Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
RP 1.třídy
Nivnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovařík Petr1961reg. muži 71.-80. 
2.Janečka Jiří1952reg. muži 81.-90. 
3.Tomanec Lukáš1997reg. muži 81.-90.N 
4.Kapsa Michal1985reg. muži 101.-110.N 
5.Libra Petr1989reg. muži 121.-130. 
6.Gregůrek Ivo1975reg. muži 151.-170. 
7.Bršlica Josef1947reg. muži 171.-190. 
8.Fraňo Jan1964reg. muži 211.-230. 
9.Machálek Ondřej2003reg. muži 231.-250.N 
10.Janečka Stanislav1945nez. muži  
11.Papp Jaroslav1949nez. muži cizinec 
Velehrad A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrabcová Helena1997reg. muži 61. - 70. 
2.Lysoněk Ivo1971reg. muži 71. - 80. 
3.Vaněk Lukáš1992reg. muži 111. -120. 
4.Machala Libor1965reg. muži 121. -130. 
5.Švec Lubomír1966reg. muži 121.-130.N 
6.Vaněk Václav1991reg. muži 151. -170. 
7.Ševčík Karel1989reg. muži 171.-190.N 
8.Odložilík Leoš1970reg. muži 171.-190.N 
9.Obdržálek Ondřej1994reg. muži 171.-190.N 
10.Machala Miroslav1959reg. muži 211.-230.N 
Vážany-Ořechov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Laga Zbyněk1973reg. muži 81-90 
2.Oharek Petr1976reg. muži 81-90 
3.Krys Roman1991reg. muži 91-100 
4.Hlavica Petr1976reg. muži 91-100 
5.Korvas Radomír1976reg. muži 121-130 
6.Durčák Tomáš1975reg. muži 121-130 
7.Mrkva David1975reg. muži 151-170 
8.Schottl Teodor1962reg. muži 151-170 
9.Neuberger Libor1963reg. muži 151-170 N 
10.Kuchař Zdeněk1976reg. muži 171-190 
11.Váňa David1991reg. muži 171-190 
12.Smetana Jan1971reg. muži 171-190 N 
Spartak Hluk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sadilek Stanislav1970kraj. muži 171-180 
2.Šmíd Václav1970kraj. muži 191-200 
3.Schuster Tomáš2000reg. muži 111-120 
4.Pospíšek Karel1967reg. muži 131-140 
5.Janča Michal1973reg. muži 131-140 
6.Soviš Radek1968reg. muži 151-170 
7.Pospíšek Štěpán1950reg. muži N 171-190 
8.Míšek Jiří1979reg. muži N 191-210 
9.Zubík Jaroslav1972reg. muži 231-250 
10.Širůček Maxmilián2005reg. muži 231-250 
11.Hájíček Jaroslav1972reg. muži 251-270 
Vlčnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moštěk Marcel1982reg. muži 71-80 
2.Křapa Ivo1967reg. muži 101-110 
3.Mlýnek Ctibor ml.2003reg. muži 111-120 
4.Vlachynský Jaroslav1970reg. muži 111-120N 
5.Mlýnek Radomír1966reg. muži 111-120 
6.Mlýnek Ctibor st.1973reg. muži 131-140 
7.Hauerlandová Monika1995reg. muži 151-170 
8.Bednařík Marek1995reg. muži 211-230 
9.Kašpar Marcel1971reg. muži 211-230 
10.Přerovský Josef1967reg. muži 211-230 
11.Pešl Miroslav1970reg. muži 211-230 
12.Pavelčík František1963nez. muži  
Újezdec-Těšov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lekeš Roman2007reg. muži 71-80 
2.Surý Jakub2001reg. muži 81-90 
3.Živnéř Stanislav1964reg. muži 81-90 
4.Březina Radomír1974reg. muži 91-100 
5.Chmelař Jaroslav1954reg. muži 101-110N 
6.Man František1943reg. muži 111-120N 
7.Lekešová Zuzana1999reg. muži 141-150 
8.Švehla Ladislav1965reg. muži 151-170 
9.Heinrich Stanislav1963reg. muži 151-170 
10.Švihký Petr1976reg. muži 171-190 
11.Příhodová Miroslava1982reg. muži 171-190N 
12.Veverka Radim2002reg. muži 191-210 
13.Březina Radovan2009reg. muži 161-170Střídavý start z KST Zlín, z.s.
Orel Ostr.N.Ves B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Konečný Martin1994kraj. muži 181.-190.N 
2.Rampáček Patrik2000reg. muži 81.-90. 
3.Mičola Václav1967reg. muži 81.-90. 
4.Mareček Šimon2000reg. muži 101.-110. 
5.Kodrla Tomáš1988reg. muži 101.-110. 
6.Šmejkal Filip1996reg. muži 121.-130. 
7.Konečný Josef1966reg. muži 131.-140. 
8.Miklíček Dominik2001reg. muži 141.-150. 
9.Vlk Antonín1940reg. muži 141.-150. 
10.Kučerák Vratko1971reg. muži 151.-170. 
11.Vintr Pavel1967reg. muži 151.-170. 
12.Vařecha Martin1983reg. muži 151.-170. 
13.Kadlček Jiří1988reg. muži 171.-190. 
14.Kodrla Miroslav1967reg. muži 191.-210. 
15.Mahdalíček Josef st.1947reg. muži 211.-230. 
16.Húsek Martin1999reg. muži 211.-230.N 
17.Kučeráková Nikola1996reg. muži 231.-250. 
18.Pres Radim1978nez. muži  
Drslavice – Veletiny B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trtek Tomáš1999reg. muži 91.-100. 
2.Tománková Jana1962reg. muži 101.-110. 
3.Blažek Dominik1990reg. muži 101.-110. 
4.Kryštof Radek1977reg. muži 101.-110. 
5.Niessner Josef1992reg. muži 101.-110. 
6.Rumanovský Michal1972nez. muži 111.-120.N 
7.Zemánek Josef2001reg. muži 121.-130. 
8.Adámek Štěpán1944reg. muži 121.-130. 
9.Niessner Emil1992reg. muži 121.-130. 
10.Orlovský Karel1959reg. muži 121.-130. 
11.Trtek Šimon2001reg. muži 151.-170. 
12.Javor Jan1952reg. muži 191.-210. 
13.Mikuláštík Jaromír1965reg. muži 211.-230. 
Bílovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blaha Jan2003kraj. muži 171.-180. 
2.Polášek Radek1994reg. muži 71.-80. 
3.Pekař Tomáš2003reg. muži 71.-80. 
4.Škráček Jan1990reg. muži 131.-140. 
5.Janků Martin2000reg. muži 171.-190. 
6.Holák David2006reg. dci 191.-210. 
7.Pospíšil František ml.1984reg. muži 191.-210. 
8.Hyža Pavel ml.2005reg. dci 251.-270. 
9.Tománek Marek2004reg. dci 271.-290. 
10.Tománek Petr2005reg. dci 271.-290. 
11.Kozelek Adam2008reg. sži 271.-290.N 
Bílovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polášek Jiří1972reg. muži 111.-120. 
2.Pospíšil Marek1973reg. muži 121.-130. 
3.Holub Petr1965reg. muži 131.-140. 
4.Barcuch Josef1955reg. muži 131.-140. 
5.Foltýn Jakub1996reg. muži 141.-150. 
6.Urbančík Zdeněk1958reg. muži 191.-210. 
7.Bereznaj Michal2005reg. dci 251.-270. 
8.Vařák Milan st.1964nez. muži  
Břestek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Miroš Miroslav1967reg. muži 51. - 60. 
2.Malíková Klára2002reg. muži 51. - 60. 
3.Malík Vladimír1974reg. muži 61. - 70. 
4.Janík Michal1976reg. muži 61. - 70. 
5.Konečný Rudolf1971reg. muži 101. -110. 
6.Basovník Kamil1972reg. muži 121.-130.N 
7.Ševčík Jiří1967reg. muži 171. -190. 
8.Malík Roman1972reg. muži 191. -210. 
9.Trnčáková Alžběta1999reg. muži 211. -230. 
10.Hubíček Josef1979reg. muži 211. -230. 
11.Malík Petr1974reg. muži 211.-230.N 
ZŠ Strání A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Staroba Josef1974reg. muži 31. - 40. 
2.Knotek Jiří st.1973reg. muži 51. - 60. 
3.Popelka Václav1970reg. muži 141. - 150. 
4.Štajner Jakub1997reg. muži 151. - 160. 
5.Bruštíková Petra1977reg. ženy 171. - 190. 
6.Bušo Libor1973reg. muži 171. - 190. 
7.Mikláš Petr1970reg. muži 191. - 210. 
8.Dobiáš Dominik2002reg. muži 231. - 250. 
9.Bruštík Jiří2003reg. dci 251. - 270 
10.Štajner Petr1969nez. muži 151. - 170. 
RP 2.třídy
Újezdec-Těšov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chmelař Jaroslav1954reg. muži 101-110N 
2.Man František1943reg. muži 111-120N 
3.Lekešová Zuzana1999reg. muži 141-150 
4.Švehla Ladislav1965reg. muži 151-170 
5.Heinrich Stanislav1963reg. muži 151-170 
6.Švihký Petr1976reg. muži 171-190 
7.Příhodová Miroslava1982reg. muži 171-190N 
8.Veverka Radim2002reg. muži 191-210 
9.Procházka Michal2002reg. muži 191-210 
10.Remeš Jaroslav1965reg. muži 211-230N 
11.Sklenář Marek2000reg. muži 231-250 
12.Králík Tomáš2004reg. muži 231-250 
13.Pummer David2000reg. muži 231-250 
14.Surý David2006reg. muži 251-270 
15.Brulík Josef1973reg. muži nez 
Vážany-Ořechov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korvas Radomír1976reg. muži 121-130 
2.Durčák Tomáš1975reg. muži 121-130 
3.Mrkva David1975reg. muži 151-170 
4.Kuchař Zdeněk1976reg. muži 171-190 
5.Schottl Teodor1962reg. muži 151-170 
6.Váňa David1991reg. muži 171-190 
7.Smetana Jan1971reg. muži 171-190 N 
8.Gottwald Miroslav1962reg. muži 211-230 
9.Pokorák Vlastimil1963reg. muži 211-230 
10.Janoušek Marek2000reg. muži 211-230 
11.Nevařilová Magdaléna2007reg. sžy 231-250 
12.Machynka Pavel1975reg. muži N 
Spartak Hluk C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janča Michal1973reg. muži 131-140 
2.Soviš Radek1968reg. muži 151-170 
3.Pospíšek Štěpán1950reg. muži N 171-190 
4.Míšek Jiří1979reg. muži N 191-210 
5.Zubík Jaroslav1972reg. muži 231-250 
6.Širůček Maxmilián2005reg. muži 231-250 
7.Hájíček Jaroslav1972reg. muži 251-270 
8.Liliana Širůčková2009reg. muži 271-290 
9.Nováková Jarmila1980reg. muži N 
Bystřice p. Lop. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beníček Hynek1973reg. muži 91.-100. 
2.Hodl Jaroslav1982reg. muži 131.-140. 
3.Guryča Petr1999reg. muži 131.-140. 
4.Kročil Jaroslav1999reg. muži 141.-150. 
5.Valenta Martin1999reg. muži 151.-.160. 
6.Dornica Petr1988reg. muži 171.-.190N 
7.Machala Radek1988reg. muži 191.-.210. 
8.Chovanec Petr1973reg. muži 231.-.250. 
9.Hodulík David2000reg. muži 231.-250. 
10.Machala Roman1976reg. muži 251.-270. 
11.Kubena Marek2000reg. muži 251.-270. 
12.Chovanec Samuel2009reg. muži 251.-270. 
13.Hodulík Adam2007reg. muži 251.-270. 
14.Machala Tomáš1999reg. muži 251.-270N 
15.Gavendová Edita2006reg. muži 271.-290. 
16.Machalíková Markéta2006nez.  
Horní Němčí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kočí Josef1974reg. muži 101.-110. 
2.Zimčík Tomáš1984reg. muži 111.-120. 
3.Haloda Pavel1969reg. muži 151.-170. 
4.Dvořáček Tomáš1996reg. muži 151.-170. 
5.Bobčík Adam1977reg. muži 191.-210. 
6.Tureček Marek1980reg. muži 191.-210. 
7.Bobčík Roman1986reg. muži 191.-210. 
8.Tureček Pavel1988reg. muži 211.-230. 
Drslavice-Veletiny C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Niessner Josef1992reg. muži 101.-110. 
2.Zemánek Josef2001reg. muži 121.-130. 
3.Niessner Emil1992reg. muži 121.-130. 
4.Adámek Štěpán1944reg. muži 121.-130. 
5.Orlovský Karel1959reg. muži 121.-130. 
6.Trtek Šimon2001reg. muži 151.-170. 
7.Javor Jan1952reg. muži 191.-210. 
8.Mikuláštík Jaromír1965reg. muži 211.-230. 
9.Cihlář Vladimír1963reg. muži 231.-250.N 
10.Mrázek Lukáš1986reg. muži 251.-270.N 
11.Rumanovský Michal1972nez.  
12.Ševeček Stanislav1962nez.  
13.Šrámek Petr1976nez.  
Bánov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zálešák Pavel1971reg. muži 71. - 80. 
2.Mahdalíček Bohuslav1952reg. muži 101. - 110. N 
3.Pomykal Šimon1998reg. muži 111. - 120. 
4.Píšková Ivana1966reg. muži 171. - 190. 
5.Čapka Martin1971reg. muži 171. - 190. 
6.Balouch Martin1995reg. muži 171. - 190. N 
7.Sedlák Petr2007reg. muži 191. - 210. 
8.Cába Jaroslav1972reg. muži 191. - 210. 
9.Balouch Milan1969reg. muži 191. - 210. 
10.Sedlák Petr st.1969reg. muži 211. - 230. N 
11.Švestka Josef1965reg. muži 231. - 250. 
12.Kročil Adam2005reg. muži 231. - 250. 
13.Lekeš Lukáš1998reg. muži 231. - 250. 
14.Vítek Jaroslav1955reg. muži 251. - 270. N 
15.Matula Libor2004reg. muži 251. - 270. N 
16.Kročil Antonín1969reg. muži 251. - 270. N 
Orel Ostr.N.Ves C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kodrla Tomáš1988reg. muži 101.-110. 
2.Šmejkal Filip1996reg. muži 121.-130. 
3.Konečný Josef1966reg. muži 131.-140. 
4.Miklíček Dominik2001reg. muži 141.-150. 
5.Vlk Antonín1940reg. muži 141.-150. 
6.Kučerák Vratko1971reg. muži 151.-170. 
7.Vařecha Martin1983reg. muži 151.-170. 
8.Vintr Pavel1967reg. muži 151.-170. 
9.Kadlček Jiří1988reg. muži 171.-190. 
10.Kodrla Miroslav1967reg. muži 191.-210. 
11.Mahdalíček Josef st.1947reg. muži 211.-230. 
12.Húsek Martin1999reg. muži 211.-230.N 
13.Kučeráková Nikola1996reg. muži 231.-250. 
14.Vrbík Jakub2006reg. muži 271.-290. 
15.Svoboda Šimon2007reg. muži 271.-290.N 
Vlčnov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mlýnek Radomír1966reg. muži 111-120 
2.Mlýnek Ctibor st.1973reg. muži 131-140 
3.Hauerlandová Monika1995reg. muži 151-170 
4.Bednařík Marek1995reg. muži 211-230 
5.Kašpar Marcel1971reg. muži 211-230 
6.Přerovský Josef1967reg. muži 211-230 
7.Pešl Miroslav1970reg. muži 211-230 
8.Jurča Klement1963reg. muži 231-250 
9.Moštěk Richard1977reg. muži 231-250 
10.Kučera František1944reg. muži 231-250 
11.Mlýnek Tomáš2006reg. muži 251-270 
12.Cifr Radomír1964nez. muži  
ST AMON Kunovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlk Radim1967reg. muži 71-80 
2.Smišťík Roman1971reg. muži 81-90 
3.Šrom Dominik2001reg. muži 100-110N 
4.Volák Marek1994reg. muži 111-120 
5.Bureš Petr1969reg. muži 141-150 
6.Šimůnek Martin2005reg. muži 151-170 
7.Fialík Tomáš1997reg. muži 151-170N 
8.Kopčil Miloslav1995reg. muži 151-170N 
9.Jančar Aleš1966reg. muži 171-190 
10.Hladík Lukáš2003reg. muži 171-190 
11.Gabriel Petr1997reg. muži 191-210 
12.Šimůnek Ondřej2003reg. muži 211-230 
13.Chvatík Marek2003reg. muži 211-230 
14.Zajíc Thomas2005reg. muži 251-270 
15.Stodůlka Rostislav2004reg. muži 251-270 
16.Habarta Aleš2005reg. muži 271-290 
Bojkovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stehlík Miroslav1956reg. muži 91-100 
2.Kolařík Radomír1974reg. muži 101-110 
3.Richter David1990reg. muži 171-190 
4.Prchlík Lubor1979reg. muži 151-170N 
5.Rak David st.2007reg. muži 251-270 
6.Kuchař Jakub st.2004nez. muži N 
7.Macháček Oldřich1986nez. muži N 
8.Urbánek Jan nejml.1995nez. muži N 
RP 3.třídy
Zlechov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučík Květoslav1967nez. muži 121.-130. 
2.Paška Luděk1983reg. muži 151.-170 
3.Paška Zdeněk1952nez. muži 171.-190. 
4.Vaněk Jiří1958reg. muži 211.-230. 
5.Gottwald David1982reg. muži 211.-230. 
6.Šebesta Pavel1968reg. muži 211.-230. 
7.Tománek Stanislav1954nez. muži 231.-250. 
8.Klofáč Ondřej2007reg. muži 271.-290. 
9.Stojaník Tomáš1983reg. muži 271.-290. 
Nivnice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Libra Petr1989reg. muži 121.-130. 
2.Gregůrek Ivo1975reg. muži 151.-170. 
3.Bršlica Josef1947reg. muži 171.-190. 
4.Fraňo Jan1964reg. muži 211.-230. 
5.Machálek Ondřej2003reg. muži 231.-250.N 
6.Výmola Marek2005reg. muži 231.-250.N 
7.Sýkora Rostislav2003nez.  
8.Výmola Marek st.1973nez.  
9.Eliášová Petra1986nez. muži  
10.Hýžďal Václav1947nez.  
Uherský Ostroh A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Vojtěch2001reg. muži 171-190 
2.Novotný Antonín1974reg. muži 191-210 
3.Chmelař Michal1972reg. muži 191-210 
4.Baran Libor1967reg. muži 211-230 
5.Halíček Jan1983reg. muži 231-250 
6.Konečný Michal2003reg. muži 231-250 
7.Lůčný Jakub2003reg. muži 251-270 
8.Svoboda Martin1983nez. muži 251-270 
9.Galuška Martin2003nez. muži 251-270 
10.Štefánek Samuel2005nez. muži 251-270 
11.Plch Roman2006nez. muži  
12.Škrabal David2005nez. muži  
13.Teťhal David2006nez. muži  
Bánov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čapka Martin1971reg. muži 171. - 190. 
2.Balouch Martin1995reg. muži 171. - 190. N 
3.Sedlák Petr2007reg. muži 191. - 210. 
4.Cába Jaroslav1972reg. muži 191. - 210. 
5.Balouch Milan1969reg. muži 191. - 210. 
6.Sedlák Petr st.1969reg. muži 211. - 230. N 
7.Kročil Adam2005reg. muži 231. - 250. 
8.Švestka Josef1965reg. muži 231. - 250. 
9.Lekeš Lukáš1998reg. muži 231. - 250. 
10.Kročil Antonín1969reg. muži 251. - 270. N 
11.Matula Libor2004reg. muži 251. - 270. N 
12.Vítek Jaroslav1955reg. muži 251. - 270. N 
Zlechov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tománek Jiří ml.1984reg. muži 111.-120. 
2.Tománek Jiří st.1957reg. muži 141.-150. 
3.Kolínský Vladimír1964reg. muži 151.-170 
4.Hvožďa František1958reg. muži 171.-190. 
5.Vojtěšek Ivan1966nez. muži  
Vážany-Ořechov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schottl Teodor1962reg. muži 151-170 
2.Neuberger Libor1963reg. muži 151-170 N 
3.Váňa David1991reg. muži 171-190 
4.Smetana Jan1971reg. muži 171-190 N 
5.Pokorák Vlastimil1963reg. muži 211-230 
6.Gottwald Miroslav1962reg. muži 211-230 
7.Janoušek Marek2000reg. muži 211-230 
8.Nevařilová Magdaléna2007reg. sžy 231-250 
9.Kodrla Petr1976reg. muži 251-270 
10.Tesař Miloslav1954reg. muži 251-270 
11.Bartošík Josef1962reg. muži 251-270 N 
12.Hrančík Rostislav2005reg. dci 271-290 
13.Hrančík Ondřej2008reg. sži 271-290 N 
14.Pavlíček Tomáš2006reg. dci 271-290 N 
15.Bednařík Šimon2006reg. dci 271-290 N 
16.Žádník Šimon2006reg. dci 271-290 N 
17.Šoustek Ondřej1985reg. muži N 
Újezdec-Těšov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Heinrich Stanislav1963reg. muži 151-170 
2.Švihký Petr1976reg. muži 171-190 
3.Příhodová Miroslava1982reg. muži 171-190N 
4.Veverka Radim2002reg. muži 191-210 
5.Procházka Michal2002reg. muži 191-210 
6.Remeš Jaroslav1965reg. muži 211-230N 
7.Sklenář Marek2000reg. muži 231-250 
8.Králík Tomáš2004reg. muži 231-250 
9.Pummer David2000reg. muži 231-250 
10.Surý David2006reg. muži 251-270 
11.Kočica Radek2006reg. muži nez 
12.Kresta Patrik2007reg. muži nez 
13.Lekeš Jan2007reg. muži nez 
14.Lekeš Antonín2010reg. muži nez 
15.Lebánek Nikola2007reg. muži nez 
16.Lebánek Ondřej2008reg. muži nez 
Velehrad B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozina Miroslav1956reg. muži 101.-110.N 
2.Švec Lubomír1966reg. muži 121.-130.N 
3.Vaněk Václav1991reg. muži 151. -170. 
4.Ševčík Karel1989reg. muži 171.-190.N 
5.Odložilík Leoš1970reg. muži 171.-190.N 
6.Obdržálek Ondřej1994reg. muži 171.-190.N 
7.Machala Miroslav1959reg. muži 211.-230.N 
8.Jelínek Šimon2003reg. muži 251.-270.N 
9.Jelínek Petr2000nez. muži  
Orel Ostr.N.Ves D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlk Antonín1940reg. muži 141.-150. 
2.Kučerák Vratko1971reg. muži 151.-170. 
3.Vařecha Martin1983reg. muži 151.-170. 
4.Vintr Pavel1967reg. muži 151.-170. 
5.Kadlček Jiří1988reg. muži 171.-190. 
6.Kodrla Miroslav1967reg. muži 191.-210. 
7.Mahdalíček Josef st.1947reg. muži 211.-230. 
8.Húsek Martin1999reg. muži 211.-230.N 
9.Kučeráková Nikola1996reg. muži 231.-250. 
10.Vrbík Jakub2006reg. muži 271.-290. 
11.Svoboda Šimon2007reg. muži 271.-290.N 
12.Straková Dana1964nez. ženy  
13.Valný Vojtěch1993nez. muži  
14.Polehňa Dominik1995nez. muži  
15.Konečný Ondřej1997nez. muži  
16.Zumr Matěj2000nez. muži  
17.Mareček Filip2004nez. dci  
18.Jahodík Karel2009nez. mži  
19.Kozmík Eliáš2010nez. mži  
20.Boček Štěpán2009nez. mži  
Bílovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Foltýn Jakub1996reg. muži 141.-150. 
2.Janků Martin2000reg. muži 171.-190. 
3.Urbančík Zdeněk1958reg. muži 191.-210. 
4.Pospíšil František ml.1984reg. muži 191.-210. 
5.Holák David2006reg. dci 191.-210. 
6.Hyža Pavel ml.2005reg. dci 251.-270. 
7.Bereznaj Michal2005reg. dci 251.-270. 
8.Tománek Petr2005reg. dci 271.-290. 
9.Tománek Marek2004reg. dci 271.-290. 
10.Kozelek Adam2008reg. sži 271.-290.N 
11.Hromádka Vojtěch2011nez. nži  
12.Kašný Jakub2005nez. dci  
13.Kašný Jindřich2007nez. sži  
14.Kašný Václav2010nez. mži  
15.Kedra Matyáš2004nez. muži  
16.Kopeček Adam2005nez. muži  
17.Pekař Jiří st.1971nez. muži  
18.Pospíšil Šimon2011nez. nži  
19.Rešl František1956nez. muži  
20.Slívová Adriana2001nez. ženy  
21.Svoboda Tomáš2004nez. muži  
22.Tománek Petr st.1971nez. muži  
ST AMON Kunovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bureš Petr1969reg. muži 141-150 
2.Šimůnek Martin2005reg. muži 151-170 
3.Fialík Tomáš1997reg. muži 151-170N 
4.Kopčil Miloslav1995reg. muži 151-170N 
5.Juřena Libor1973reg. muži 151-170N 
6.Jančar Aleš1966reg. muži 171-190 
7.Hladík Lukáš2003reg. muži 171-190 
8.Gabriel Petr1997reg. muži 191-210 
9.Chvatík Marek2003reg. muži 211-230 
10.Zajíc Thomas2005reg. muži 251-270 
11.Stodůlka Rostislav2004reg. muži 251-270 
12.Habarta Aleš2005reg. muži 271-290 
13.Trampota Tomáš2007reg. muži 271-290 
14.Hráček Filip2008reg. muži 271-290 
15.Šálek Jan1980nez. muži  
16.Mléčka Zdeněk1966nez. muži  
KST Hluk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šašinka Radek st.1964reg. muži 121-130N 
2.Capanda Radim1967reg. muži 171-190 
3.Chovanec David1976reg. muži 171-190N 
4.Mlček Ladislav2008reg. muži 211-230 
5.Morávek Pavel1974reg. muži 211-230N 
6.Capanda Jakub1998reg. muži 251-270 
7.Obdržálková Lucie2008reg. muži 251-270 N 
8.Vybíral Tomáš2009reg. muži 251-270N 
9.Koval Dominik2007reg. muži 271-290 
10.Straka Antonín1974nez. muži  
RP 4.třídy
Bánov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Balouch Milan1969reg. muži 191. - 210. 
2.Sedlák Petr st.1969reg. muži 211. - 230. N 
3.Švestka Josef1965reg. muži 231. - 250. 
4.Kročil Adam2005reg. muži 231. - 250. 
5.Lekeš Lukáš1998reg. muži 231. - 250. 
6.Vítek Jaroslav1955reg. muži 251. - 270. N 
7.Matula Libor2004reg. muži 251. - 270. N 
8.Kročil Antonín1969reg. muži 251. - 270. N 
9.Kablásek Filip2004reg. muži nezařazen 
Horní Němčí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bobčík Adam1977reg. muži 191.-210. 
2.Tureček Marek1980reg. muži 191.-210. 
3.Bobčík Roman1986reg. muži 191.-210. 
4.Tureček Pavel1988reg. muži 211.-230. 
5.Huňka Vladimír1980nez. muži 231.-250. 
6.Kočí Martin2007nez. muži  
7.Šimek Libor1975nez. muži  
8.Lukáš Petr1972nez. muži  
9.Pospíšek Marek1998nez. muži  
Vážany-Ořechov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorák Vlastimil1963reg. muži 211-230 
2.Gottwald Miroslav1962reg. muži 211-230 
3.Janoušek Marek2000reg. muži 211-230 
4.Nevařilová Magdaléna2007reg. sžy 231-250 
5.Tesař Miloslav1954reg. muži 251-270 
6.Kodrla Petr1976reg. muži 251-270 
7.Bartošík Josef1962reg. muži 251-270 N 
8.Hrančík Rostislav2005reg. dci 271-290 
9.Hrančík Ondřej2008reg. sži 271-290 N 
10.Pavlíček Tomáš2006reg. dci 271-290 N 
11.Bednařík Šimon2006reg. dci 271-290 N 
12.Žádník Šimon2006reg. dci 271-290 N 
13.Bartoš Matyáš2011reg. nži N 
14.Šmít Vojtěch2007reg. sži N 
15.Pavlíček David2006reg. dci N 
16.Přibyl Pavel2009reg. mži N 
17.Strouhal Radim2007reg. sži N 
Vlčnov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kašpar Marcel1971reg. muži 211-230 
2.Přerovský Josef1967reg. muži 211-230 
3.Pešl Miroslav1970reg. muži 211-230 
4.Jurča Klement1963reg. muži 231-250 
5.Moštěk Richard1977reg. muži 231-250 
6.Kučera František1944reg. muži 231-250 
7.Mlýnek Tomáš2006reg. muži 251-270 
Újezdec-Těšov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Michal2002reg. muži 191-210 
2.Remeš Jaroslav1965reg. muži 211-230N 
3.Sklenář Marek2000reg. muži 231-250 
4.Králík Tomáš2004reg. muži 231-250 
5.Pummer David2000reg. muži 231-250 
6.Surý David2006reg. muži 251-270 
7.Mikláš Norbert1975reg. muži nez 
8.Kočica Radek2006reg. muži nez 
9.Kresta Patrik2007reg. muži nez 
10.Lekeš Jan2007reg. muži nez 
11.Lekeš Antonín2010reg. muži nez 
12.Lebánek Nikola2007reg. muži nez 
13.Lebánek Ondřej2008reg. muži nez 
Spartak Hluk D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chvátal Pavel1972reg. muži 191 - 210 N 
2.Zubík Jaroslav1972reg. muži 231-250 
3.Širůček Maxmilián2005reg. muži 231-250 
4.Hájíček Jaroslav1972reg. muži 251-270 
5.Liliana Širůčková2009reg. muži 271-290 
6.Uherková Marie2005reg. muži 271-290N 
7.Kubala Pavel1974nez. muži N 
8.Melsa Ladislav1990reg. muži N 
9.Pospíšek Vít1976reg. muži N 
10.Soviš Tomáš1996reg. muži N 
11.Pospíšek Tomáš2005reg. muži N 
12.Suchánek Miroslav2005reg. muži N 
Komňa A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šašinka Jiří1956reg. muži 91-100 
2.Jurásek Cyril2000reg. mži 111-120 
3.Mikulka Libor1967reg. mži 151-170 
4.Mikulka Petr1989reg. mži 170-190 
5.Zetík Lukáš2007reg. sži 251-270Hostování z Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.
6.Toman Dalibor2011reg. sži 251-270Hostování z Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.
7.Glajch Michal1970reg. mži nez 
8.Glajch Jan1998reg. mži nez 
KST Hluk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Obdržálková Lucie2008reg. muži 251-270 N 
2.Vybíral Tomáš2009reg. muži 251-270N 
3.Koval Dominik2007reg. muži 271-290 
4.Konečný Adam2009reg. muži 271-290N 
5.Hájíčková Darina2006nez. ženy  
6.Ježková Aneta2010nez. ženy  
7.Konečná Kristýna2012nez. ženy  
8.Michalčíková Vladislava1976nez.  
Břestek B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Konečný Rudolf1971reg. muži 101. -110. 
2.Basovník Kamil1972reg. muži 121.-130.N 
3.Ševčík Jiří1967reg. muži 171. -190. 
4.Malík Roman1972reg. muži 191. -210. 
5.Hubíček Josef1979reg. muži 211. -230. 
6.Trnčáková Alžběta1999reg. muži 211. -230. 
7.Malík Petr1974reg. muži 211.-230.N 
8.Krušina Jindřich1958nez. muži  
RP 5.třídy
Zlechov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gottwald David1982reg. muži 211.-230. 
2.Šebesta Pavel1968reg. muži 211.-230. 
3.Stojaník Tomáš1983reg. muži 271.-290. 
4.Klofáč Ondřej2007reg. muži 271.-290. 
5.Žlebek Michal1978nez. muži  
6.Machů Patrik2010nez. muži  
7.Hrabec David2009nez. muži  
8.Budík Radek2008nez. muži  
9.Kubíček Roman2009nez. muži  
10.Kubíčková Tereza2012nez. ženy  
11.Mikula Aleš1983nez. muži  
12.Kedroň Jakub2009nez. muži  
13.Le Xuan Duc2009nez. muži cizinec 
14.Kubíček Tomáš1976nez. muži  
15.Cigoš Matyáš2009nez. muži  
16.Lesa Lukáš2009nez. muži  
Orel Uherské Hradiště A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slivečková Lenka1976reg. muži 251.-270. 
2.Kučera Pavel1955reg. muži 211.-230.N 
3.Hvožďa Petr2000reg. muži nezařazený 
4.Chmelař Vladimír1975reg. muži nezařazený 
5.Pfeffer Bohdan1973reg. muži nezařazení 
6.Schröder Lukáš1987reg. muži nezařazený 
7.Šabršula Jakub1987reg. muži nezařazený 
Vážany-Ořechov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tesař Miloslav1954reg. muži 251-270 
2.Kodrla Petr1976reg. muži 251-270 
3.Bartošík Josef1962reg. muži 251-270 N 
4.Hrančík Rostislav2005reg. dci 271-290 
5.Hrančík Ondřej2008reg. sži 271-290 N 
6.Pavlíček Tomáš2006reg. dci 271-290 N 
7.Žádník Šimon2006reg. dci 271-290 N 
8.Bednařík Šimon2006reg. dci 271-290 N 
9.Strouhal Michal1998reg. muži N 
10.Pokorák Radim1999reg. muži N 
11.Bednařík Prokop2010reg. mži N 
12.Bartoš Matyáš2011reg. nži N 
13.Pavlíček David2006reg. dci N 
14.Šmít Vojtěch2007reg. sži N 
15.Strouhal Radim2007reg. sži N 
16.Přibyl Pavel2009reg. mži N 
17.Durčák Matěj2011reg. nži N 
18.Durčák Tomáš ml.2014reg. nži N 
19.Prostinák Karel1979reg. muži N 
20.Čevela Petr2010reg. mži N 
Vlčnov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vráblík Dušan1955reg. muži 151-170N 
2.Moštěk Richard1977reg. muži 231-250 
3.Kučera František1944reg. muži 231-250 
4.Mlýnek Tomáš2006reg. muži 251-270 
5.Mikulec Václav1970nez. muži  
6.Kašpařík Lukáš1984nez. muži  
7.Moštěk Ondřej2004nez. muži  
8.Pešl Šimon2005nez. muži  
9.Moštěk Filip2005nez. muži  
DDM Uherský Ostroh B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halíček Jan1983reg. muži 231-250 
2.Konečný Michal2003reg. muži 231-250 
3.Lůčný Jakub2003reg. muži 251-270 
4.Svoboda Martin1983nez. muži 251-270 
5.Galuška Martin2003nez. muži 251-270 
6.Štefánek Samuel2005nez. muži 251-270 
7.Plch Roman2006nez. muži  
8.Škrabal David2005nez. muži  
9.Teťhal David2006nez. muži  
10.Vajčner Jan1981nez. muži N 
11.Kovařík Dominik2007nez. muži N 
ST AMON Kunovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juřena Libor1973reg. muži 151-170N 
2.Jančar Aleš1966reg. muži 171-190 
3.Hladík Lukáš2003reg. muži 171-190 
4.Gabriel Petr1997reg. muži 191-210 
5.Zajíc Thomas2005reg. muži 251-270 
6.Stodůlka Rostislav2004reg. muži 251-270 
7.Habarta Aleš2005reg. muži 271-290 
8.Trampota Tomáš2007reg. muži 271-290 
9.Hráček Filip2008reg. muži 271-290 
10.Bída Adrian2008nez. muži  
11.Dupal Dominik2006nez. muži  
12.Habarta Tomáš2008nez. muži  
13.Juřík Jan2014nez. muži  
14.Kozelek Daniel2007nez. muži  
15.Pavlíček Matyáš2004nez. muži  
16.Rudinská Zita1975nez. muži  
17.Šarátek Jakub2008nez. muži  
18.Šimůnek Petr1965nez. muži  
19.Tuček Filip2010nez. muži  
20.Podškubka Tadeáš2009nez. muži  
KST Hluk C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Capanda Jakub1998reg. muži 251-270 
2.Zubatá Veronika1998reg. muži 251-270 N 
3.Grebeňová Petra2001reg. muži 271-290 
4.Capanda Tadeáš2005reg. muži 271-290 
5.Grebeňová Jana1997reg. muži 271-290N 
6.Míšková Kateřina2008reg. muži 271-290N 
7.Dufka František1958nez.  
8.Polášek Zdeněk1956nez.  
9.Štipčáková Zuzana2009nez.  
1.liga žáků
Ostrožská N.Ves A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Šimon2007reg. muži 271.-290.N 
2.Jahodík Karel2009nez. mži  
3.Boček Štěpán2009nez. mži  
4.Kozmík Eliáš2010nez. mži  
5.Mahdalová Emma2009nez. mžy  
6.Hübner Adam2008nez. sži  
7.Josefík Lukáš2008nez. sži  
8.Kusák Daniel2011nez. nži  
9.Mahdal Tobiáš2012nez. nži  
Zlechov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klofáč Ondřej2007reg. muži 271.-290. 
2.Budík Radek2008nez. muži  
3.Hrabec David2009nez. muži  
4.Kubíček Roman2009nez. muži  
5.Machů Patrik2010nez. muži  
6.Kedroň Jakub2009nez. muži  
7.Le Xuan Duc2009nez. muži cizinec 
8.Cigoš Matyáš2009nez. muži  
9.Lesa Lukáš2009nez. muži  
KST Hluk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolečkář Matyáš2008ČR sži 26 
2.Obdržálková Lucie2008ČR sžy 36 
3.Ježková Aneta2010ČR mžy 37 
4.Vybíral Tomáš2009ČR mži 84 
5.Konečná Kristýna2012kraj. nžy 5 
6.Štipčáková Zuzana2009kraj. mžy 16 
7.Konečný Adam2009kraj. mži 27 
8.Koval Dominik2007nez.  
9.Míšková Kateřina2008nez.  
10.Mlček Ladislav2008nez.  
11.Michalčík Tobiáš2010nez.  
12.Mikulášková Barbora2013nez.  
KST Dolní Němčí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dufka Josef2009reg. sži 271-290N 
2.Zimčík Jakub2010reg. sži 271-290N 
3.Kadlček Tadeáš2010reg. sži 271-290N 
4.Kubeš Martin2012reg. sži 271-290N 
5.Miloš Kristián2008reg. sži 271-290N 
6.Světínský Michal2010reg. sži 271-290N 
7.Kadlček Petr2009reg. sži 271-290N 
8.Ježek Adam2011nez.  
9.Kubeš Jindřich2014nez.  
10.Ježek Jan ml.2014nez.  
AMON Kunovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hráček Filip2008reg. muži 271-290 
2.Trampota Tomáš2007reg. muži 271-290 
3.Habarta Tomáš2008nez.  
4.Bída Adrian2008nez.  
5.Kozelek Daniel2007nez.  
6.Šarátek Jakub2008nez.  
7.Tuček Filip2010nez.  
8.Juřík Jan2014nez.  
9.Jana Švejcarová2010nez.  
10.Podškubka Tadeáš2009nez.  
11.Stodůlka Jiří2011nez.  
Vážany-Ořechov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nevařilová Magdaléna2007reg. mžy 231-250 
2.Hrančík Ondřej2008reg. sži 271-290 N 
3.Strouhal Radim2007reg. sži N 
4.Šmít Vojtěch2007reg. sži N 
5.Bartoš Matyáš2011reg. nži N 
6.Přibyl Pavel2009reg. mži N 
7.Durčák Matěj2011reg. nži N 
8.Bednařík Prokop2010reg. mži N 
9.Durčák Tomáš ml.2014reg. nži N 
10.Čevela Petr2010reg. mži N 
Bílovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kašný Jindřich2007nez. sži  
2.Kozelek Adam2008nez. sži  
3.Jagoš Štěpán2007nez. sži  
4.Lukačovič Tomáš2007nez. sži  
Bílovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hromádka Vojtěch2011nez. nži  
2.Pospíšil Šimon2011nez. nži  
3.Srovnalová Eliška2010nez. mžy  
4.Kašný Václav2010nez. sži  
5.Tománek Rostislav2009nez. sži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy