Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 1. třídy
Union Plzeň F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Farajzl Filip2000reg. muži 81 
2.Kovář Martin1986reg. muži 91 
3.Boháč Jaroslav1956reg. muži 91 
4.Kovařík Josef1978reg. muži 111 
5.Pachner Jaroslav1956reg. muži 111 
6.Černá Lenka1986reg. ženy 10 
7.Kratochvílová Alena1993reg. ženy 11 
8.Břetenářová Vlastimila1962reg. ženy 14 
9.Šebková Kristýna2001ČR ženy 89 
10.Sedláček Jan st.1949nez.  
Union Plzeň G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vintr Josef2006reg. muži 101 
2.Sýkora David2006reg. muži 111 
3.Bohdan Michal2007reg. muži 111 
4.Bednář David2006reg. muži 131 
5.Matuška Ivo2010reg. muži 131 
6.Drnec Jiří2008reg. muži 131 
7.Kysela Filip2010reg. muži 141 
8.Sýkorová Lucie2010reg. ženy 16 
TJ Sokol Starý Plzenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klíma Tomáš1981reg. muži 75.5 
2.Klíma Jan1981reg. muži 75.5 
3.Frank Bohumil1953reg. muži 95.5 
4.Petrák Jaroslav1954reg. muži 105.5 
5.Výška Jiří1979nez. muži  
TJ Sokol Starý Plzenec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Otto Milan1952reg. muži 65.5 
2.Šafařík Zdeněk1953reg. muži 95.5 
3.Farajzl Stanislav1956reg. muži 95.5 
4.Sutnar Josef1950reg. muži 135.5 
5.Bouše Vladimír1957nez. muži  
TJ Sokol Lhůta C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Petr1971kraj. muži 201 
2.Altmann Pavel1969reg. muži 81-90 
3.Protiva Pavel1962reg. muži 81-90 
4.Tětek Václav1969reg. muži 91-100 
5.Průšová Petra1989nez.  
6.Civiš Radovan1973nez.  
7.Čimera Josef1962nez.  
8.Kratochvíl Tomáš1978nez.  
9.Matoušková Jolana1979nez.  
TJ Sokol Lhůta D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kallmünzer Luboš1970kraj. muži 301-400 
2.Pašek Zdeněk1940reg. muži 81-90 
3.Lašťovka Michal1988reg. muži 111-120 
4.Valdman Stanislav1955reg. muži 121-130 
5.Michálek Luboš1960reg. muži 121-130 
6.Šindelář Michal1982reg. muži 121-130 
7.Horský Jaromír1959nez.  
8.Sýkora Michal1961nez.  
TJ Sokol Plzeň III - Bory A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zimmermann Jaroslav1970reg. muži 61-70 
2.Chramosta Radek1970reg. muži 61-70 
3.Hron Karel1955reg. muži 61-70 
4.Beneš Václav1958reg. muži 71-80 
5.Bergl Petr1960reg. muži 81-90 
6.Naxera Jan1964reg. muži 131-140 
7.Čada Vladimír1940reg. muži 161-170 
8.Hiršl Alois1954reg. muži 141-150 
9.Hiršl mladší Alois1980reg. muži 171-182 
10.Janoušek Tomáš1964nez. muži  
11.Peterka Václav1973nez. muži  
SKUŘ Plzeň E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bauer Petr1962reg. muži 75,5 
2.Chrástek Věroslav1956reg. muži 75,5 
3.Sýkora Hynek1961reg. muži 75,5 
4.Zeman Luboš1957reg. muži 95,5 
5.Hána Jiří1963reg. muži 115,5 
6.Kucendörfer Jan1950reg. muži 125,5 
7.Malý Ladislav1967reg. muži 125,5 
SKUŘ Plzeň F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wimmer Jan1973reg. muži 75,5 
2.Mařík Radek1972reg. muži 75,5 
3.Gábor Filip1999reg. muži 105,5 
4.Wimmer Adam1998reg. muži 105,5 
5.Horek Martin1976reg. muži 115,5 
6.Naxera Jan2005reg. muži 135,5 
7.Žižkovský Ivo1967reg. muži 135,5 
8.Gábor Milan2005reg. muži 165,5 
9.Loskot Jan2009reg. muži 176,5 
10.Loskotová Barbora2007reg. muži 176,5 
11.Beran Jan1971nez. muži  
TJ Sokol Nezvěstice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlíček Václav1942reg. muži 81-90 
2.Hach Jaroslav1948reg. muži 91-100 
3.Hejduk Zdeněk1950reg. muži 101-110 
4.Kantor František1969reg. muži 121-130 
5.Čechura Jakub2005reg. muži 141-150 
6.Knoflíček Jan1977reg. muži 141-150 
7.Vlčková Kamila1989reg. muži 151-160 
8.Oplová Renáta1968nez.  
9.Hodek Jiří1957nez.  
10.Hobl Václav1948nez.  
11.Louda Jan st.1953nez.  
12.Hrádek Daniel2010nez.  
13.Hrádek Josef2008nez.  
14.Šesták Patrik2007nez.  
15.Knoflíčková Nela2006nez.  
TJ Sokol Plzeň V. D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holubová Klaudie2004kraj. muži 151-200 
2.Fencl Václav1995kraj. muži 201-251 
3.Egermaier Jakub1988kraj. muži 201-251 
4.Jaramillo Věra2007reg. muži 91-100 
5.Mózer Dominik1997reg. muži 101-110 
6.Vyletová Helena1972reg. muži 121-130 
7.Klimeš Jakub1999reg. muži 121-130 
8.Klimeš Daniel2006reg. muži 121-130 
9.Vyletová Helena ml.2002reg. muži 131-140 
10.Lang David2006reg. muži 131-140 
11.Tvrdík Jaroslav2007reg. muži 151-160 
12.Miškovič Filip2006reg. muži 151-160 
13.Cibulka Radek2000reg. muži 161-170 
14.Dobrovská Kateřina1978reg. muži 161-170 
15.Jůzová Viktorie2008reg. muži 161-170 
16.Jaramillo Julie2009reg. muži 171-182 
Okresní přebor 2. třídy
Union Plzeň H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pachner Jaroslav1956reg. muži 111 
2.Matuška Ivo2010reg. muži 131 
3.Drnec Jiří2008reg. muži 131 
4.Černá Lenka1986reg. ženy 10 
5.Kratochvílová Alena1993reg. ženy 11 
6.Břetenářová Vlastimila1962reg. ženy 14 
7.Šindelář Jan2005nez.  
SKUŘ Plzeň G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kucendörfer Jan1950reg. muži 125,5 
2.Naxera Jan2005reg. muži 135,5 
3.Chromý Václav1962reg. muži 155,5 
4.Gábor Milan2005reg. muži 165,5 
5.Loskot Jan2009reg. muži 176,5 
6.Loskotová Barbora2007reg. muži 176,5 
7.Mach Jan2004kraj. dci 55 
8.Loužil Vojtěch2010nez.  
9.Puchta Tomáš2000nez. muži  
10.Soukup Lukáš2012nez. muži  
TJ Sokol Plzeň III - Bory B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bergl Petr1960reg. muži 81-90 
2.Naxera Jan1964reg. muži 131-140 
3.Hiršl Alois1954reg. muži 141-150 
4.Čada Vladimír1940reg. muži 161-170 
5.Hiršl mladší Alois1980reg. muži 171-182 
6.Janoušek Tomáš1964nez. muži  
7.Peterka Václav1973nez. muži  
TJ Sokol Plzeň V. E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nguyen Hai Kim1958reg. muži 111-120cizinec 
2.Le Thanh Tung1970reg. muži 111-120 
3.Nguyen Viet Huy1949reg. muži 131-140 
4.Hoang Tommy2006reg. muži 141-150cizinec 
5.Nguyen Trung Matěj2007nez. muži  
6.Hoang Viet Cuong1974nez.  
7.Tran Hop Thai1958nez.  
TJ Sokol Plzeň V. F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mózer Dominik1997reg. muži 101-110 
2.Vyletová Helena1972reg. muži 121-130 
3.Klimeš Jakub1999reg. muži 121-130 
4.Klimeš Daniel2006reg. muži 121-130 
5.Lang David2006reg. muži 131-140 
6.Vyletová Helena ml.2002reg. muži 131-140 
7.Tvrdík Jaroslav2007reg. muži 151-160 
8.Miškovič Filip2006reg. muži 151-160 
9.Cibulka Radek2000reg. muži 161-170 
10.Dobrovská Kateřina1978reg. muži 161-170 
11.Jůzová Viktorie2008reg. muži 161-170 
12.Jaramillo Julie2009reg. muži 171-182 
13.Cíglerová Lena2009nez.  
14.Cíglerová Nela2009nez.  
15.Krysl Herman2010nez.  
16.Šolc Martin2007nez.  
17.Rusý Lukáš2005nez.  
18.Šlemendová Eva1982nez.  
19.Vašica Adam2005nez.  
20.Žáček David2005nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy