Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor
SK Rokycany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Budín Václav1978reg. muži 39 
2.Valenta Miroslav1962reg. muži 66 
3.Voříšek Jiří st.1966reg. muži 131 
4.Bistřický Bohumír1946reg. muži 132 
5.Čejka Petr1985nez. muži  
6.Enžl Vlastimil1959nez. muži  
7.Košek Michal1971nez. muži  
8.Nímanský Jaroslav1950nez. muži  
TJ Sokol Podmokly
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pour Jan1975reg. muži 1 
2.Pour Jiří1973reg. muži 2 
3.Zuska Jan1981reg. muži 3 
4.Baron Eduard1967reg. muži 4 
TJ Sokol Mirošov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dostál Ondřej1979reg. muži 65. 
2.Lev Marek1983reg. muži 105. 
3.Murlová Dana1959reg. muži 117. 
4.Judl Rostislav1971reg. muži 134. 
5.Kotas Pavel1964reg. muži 135. 
6.Kraidl Milan1972reg. muži 138. 
7.Hubáček Jan1963reg. muži 155. 
8.Ludín Jiří1963nez. muži  
9.Forst Radek1976nez. muži  
10.Mudra Jakub2006nez. Hostování z TJ Hrádek z.s.
11.Sýkora Luboš1971nez.  
12.Vyskočil Martin1997nez. muži  
TJ Sokol Klabava C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednář Radomír1960kraj. muži 251 
2.Marek Pavel1983reg. muži 67 
3.Čech Jiří1978reg. muži 71 
4.Bradna Zdeněk1970reg. muži 95 
5.Škarda Milan1987reg. muži 251 
6.Kočárek Pavel1954reg. muži 251 
TJ Sokol Radnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Milfait Václav1974reg. muži 53 
2.Přibil Jiří1958reg. muži 55 
3.Loukota Petr1962reg. muži 56 
4.Kotva Jan1985reg. muži 84 
5.Krchov Josef1962reg. muži 115 
6.Mudrová Michaela1980reg. ženy 195 
7.Dítě Lukáš2006reg. dci 196 
8.Mudra Tomáš2006reg. sži 198 
9.Dienstbier Bohuslav1947reg. muži nez 
TJ Sokol Břasy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pták Luboš1974reg. muži 10N 
2.Gašparovič Martin1985reg. muži 47 
3.Somolík Miloš1960reg. muži 79 
4.Lorenc Tomáš1960reg. muži 153 
5.Sedlecký Josef1960reg. muži 154 
6.Ineman František1966nez. muži  
7.Boháček Václav1941nez. muži  
8.Fišer Václav1965nez. muži  
9.Lev Josef1979nez. muži  
10.Loukota Ondřej1998nez. muži  
TJ Sokol Těně C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lysák Stanislav1959kraj. muži 301-350 
2.Hájek Dušan1978reg. mži 90 
3.Tomášek Pavel1979reg. muži 91 
4.Krajdlová Naďa1973reg. muži 102 
5.Rydrych Pavel1968reg. muži 110 
6.Tomášek Pavel st.1955reg. muži 122 
7.Ježek Otakar1957reg. muži 125 
8.Poch Václav1964reg. muži 130 
9.Pour Václav1956nez. muži  
10.Pour Ondřej1979nez. muži  
11.Kořán Miloslav1953nez. muži  
SK Kornatice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šula Milan1976reg. muži 1 
2.Podsedník Jan1987reg. muži 2 
3.Šustr Michal1979reg. muži 3 
4.Šimek Milan1969reg. muži 4 
5.Meier Jiří1973reg. muži 5 
6.Sýkora Václav1949reg. muži 6 
7.Žabka František1947reg. muži 7 
8.Tuček Aleš1954reg. muži 8 
9.Pihrt Karel1954reg. muži 9 
10.Šustr Jindřich1956reg. muži 10 
11.Krátký Josef1983reg. muži 11 
12.Remeš Ladislav1941reg. muži 12 
SK Nevid "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čada Jan1997reg. muži R74. 
2.Komorous Jaroslav1970reg. muži R82. 
3.Pezlar Marek2007nez. sži  
4.Pezlar Patrik2010nez. nži  
5.Pezlar Roman1976reg. muži R101. 
6.Pezlar Tomáš ml.2005nez. dci  
7.Pezlar Tomáš1974nez. muži  
8.Říha Petr1993reg. muži R120. 
9.Šmolík Vojtěch1993reg. muži R128. 
10.Tomášů Martin1982nez. muži  
TJ SPARTAK STRAŠICE "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Jakub1995reg. muži 51 
2.Marek Libor1966reg. muži 77 
3.Šlapák Jaroslav1971reg. muži 78 
4.Halbych Jan1983reg. muži 81 
5.Páv Jan1976reg. muži 99 
6.Havel Miroslav st.1952reg. muži 103 
7.Velek František1955reg. muži 124 
8.Bergmann Vladimír st.1950reg. muži 159 
9.Velek Jiří1975reg. muži 176 
10.Šlapák Karel1937reg. muži 178 
11.Svobodová Dagmar1965reg. muži 205 
12.Krátká Šárka1969reg. muži 206 
13.Bergmann Vladimír1975nez. muži  
14.Ševčík Vladimír1956nez. muži  
15.Studnička Zdeněk1951nez. muži  
16.Janda Ondřej1995nez. mži  
TJ Sokol Osek u Rokycan B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bůcha Petr1972reg. muži 93 
2.Trunec Luboš1992reg. muži 106 
3.Havlíček Zdeněk1967reg. muži 108 
4.Mikuta Stanislav1963reg. muži 113 
5.Vančura Jan1960reg. muži 116 
6.Krejčí Michal1974reg. muži 152 
7.Peterka Jiří1986reg. muži 168 
8.Dudl Tomáš2000reg. muži 175 
9.Bůcha Adam1999reg. muži 179 
10.Dudl Jan1973reg. muži 181 
11.Dudl Šimon2007reg. muži 192 
12.Hlůžek Jaroslav1973reg. muži 300 
13.Lepešková Irena1968reg. muži 300 
14.Tománek Václav1947reg. muži 300 
15.Tomášů Jiří1953reg. muži 300 
16.Čech Miroslav1989reg. muži 300 
SK Mostiště 2003 A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Simler Jan1988reg. muži 72 
2.Mudra Antonín1961reg. muži 98 
3.Simler Josef1960reg. muži 129 
4.Turek Václav1970reg. muži 150 
5.Karel Petr1962kraj. muži 164 
6.Jaroš Ivo1968reg. muži 177 
7.Konvalinka Aleš1988reg. muži 180 
8.Kadeřábek Miroslav1988reg. muži 188 
9.Vonásek Václav1961reg. muži 211 
Okresní soutěž 1. třídy
TJ Sokol Dobřív
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Petr1973reg. muži 69 
2.Tengler Miroslav1953reg. muži 109 
3.Bělohlávek Eduard1961reg. muži 130 
4.Plessl Zdeněk1968reg. muži 163 
5.Matoušová Jana1973reg. muži 80. 
6.Břinda Karel1973reg. muži 209 
7.Protiva Miroslav1971reg. muži 189 
TJ Sokol Holoubkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Psohlavec Tomáš1986reg. muži 100 
2.Váňa Martin1993reg. muži 101 
3.Šilpoch Václav1971reg. muži 102 
4.Plaček Martin1972reg. muži 104 
5.Muška Michal 1989reg. muži 105 
6.Fictum Josef1994nez. muži  
TJ Sokol Skomelno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kahovec Ladislav1952reg. muži 88 
2.Patera Michal1975reg. muži 117 
3.Cipra Petr1963reg. muži 119 
4.Nový Josef1951reg. muži 126 
5.Tolar Pavel1976reg. muži 136 
6.Faflík Miloslav1963reg. muži 137 
7.Oliverius Josef2009reg. muži 177 
8.Vyčichlo Jiří1976reg. muži 185 
9.Jelínek Ladislav2006reg. muži 193 
10.Oliveriusová Hana2003reg. muži 197 
11.Paterová Aneta2006nez. muži 208 
12.Oliverius Petr1970nez.  
13.Klíma Jiří1983nez.  
14.Gärtner Filip2001nez.  
SK Líšná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boubín Vladimír st.1951reg. muži 5 
2.Boubín Vladimír1982reg. muži 1 
3.Chrz Josef1971reg. muži 2 
4.Kuška Miroslav1956reg. muži 3 
5.Lukáš Zdeněk1972reg. muži 4 
TJ Sokol Těně D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rydrych Pavel1968reg. muži 110 
2.Tomášek Pavel st.1955reg. muži 122 
3.Ježek Otakar1957reg. muži 125 
4.Poch Václav1964reg. muži 130 
5.Kořán Miloslav1953nez. muži  
6.Pour Ondřej1979nez. muži  
7.Jílek Tomáš1980nez. muži  
8.Pour Václav1956nez. muži  
9.Tomášek Patrik2007nez. sži  
10.Dvořák Viktor1995nez. muži  
TJ Sokol Mirošov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotas Pavel1964reg. muži 135. 
2.Kraidl Milan1972reg. muži 138. 
3.Hubáček Jan1963reg. muži 155. 
4.Forst Radek1976nez. muži  
5.Ludín Jiří1963nez. muži  
6.Mudra Jakub2006nez. muži Hostování z TJ Hrádek z.s.
7.Sýkora Luboš1971nez. muži  
8.Vyskočil Martin1997nez. muži  
TJ Sokol Holoubkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štorkán Jaroslav1948reg. muži 140 
2.Kořínek Jiří1949reg. muži 141 
3.Pavlovič Pavel1961reg. muži 142 
4.Praum Jiří1948reg. muži 143 
5.Suchý Petr1993reg. muži 150 
6.Veselka Petr1960reg. muži 151 
7.Mandová Lenka1985reg. muži 152 
8.Slebodnik Luboš1982reg. muži 153 
9.Neckář Martin1975nez. muži  
10.Manda Marcel1974nez. muži  
11.Brada Tomáš1994nez. muži  
TJ Volduchy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Straka Michal1977reg. muži 85 
2.Čech Pavel1975reg. muži 141 
3.Danko Jakub1995reg. muži 142 
4.Čech Zdeněk1945reg. muži 143 
5.Svoboda František1978reg. muži 144 
6.Charvát Radim1974reg. muži 149 
TJ SPARTAK STRAŠICE "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Páv Jan1976reg. muži 99 
2.Havel Miroslav st.1952reg. muži 103 
3.Velek František1955reg. muži 124 
4.Bergmann Vladimír st.1950reg. muži 159 
5.Velek Jiří1975reg. muži 176 
6.Šlapák Karel1937reg. muži 178 
7.Svobodová Dagmar1965reg. muži 205 
8.Krátká Šárka1969reg. muži 206 
9.Janda Ondřej1995nez. mži  
10.Bergmann Vladimír1975nez. muži  
11.Studnička Zdeněk1951nez. muži  
12.Havel Jakub2008nez. muži  
13.Ševčík Vladimír1956nez. muži  
14.Bergmann Adam2002nez. muži  
TJ Baník Kříše
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cajthaml Vladimír1974reg. muži 50 
2.Kratochvíl Rudolf1970reg. muži 51 
3.Krhounek Ladislav1950reg. muži 52 
4.Potůček Pavel1981reg. muži 53 
5.Leicht Jan1959reg. muži 54 
6.Trnčák Miroslav1962reg. muži 55 
7.Váňa Luděk1964reg. muži 56 
8.Váňa Luděk ml.1998reg. muži 57 
9.Aubrecht Václav1952reg. muži 58 
10.Erlebach Jan1991reg. muži 59 
TJ Sokol Osek u Rokycan C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vančura Jan1960reg. muži 116 
2.Krejčí Michal1974reg. muži 152 
3.Peterka Jiří1986reg. muži 168 
4.Dudl Tomáš2000reg. muži 175 
5.Bůcha Adam1999reg. muži 179 
6.Dudl Jan1973reg. muži 181 
7.Dudl Šimon2007reg. muži 192 
8.Tománek Václav1947reg. muži 300 
9.Hlůžek Jaroslav1973reg. muži 300 
10.Lepešková Irena1968reg. muži 300 
11.Tomášů Jiří1953reg. muži 300 
12.Čech Miroslav1989reg. muži 300 
13.Charvát Timotěj1977reg. muži 300 
TJ MĚSTO ZBIROH B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Laubr Václav1969reg. muži 133 
2.Kotva Petr1965reg. muži 146 
3.Drábek Tomáš1977reg. muži 157 
4.Jančík Pavel1977nez.  
5.Kocna Dan2005reg. muži 194 
6.Vácha Karel1977reg. muži 199 
7.Hulcr Milan1981reg. muži 203 
8.Bauer Tomáš2007nez.  
9.Zavalený Jiří2006nez.  
10.Kovanda Jakub2008nez.  
11.Urx Miroslav2006nez.  
Okresní soutěž 2. třídy
TJ Sokol Hůrky "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štochl Marek1998reg. muži 156 
2.Kotrla Jaroslav1948reg. muži 160 
3.Růčka Antonín1973reg. muži 167 
4.Praum Jindřich1965reg. muži 169 
5.Mošna Karel1967reg. muži 210 
6.Papež Oldřich1954reg. muži 211 
7.Janikovič Michal1984reg. muži 212 
8.Šťastný Karel1973reg. muži 221 
TJ Sokol Radnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mudrová Michaela1980reg. ženy 195 
2.Dítě Lukáš2006reg. dci 196 
3.Mudra Tomáš2006reg. sži 198 
4.Dienstbier Bohuslav1947reg. muži nez 
5.Jarošová Adriana1993reg. ženy nez 
6.Krchov Josef1962reg. muži 115 
7.Mudrová Simona2011nez. nžy nez 
8.Oliveriusová Eliška2012nez. nžy nez 
9.Oliverius Michal1979reg. muži nez 
SK Kornatice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Meier Jiří1973reg. muži 5 
2.Sýkora Václav1949reg. muži 6 
3.Žabka František1947reg. muži 7 
4.Tuček Aleš1954reg. muži 8 
5.Pihrt Karel1954reg. muži 9 
6.Šustr Jindřich1956reg. muži 10 
7.Krátký Josef1983reg. muži 11 
8.Remeš Ladislav1941reg. muži 12 
9.Mikuš Alois2008nez. sži  
TJ SPARTAK STRAŠICE "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Velek Jiří1975reg. muži 176 
2.Šlapák Karel1937reg. muži 178 
3.Svobodová Dagmar1965reg. muži 205 
4.Krátká Šárka1969reg. muži 206 
5.Studnička Zdeněk1951nez. muži  
6.Ševčík Vladimír1956nez. muži  
7.Havel Jakub2008nez. muži  
8.Bergmann Adam2002nez. muži  
9.Janda Ondřej1995nez. mži  
TJ Sokol Holoubkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchý Petr1993reg. muži 150 
2.Veselka Petr1960reg. muži 151 
3.Mandová Lenka1985reg. muži 152 
4.Slebodnik Luboš1982reg. muži 153 
5.Manda Marcel1974nez. muži  
6.Neckář Martin1975nez. muži  
7.Brada Tomáš1994nez. muži  
TJ Sokol Hůrky "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štochl Filip1993reg. muži 183 
2.Frýauf Jan2003reg. muži 186 
3.Frýauf František2003reg. muži 200 
4.Rys Jiří2008reg. muži 213 
5.Praum František1953reg. muži 207 
6.Benčík Michal1974reg. muži 214 
7.Fuks Martin1978reg. muži 215 
8.Roth Martin2005reg. muži 216 
9.Obruča Pavel1953reg. muži 218 
10.Vostrý Karel1978reg. muži 219 
SK Mostiště 2003 B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karel Petr1962kraj. muži 164 
2.Jaroš Ivo1968reg. muži 177 
3.Konvalinka Aleš1988reg. muži 180 
4.Kadeřábek Miroslav1988reg. muži 188 
5.Vonásek Václav1961reg. muži 211 
TJ Sokol Skomelno E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oliveriusová Hana2003reg. muži 197 
2.Bělohlávek Tomáš2007nez.  
3.Klíma Jiří1983nez.  
4.Oliverius Petr1970nez.  
5.Gärtner Filip2001nez.  
6.Blecha Adam2006nez.  
7.Paterová Aneta2006nez. muži 208 
TJ Sokol Skomelno D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tolar Pavel1976nez.  
2.Faflík Miloslav1963reg. muži 137 
3.Oliverius Josef2009reg. muži 177 
4.Vyčichlo Jiří1976nez.  
5.Jelínek Ladislav2006reg. muži 193 
VÚ Terešov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maier Zdeněk1988reg. muži 123 
2.Chvojka Petr1988reg. muži 173 
3.Lisý Václav1978nez.  
4.Dibus Petr1978nez.  
5.Salvet Martin1981nez.  
6.Mašek Josef1977nez.  
7.Štěpánek Zdeněk1991nez.  
8.Zeman David2003nez.  
9.Kraus Filip2004nez.  
10.Filčák Marek2005nez.  
TJ MĚSTO ZBIROH C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocna Dan2005reg. muži 194 
2.Bauer Tomáš2007nez.  
3.Kovanda Jakub2008nez.  
4.Zavalený Jiří2006nez.  
5.Urx Miroslav2006nez.  
6.Vácha Karel1977reg. muži 199 
7.Hulcr Milan1981reg. muži 203 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy