Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální soutěž
ST Kopisty B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Knieradl Josef1961kraj. muži 251-300 
2.Karez Jindřich1946reg. muži 61-70 
3.Nosek Jaroslav1973reg. muži 71-80 
4.Loefner Tomáš1977reg. muži 81-90 
5.Dvořák Jiří1974reg. muži 91-100 
6.Franc Petr1963reg. muži 101-120 
7.Pech Martin2000reg. muži 71-80 
8.Pribuš Michal1997reg. muži 101-120 
9.Hájková Marie2000nez. ženy  
TTC Litvínov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brožová Alena1974kraj. muži 275,5 
2.Jankovič Štěpán1949reg. muži 35,5 
3.Kůrka Radek1970reg. muži 55,5 
4.Plzák Jindřich1994reg. muži 65,5 
5.Kovařík Roman1963reg. muži 85,5 
6.Rytich Milan1964reg. muži 95,5 
7.Glajc Jaroslav1966reg. muži 110,5 
TTC Litvínov E - BERYTEAM
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beránek Václav st.1959reg. muži 14 
2.Smejkal Vít1984reg. muži 45,5 
3.Čmerda Tomáš2008reg. muži 95,5 
4.Gulík Josef1958reg. muži 95,5 
5.Pich Jan st.1969reg. muži 110,5 
6.Růžičková Barbora2007reg. muži 110,5 
7.Belák Dušan1958reg. muži 110,5 
8.Pourová Dina2004reg. muži 110,5 
9.Vobrubová Zuzana2006reg. muži 110,5 
10.Smrčka Jiří1955reg. muži N 
11.Pichová Martina1998reg. muži N 
OÚ Polerady
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fiala Ondřej2004nez. muži  
2.Fiala Václav1974nez. muži  
3.Janda Adam2006nez. muži  
4.Janda Pavel1967nez. muži  
5.Krunt Tom2002nez. muži  
6.Muhl Radek2002nez. muži  
7.Šefl Václav1972nez. muži  
8.Sirotek Zdeněk1955nez. muži  
9.Švarcová Janetta1979nez. muži  
Sokol Horní Jiřetín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Michal1984reg. muži 41-50 
2.Mikač Jiří1981reg. muži 51-60 
3.Pech Adam2005reg. muži 71-80 
4.Košťálek Tomáš1994reg. muži 91-100 
5.Hylský Zdeněk1947nez. muži  
6.Gabriš Milan1957nez. muži  
7.Baňka Jaroslav1965nez. muži  
8.Černuška Josef1962nez. muži  
9.Domkář Miroslav1947nez. muži  
10.Šimek Jan1955nez. muži  
TJ Baník Meziboří A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paďourek Pavel1966reg. muži 61-70 
2.Babůrek Lukáš1985reg. muži 61-70 
3.Hosták Marcel1986reg. muži 71-80 
4.Burš Ivan1943reg. muži 71-80 
5.Král Erich1943reg. muži 81-90 
6.Zralý Daniel1976reg. muži 81-90 
7.Zozulák Petr1983reg. muži 121-140 
TJ Baník Meziboří B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hejna Marek1978reg. muži 91-100 
2.Hejna Martin1980reg. muži 91-100 
3.Hocelík Viktor1938reg. muži 101-120 
4.Hubová Soňa1973reg. muži 121-140 
5.Czechová Pavlína1972reg. muži 141-142 
6.Vítek Tomáš1991nez. muži  
TJ Sokol Obrnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hotový Martin1970reg. muži 65,5 
2.Heissler Ladislav1969reg. muži 65,5 
3.Bambas Jiří1965reg. muži 75,5 
4.Struhovský Jiří1973reg. muži 130,5 
5.Bednář Pavel1969reg. muži 130,5 
6.Zázvorka Jan1972reg. muži 130,5 
7.Strouhal Radim1978nez.  
8.Tůma František1994nez.  
SKST Baník Most F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čtvrtečka Petr1969kraj. muži 276 
2.Fiška Václav1951reg. muži 55,5 
3.Písařík Karel1959reg. muži 55,5 
4.Čapský Miroslav1953reg. muži 65,5 
5.Miškolci Milan1937reg. muži 65,5 
6.Basák Josef1947reg. muži 75,5 
7.Faltys Zdeněk st.1961reg. muži 85,5 
8.Skopec Karel1953reg. muži 85,5 
9.Hleba Vladyslav1970reg. muži 110,5 
10.Matějka Eduard1950reg. muži 130,5 
11.Vacín Jan1996nez.  
SKST Baník Most G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdý Zdeněk1959reg. muži 75,5 
2.Wachtel Antonín1963reg. muži 85,5 
3.Beneš Jan1998reg. muži 85,5 
4.Kovařík Zdeněk1957reg. muži 85,5 
5.Vokřál Zdeněk1951reg. muži 110,5 
6.Belancová Jitka1975reg. muži 110,5 
7.Hádl Jakub2005reg. muži 110,5 
8.Loucký Matěj2006reg. muži 130,5 
9.Kadlec David1989nez.  
10.Dráždil Martin2008nez.  
11.Dráždil Vojtěch2008nez.  
12.Zárubová Eliška2004nez.  
13.Bohuněk Ladislav1950nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy