Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 1. třídy
Ořechov "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněk Jan1994reg. muži 74 
2.Novák Ondřej1995reg. muži 77 
3.Vaverka Viktor1998reg. muži 78 
4.Friš Vojtěch1996reg. muži 172 
5.Vaněk Jaroslav1970reg. muži 147 
6.Nesrsta Zdeněk1975reg. muži 263 
7.Kačur Michal st.1976reg. muži 307 
8.Kouba Tomáš2006reg. dci 323 
9.Němec Petr1955reg. muži 186 
10.Smejkal Jaromír1964reg. muži 220 
11.Šmíd Bronislav1967reg. muži 182 
12.Horák Petr1976nez. muži  
M.Knínice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gabryš Milan1976reg. muži 51.-60. 
2.Vlček Dalibor1976reg. muži 51.-60. 
3.Němec Jaromír1972reg. muži 81.-90. 
4.Veselovský Vlastimil1947reg. muži 181.-190. 
5.Koláček Ivan1964reg. muži 171.-180. 
6.Špaček Zdeněk1967reg. muži 221.-230. 
7.Pleskač Miroslav1956reg. muži 231.-240. 
8.Vojanec Libor1962reg. muži 251.-260. 
9.Toldy Jozef1972reg. muži 281.-290. 
10.Adamíková Petra1984reg. muži 291.-300. 
Řeznovice "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Striegler Tomáš1982reg. muži 41-50 
2.Široký Pavel1980reg. muži 101-110 
3.Stix Jiří1981reg. muži 121-130 
4.Telitsyn Vladimir1996reg. muži 131-140Ncizinec 
5.Staněk Milan1958reg. muži 121-130 
6.Pavliš Josef1957reg. muži 151-160 
7.Hájek Marek2002reg. muži 161-170 
8.Tichý Jaroslav1981reg. muži 171-180 
9.Kroutil Vladimír1976reg. muži 191-200 
10.Missbach Tomáš1982reg. muži 191-200 
11.Záviška Josef ml.1983reg. muži 231-240 
12.Švéda Bořivoj ml.1991nez.  
Řeznovice "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brzkovský Pavel1962reg. muži 51-60 
2.Nunvář Jaroslav1960reg. muži 101-110 
3.Halačka Milan1972reg. muži 111-120 
4.Makovický Michal1971reg. muži 131-140 
5.Uhliar Libor1966reg. muži 131-140 
6.Radkovský Adam2005reg. muži 171-180N 
7.Továrek Jiří1972reg. muži 181-190 
8.Petržilka Karel2005reg. muži 221-230 
9.Pop Daniel2006reg. muži 251-260N 
10.Artim Jan2006reg. muži 291-300N 
Hrušovany "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolegar Tomáš st.1968reg. muži 51-60 
2.Odložilík Vít1972reg. muži 131-140 
3.Krupica Zdeněk1976reg. muži 161-170 
4.Škarda Oldřich1957reg. muži 211-220 
5.Hodec Pavel1964reg. muži 231-240 
6.Havlík Jan1947reg. muži 241-250 
7.Karban Aleš1978reg. muži 271-280 
8.Kijac Zdeněk1959reg. muži 281-290 
9.Přidal Jiří1973reg. muži 291-300 
10.Pirožek David2002reg. muži 321-330 
11.Pirožek Tomáš2006reg. muži 331-340 
12.Pirožek Petr2005reg. muži 341-350 
S.Kuřim "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrádek Kamil1964reg. muži 61. - 70. 
2.Štourač Milan1963reg. muži 81. - 90. 
3.Foltýn Jiří1974reg. muži 121. - 130. 
4.Kočka Miroslav1968reg. muži 141. - 150. 
5.Štefl Vladimír1978reg. muži 151. - 160. 
6.Hýsek Jaroslav1971reg. muži 171. - 180. 
7.Morawski Radoslaw1982reg. muži 171. - 180. 
8.Meluzín Tomáš1985reg. muži 181. - 190. 
9.Šlezinger Aleš1985reg. muži 181. - 190. 
10.Krebs Pavel1973reg. muži 221. - 230. 
11.Šafář Bohuslav1957reg. muži 241. - 250. 
12.Vasas Miroslav1968reg. muži 261. - 270. 
13.Ptáček Tomáš1967reg. muži 281. - 290. 
14.Hnilička Michal1975reg. muži 281. - 290. 
N.Bránice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Květoslav1982reg. muži 61-70 
2.Zittner Jiří1960reg. muži 71-80 
3.Daniel Petr1965reg. muži 91-100 
4.Schoř Karel1960reg. muži 101-110 
5.Indra Zdeněk1956reg. muži 91-100 
6.Zerzáň Jaroslav1969reg. muži 161-170 
7.Eleder Jan1951reg. muži 171-180 
8.Kašparovský Pavel1977reg. muži 201-210 
9.Svoboda Ondřej1985reg. muži 221-230 
10.Čermák Vitězslav1966reg. muži 261-270 
Rebešovice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sekanina Jiří1995reg. muži 91-100 
2.Kukla Jan1963reg. muži 91-100 
3.Němec Stanislav1956reg. muži 101-110 
4.Černý Libor1991reg. muži 111-120 
5.Vašulka Pavel1984reg. muži 141-150 
6.Šenkýř Jan1958reg. muži 191-200 
7.Klíma Jiří1970reg. muži 211-220 
8.Zemachová Monika2004reg. muži 321-330 
9.Pavelec Šimon2004reg. muži 331-340 
10.Burda Lukáš2005reg. muži 341-350 
11.Korgerová Michaela1959reg. ženy 14 
Oslavany "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koudelka Stanislav1961reg. muži 81.-90. 
2.Pirochta Pavel1966reg. muži 111.-120. 
3.Šimerle Miloš1952reg. muži 111.-120. 
4.Skrutek Jakub1992reg. muži 121.-130. 
5.Studený Lubomír1977reg. muži 171.-180. 
6.Králíček Pavel1976reg. muži 201.-210. 
7.Muzikář Zdeněk1974reg. muži 211.-220 
8.Němec Martin1998reg. muži 261.-270. 
9.Koudelný Vojtěch1997reg. muži 281.-290. 
10.Faltýnek Josef1951reg. muži 291.-300. 
11.Vaňková Petra1997reg. muži 301.-310. 
12.Kolář Petr1988reg. muži 311.-320. 
13.Vaněk Jan1994reg. muži 311.-320. 
Tvarožná "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kousal Pavel1985reg. muži 42 
2.Novotný Zdeněk1963reg. muži 69 
3.Kousal Michal1989reg. muži 83 
4.Neužil Antonín1993reg. muži 102 
5.Mazel Milan1976reg. muži 140 
6.Krčková Dana1967reg. ženy 151 
7.Krček Štěpán1996reg. muži 155 
8.Malý Václav1988reg. muži 210 
9.Procházka Jiří1950reg. muži 215 
10.Lindovský Adam1998reg. muži 228 
11.Daňková Lucie1991reg. ženy 264 
12.Forman Tomáš1997reg. muži 268 
13.Hylmar Miroslav1981reg. muži 288 
14.Dostál Tomáš1991reg. muži 303 
15.Malý Jan1989reg. muži 309 
Ostopovice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hortová Zuzana1970reg. muži 61 
2.Žilka Milan1963reg. muži 71 
3.Patočka Jiří1968reg. muži 71 
4.Trávníček Tomáš1982reg. muži 81 
5.Slezák Petr1964reg. muži 111 
6.Chvátal Petr1971reg. muži 131 
7.Vitovský Radek1963reg. muži 141 
8.Růžička Jiří1955reg. muži 141 
9.Zelený Michal1966reg. muži 151 
10.Dvořák Ladislav1975reg. muži 151 
11.Sekanina Lubomír1962reg. muži 151 
12.Spilka Vilém1975reg. muži 181 
13.Michalek Antonín1944reg. muži 221 
14.Chvátal Vladislav1968reg. muži 291 
15.Veselý Šimon2002reg. muži 301 
16.Ruber Pavel1962reg. muži 301 
17.Kailer Ondřej2002reg. muži 331 
18.Šuman David2003reg. muži 341 
Ivančice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Feith Marek1968reg. muži 41-50 
2.Minstr Jan1952reg. muži 61-70 
3.Minster Roman1977reg. muži 141-150 
4.Chytka Tomáš1964reg. muži 141-150 
5.Schlosser Jiří2003reg. muži 271-280 
6.Dedek Daniel2003reg. muži 271-280 
7.Ondráček Tomáš2002reg. muži 311-320 
8.Absolín Karel st.1973reg. muži 311-320 
9.Feith Erik1976nez. muži  
Okresní přebor 2. třídy
Nosislav "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil Josef1956reg. muži 91-100 
2.Smetana Vladimír1971reg. muži 191-200 
3.Nekvapil Pavel1964reg. muži 241-250 
4.Bohunický Pavel1969reg. muži 271-280 
5.Čupera Ondřej2008reg. sži 16Střídavý start z SKST Nový Lískovec, z.s.
6.Flajšar Pavel2011reg. sži 17Střídavý start z SKST Nový Lískovec, z.s.
7.Flajšar Petr2008reg. sži 19Střídavý start z SKST Nový Lískovec, z.s.
8.Ondrušíková Petra1975reg. muži 251-260 
9.Rylich Bohuslav1970reg. muži 291-300 
10.Chumela Ondřej1982reg. muži 301-310 
11.Pilát Libor1966reg. muži 291-300 
12.Kříž Jindřich1981reg. muži 311-320 
13.Ondrášek Peter1967reg. muži 311-320 
14.Broskva Alois1967reg. muži 221-230 
15.Zbořil Miroslav1961reg. muži 231-240 
Mokrá "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Eliáš Stanislav1944reg. muži 121-130 
2.Kvasnica Vítězslav1947reg. muži 131-140 
3.Vojtěch Miloslav1950reg. muži 151-160 
4.Paták Bohuslav1943reg. muži 161-170 
5.Rotrekl Zdeněk1954reg. muži 231-240 
6.Gruška Milan1991reg. muži 241-250 
7.Gruška Pavel1995reg. muži 261-270 
8.Meluzín Ondřej2001reg. muži 291-300 
9.Kubičík Michal1975reg. muži 301-310 
Lomnička "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horna Ivo1961reg. muži 31 
2.Koumar Radek1971reg. muži 111 
3.Pásek Zdeněk1961reg. muži 131 
4.Koumar Radim2003reg. muži 211 
5.Sova Jaromír1969reg. muži 291 
6.Kytner Matěj1998reg. muži - 
7.Cvrkal Rudolf ml.2000reg. muži - 
8.Siegel Filip1969reg. muži - 
9.Hrabec Pavel1971reg. muži 281 
10.Karkulín Jaroslav1959reg. muži 281 
11.Černý Radomír1965reg. muži 291 
12.Malík Libor1970reg. muži 191 
Řeznovice "F"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuchařík Pavel1964reg. muži 91-100 
2.Staněk Milan1958reg. muži 121-130 
3.Uhliar Libor1966reg. muži 131-140 
4.Pavliš Josef1957reg. muži 151-160 
5.Hájek Marek2002reg. muži 161-170 
6.Tichý Jaroslav1981reg. muži 171-180 
7.Radkovský Adam2005reg. muži 171-180N 
8.Továrek Jiří1972reg. muži 181-190 
9.Kroutil Vladimír1976reg. muži 191-200 
10.Missbach Tomáš1982reg. muži 191-200 
11.Aubrecht Pavel1970reg. muži 201-210 
12.Makovický Tomáš1977reg. muži 211-220 
13.Petržilka Karel2005reg. muži 221-230 
14.Záviška Josef ml.1983reg. muži 231-240 
15.Pop Daniel2006reg. muži 251-260N 
16.Artim Jan2006reg. muži 291-300N 
Tišnov "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krištof Lukáš2005reg. muži 121.-130. 
2.Dospíšil Jiří1945reg. muži 121.-130. 
3.Bahenský Zdeněk2006reg. muži 211.-220. 
4.Kurdiovský Matěj2006reg. muži 211.-220. 
5.Bahenský Tomáš2006reg. muži 231.-240. 
6.Dreits Anastasiia2008kraj. mži 38.cizinec 
7.Krištof Martin2010kraj. mži 46. 
8.Svoboda Milan1974nez. muži  
9.Krištof Vítězslav1974nez. muži  
10.Dospíšil Pavel1969nez. muži  
D.H. Loučky "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mašek Martin1989reg. muži 111.-120. 
2.Wünsch Vlastimil1982reg. muži 121.-130. 
3.Bednář Miroslav st.1955reg. muži 131.-140. 
4.Pololáník Jan1986reg. muži 171.-180. 
5.Tun Karel1961reg. muži 191.-200. 
6.Pololáník Karel1963reg. muži 201.-210. 
7.Smejkal Jan1997reg. muži 221.-230. 
8.Halouzka Zdeněk1960reg. muži 231.-240. 
9.Kotlín Vladimír1972reg. muži 231.-240. 
10.Pololáník Pavel1996reg. muži 271.-280. 
11.Mašek Jiří1995reg. muži 291.-300. 
Ostrovačice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Palko Michal1967reg. muži 71-80 
2.Pokorný Jan1994reg. muži 161-170 
3.Pokorný Marek2000reg. muži 191-200 
4.Krška Rostislav1976reg. muži 201-210 
5.Bartoš Jan1976reg. muži 221-230 
6.Krška Bohumil1958reg. muži 241-250 
7.Rousek Miloslav1968reg. muži 251-260 
8.Vojáček Patrik2002reg. muži 251-260 
9.Serhij Kis1963reg. muži 291-300 
10.Moučka Patrik2006reg. dci 321-330 
11.Česnek Pavel1993reg. muži 331-340 
Střelice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišer Vojtěch1992reg. muži 131-140 
2.Horký Lukáš1992reg. muži 141-150 
3.Bukáček Ivo1966reg. muži 151-160 
4.Zátrapa Petr1971reg. muži 191-200 
5.Toman Martin1986reg. muži 311-320 
6.Mazal Jiří1977reg. muži 341-350 
Tvarožná "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mazel Milan1976reg. muži 140 
2.Krčková Dana1967reg. ženy 151 
3.Krček Štěpán1996reg. muži 155 
4.Procházka Jiří1950reg. muži 215 
5.Malý Václav1988reg. muži 210 
6.Lindovský Adam1998reg. muži 228 
7.Daňková Lucie1991reg. ženy 264 
8.Forman Tomáš1997reg. muži 268 
9.Hylmar Miroslav1981reg. muži 288 
10.Dostál Tomáš1991reg. muži 303 
11.Malý Jan1989reg. muži 309 
12.Zeman Pavel1956nez. muži  
Ostopovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slezák Petr1964reg. muži 111 
2.Chvátal Petr1971reg. muži 131 
3.Vitovský Radek1963reg. muži 141 
4.Růžička Jiří1955reg. muži 141 
5.Dvořák Ladislav1975reg. muži 151 
6.Zelený Michal1966reg. muži 151 
7.Sekanina Lubomír1962reg. muži 151 
8.Spilka Vilém1975reg. muži 181 
9.Michalek Antonín1944reg. muži 221 
10.Chvátal Vladislav1968reg. muži 291 
11.Veselý Šimon2002reg. muži 301 
12.Ruber Pavel1962reg. muži 301 
13.Kailer Ondřej2002reg. muži 331 
14.Šuman David2003reg. muži 341 
Lažánky "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Steinhauser Petr1974reg. muži 91-100 
2.Steinhauser Filip2001reg. muži 101-110 
3.Urbánek Pavel1974reg. muži 121-130 
4.Steinhauser Jan2006reg. muži 161-170 
5.Perka Jiří1965reg. muži 141-150 
6.Nečas Robert1969reg. muži 161-170 
7.Chylková Urbánková Jitka1982reg. muži 171-180 
8.Simetinger Petr1980reg. muži 191-200 
9.Baier Radek1973reg. muži 201-210 
10.Hloska Martin1970reg. muži 251-260 
11.Burian Lubomír1954reg. muži 271-280 
12.Eremiášová Natálie2007reg. muži nez. 
13.Procházka Dominik2007reg. muži nez. 
14.Sendler Tobiáš2005reg. muži nez. 
15.Soukupová Natálie2006reg. muži nez. 
S.Kuřim "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štefl Vladimír1978reg. muži 151. - 160. 
2.Hýsek Jaroslav1971reg. muži 171. - 180. 
3.Morawski Radoslaw1982reg. muži 171. - 180. 
4.Šlezinger Aleš1985reg. muži 181. - 190. 
5.Meluzín Tomáš1985reg. muži 181. - 190. 
6.Krebs Pavel1973reg. muži 221. - 230. 
7.Šafář Bohuslav1957reg. muži 241. - 250. 
8.Vasas Miroslav1968reg. muži 261. - 270. 
9.Ptáček Tomáš1967reg. muži 281. - 290. 
10.Hnilička Michal1975reg. muži 281. - 290. 
Okresní přebor 3. třídy
Kratochvilka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaverka Vojtěch1993reg. muži 21 
2.Vaverka Josef1965reg. muži 79 
3.Duda Robert1960reg. muži 100 
4.Uj Kamil1980nez.  
5.Trnavský Dezider1957nez. muži  
6.Hamříková Eva1982nez. ženy  
7.Hyspecký Petr1965nez. muži  
8.Křivánková Dana1965nez. ženy  
Ořechov "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněk Jaroslav1970reg. muži 147 
2.Šmíd Bronislav1967reg. muži 182 
3.Němec Petr1955reg. muži 186 
4.Smejkal Jaromír1964reg. muži 220 
5.Ferdus Pavel1977reg. muži 230 
6.Kouba Tomáš2006reg. dci 323 
7.Kačur Michal ml.2008reg. sži 335 
8.Kačur Michal st.1976reg. muži 307 
9.Nesrsta Zdeněk1975reg. muži 263 
10.Smejkal Adam2005reg. dci 326 
11.Vaněček Jakub2005reg. dci 319 
12.Vaněk Ladislav1972reg. muži 320 
Kanice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vystrčil Aleš1992reg. muži 171.-180. 
2.Kolínek Josef1961reg. muži 181.-190. 
3.Fojtl Radoslav1958reg. muži 201.-210. 
4.Kejla Tomáš1965reg. muži nez. 
5.Kopecký Zdeněk1953reg. muži nez. 
6.Vystrčil Alois1964reg. muži nez. 
Řeznovice "G"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tichý Jaroslav1981reg. muži 171-180 
2.Radkovský Adam2005reg. muži 171-180N 
3.Továrek Jiří1972reg. muži 181-190 
4.Petržilka Karel2005reg. muži 221-230 
5.Záviška Josef ml.1983reg. muži 231-240 
6.Novák Aleš1969reg. muži 251-260 
7.Pop Daniel2006reg. muži 251-260N 
8.Šimeček Radek1995reg. muži 281-290 
9.Artim Jan2006reg. muži 291-300N 
10.Makovický Marek1972nez.  
Řeznovice "H"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Marek2002reg. muži 161-170 
2.Missbach Tomáš1982reg. muži 191-200 
3.Kroutil Vladimír1976reg. muži 191-200 
4.Aubrecht Pavel1970reg. muži 201-210 
5.Makovický Tomáš1977reg. muži 211-220 
6.Pyrochta David2000reg. muži 301-310 
7.Pyrochta Lubomír1968reg. muži 301-310 
8.Semrád Marcel1970reg. muži 311-320 
D.H. Loučky "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tun Karel1961reg. muži 191.-200. 
2.Pololáník Karel1963reg. muži 201.-210. 
3.Smejkal Jan1997reg. muži 221.-230. 
4.Halouzka Zdeněk1960reg. muži 231.-240. 
5.Kotlín Vladimír1972reg. muži 231.-240. 
6.Pololáník Pavel1996reg. muži 271.-280. 
7.Mašek Jiří1995reg. muži 291.-300. 
8.Pavlíček David1988nez. muži  
Říčany "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tureček Roman1978reg. muži 111-120 
2.Marek Josef1988reg. muži 151-160 
3.Vudia Robert1971reg. muži 181-190 
4.Eftimiadis Thomas1988reg. muži 241-250 
5.Mrázek Martin1972reg. muži 231-240 
6.Bernard Stanislav1981reg. muži 251-260 
7.Španihel Jaroslav1967reg. muži 261-270 
8.Nivnický Václav1952reg. muži 271-280 
9.Kepák Libor1970reg. muži 291-300 
N.Bránice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Indra Zdeněk1956reg. muži 91-100 
2.Zerzáň Jaroslav1969reg. muži 161-170 
3.Eleder Jan1951reg. muži 171-180 
4.Kašparovský Pavel1977reg. muži 201-210 
5.Svoboda Ondřej1985reg. muži 221-230 
6.Procházka Petr1963nez. muži  
7.Chalupa Svatoslav1964nez. muži  
8.Čermák Vitězslav1966reg. muži 261-270 
Prace "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lattenberg Richard1962reg. muži 101-110 
2.Kupčíková Michaela1975reg. muži 161-170 
3.Cimbálník Radek1971reg. muži 181-190 
4.Boleslav Josef1956reg. muži 241-250 
5.Urbanec Martin1982reg. muži 271-280 
6.Zukal Vojtěch1985reg. muži 261-270 
7.Ševčenko Igor1974reg. muži 301-310 
8.Gajdoštín Tomáš2004reg. muži 301-310 
9.Mráček Jan2007reg. muži 241-250NStřídavý start z Sportovní klub Slatina, z.s.
Lažánky "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Perka Jiří1965reg. muži 141-150 
2.Nečas Robert1969reg. muži 161-170 
3.Chylková Urbánková Jitka1982reg. muži 171-180 
4.Baier Radek1973reg. muži 201-210 
5.Hloska Martin1970reg. muži 251-260 
6.Burian Lubomír1954reg. muži nez. 
7.Simetinger Petr1980reg. muži nez. 
8.Zvěřina Zdeněk1963reg. muži nez. 
9.Špaček Petr1973reg. muži nez. 
10.Krupička Martin1980reg. muži nez. 
11.Dvořák Jakub2005reg. muži nez. 
12.Doležel Tomáš1989reg. muži nez. 
13.Špaček David2006reg. muži nez. 
14.Gabriela Valachová2005reg. muži nez. 
15.Kadlecová Markéta2008reg. muži nez. 
16.Samsonová Markéta2007reg. muži nez. 
17.Spurná Markéta2006reg. muži nez. 
18.Eremiáš Michal2008reg. muži nez. 
19.Honců Tomáš2005reg. muži nez. 
20.Šimon Honců2008reg. muži nez. 
S.Kuřim "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Meluzín Tomáš1985reg. muži 181. - 190. 
2.Krebs Pavel1973reg. muži 221. - 230. 
3.Šafář Bohuslav1957reg. muži 241. - 250. 
4.Vasas Miroslav1968reg. muži 261. - 270. 
5.Ptáček Tomáš1967reg. muži 281. - 290. 
6.Hnilička Michal1975reg. muži 281. - 290. 
7.Racek Oldřich1955reg. muži nezař. 
8.Kočková Andrea1969reg. ženy nezař. 
9.Valenta Ondřej1992reg. muži nezař. 
10.Frank Vojtěch2006reg. dci nezař. 
11.Lattenberg Jiří2005reg. dci nezař. 
12.Prachár Patrik2006reg. dci nezař. 
TJ Sokol Ostrovačice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Minařík Jaroslav1969reg. muži 141-150 
2.Bartoš Jan1976reg. muži 221-230 
3.Krška Bohumil1958reg. muži 241-250 
4.Rousek Miloslav1968reg. muži 251-260 
5.Vojáček Patrik2002reg. muži 251-260 
6.Serhij Kis1963reg. muži 291-300 
7.Moučka Patrik2006reg. dci 321-330 
8.Česnek Pavel1993reg. muži 331-340 
Okresní přebor 4. třídy
Nosislav "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondrušíková Petra1975reg. muži 251-260 
2.Pilát Libor1966reg. muži 291-300 
3.Rylich Bohuslav1970reg. muži 291-300 
4.Chumela Ondřej1982reg. muži 301-310 
5.Kříž Jindřich1981reg. muži 311-320 
6.Ondrášek Peter1967reg. muži 311-320 
7.Španiel Libor1982reg. muži 321-330 
8.Mušálek Pavel1967reg. muži 301-310 
9.Slouk Martin1968nez. muži  
10.Broskva Alois1967reg. muži 221-230 
11.Zbořil Miroslav1961reg. muži 231-240 
12.Zástěra Tomáš1976nez. muži  
Mokrá "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rotrekl Zdeněk1954reg. muži 231-240 
2.Gruška Milan1991reg. muži 241-250 
3.Gruška Pavel1995reg. muži 261-270 
4.Meluzín Ondřej2001reg. muži 291-300 
5.Kubičík Michal1975reg. muži 301-310 
6.Blažek Libor1984nez. muži  
7.Otych Roman ml.2008nez. sži  
8.Vojtěchová Martina2009nez. mžy  
9.Otych Lukáš2010nez. mži  
10.Vojtěch Tomáš2011nez. nži  
Lomnička "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malík Libor1970reg. muži 191 
2.Sova Jaromír1969reg. muži 291 
3.Karkulín Jaroslav1959reg. muži 281 
4.Hrabec Pavel1971reg. muži 281 
5.Hrabec Tomáš1993reg. muži 281 
6.Černý Radomír1965reg. muži 291 
7.Červinka Jakub1996reg. muži 301 
8.Horna Jan1992reg. muži 311 
9.Němec Leopold1976reg. muži 331 
10.Kitner Stanislav1959reg. muži - 
11.Červinka Ondřej1996reg. muži - 
12.Hrabec Pavel ml.1991reg. muži - 
13.Klouda Radim1988reg. muži - 
Březina
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drahovzal Miroslav1970reg. muži 201-210 
2.Kousalík Marek1994reg. muži 231-240 
3.Hloušek Petr1976reg. muži 241-250 
4.Medla Tomáš1954reg. muži 251-260 
5.Walsberger Jan1948reg. muži 261-270 
6.Kalivoda Zdeněk1960reg. muži 261-270 
7.Ognar Pavel1975reg. muži 321-330 
8.Machát Tomáš1976reg. muži N 
9.Kousalík Petr1966reg. muži nez, 
Hrušovany "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hodec Pavel1964reg. muži 231-240 
2.Havlík Jan1947reg. muži 241-250 
3.Karban Aleš1978reg. muži 271-280 
4.Kijac Zdeněk1959reg. muži 281-290 
5.Přidal Jiří1973reg. muži 291-300 
6.Pirožek David2002reg. muži 321-330 
7.Pirožek Petr2005reg. muži 341-350 
8.Pirožek Tomáš2006reg. muži 331-340 
Říčany "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrázek Martin1972reg. muži 231-240 
2.Bernard Stanislav1981reg. muži 251-260 
3.Španihel Jaroslav1967reg. muži 261-270 
4.Nivnický Václav1952reg. muži 271-280 
5.Kepák Libor1970reg. muži 291-300 
6.Gold Jiří1977nez. muži  
M.Knínice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koláček Ivan1964reg. muži 171.-180. 
2.Špaček Zdeněk1967reg. muži 221.-230. 
3.Pleskač Miroslav1956reg. muži 231.-240. 
4.Vojanec Libor1962reg. muži 251.-260. 
5.Toldy Jozef1972reg. muži 281.-290. 
6.Adamíková Petra1984reg. muži 291.-300. 
7.Kachlík Jan1969nez. muži nez. 
8.Kahle Marek1968nez. muži nez. 
Tvarožná "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Václav1988reg. muži 210 
2.Lindovský Adam1998reg. muži 228 
3.Daňková Lucie1991reg. ženy 264 
4.Forman Tomáš1997reg. muži 268 
5.Hylmar Miroslav1981reg. muži 288 
6.Dostál Tomáš1991reg. muži 303 
7.Malý Jan1989reg. muži 309 
8.Daněk Vojta2004nez. dci  
9.Pokorný Adam2007nez. dci  
10.Kreuter Jonáš2009nez. mži  
11.Moore Adam2008nez. mži  
12.Moore David2008nez. mži  
13.Pohanka Antonín2005nez. dci  
14.Prudký Martin2009nez. mži  
15.Rybář Teodor2009nez. mži  
16.Vetyšková Michaela2005nez. dky  
Oslavany "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Studený Lubomír1977reg. muži 171.-180. 
2.Králíček Pavel1976reg. muži 201.-210. 
3.Muzikář Zdeněk1974reg. muži 211.-220 
4.Němec Martin1998reg. muži 261.-270. 
5.Koudelný Vojtěch1997reg. muži 281.-290. 
6.Faltýnek Josef1951reg. muži 291.-300. 
7.Vaňková Petra1997reg. muži 301.-310. 
8.Kolář Petr1988reg. muži 311.-320. 
9.Vaněk Jan1994reg. muži 311.-320. 
Ivančice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schlosser Jiří2003reg. muži 271-280 
2.Dedek Daniel2003reg. muži 271-280 
3.Ondráček Tomáš2002reg. muži 311-320 
4.Absolín Karel st.1973reg. muži 311-320 
5.Wasserbauer Jaromír1985nez. muži  
6.Vokálek Václav1970nez. muži  
7.Binka Štěpán2009nez. muži  
8.Veverka Viktor2012nez. muži  
Prace "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urbanec Martin1982reg. muži 271-280 
2.Ševčenko Igor1974reg. muži 301-310 
3.Gajdoštín Tomáš2004reg. muži 301-310 
4.Urbanec Vítek2008reg. muži 321-330 
5.Gajdoštín Ivan1964reg. muži 331-340 
6.Paulík Karel ml.2008reg. muži 331-340 
7.Zukal Vojtěch1985reg. muži nez 
8.Paulík Karel st.1979reg. muži nez 
9.Eliáš David1983reg. muži nez 
Ostopovice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelený Michal1966reg. muži 151 
2.Sekanina Lubomír1962reg. muži 151 
3.Spilka Vilém1975reg. muži 181 
4.Michalek Antonín1944reg. muži 221 
5.Chvátal Vladislav1968reg. muži 291 
6.Veselý Šimon2002reg. muži 301 
7.Ruber Pavel1962reg. muži 301 
8.Kailer Ondřej2002reg. muži 331 
9.Šuman David2003reg. muži 341 
10.Kubiš Matěj2007nez.  
11.Kubiš Petr1977nez.  
12.Chvátal Dominik2009nez.  
13.Trávníček Bedřich2011nez.  
Okresní soutěž
Ořechov "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nesrsta Zdeněk1975reg. muži 263 
2.Kačur Michal st.1976reg. muži 307 
3.Vaněček Jakub2005reg. dci 319 
4.Kouba Tomáš2006reg. dci 323 
5.Smejkal Adam2005reg. dci 326 
6.Kačur Michal ml.2008reg. sži 335 
7.Fanta František1976nez. muži  
8.Ferdus Pavel1977nez. muži  
9.Cihlář Zdeněk1970nez. muži  
10.Kafrda Ladislav1976nez. muži  
11.Vaněk Ladislav1972nez. muži  
12.Kunický Libor1971nez. muži  
13.Pár Matyáš2006nez. dci  
14.Prudík Tomáš2006nez. dci  
15.Kouba Ondřej2008nez. sži  
Syrovice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jouklová Pavlína1975reg. muži 221-230 
2.Hanuš Pavel1986reg. muži 311-320 
3.Jan Martin1975reg. muži 321-330 
4.Zabloudil Adam2004reg. muži 331-340 
5.Joukl Adam2004nez. muži  
6.Budík Lukáš2008nez. muži  
7.Hamšík Václav2005nez. muži  
8.Šust Martin2008nez. muži  
Syrovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stoklasa Jaromír1954reg. muži 331-340 
2.Ostřížek Vít1978nez. muži  
3.Spáčil Oldřich1954nez. muži  
4.Hudec Tomáš2005nez. muži  
5.Prokeš Jan2002nez. muži  
6.Hudec Lukáš2003nez. muži  
7.Hřebec Dominik2007nez. muži  
8.Horák Tomáš2004nez. muži  
9.Kučera Tobiáš2008nez. muži  
10.Nováček Karel2008nez. muži  
SK Kuřim "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležal Jiří1959reg. muži 131-140 
2.Kagohara Yoshiki2004reg. muži 311-320cizinec 
3.Raus Jan2005reg. muži 331-340 
4.Sehnal Richard2006reg. muži 331-340 
5.Vojanec Lukáš2008reg. muži 331-340N 
6.Sehnal Aleš1965reg. muži 331-340N 
7.Vozdecký Lubomír1960nez.  
8.Sluka Tomáš2006nez.  
9.Němec Filip2006nez.  
10.Burkart Filip2006nez.  
11.Hála Jonáš2009nez.  
12.Lasovský Jan2005nez.  
13.Pešek Ondřej2006nez.  
14.Hřebíček Jan2010nez.  
Lomnička "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrabec Tomáš1993reg. muži 281 
2.Černý Radomír1965reg. muži 291 
3.Červinka Jakub1996reg. muži 301 
4.Horna Jan1992reg. muži 311 
5.Němec Leopold1976reg. muži 331 
6.Beneš Miroslav1989reg. muži - 
7.Červinka Ondřej1996reg. muži - 
8.Horký Vladislav1982reg. muži - 
9.Hrabec Pavel ml.1991reg. muži - 
10.Klouda Radim1988reg. muži - 
11.Kopáč Jiří1990reg. muži - 
12.Zeman David1991reg. muži - 
13.Hnízdil Aleš1984nez. muži  
Řeznovice "I"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Makovický Tomáš1977reg. muži 211-220 
2.Novák Aleš1969reg. muži 251-260 
3.Šimeček Radek1995reg. muži 281-290 
4.Pyrochta David2000reg. muži 301-310 
5.Pyrochta Lubomír1968reg. muži 301-310 
6.Semrád Marcel1970reg. muži 311-320 
7.Doupovec Aleš1974nez.  
8.Kolouch Josef1966nez.  
9.Pokorný Ilja1954nez.  
10.Bilan Libor1974nez.  
11.Kučera Břetislav1974nez.  
Mělčany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hron Jiří1976nez. muži nez. 
2.Hron Petr1980nez. muži nez. 
3.Matuška Roman1981nez. muži nez. 
4.ČECH Martin1979nez. muži nez. 
5.Vašek Pavel1978nez. muži nez. 
6.Haška Jiří1974nez. muži nez. 
7.Šlégl Martin1975nez. muži nez. 
Hrušovany "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přidal Jiří1973reg. muži 291-300 
2.Pirožek David2002reg. muži 321-330 
3.Pirožek Tomáš2006reg. muži 331-340 
4.Pirožek Petr2005reg. muži 341-350 
5.Karban Radim2007nez. sži  
6.Studený Martin2006nez. sži  
N.Bránice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Ondřej1985reg. muži 221-230 
2.Kulíšek Jan1955reg. muži 251-260 
3.Čermák Vitězslav1966reg. muži 261-270 
4.Bíla Michal1983nez. muži  
5.Cypris Blahoslav1951nez. muži  
6.Munduch Bohumír1979nez. muži  
7.Osička Tomáš1982nez. muži  
8.Vršan Petr1966nez. muži  
Střelice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Toman Martin1986reg. muži 311-320 
2.Mazal Jiří1977reg. muži 341-350 
3.Peška Petr1973reg. muži nez. 
4.Habas Bronislav1967reg. muži nez. 
5.Tomšů Ladislav1978reg. muži nez. 
6.Brückner Jaroslav1960reg. muži nez. 
7.Kučera Petr1947reg. muži nez. 
8.Arnošt Petr1960reg. muži nez. 
9.Pazourková Lada1982reg. ženy nez. 
10.Marek Daniel2004reg. dci nez. 
Rebešovice "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vašulka Pavel1984reg. muži 141-150 
2.Šenkýř Jan1958reg. muži 191-200 
3.Klíma Jiří1970reg. muži 211-220 
4.Zemachová Monika2004reg. muži 321-330 
5.Pavelec Šimon2004reg. muži 331-340 
6.Korgerová Michaela1959reg. ženy 14 
7.Burda Lukáš2005reg. muži 341-350 
8.Cypris Adam2006nez. muži  
9.Cypris Libor1979nez. muži  
10.Pop Aleš1982nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy