Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
městský přebor
Sokol Židenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hynšt Martin1970reg. muži 81-90 
2.Macek Ondřej1981reg. muži 91-100 
3.Marcell Jan1962reg. muži 101-110 
4.Vytřísal Karel1958reg. muži 131-140 
5.Bartoň Petr1963reg. muži 131-140 
6.Krajčovič Jozef1972reg. muži 141-150 
7.Malina Jan1942reg. muži 211-220 
KST Oltec Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tatar Ivo1965reg. muži 71-80 
2.Prachař Tomáš1975reg. muži 81-90 
3.Basovník Dalibor1985reg. muži 81-90 
4.Kolbaba Bohumír1958reg. muži 101-110N 
5.Slivečka Michal1988reg. muži 121-130 
6.Peňáz Stanislav1956reg. muži 121-130N 
7.Hrůza Peter1949reg. muži 201-210cizinec 
8.Svoboda Miroslav1957reg. muži 211-220 
KST Oltec Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějka Josef1948reg. muži 101-110 
2.Nováček Jiří1984reg. muži 111-120 
3.Kubín Jiří1952reg. muži 111-120 
4.Švehla David1969reg. muži 111-120 
5.Hamadeh Nabil1948reg. muži 121-130 
6.Voznica František1952reg. muži 131-140 
7.Kubín Aleš1983reg. muži 171-180 
8.Janošek Miroslav1952reg. muži 231-240N 
9.Janeček Martin2001reg. muži 161-170Střídavý start z SKST Nový Lískovec, z.s.
10.Litera Rudolf Aleš2001reg. muži 241-250NStřídavý start z SKST Nový Lískovec, z.s.
ASS Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pham DuyThinh1998reg. muži 51-60cizinec 
2.Nguyen Huyviet1987reg. muži 61-70cizinec 
3.Němec Karel1973reg. muži 91-100 
4.Monhart Michal1971reg. muži 101-110 
5.Hub Petr1971reg. muži 101-110 
6.Čako Vladimír1969reg. muži 111-120 
7.Urbánek Martin1985reg. muži 111-120 
8.Zejda Pavel1979reg. muži 141-150 
9.Týče Jan1983reg. muži 171-180 
10.Šíp Josef1992reg. muži 171-180 
11.Sláma Martin1986reg. muži 201-210 
12.Lomovciv Petr1981reg. muži 221-230 
TJ Holásky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vysloužil Jan1996kraj. muži 261-270 
2.Škvařil Petr1997kraj. muži 291-300N 
3.Rozman Michal1990reg. muži 71-80 
4.Babáková Klára1993reg. muži 71-80N 
5.Tvarůžek Petr1980reg. muži 71-80N 
6.Šelc Martin1988reg. muži 121-130 
7.Sýkora Josef1949reg. muži 141-150N 
8.Grulich Zdeněk1964reg. muži 151-160N 
9.Špondr Martin1990reg. muži 171-180 
10.Vondruška Ladislav1947reg. muži 181-190 
11.Zimola Ondřej1981reg. muži 181-190N 
12.Tvarůžek Jiří1983reg. muži 191-200 
13.Pazdera Miroslav1946reg. muži 201-210 
Sokol Brno I D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novak Adam2001reg. muži 81. - 90. 
2.Čech Jiří2001reg. muži 81. - 90.N 
3.Pavlíček Jan1974reg. muži 81. - 90.N 
4.Bartoš Petr1976reg. muži 111. - 120. 
5.Bartoň Petr1992reg. muži 111. - 120. 
6.Kvarda Lubomír1961reg. muži 111. - 120.N 
7.Krejčí Petr1976reg. muži 111. - 120.N 
8.Tomko Michal1995reg. muži 121. - 130.Ncizinec 
9.Zedník Petr1972reg. muži 151. - 160. 
10.Karásek Petr1977reg. muži 171. - 180.N 
11.Janda Roman1967reg. muži 171. - 180.N 
12.Nesveda David2001reg. muži 191. - 200. 
13.Maiolino Eduardo Carlos1987reg. muži 221. - 230.cizinec 
14.Klecker Roman1977nez.  
TJ Brno-Bystrc C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Burda Radim1995reg. muži 71-80 
2.Chlíbek David1988reg. muži 81-90 
3.Mrkvan Miroslav1990reg. muži 81-90 
4.Strmiska Tomáš1988reg. muži 101-110 
5.Kucin Michal1991reg. muži 101-110 
6.Hrabec Lukáš1991kraj. muži 101-110 
7.Sedláček Marek1989reg. muži 101-110N 
8.Kleinhampl Miroslav1989reg. muži 131-140 
9.Trávníčková Eliška1957reg. ženy 141-150 
10.Grochál Petr1982reg. muži 151-160 
11.Vereščák Jan1983reg. muži 151-160 
12.Trávníček Rudolf1952reg. muži 161-170 
TTC MS Brno F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pecka Karel2004reg. muži 51-60 
2.Chmelík Daniel1970reg. muži 71-80 
3.Barč Andrej1997reg. muži 71-80cizinec 
4.Herman Jaroslav2001reg. muži 81-90 
5.Sedláček Libor1964reg. muži 101-110 
6.Tesař Jiří1944reg. muži 111-120 
7.Skála Marek2004reg. muži 121-130N 
8.Kysela Štěpán2003reg. muži 141-150 
9.Bušek Vladimír1957reg. muži 141-150 
10.Šiške Miloslav1950reg. muži 141-150 
11.Proks Ivo1951reg. muži 161-170 
12.Chalúpek Filip2005reg. muži 181-190 
13.Handlar Jiří st.1975reg. muži 181-190N 
14.Havránek Ondřej2005reg. muži 191-200 
15.Řepa František2005reg. muži 191-200 
16.Krejčí David2007reg. muži 231-240 
17.Handlar Jiří2006reg. sži 11 
18.Horníček Lukáš2005reg. sži 12 
19.Vacek Ludvík2008reg. sži 14 
20.Kouřil Sebastian2008reg. sži 23 
21.Hrdlička Miroslav2009kraj. mži 12 
22.Vokřínek Petr2009reg. mži 17 
SKST Nový Lískovec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dočekal Petr1999reg. muži 61-70 
2.Šenk Michal1999reg. muži 91-100 
3.Šitina Martin1983reg. muži 91-100 
4.Metelka Jan2001reg. muži 91-100 
5.Števčík Samuel2001reg. muži 91-100Ncizinec 
6.Babušík Tomáš1997reg. muži 121-130 
7.Odehnal Jaromír1957reg. muži 121-130 
8.Buk Lukáš2006reg. muži 131-140Hostování z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
9.Staněk Jan1987reg. muži 141-150 
10.Holík Tomáš1990reg. muži 151-160 
11.Kříž Jaroslav1948reg. muži 161-170 
12.Navrátil Lukáš2004reg. muži 161-170 
13.Dočkal Stanislav1961reg. muži 181-190 
14.Prokop Martin1969reg. muži 181-190 
15.Kovařík Petr2007reg. muži 181-190 
Orel Šlapanice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Uhlíř Michal1990reg. muži 71-80 
2.Jašek Jiří st.1972reg. muži 71-80N 
3.Hranička Jaroslav1971reg. muži 91-100 
4.Král Miroslav1970reg. muži 91-100 
5.Klusák Jan1975reg. muži 101-110 
6.Hudeček Martin1972reg. muži 111-120 
7.Filla Michal1981kraj. muži 131-140 
8.Krčková Lucie1994reg. muži 161-170 
9.Remeš Dominik1992reg. muži 181-190 
10.Jašek Jiří ml.1995reg. muži 191-200 
11.Nejedlý Dominik1991reg. muži 191-200N 
12.Sýkora Miroslav1972reg. muži 201-210 
13.Hudeček Patrik1996reg. muži 211-220 
14.Šmerda Zdeněk1962reg. muži 211-220 
15.Novák Vojtěch1994reg. muži 231-240N 
16.Julínek Petr1973reg. muži 241-250 
17.Pavlíková Věra1978reg. muži 251-260 
18.Krček Pavel1993reg. muži 261-270 
19.Sedláček Jan1999reg. muži 261-270N 
Sokol Líšeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marušinec Jan1970reg. muži 61-70 
2.Pluhař Pavel1977reg. muži 61-70 
3.Ovesný Tomáš1992reg. muži 71-80 
4.Honek Milan1956reg. muži 121-130 
5.Walsberger Martin2004reg. muži 121-130 
6.Svoboda Pavel2005reg. muži 141-150 
7.Ovesný František1959reg. muži 151-160 
8.Gottvald Ivo1957reg. muži 151-160 
9.Urban Jiří1999reg. muži 151-160 N 
Sokol Líšeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frydrýšek David1974reg. muži 71-80 
2.Žák Jiří1987reg. muži 91-100 
3.Kukla Marek st.1964reg. muži 101-110 
4.Zmrzlý Karel1959reg. muži 111-120 
5.Spurný Mojmír1970reg. muži 131-140 
6.Netušil Radek1990reg. muži 151-160 
7.Doležel Karel2002reg. muži 171-180 
8.Jílek Jakub2004reg. muži 171-180 
9.Trungel Martin2005reg. muži 181-190 
10.Studnica Michal1981nez. muži  
VSK Univerzita Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Piják Michal1990reg. muži 81-90Ncizinec 
2.Babinec Martin1987reg. muži 81-90N 
3.Macko Tomáš1994reg. muži 91-100cizinec 
4.Zánová Martina1997reg. muži 101-110cizinec 
5.Vacenovský Pavel1973reg. muži 121-130N 
6.Kotek Václav1972reg. muži 131-140N 
7.Adamkovič Tomáš1994reg. muži 131-140cizinec 
8.Sýkora Stanislav1982reg. muži 161-170N 
9.Kottas Milan1951reg. muži 161-170 
10.Lauš Petr1968reg. muži 191-200 
11.Šišková Barbora1992reg. muži 211-220Ncizinec 
12.Ulrychová Hana1988nez. muži  
SK Slatina C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tůma Pavel1969reg. muži 51-60 
2.Smílek Zdeněk1988reg. muži 81-90 
3.Kozel Petr1981reg. muži 91-100 
4.Halický David2000reg. muži 101-110N 
5.Zaplatil Radek1977reg. muži 81-90 
6.Adam Vlastimil1980reg. muži 121-130 
7.Konečný Rostislav1968reg. muži 121-130 
8.Holčik Petr1963reg. muži 121-130N 
9.Habrnal Lukáš1991reg. muži 121-130N 
10.Herman Patrik1963reg. muži 131-140 
11.Plotěný Karel1957reg. muži 141-150 
12.Křeček Michal1978reg. muži 141-150N 
13.Ondruš Milan1952reg. muži 141-150 
14.Jaroušek Dušan1957reg. muži 141-150N 
15.Čampa Petr1961reg. muži 151-160 
16.Vondráček David1996reg. muži 161-170 
17.Dufka Ámos1973reg. muži 161-170N 
18.Halický Tomáš1997reg. muži 191-200 
městská soutěž I.třídy
KST Oltec Brno D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hamadeh Nabil1948reg. muži 121-130 
2.Slivečka Michal1988reg. muži 121-130 
3.Peňáz Stanislav1956reg. muži 121-130N 
4.Voznica František1952reg. muži 131-140 
5.Kubín Aleš1983reg. muži 171-180 
6.Hrůza Peter1949reg. muži 201-210cizinec 
7.Svoboda Miroslav1957reg. muži 211-220 
ASS Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hub Petr1971reg. muži 101-110 
2.Čako Vladimír1969reg. muži 111-120 
3.Urbánek Martin1985reg. muži 111-120 
4.Zejda Pavel1979reg. muži 141-150 
5.Týče Jan1983reg. muži 171-180 
6.Šíp Josef1992reg. muži 171-180 
7.Sláma Martin1986reg. muži 201-210 
8.Auda Jan1991reg. muži 201-210 N 
9.Lomovciv Petr1981reg. muži 221-230 
10.Auda Antonín1956reg. muži 221-230 
11.Pál Richard1977reg. muži 241-250 
12.Jirsa Václav1988reg. muži 251-260 
13.Lapiš Viktor1947reg. muži 251-260 
Sokol Brno I E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Toufar Zdeněk1966reg. muži 61. - 70. 
2.Bartoň Petr1992reg. muži 111. - 120. 
3.Kvarda Lubomír1961reg. muži 111. - 120.N 
4.Krejčí Petr1976reg. muži 111. - 120.N 
5.Pluháček Adam2004reg. muži 121. - 130. 
6.Zedník Petr1972reg. muži 151. - 160. 
7.Brázdová Marie1999reg. muži 171. - 180. 
8.Karásek Petr1977reg. muži 171. - 180.N 
9.Nesveda David2001reg. muži 191. - 200. 
10.Maiolino Eduardo Carlos1987reg. muži 221. - 230.cizinec 
11.Daněk Miroslav2007kraj. sži 16. 
12.Vozdek František2009kraj. mži 6. 
TJ Brno-Bystrc D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kucin Michal1991reg. muži 101-110 
2.Hrabec Lukáš1991kraj. muži 101-110 
3.Sedláček Marek1989reg. muži 101-110N 
4.Kleinhampl Miroslav1989reg. muži 131-140 
5.Pelánek Ondřej2001reg. muži 171-180 
6.Pelánek Martin1974reg. muži 211-220 
7.Zetka Roman1961reg. muži 221-230 
TJ Brno-Bystrc E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trávníčková Eliška1957reg. ženy 141-150 
2.Vereščák Jan1983reg. muži 151-160 
3.Grochál Petr1982reg. muži 151-160 
4.Trávníček Rudolf1952reg. muži 161-170 
5.Ohaňka Zdeněk1993reg. muži 161-170 
6.Hofman Milan1971reg. muži 221-230 
7.Pernica Petr1993reg. muži 241-250N 
8.Sanzone Francesko1964reg. muži 241-250Ncizinec 
TTC MS Brno G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Libor1964reg. muži 101-110 
2.Tesař Jiří1944reg. muži 111-120 
3.Bušek Vladimír1957reg. muži 141-150 
4.Šiške Miloslav1950reg. muži 141-150 
5.Proks Ivo1951reg. muži 161-170 
6.Chalúpek Filip2005reg. muži 181-190 
7.Handlar Jiří st.1975reg. muži 181-190N 
8.Havránek Ondřej2005reg. muži 191-200 
9.Řepa František2005reg. muži 191-200 
10.Handlar Jiří2006reg. sži 11 
11.Horníček Lukáš2005reg. sži 12 
12.Vacek Ludvík2008reg. sži 14 
13.Kouřil Sebastian2008reg. sži 23 
14.Hrdlička Miroslav2009kraj. mži 12 
SKST Nový Lískovec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Števčík Samuel2001reg. muži 91-100Ncizinec 
2.Babušík Tomáš1997reg. muži 121-130 
3.Odehnal Jaromír1957reg. muži 121-130 
4.Buk Lukáš2006reg. muži 131-140Hostování z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
5.Staněk Jan1987reg. muži 141-150 
6.Holík Tomáš1990reg. muži 151-160 
7.Janeček Martin2001reg. muži 161-170 
8.Kříž Jaroslav1948reg. muži 161-170 
9.Navrátil Lukáš2004reg. muži 161-170 
10.Kovařík Petr2007reg. muži 181-190 
11.Dočkal Stanislav1961reg. muži 181-190 
12.Prokop Martin1969reg. muži 181-190 
13.Nguyen Tuan Anh1998reg. muži 181-190N 
14.Štoček Dalibor1973reg. muži 191-200 
15.Šenková Kateřina2003reg. muži 191-200N 
16.Vítkovič Martin1967reg. muži 201-210 
17.Búřil Jiří1970reg. muži 221-230 
18.Škňouřilová Tereza1999reg. muži 221-230 
19.Litera Rudolf Aleš2001reg. muži 241-250N 
Orel Šlapanice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klusák Jan1975reg. muži 101-110 
2.Hudeček Martin1972reg. muži 111-120 
3.Filla Michal1981kraj. muži 131-140 
4.Krčková Lucie1994reg. muži 161-170 
5.Remeš Dominik1992reg. muži 181-190 
6.Jašek Jiří ml.1995reg. muži 191-200 
7.Nejedlý Dominik1991reg. muži 191-200N 
8.Sýkora Miroslav1972reg. muži 201-210 
9.Hudeček Patrik1996reg. muži 211-220 
10.Šmerda Zdeněk1962reg. muži 211-220 
11.Novák Vojtěch1994reg. muži 231-240N 
12.Julínek Petr1973reg. muži 241-250 
13.Pavlíková Věra1978reg. muži 251-260 
14.Krček Pavel1993reg. muži 261-270 
15.Sedláček Jan1999reg. muži 261-270N 
Sokol Líšeň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Pavel2005reg. muži 141-150 
2.Netušil Radek1990reg. muži 151-160 
3.Ovesný František1959reg. muži 151-160 
4.Gottvald Ivo1957reg. muži 151-160 
5.Urban Jiří1999reg. muži 151-160 N 
6.Doležel Karel2002reg. muži 171-180 
7.Jílek Jakub2004reg. muži 171-180 
8.Komárková Jana1972reg. muži 201-220 
9.Nováček Jiří1970reg. muži 221-230 
10.Šujan Petr2007reg. muži 221-230 N 
11.Walsberger Martin2004reg. muži 121-130 
12.Spurný Mojmír1970reg. muži 131-140 
13.Barešová Simona1986nez. muži  
SK Slatina E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holčik Petr1963reg. muži 121-130N 
2.Herman Patrik1963reg. muži 131-140 
3.Ondruš Milan1952reg. muži 141-150 
4.Křeček Michal1978reg. muži 141-150N 
5.Čampa Petr1961reg. muži 151-160 
6.Vondráček David1996reg. muži 161-170 
7.Hodek Vojtěch1993reg. muži 201-210 
8.Baťa Jiří1960reg. muži 201-210N 
9.Wos Radek1989reg. muži 211-220 
SK Slatina D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zaplatil Radek1977reg. muži 81-90 
2.Adam Vlastimil1980reg. muži 121-130 
3.Konečný Rostislav1968reg. muži 121-130 
4.Habrnal Lukáš1991reg. muži 121-130N 
5.Plotěný Karel1957reg. muži 141-150 
6.Jaroušek Dušan1957reg. muži 141-150N 
7.Dufka Ámos1973reg. muži 161-170N 
8.Halický Tomáš1997reg. muži 191-200 
9.Halický Miroslav1970reg. muži 221-230 
10.Linhárek František1946reg. muži 241-250 
11.Mráček Jan2007reg. muži 241-250N 
12.Relovský Milan1963reg. muži 251-260 
městská soutěž II.třídy
KST Oltec Brno E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubín Aleš1983reg. muži 171-180 
2.Hrůza Peter1949reg. muži 201-210cizinec 
3.Svoboda Miroslav1957reg. muži 211-220 
4.Janošek Miroslav1952reg. muži nez 
5.Pečenka Karel1944reg. muži nez 
6.Šebek Emil1977reg. muži nez 
7.Švehla Jiří1939reg. muži nez 
8.Horák Tomáš2006reg. dci nez 
9.Tichý Matyáš2008nez. sži nez 
Žižka VSK Univerzita Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamkovič Tomáš1994reg. muži 131-140cizinec 
2.Kotek Václav1972reg. muži 131-140N 
3.Kottas Milan1951reg. muži 161-170 
4.Sýkora Stanislav1982reg. muži 161-170N 
5.Lauš Petr1968reg. muži 191-200 
6.Juras Miroslav1944reg. muži 201-210 
7.Sojka Oldřich1947reg. muži 211-220 
8.Šišková Barbora1992reg. muži 211-220Ncizinec 
9.Fülöpová Nicole1995nez. muži cizinec 
10.Vacenovský Pavel1973nez. muži  
11.Mašek Josef1982nez. muži  
ASS Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Týče Jan1983reg. muži 171-180 
2.Šíp Josef1992reg. muži 171-180 
3.Sláma Martin1986reg. muži 201-210 
4.Lomovciv Petr1981reg. muži 221-230 
5.Auda Jan1991reg. muži 201-210 N 
6.Auda Antonín1956reg. muži 221-230 
7.Pál Richard1977reg. muži 241-250 
8.Lapiš Viktor1947reg. muži 251-260 
9.Jeřábek Jakub1991reg. muži 251-260 
10.Jirsa Václav1988reg. muži 251-260 
11.Havelka Radek1972reg. muži N 
12.Libus Jiří1981reg. muži N 
TJ Holásky D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tvarůžek Petr1980reg. muži 71-80N 
2.Šelc Martin1988reg. muži 121-130 
3.Sýkora Josef1949reg. muži 141-150N 
4.Grulich Zdeněk1964reg. muži 151-160N 
5.Špondr Martin1990reg. muži 171-180 
6.Vondruška Ladislav1947reg. muži 181-190 
7.Zimola Ondřej1981reg. muži 181-190N 
8.Tvarůžek Jiří1983reg. muži 191-200 
9.Pazdera Miroslav1946reg. muži 201-210 
10.Harašta Petr1959nez.  
11.Břížďala Jiří1976nez.  
12.Sedláček Jaroslav1942nez.  
Sokol Modřice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopeček Václav1972reg. muži 151 - 160 
2.Bednář Jan1983reg. muži 161 - 170 
3.Slaný Petr1970reg. muži 181 - 190 
4.Kratochvíl Michal1980reg. muži 181 - 190 
5.Božek Radomír st.1950reg. muži 191 - 200 
6.Doleček Ivan1958reg. muži 241 - 250 
7.Slaný Luděk1968reg. muži 241 - 250 
8.Bartoš Michal1973reg. muži 241 - 250 
9.Čeněk Jiří1984reg. muži 261 - 270 
Sokol Brno I F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pluháček Adam2004reg. muži 121. - 130. 
2.Tomko Michal1995reg. muži 121. - 130.Ncizinec 
3.Zedník Petr1972reg. muži 151. - 160. 
4.Brázdová Marie1999reg. muži 171. - 180. 
5.Janda Roman1967reg. muži 171. - 180.N 
6.Nesveda David2001reg. muži 191. - 200. 
7.Maiolino Eduardo Carlos1987reg. muži 221. - 230.cizinec 
8.Kornhäuser Petr2005kraj. dci 86. 
9.Daněk Miroslav2007kraj. sži 16. 
10.Vozdek František2009kraj. mži 6. 
11.Daněk David1980nez.  
12.Daněk Vítězslav2010nez.  
Sokol Sokolnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fric Zdeněk1961reg. muži 131-140 
2.Ketman Dalibor1964reg. muži 181-190 
3.Černý Jaroslav1967reg. muži 191-200 
4.Michalík Libor1963reg. muži 201-210 
5.Wünsch Radek1974nez. muži  
6.Furik Jakub2007nez. muži Střídavý start z Sportovní klub Slatina, z.s.
TTC MS Brno H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kysela Štěpán2003reg. muži 141-150 
2.Proks Ivo1951reg. muži 161-170 
3.Blatná Alena1957reg. muži 171-180N 
4.Chalúpek Filip2005reg. muži 181-190 
5.Handlar Jiří st.1975reg. muži 181-190N 
6.Havránek Ondřej2005reg. muži 191-200 
7.Řepa František2005reg. muži 191-200 
8.Krejčí David2007reg. muži 231-240 
9.Handlar Jiří2006reg. sži 11 
10.Horníček Lukáš2005reg. sži 12 
11.Vacek Ludvík2008reg. sži 14 
12.Kouřil Sebastian2008reg. sži 23 
13.Chmelina Jan2007reg. sži 24 
14.Vokřínek Petr2009reg. mži 17 
15.Svoboda Tomáš2007reg. mži 18 
16.Vokřínek Tomáš2011reg. mži 31 
SKST Nový Lískovec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holík Tomáš1990reg. muži 151-160 
2.Kříž Jaroslav1948reg. muži 161-170 
3.Prokop Martin1969reg. muži 181-190 
4.Vítkovič Martin1967reg. muži 201-210 
5.Pokorný Petr1965reg. muži 201-210N 
6.Búřil Jiří1970reg. muži 221-230 
7.Litera Rudolf Aleš2001reg. muži 241-250N 
8.Wolk Roland1962reg. muži 251-260 
9.Žaloudek Lubomír2004reg. muži 261-270 
10.Dočkal Stanislav1961reg. muži 181-190 
SKST Nový Lískovec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Staněk Jan1987reg. muži 141-150 
2.Janeček Martin2001reg. muži 161-170 
3.Navrátil Lukáš2004reg. muži 161-170 
4.Kovařík Petr2007reg. muži 181-190 
5.Nguyen Tuan Anh1998reg. muži 181-190N 
6.Šenková Kateřina2003reg. muži 191-200N 
7.Štoček Dalibor1973reg. muži 191-200 
8.Škňouřilová Tereza1999reg. muži 221-230 
9.Holas Oldřich1952reg. muži 231-240 
10.Melkus Ivo 1958reg. muži 261-270 
11.Flajšar Pavel2011reg. sži 17 
12.Flajšar Petr2008reg. sži 19 
Sokol Líšeň D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urban Jiří1999reg. muži 151-160 N 
2.Doležel Karel2002reg. muži 171-180 
3.Jílek Jakub2004reg. muži 171-180 
4.Trungel Martin2005reg. muži 181-190 
5.Komárková Jana1972reg. muži 201-220 
6.Nováček Jiří1970reg. muži 221-230 
7.Šujan Petr2007reg. muži 221-230 N 
8.Mrazíková Anna1993reg. muži 231-240 N 
9.Novák Tomáš2004reg. muži 241-250 
10.Marušinec Ondřej2005reg. muži 251-260 
11.Gottvald Aleš1954nez. muži  
12.Belcredi Ludvík1954nez. muži  
SK Slatina F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plotěný Karel1957reg. muži 141-150 
2.Jaroušek Dušan1957reg. muži 141-150N 
3.Čampa Petr1961reg. muži 151-160 
4.Vondráček David1996reg. muži 161-170 
5.Dufka Ámos1973reg. muži 161-170N 
6.Halický Tomáš1997reg. muži 191-200 
7.Hodek Vojtěch1993reg. muži 201-210 
8.Baťa Jiří1960reg. muži 201-210N 
9.Wos Radek1989reg. muži 211-220 
10.Halický Miroslav1970reg. muži 221-230 
11.Linhárek František1946reg. muži 241-250 
12.Relovský Milan1963reg. muži 251-260 
Sokol Popůvky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Otoupalík Karel1959reg. muži 151-160 
2.Krejčí Milan1979reg. muži 161-170 
3.Doležal Jiří1976reg. muži 171-180 
4.Popelka Jaroslav1950reg. muži 171-180 
5.Blecha Pavel1964reg. muži 181-190 
6.Zadák Karel ml.1978nez. muži 181-190N 
7.Buček Vladimír1954reg. muži 211-220 
8.Musil Petr1990reg. muži 231-240 
9.Lemon René1972reg. muži 241-250 
10.Blechová Iva1966reg. muži 241 - 250N 
městská soutěž III.třídy
Sokol Židenice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoň Petr1963reg. muži 131-40 
2.Krajčovič Jozef1972reg. muži 141-150 
3.Malina Jan1942reg. muži 211-220 
4.Rampula Miroslav1946reg. muži N211-220 
5.Zobec Pavel1956reg. muži N231-240 
6.Bubeník Vladimír1989nez. muži N 
7.Šindelář Pavel1958nez. muži N 
8.Hegr Jiří1962nez. muži N 
9.Mezník Jan1956nez. muži N 
10.Krejčí Pavel1980nez. muži N 
11.Moisei Andriian2005nez. dci Ncizinec 
Sokol Židenice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kusák Ivo1955reg. muži 231-240 
2.Chmel Roman1967reg. muži 231-240 
3.Sedlář Jaroslav1954reg. muži 231-240 
4.Nečas Igor1958reg. muži 251-260 
5.Milichovský Josef1944reg. muži 261-270 
6.Červený Miroslav1978nez. muži N 
7.Hromniak Zuzana1969nez. ženy N 
ASS Brno D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Auda Jan1991reg. muži 201-210 N 
2.Auda Antonín1956reg. muži 221-230 
3.Pál Richard1977reg. muži 241-250 
4.Jeřábek Jakub1991reg. muži 251-260 
5.Jirsa Václav1988reg. muži 251-260 
6.Lapiš Viktor1947reg. muži 251-260 
7.Marek Matyáš2008reg. muži 261-270Hostování z Salesiánské středisko mládeže - dům dětí a mládeže
8.Kališ Erik1988reg. muži 261-270 N 
Sokol Modřice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Božek Radomír st.1950reg. muži 191 - 200 
2.Doleček Ivan1958reg. muži 241 - 250 
3.Slaný Luděk1968reg. muži 241 - 250 
4.Bartoš Michal1973reg. muži 241 - 250 
5.Čeněk Jiří1984reg. muži 261 - 270 
6.Novák Petr1984nez.  
7.Pokorný Jakub1988nez.  
8.Božek Radomír ml.1971nez.  
9.Vašek Kamil1966nez.  
10.Vosátka Štěpán1954nez.  
11.Novotný Jan1984nez.  
SKST Nový Lískovec E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štoček Dalibor1973reg. muži 191-200 
2.Pokorný Petr1965reg. muži 201-210N 
3.Búřil Jiří1970reg. muži 221-230 
4.Holas Oldřich1952reg. muži 231-240 
5.Wolk Roland1962reg. muži 251-260 
6.Melkus Ivo 1958reg. muži 261-270 
7.Kristen Jan1952nez.  
8.Černý Zdeněk1947nez.  
SKST Nový Lískovec F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nguyen Tuan Anh1998reg. muži 181-190N 
2.Šenková Kateřina2003reg. muži 191-200N 
3.Škňouřilová Tereza1999reg. muži 221-230 
4.Litera Rudolf Aleš2001reg. muži 241-250N 
5.Žaloudek Lubomír2004reg. muži 261-270 
6.Čupera Ondřej2008reg. sži 16 
7.Flajšar Pavel2011reg. sži 17 
8.Flajšar Petr2008reg. sži 19 
9.Gruber Michal2006nez.  
10.Kříž Martin2003nez.  
11.Krajíček Ondřej1999nez.  
Sokol Troubsko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Posch Pavel1966reg. muži 211-220 
2.Kavalec Svatoslav1981reg. muži 231-240 
3.Ondruš Pavel1989reg. muži 241-250 
4.Marčan Jan1978reg. muži 261-270 
5.Volánek Vítězslav1982reg. muži 261-270 
6.Svěrák Aleš1975nez. muži  
7.Doušek Tomáš1983nez. muži  
8.Švejda Milan1970nez. muži  
Orel Šlapanice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Remeš Dominik1992reg. muži 181-190 
2.Jašek Jiří ml.1995reg. muži 191-200 
3.Nejedlý Dominik1991reg. muži 191-200N 
4.Sýkora Miroslav1972reg. muži 201-210 
5.Hudeček Patrik1996reg. muži 211-220 
6.Novák Vojtěch1994reg. muži 231-240N 
7.Řezníček Miroslav1963reg. muži N 
8.Heinz Jan2006reg. muži N 
9.Jašková Barbora2008reg. muži N 
10.Sedláček Filip2006reg. muži N 
11.Sedláček Metoděj2008reg. muži N 
Orel Šlapanice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmerda Zdeněk1962reg. muži 211-220 
2.Julínek Petr1973reg. muži 241-250 
3.Pavlíková Věra1978reg. muži 251-260 
4.Krček Pavel1993reg. muži 261-270 
5.Sedláček Jan1999reg. muži 261-270N 
6.Horák Šimon2006reg. muži N 
7.Horák Vojtěch2007reg. muži N 
8.Horák Matouš2010reg. muži N 
9.Remešová Alžběta2003reg. muži N 
Sokol Líšeň E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Komárková Jana1972reg. muži 201-220 
2.Nováček Jiří1970reg. muži 221-230 
3.Šujan Petr2007reg. muži 221-230 N 
4.Mrazíková Anna1993reg. muži 231-240 N 
5.Novák Tomáš2004reg. muži 241-250 
6.Marušinec Ondřej2005reg. muži 251-260 
7.Kulíšek Martin2003nez. muži  
8.Dlouhý Jakub2008nez. muži  
SK Slatina G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hodek Vojtěch1993reg. muži 201-210 
2.Baťa Jiří1960reg. muži 201-210N 
3.Halický Miroslav1970reg. muži 221-230 
4.Wos Radek1989reg. muži 211-220 
5.Linhárek František1946reg. muži 241-250 
6.Mráček Jan2007reg. muži 241-250N 
7.Relovský Milan1963reg. muži 251-260 
8.Huml Otakar st.1938reg. muži N 
9.Huml Otakar ml.1964reg. muži N 
10.Hodek Martin1970reg. muži N 
11.Kellner Samuel2007reg. muži N 
12.Táborský Tomáš2005reg. muži N 
13.Rojka Vojtěch2007reg. muži N 
14.Ondruška Sebastian2006reg. muži N 
15.Ševčík Adam2004reg. muži N 
16.Chlebda Tomáš2003reg. muži N 
17.Musil Daniel2003reg. muži N 
TJ Brno-Bystrc F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ohaňka Zdeněk1993reg. muži 161-170 
2.Pelánek Ondřej2001reg. muži 171-180 
3.Pelánek Martin1974reg. muži 211-220 
4.Hofman Milan1971reg. muži 221-230 
5.Zetka Roman1961reg. muži 221-230 
6.Pernica Petr1993reg. muži 241-250N 
7.Sanzone Francesko1964reg. muži 241-250Ncizinec 
Sokol Popůvky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blecha Pavel1964reg. muži 181-190 
2.Zadák Karel ml.1978reg. muži 181-190N 
3.Buček Vladimír1954reg. muži 211-220 
4.Musil Petr1990reg. muži 231-240 
5.Lemon René1972reg. muži 241-250 
6.Blechová Iva1966reg. muži 241 - 250N 
7.Buček David1998nez. muži  
8.Blaha Petr1947nez. muži  
9.Buček Jiří1981nez. muži  
10.Holan Petr1979nez. muži  
městský přebor
TTC MS Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí David2007reg. sži 1 
2.Kouřil Sebastian2008reg. sži 5 
3.Vacek Ludvík2008reg. sži 9 
4.Svoboda Tomáš2007reg. sži 10 
5.Chmelina Jan2007reg. sži 11 
6.Hrdlička Miroslav2009reg. mži 1 
7.Králík Jan2009reg. mži 12 
8.Papachristos Andreas2009reg. mži 14 
9.Sobotíková Monika2007reg. sžy 1 
TTC MS Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vokřínek Petr2009reg. mži 4 
2.Bednář Antonín2009reg. mži 5 
3.Vokřínek Tomáš2011reg. mži 6 
4.Handlar Petr2009reg. mži 9 
5.Oleksíková Lucie2009reg. sžy 4 
6.Plíšková Kristýna2008reg. sžy 5 
7.Plíšková Kateřina2008reg. sžy 7 
8.Vacková Mia2010reg. sžy 8 
9.Plotěný Michal2011nez.  
SK Slatina
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mráček Jan2007reg. sži 15 
2.Kellner Samuel2007reg. sži 30 
3.Rojka Vojtěch2007reg. sži 42 
4.Furik Jakub2007reg. sži N 
5.Tupec Jan2008reg. sži N 
6.Begunov Petr2008reg. sži N 
SKST Nový Lískovec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovařík Petr2007reg. sži 3 
2.Flajšar Petr2008reg. sži 8 
3.Čupera Ondřej2008reg. sži 13 
4.Flajšar Pavel2011reg. sži 15 
5.Kristenová Renáta2007reg. sžy 3 
6.Uscinski Dominik2008reg. sži 18 
7.Pešek Adam2008nez.  
Sokol Židenice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jarušek Břetislav2007reg. sži 25 
2.Hrdlička Lukáš2008nez. sži N 
3.Skála Vojtěch2008nez. sži N 
4.Vrzal Šimon2007nez. sži N 
Salesko Líšeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Matyáš2008reg. sži 21 
2.Machala Lukáš2007reg. sži 23 
3.Studzinski Martin2009reg. mži 13 
4.Konstant Igor2007nez.  
5.Krpec Matyáš2009nez.  
6.Novák Ondřej2009nez.  
7.Blatný Simon2010nez.  
8.Zámečník Jan2010nez.  
9.Osička Tomáš2010nez.  
KST Oltec Brno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Weber Erik2007reg. sži 12 
2.Komárek Jakub2008nez. sži N 
3.Tichý Matyáš2008nez. sži N 
Sokol Brno I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daněk Miroslav2007kraj. sži 16. 
2.Rotreklová Jana2007kraj. sžy 9. 
3.Vozdek František2009kraj. mži 6. 
4.Rotrekl Josef2010reg. mži 7. 
5.Daněk Vítězslav2010reg. mži 8. 
6.Špelda Marcel2009reg. mži 10. 
7.Špelda Viktor2009reg. mži 11. 
8.Horňák Filip2008nez.  
9.Kahwaji Oliver2007nez.  
10.Seroiszka Petr2007nez.  
městský přebor
Salesko Líšeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Matyáš2008reg. sži 21 
2.Ilčík Teodor2006reg. dci 22 
3.Chaker Remi2005nez.  
4.Havránek Vilém2006nez.  
5.Machala Lukáš2007reg. sži 23 
6.Studzinski Martin2009reg. mži 13 
7.Blatný Simon2010nez.  
8.Konstant Igor2007nez.  
9.Krpec Matyáš2009nez.  
10.Novák Ondřej2009nez.  
11.Osička Tomáš2010nez.  
12.Zámečník Jan2010nez.  
TTC MS Brno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nespěšný Hynek2006reg. dci 1 
2.Janošek Adam2004reg. dci 2 
3.Buk Lukáš2006reg. dci 3 
4.Chalúpek Filip2005reg. dci 5 
5.Havránek Ondřej2005reg. dci 8 
6.Drápal Metoděj2006reg. dci 9 
7.Řepa František2005reg. dci 10 
8.Pecka Karel2004reg. dci 11 
9.Kysela Štěpán2003reg. dci 14 
10.Skála Marek2004reg. dci 16 
11.Horníček Lukáš2005reg. dci 17 
12.Kouřil Sebastian2008reg. sži 5 
13.Vokřínek Petr2009reg. mži 4 
14.Bednář Antonín2009reg. mži 5 
15.Vokřínek Tomáš2011reg. mži 6 
16.Králík Jan2009reg. mži 12 
17.Papachristos Andreas2009reg. mži 14 
18.Oleksíková Lucie2009reg. sžy 4 
19.Plíšková Kristýna2008reg. sžy 5 
20.Plíšková Kateřina2008reg. sžy 7 
21.Plotěný Michal2011nez.  
22.Králík Jakub2012nez.  
Sokol Židenice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnízdil Tomáš2004nez. dci N 
2.Hovězák Radek2006nez. dci N 
3.Machek Wiliam2004nez. dci N 
4.Procházka Robert2004nez. dci N 
5.Moisei Andriian2005nez. dci Ncizinec 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy