdman Martin1975reg. muži 61.- 112. 
8.Janda Lukáš1996reg. muži 61.- 112. 
9.Pavlásek Jan1972reg. muži 113.- 
10.Kopačka Jan1938reg. muži 113.- 
11.Jehlík Josef1961reg. muži 113.- 
Bageta Dolany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Belfín Karel1973reg. muži 31.-40. 
2.Talián Michal1975reg. muži 31.-40. 
3.Bejček Jiří1978reg. muži 41.-60. 
4.Krejčí Jiří1989reg. muži 41.-60. 
5.Kott Tomáš1976reg. muži 61.-112. 
6.Nechutná Veronika1983reg. muži 61.-112. 
7.Ivančo Marek1975reg. muži 41-60 
TJ Sokol Klatovy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plíšek Radoslav1955reg. muži 31.-40. 
2.Špirk Václav1951reg. muži 41.-60. 
3.Soukup Karel1973reg. muži 41.-60. 
4.Částka Zdeněk1958reg. muži 41.-60. 
5.Bárta Zdeno1956reg. muži 61.-112. 
6.Končický Vladimír1952reg. muži 61.-112. 
7.Šilhavý Miroslav1955reg. muži 61.-112. 
8.Tkachenko Mykhailo1984nez. muži cizinec 
9.Rejthar Karel1977nez. muži  
Tým Drslavice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Multrus Martin1973reg. muži 41-60 
2.Suda Karel1977reg. muži 61-112 
3.Flaks Vladislav1962reg. muži 61-112 
4.Kinský Václav ml.1993reg. muži 61-112 
5.Kinský Václav st.1972reg. muži 61-112 
6.Kupka Jan1959reg. muži 61-112 
7.Adamec Daniel1984reg. muži nez. 
8.Janošťák Štefan1979reg. muži nez. 
9.Kovářík Pavel1956reg. muži nez. 
10.Řeřicha Karel1973reg. muži nez. 
Lapák Třebomyslice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trubač Lukáš1988reg. muži 61.-112. 
2.Trubač František1962reg. muži 61.-112. 
3.Kolář Michal1990reg. muži 61.-112. 
4.Hiřman Radek1990reg. muži 61.-112. 
5.Polena Luboš1976reg. muži 61.-112. 
6.Šefl Marek1994nez. muži  
KOC Sušice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítovec Miroslav1959kraj. muži 201.-250. 
2.Růžička Radek1986reg. muži 21.-30. 
3.Rovňan Richard1973reg. muži 31.-40. 
4.Láriš Petr st.1963reg. muži 41.-60. 
5.Kopa Jan1957reg. muži 61.-112. 
6.Mirvald Jan1984reg. muži 61.-112. 
7.Potužák Václav1956reg. muži 61.-112. 
8.Milfortová Simona2005reg. muži 61.-112. 
9.Oroš Karel1961reg. muži 61.-112. 
10.Vítek Martin2011reg. muži 61.-112. 
TJ EKOMONT Svrčovec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kinský Josef1973reg. muži 21.-30. 
2.Klika Jiří1974reg. muži 41.-60. 
3.Straka Karel1957reg. muži 61.-112. 
4.Behenský Karel1960reg. muži 61.-112. 
5.Řeřicha Jaroslav1974reg. muži 61.-112. 
6.Marek Tomáš1987reg. muži 61.-112. 
7.Klika Tomáš1995nez.  
8.Dobiáš Václav1973nez.  
9.Straka Jaroslav1953nez.  
10.Javorský Stanislav1950nez.  
Okresní přebor 2.třídy
ST Nýrsko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněk Zdeněk1953reg. muži 61-112 
2.Doubek Pavel1956reg. muži 61-112 
3.Neudek Petr1970reg. muži 61-112 
4.Černý Miroslav1952reg. muži 61-112 
5.Zvonarev Drahomír1951reg. muži 61-112 
6.Kajínek Jiří1957nez. muži  
7.Kazda Jan1957nez. muži  
8.Bouberle Zdeněk1950nez. muži  
TJ Sokol Horažďovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimanovský Marek2008reg. muži 41-60 
2.Šimanovský Robert1978reg. muži 41-60 
3.Jungr Jiří1968reg. muži 61-112 
4.Křesáková Ivana1965reg. muži 61-112 
5.Krsek Miroslav1962reg. muži 61-112 
6.Levý Josef1945reg. muži 61-112 
7.Krsek Ivan1964nez. muži - 
8.Roubal Ondřej2005nez. muži - 
9.Růt Karel2007nez. muži - 
10.Šimanovský Filip2011nez. muži - 
TJ Sokol Strážov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolář Zdeněk st.1954reg. muži 61.- 112. 
2.Kalivoda Bohumil1969reg. muži 61.- 112. 
3.Valdman Martin1975reg. muži 61.- 112. 
4.Janda Lukáš1996reg. muži 61.- 112. 
5.Pavlásek Jan1972reg. muži 113.- 
6.Kopačka Jan1938reg. muži 113.- 
7.Jehlík Josef1961reg. muži 113.- 
TJ Sokol Klatovy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bárta Zdeno1956reg. muži 61.-112. 
2.Končický Vladimír1952reg. muži 61.-112. 
3.Šilhavý Miroslav1955reg. muži 61.-112. 
4.Rejthar Karel1977nez. muži  
5.Tkachenko Mykhailo1984nez. muži cizinec 
Tým Drslavice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kinský Václav st.1972reg. muži 61-112 
2.Kupka Jan1959reg. muži 61-112 
3.Janošťák Štefan1979reg. muži nez. 
4.Adamec Daniel1984reg. muži nez. 
5.Kovářík Pavel1956reg. muži nez. 
6.Řeřicha Karel1973reg. muži nez. 
Lapák Třebomyslice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polena Luboš1976reg. muži 61.-112. 
2.Slováčková Jitka1956reg. ženy 61.-112. 
3.Hodek Karel1949reg. muži 61.-112. 
TJ Žichovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hagara Ján1949reg. muži 41.-60. 
2.Kankrlík Josef1954reg. muži 41.-60. 
3.Kubík Zdeněk1968reg. muži 61.-112. 
4.Pekarík Martin1970reg. muži 61.-112. 
5.Senft Václav1970reg. muži 61.-112. 
KOC Sušice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítek David2010reg. muži 61.-112. 
2.Vítek Martin2011reg. muži 61.-112. 
3.Milfortová Simona2005reg. muži 61.-112. 
4.Mach Josef2011nez.  
5.Ducháč Matěj2011nez.  
6.Ducháč Jakub2008nez.  
7.Milfort Jiří ml.2004nez.  
8.Vítek Jan2008nez.  
9.Vítek Jakub2011nez.  
KOC Sušice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mirvald Jan1984reg. muži 61.-112. 
2.Potužák Václav1956reg. muži 61.-112. 
3.Kopa Jan1957reg. muži 61.-112. 
4.Oroš Karel1961reg. muži 61.-112. 
5.Zádková Adéla2008nez.  
6.Kupec Daniel2010nez.  
7.Kupec Lukáš2010nez.  
8.Kotala Miroslav2010nez.  
9.Machová Anna2007nez.  
10.Vinter Tomáš2008nez.  
11.Vinterová Lucie2010nez.  
AC Lhůta
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švátora Miroslav1963reg. muži 61.-112. 
2.Smolík Josef1966reg. muži 61.-112. 
3.Soběhart Josef1963reg. muži 61.-112. 
TJ EKOMONT Svrčovec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řeřicha Jaroslav1974reg. muži 61.-112. 
2.Marek Tomáš1987reg. muži 61.-112. 
3.Dobiáš Václav1973nez.  
4.Klika Tomáš1995nez.  
5.Straka Jaroslav1953nez.  
6.Javorský Stanislav1950nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy