Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
RSST Přerov 1. třídy
TJ Sokol Jezernice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Venclík Václav1976reg. muži 31-50 
2.Grygar Lukáš1991reg. muži 51-100 
3.Pešan Rudolf1947reg. muži 51-100 
4.Hostášek Aleš1997reg. muži 51-100 
5.Kubáč Jaroslav1967reg. muži 101-150 
6.Frankovič Jaroslav1954reg. muži 151-200 
7.Baco Lukáš1991reg. muži 151-200cizinec 
8.Hubáček Vladimír1973reg. muži 151-200 
9.Kotlán Miroslav1960reg. muži 151-200 
10.Zenáhla Petr1973reg. muži N 
11.Kubásek Jan1997nez. muži  
TJ Chropyně "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Topič Petr1964kraj. muži 71-100 
2.Utíkal Zdeněk1963kraj. muži 101-150 
3.Konečný Radim2002reg. muži 51-100 
4.Ocknecht Jiří1975reg. muži 51-100 
5.Konečný Roman1973reg. muži 151-200 
6.Gašpařík Miroslav1967reg. muži 51-100N 
7.Křižan Jakub2001reg. muži 101-150 
8.Brandejs Lukáš1990reg. muži 151-200 
9.Zawadski Michael1991reg. ženy 201-250N 
10.Ištvánek Dalibor1947nez. muži  
11.Krejčíř Jiří1960nez. muži  
12.Sigmundová Julie1998nez. muži  
13.Doseděl František1948nez. muži  
14.Miler Vojtěch1948nez.  
15.Novotný Michal2007nez.  
TJ Sokol Kojetín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Orság Vlastimil1963kraj. muži 151-200 
2.Bureš Miroslav2002kraj. muži 151-200N 
3.Pištělák Martin1981reg. muži 51-100 
4.Zítka Tomáš1977reg. muži 51-100 
5.Dujava Peter1968reg. muži 101-150 
6.Vrtěl Luděk1954reg. muži 101-150 
7.Florián Miroslav1949reg. muži 101-150 
8.Horák Zdeněk1959reg. muži 101-150 
9.Michálek Antonín1976reg. muži 151-200 
10.Zedníček Martin1970reg. muži 151-200 
11.Včeláková Stanislava1993reg. muži 151-200 
12.Svobodník Miroslav1961reg. muži 201-250 
13.Frydrych Rudolf1943nez. muži  
14.Chrastina Jiří1972nez. muži  
TJ Spartak Milotice nad Bečvou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hadaš Zdeněk1989reg. muži 31-50 
2.Trčálek Karel1988reg. muži 51-100 
3.Kuchař Zdeněk1965reg. muži 101-150 
4.Janovský Patrik1994reg. muži 101-150 
5.Ličman Tomáš1990reg. muži 201-250 
6.Bezděk David1994reg. muži 151.-200.N 
7.Dorazil Ondřej1995nez. muži  
8.Frydrych Ondřej1986nez. muži  
9.Frydrych Václav1956nez. muži  
TJ Sokol Tovačov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nohejl Tomáš1974kraj. muži 151. - 200.N 
2.Vojtašek Miroslav1969kraj. muži 201. - 231. 
3.Malec Jan1978reg. muži 51. - 100. 
4.Půr Martin1999reg. muži 51. - 100. 
5.Pazdera Jaroslav ml.1985reg. muži 101. - 150. 
6.Macháček Pavel1973reg. muži 101. - 150.N 
7.Polčák Pavel1958reg. muži 101. - 150. 
8.Smolka Marek1999reg. muži 151. - 200. 
9.Lexmann Lubomír1955reg. muži 151. - 200. 
10.Frehar Jiří1949reg. muži 201. - 250. 
11.Urbanec Radek1980reg. muži 201. - 250. 
12.Mraček Stanislav1968reg. muži 201. - 250. 
13.Vilém Vilém1967nez. muži  
TJ Sigma Hranice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítek Zdeněk1954reg. muži 51-100 
2.Březík Lukáš1980reg. muži 51-100 
3.Zobaník Jaroslav1951reg. muži 51-100 
4.Paus Aleš1978reg. muži 101-150 
5.Kuchař Vlastimil1959reg. muži 101-150 
6.Kaspar Michal2001reg. muži 101-150 
7.Kořínek Lukáš1988reg. muži 101-150 
8.Zavadil Dominik2001reg. muži 151-200 
9.Šeděnka Jaroslav1961reg. muži 151-200 
10.Vitoul Pavel1967reg. muži 151-200N 
11.Staviař Jiří1970reg. muži 151-200N 
12.Šuba Vojtěch st.1969reg. muži 151-200 
13.Němeček Ladislav1948reg. muži 151-200 
14.Stuchlík Pavel1978reg. muži 251-300 
15.Poštulka Ivo1989reg. muži 301-345 
TJ Sokol Buk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koutný Pavel1970kraj. muži 71-100 
2.Vaculík Roman1978kraj. muži 101-150 
3.Koňařík Martin1973reg. muži 51-100 
4.Zavřel Josef st.1953reg. muži 51-100 
5.Nevřiva Kamil1973reg. muži 101-150 
6.Sedlák Miroslav1964reg. muži 101-150 
7.Kojecký Tomáš1973reg. muži 201-250 
8.Hejduková Martina2001reg. muži 251-300 
9.Dorazil Václav1985nez.  
TJ Sokol Opatovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skříček Pavel1951reg. muži 31. - 50. 
2.Kádě Petr1999reg. muži 51. - 100. 
3.Zamazal Zdeněk1982reg. muži 51. - 100. 
4.Ovčáčík Zdeněk1978reg. muži 51. - 100. 
5.Frydrych Radomír1967reg. muži 51. - 100. 
6.Slezák Radek1973reg. muži 101. - 150. 
7.Hradil Bedřich1988reg. muži 101. - 150. 
8.Káďe Ladislav1946reg. muži 151. - 200. 
9.Zamazal Lubomír1955reg. muži 151. - 200. 
10.Wroblowský Michal1979reg. muži 151. - 200. 
11.Dornica Miroslav1957reg. muži 201. - 250. 
Klub stolního tenisu Hlinsko, z.s., B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nikl Michal1972reg. muži 51-100 
2.Beránek Petr1970reg. muži 51-100 
3.Šebesta Dušan1976reg. muži 51-100 
4.Végh Jakub1996reg. muži 51-100 
5.Mika Jiří1959reg. muži 101-150 
6.Matýs Tomáš1978reg. muži 101-150 
7.Šromota Josef1971reg. muži 151-200 
8.Zlámal Vladimír ml.1978reg. muži 151-200 
9.Dorňák Antonín1965reg. muži 201-250 
10.Machač Radek1967reg. muži 201-250 
11.Skopalík Jan1978reg. muži 201-250 
12.Zlámal Vladimír st.1956reg. muži 251-300 
13.Šromota Petr1997reg. muži 251-300 
14.Přikryl Filip2007reg. muži 251-300 
15.Zlámal Adam2004reg. muži 251-300 
16.Skopalík Marek2009reg. muži 301-305 
17.Skopalík Jan ml.2007reg. muži 301-305N 
18.Linhart Filip2008reg. muži nezařazen 
19.Peška Dan2008reg. muži nezařazen 
TJ Sokol Dřevohostice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlach Jan1975reg. muži 31-50 
2.Valenta Ivo1966reg. muži 31-50 
3.Cigánek Josef1959reg. muži 51-100 
4.Srovnal Josef1960reg. muži 51-100 
5.Vašina Jiří1971reg. muži 101-150 
6.Tománek Petr1962reg. muži N 
7.Jakubál Karel1955reg. muži N 
TJ Sokol Dolní Újezd A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Viliš Tomáš1990reg. muži 31-50 
2.Mazal Petr1973reg. muži 31-50 
3.Dorňák Radek1975reg. muži 51-100 
4.Rašner Tomáš1979reg. muži 51-100 
5.Hnilica Jaromír1959reg. muži 51-100 
6.Kotlán Miroslav ml.1989reg. muži 51-100 
7.Suchý Ondřej st.1955reg. muži 101-150 
8.Anděl Pavel1966reg. muži 101-150 
9.Šeda Pavel1965reg. muži 101-150 
10.Kolek Jan1965reg. muži 101-150 
11.Holík Ctirad1960reg. muži 101-150 
12.Viliš Libor1964reg. muži 101-150 N 
13.Zábranský Marek1981reg. muži 151-200 
TJ Sokol Loučka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Král Pavel1969reg. muži 51-100 
2.Králová Lucie1998reg. muži 51-100 
3.Kuruc Dalibor1964reg. muži 51-100 
4.Macháč Jaromír1966reg. muži 101-150 
5.Kuruc Michal1989reg. muži 101-150 
6.Sieklík Jaroslav1969reg. muži 151-200 
7.Bluma Jindřich1955reg. muži 151-200 
8.Hostášek Pavel1976reg. muži 201-250 
9.Kubica Peter1971nez. muži  
10.Pavlík Jiří1967nez. muži  
11.Molinari Tomáš1993reg. muži nez 
RSST Přerov 2. třídy
ST Rajnochovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gajdoš Vladan1969reg. muži 51-100 
2.Sedláček Jaroslav1968reg. muži 101-150 
3.Strapek Tomáš1975reg. muži 101-150 
4.Blabla Vojtěch1968reg. muži 151-200 
5.Švarc Jiří1983reg. muži 201-250 
6.Blažek Martin1976reg. muži 201-250 
7.Chromčák Luboš1966reg. muži 251-300 
8.Frkal Miroslav1973reg. muži 251-300 
9.Bednárik Milan1946reg. muži N 
10.Fojtík Jiří1986reg. muži N 
11.Kuchař Ivan1964reg. muži N 
TJ Sokol Jezernice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubáč Jaroslav1967reg. muži 101-150 
2.Baco Lukáš1991reg. muži 151-200cizinec 
3.Frankovič Jaroslav1954reg. muži 151-200 
4.Hubáček Vladimír1973reg. muži 151-200 
5.Kotlán Miroslav1960reg. muži 151-200 
6.Zenáhla Petr1973reg. muži N 
7.Kubásek Jan1997nez. muži  
SDH Špičky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Andrš Jakub1978reg. muži 51.-100. 
2.Trousil Martin1969reg. muži 101.-150. 
3.Boháč Petr1986reg. muži 151.-200. 
4.Koubek Miroslav1994reg. muži 151.-200. 
5.Frkal Tomáš1976reg. muži 201.-250. 
6.Voldán Josef1957reg. muži 151.-200. 
7.Voldán Michal1982reg. muži 251.-300. 
8.Rozkydal Jan1976reg. muži 251.-300. 
9.Beran Pavel1984reg. muži 251.-300. 
10.Šíbal Jan1976reg. muži 251.-300. 
11.Šíbal Marek2005nez. muži  
12.Trousil Ondřej2007nez. muži  
13.Navrátil Kryštof2007nez. muži  
14.Navrátil Lukáš2005nez. muži  
TJ Sokol Kojetín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dujava Peter1968reg. muži 101-150 
2.Vrtěl Luděk1954reg. muži 101-150 
3.Florián Miroslav1949reg. muži 101-150 
4.Horák Zdeněk1959reg. muži 101-150 
5.Michálek Antonín1976reg. muži 151-200 
6.Zedníček Martin1970reg. muži 151-200 
7.Včeláková Stanislava1993reg. muži 151-200 
8.Svobodník Miroslav1961reg. muži 201-250 
9.Frydrych Rudolf1943nez. muži  
TJ Sigma Hranice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuchař Vlastimil1959reg. muži 101-150 
2.Kaspar Michal2001reg. muži 101-150 
3.Zavadil Dominik2001reg. muži 151-200 
4.Němeček Ladislav1948reg. muži 151-200 
5.Šeděnka Jaroslav1961reg. muži 151-200 
6.Staviař Jiří1970reg. muži 151-200N 
7.Šuba Vojtěch st.1969reg. muži 151-200 
8.Vitoul Pavel1967reg. muži 151-200N 
9.Stuchlík Pavel1978reg. muži 251-300 
10.Poštulka Ivo1989reg. muži 301-345 
SK Přerov F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čada Hynek1999reg. muži 101-150 
2.Dvouletý Dan1977reg. muži 101-150 
3.Gerhát Michal1997reg. muži 101-150 
4.Zachrla Radim1979reg. muži 101-150 
5.Vysloužil Jarmil1948reg. muži 101-150 
6.Kyrych Pavel1977reg. muži 151-200 
7.Dvořáková Eva1979reg. muži 201-250 
8.Kajnar Milan1984reg. muži 251-300 
TJ Sokol Osek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strohalm Zdeněk1962reg. muži 51-100 
2.Kužílek Tomáš1969reg. muži 51-100 
3.Bouchal Jaroslav1974reg. muži 101-150 
4.Hrabal Pavel1956reg. muži 101-150 
5.Olivík Martin1975reg. muži 151-200 
6.Rozkošný Filip1999reg. muži 151-200 
7.Stejskal Pavel1978reg. muži 201-250 
8.Fryštacký Miroslav1969reg. muži 201-250 
9.Rozkošný Martin1974reg. muži 201-250 
10.Fryštacký Ondřej1994reg. muži 201-250 
TJ Sokol Opatovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frydrych Radomír1967reg. muži 51. - 100. 
2.Slezák Radek1973reg. muži 101. - 150. 
3.Hradil Bedřich1988reg. muži 101. - 150. 
4.Káďe Ladislav1946reg. muži 151. - 200. 
5.Zamazal Lubomír1955reg. muži 151. - 200. 
6.Wroblowský Michal1979reg. muži 151. - 200. 
7.Dornica Miroslav1957reg. muži 201. - 250. 
8.Hostaša Jaroslav1963reg. muži 201. - 250. 
9.Tomek Lumír1962reg. muži 201. - 250. 
10.Hudeček Michal1997reg. muži N 
SDH Lhota A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sehnal Zdeněk1965reg. muži 101-150 
2.Petřvalský Roman1978reg. muži 101-150 
3.Zámorský Josef1969reg. muži 151-200 
4.Šandl Jaromír1984reg. muži 201-250 
5.Jiřík Pavel1984reg. muži 201-250 
6.Hradilík Miroslav1993reg. muži 201-250 
7.Říha František1955reg. muži 201-250 
8.Stibořík Petr1980reg. muži 251-300 
9.Urbášek Petr1977nez. muži  
TJ Sokol Čekyně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kundrát Ladislav1960reg. muži 51-100 
2.Cagášek Pavel1960reg. muži 51-100 
3.Štengl Libor1973reg. muži 151-200 
4.Horák Vlastimil1973reg. muži 151-200 
5.Spáčil Martin1974reg. muži 201-250 
6.Strnadel Viktor1989reg. muži 201-250 
7.Mráček Jaromír1958reg. muži 251-300 
8.Špaček Josef1949reg. muži 251-300 
9.Hrabica Zdeněk1973nez. muži  
10.Kvítek Karel1958reg. muži 101-150 
Stolní tenis klub Komárno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Simandl Marek1978reg. muži 101-150 
2.Šindelek Jiří st.1967reg. muži 101-150 
3.Šindelek Josef1966reg. muži 151-200 
4.Šurin Jan1999reg. muži 151-200 
5.Šindelek Jiří ml.1991reg. muži 201-250 
6.Orság Jaromír1979reg. muži 201-250 
7.Šindelek Roman1961nez. muži 201-250 
8.Šurin Tomáš2001reg. muži 251-300 
9.Kývala Tomáš2001reg. muži 301-305 
10.Vašík Ladislav1959reg. muži N 
TJ Sokol Dolní Újezd B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnilica Jaromír1959reg. muži 51-100 
2.Kotlán Miroslav ml.1989reg. muži 51-100 
3.Anděl Pavel1966reg. muži 101-150 
4.Šeda Pavel1965reg. muži 101-150 
5.Suchý Ondřej st.1955reg. muži 101-150 
6.Holík Ctirad1960reg. muži 101-150 
7.Viliš Libor1964reg. muži 101-150 N 
8.Ház Stanislav1972reg. muži 151-200 
9.Zábranský Marek1981reg. muži 151-200 
10.Ház Martin1973reg. muži 151-200 
11.Suchý Ondřej ml.1978reg. muži 151-200 
12.Skopal Jaromír1972reg. muži 201-250 
13.Ház Jaroslav2000reg. muži 201-250 
14.Rýček Eduard1964reg. muži 201-250 
15.Házová Katarína1974reg. muži 201-250 
16.Šebesta Tomáš1965reg. muži 251-300 
17.Kolek Jan1965reg. muži 101-150 
RSST Přerov 3. třídy
ST Rajnochovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švarc Jiří1983reg. muži 201-250 
2.Blažek Martin1976reg. muži 201-250 
3.Chromčák Luboš1966reg. muži 251-300 
4.Frkal Miroslav1973reg. muži 251-300 
5.Kuchař Ivan1964reg. muži N 
6.Bednárik Milan1946reg. muži N 
7.Fojtík Jiří1986reg. muži N 
TJ Chropyně "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Konečný Roman1973reg. muži 151-200 
2.Gašpařík Miroslav1967reg. muži 51-100N 
3.Křižan Jakub2001reg. muži 101-150 
4.Brandejs Lukáš1990reg. muži 151-200 
5.Zawadski Michael1991reg. ženy 201-250N 
6.Ištvánek Dalibor1947nez. muži  
7.Krejčíř Jiří1960nez. muži  
8.Sigmundová Julie1998nez. muži  
9.Doseděl František1948nez. muži  
10.Miler Vojtěch1948nez.  
11.Novotný Michal2007nez.  
TJ Sigma Hranice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kořínek Lukáš1988reg. muži 101-150 
2.Šeděnka Jaroslav1961reg. muži 151-200 
3.Šuba Vojtěch st.1969reg. muži 151-200 
4.Vitoul Pavel1967reg. muži 151-200N 
5.Staviař Jiří1970reg. muži 151-200N 
6.Poštulka Ivo1989reg. muži 301-345 
7.Pospíchal Radek1962nez. muži  
8.Sigmundová Veronika1986nez. muži  
9.Janíček Miroslav1992nez. muži  
10.Stuchlík Pavel1978nez. muži  
SK Přerov G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořáková Eva1979reg. muži 201-250 
2.Severa Milan2006reg. muži 201-250N 
3.Trunečka Milan1973reg. muži 201-250N 
4.Kajnar Milan1984reg. muži 251-300 
5.Doušek Tomáš2007kraj. sži 28 
6.Nadymáček František2008kraj. sži 39 
7.Ďulák Michal2007kraj. sži 74 
8.Skála Ondřej2009kraj. sži 86 
9.Skřivánek Tomáš2009kraj. sži 100 
10.Sléžka Štěpán2007kraj. sži 142 
11.Severová Martina1975nez. ženy  
TJ Sokol Osek B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Olivík Martin1975reg. muži 151-200 
2.Rozkošný Filip1999reg. muži 151-200 
3.Stejskal Pavel1978reg. muži 201-250 
4.Fryštacký Miroslav1969reg. muži 201-250 
5.Rozkošný Martin1974reg. muži 201-250 
6.Fryštacký Ondřej1994reg. muži 201-250 
Střelecký klub Polom A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuchař Jiří1948reg. muži 101.-150. 
2.Pivoňka Martin1969reg. muži 201-250 
3.Hunka Richard1977reg. muži 251.-300. 
4.Červený Martin1973reg. muži 251.-300. 
5.Dočkálek Antonín1952reg. muži 251.-300. 
6.Hanzelka Radim1984reg. muži 251.-300. 
7.Malcher Jaroslav1970reg. muži 251.-300. 
8.Šrámek Roman1973reg. muži 251.-300. 
9.Kolář Pavel1967reg. muži N 
10.Man Kamil1971reg. muži N 
11.Kolář Michal ml.1992reg. muži N 
TJ Hustopeče nad Bečvou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozelský Marek1972reg. muži 101-150 
2.Těšický Petr st.1968reg. muži 101-150 
3.Dorazil Stanislav1965reg. muži 151-200 
4.Dorazil Jiří1965reg. muži 151-200 
5.Jurák Zdeněk1960reg. muži 151-200 
6.Kollár Ladislav1997reg. muži 201-250 
7.Pavlištík Arnošt1963reg. muži N 
8.Dorazilová Jana1968reg. ženy N 
9.Pavlištík Josef1991nez. muži N 
10.Kocián Tomáš st.1972reg. muži N 
TJ Sokol Opatovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zamazal Lubomír1955reg. muži 151. - 200. 
2.Wroblowský Michal1979reg. muži 151. - 200. 
3.Dornica Miroslav1957reg. muži 201. - 250. 
4.Tomek Lumír1962reg. muži 201. - 250. 
5.Hostaša Jaroslav1963reg. muži 201. - 250. 
6.Hudeček Michal1997reg. muži N 
7.Kádě Aleš1973reg. muži N 
TJ Sokol Čekyně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Spáčil Martin1974reg. muži 201-250 
2.Strnadel Viktor1989reg. muži 201-250 
3.Mráček Jaromír1958reg. muži 251-300 
4.Špaček Josef1949reg. muži 251-300 
5.Hrabica Zdeněk1973nez. muži  
Klub stolního tenisu Hlinsko, z.s., C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mika Jiří1959reg. muži 101-150 
2.Matýs Tomáš1978reg. muži 101-150 
3.Šromota Josef1971reg. muži 151-200 
4.Zlámal Vladimír ml.1978reg. muži 151-200 
5.Dorňák Antonín1965reg. muži 201-250 
6.Machač Radek1967reg. muži 201-250 
7.Skopalík Jan1978reg. muži 201-250 
8.Zlámal Vladimír st.1956reg. muži 251-300 
9.Šromota Petr1997reg. muži 251-300 
10.Přikryl Filip2007reg. muži 251-300 
11.Zlámal Adam2004reg. muži 251-300 
12.Skopalík Marek2009reg. muži 301-305 
13.Skopalík Jan ml.2007reg. muži 301-305N 
14.Linhart Filip2008reg. muži nezařazen 
15.Peška Dan2008reg. muži nezařazen 
TJ Sokol Černotín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nehyba Petr1971reg. muži 101-150 
2.Hynčica Petr1970reg. muži 151-200 
3.Vacek Michal1976reg. muži 151-200 
4.Vašek Michal1975reg. muži 201-250 
5.Jiříček Antonín2000reg. muži 151-200 
6.Novák Marek1969reg. muži 201-250 
7.Pernický Marek1973reg. muži 251-300N 
8.Oblouk Josef1955reg. muži 251-300N 
9.Sehnalíková Nikol2000reg. muži 251-300 
10.Mynařík Antonín1957reg. muži 251-300 
11.Hon Jiří1965reg. muži 251-300 
12.Nedělka Aleš1976reg. muži N 
13.Nehyba Jan1996reg. muži N 
14.Svák Vladimír1989reg. muži N 
15.Hon Petr2007reg. muži N 
Stolní tenis Radkovy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vašina Roman1973reg. muži 101-150 
2.Procházka Luděk1978reg. muži 151-200 
3.Kratochvíl Tomáš1987reg. muži 201-250 
4.Ondruška Ivo1960reg. muži 251-300 
5.Zela Milan1981reg. muži 301-305 
6.Olivík Marek2006nez. dci  
7.Šimák Jiří1958nez. muži  
TJ Sokol Dolní Újezd C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchý Ondřej st.1955reg. muži 101-150 
2.Holík Ctirad1960reg. muži 101-150 
3.Viliš Libor1964reg. muži 101-150 N 
4.Zábranský Marek1981reg. muži 151-200 
5.Ház Stanislav1972reg. muži 151-200 
6.Ház Martin1973reg. muži 151-200 
7.Suchý Ondřej ml.1978reg. muži 151-200 
8.Skopal Jaromír1972reg. muži 201-250 
9.Ház Jaroslav2000reg. muži 201-250 
10.Rýček Eduard1964reg. muži 201-250 
11.Házová Katarína1974reg. muži 201-250 
12.Šebesta Tomáš1965reg. muži 251-300 
TJ Sokol Loučka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuruc Michal1989reg. muži 101-150 
2.Bluma Jindřich1955reg. muži 151-200 
3.Sieklík Jaroslav1969reg. muži 151-200 
4.Hostášek Pavel1976reg. muži 201-250 
5.Kubica Peter1971nez. muži  
6.Pavlík Jiří1967nez. muži  
7.Molinari Tomáš1993reg. muži nez 
RSST Přerov 4. třídy
ST Hradčany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kyselák Tomáš1994reg. muži 101 - 150 
2.Kyselák Jan1989reg. muži 201 - 250 
3.Vaculík Břetislav1952reg. muži 201 - 250 
4.Kovář Karel1937reg. muži 201 - 250 
5.Lehnfeld Miroslav1950reg. muži 251 - 300 
6.Blaha Igor1977reg. muži N 
7.Vaculík Jaroslav1978reg. muži N 
8.Skála Jiří1971reg. muži N 
9.Barot Josef st.1969reg. muži N 
10.Háva Miloš1980reg. muži N 
TJ Sokol Tovačov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pazdera Jaroslav ml.1985reg. muži 101. - 150. 
2.Macháček Pavel1973reg. muži 101. - 150.N 
3.Polčák Pavel1958reg. muži 101. - 150. 
4.Smolka Marek1999reg. muži 151. - 200. 
5.Lexmann Lubomír1955reg. muži 151. - 200. 
6.Frehar Jiří1949reg. muži 201. - 250. 
7.Urbanec Radek1980reg. muži 201. - 250. 
8.Ligurský Alois1952nez. muži  
9.Mraček Stanislav1968nez. muži  
10.Sedlář Petr1990nez. muži  
SDH Lhota B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jiřík Pavel1984reg. muži 201-250 
2.Hradilík Miroslav1993reg. muži 201-250 
3.Říha František1955reg. muži 201-250 
4.Stibořík Petr1980reg. muži 251-300 
5.Jiřík František1960reg. muži 251-300 
6.Urbášek Petr1977nez. muži  
7.Hlaváč František1949nez. muži  
8.Hlaváč Jakub1948nez. muži  
9.Vrbík Ondřej1980nez. muži  
Stolní tenis klub Komárno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šindelek Jiří ml.1991reg. muži 201-250 
2.Orság Jaromír1979reg. muži 201-250 
3.Šindelek Roman1961nez. muži 201-250 
4.Šurin Tomáš2001reg. muži 251-300 
5.Kývala Tomáš2001reg. muži 301-305 
6.Vašík Ladislav1959reg. muži N 
Klub stolního tenisu Hlinsko, z.s., D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dorňák Antonín1965reg. muži 201-250 
2.Machač Radek1967reg. muži 201-250 
3.Skopalík Jan1978reg. muži 201-250 
4.Zlámal Vladimír st.1956reg. muži 251-300 
5.Šromota Petr1997reg. muži 251-300 
6.Přikryl Filip2007reg. muži 251-300 
7.Zlámal Adam2004reg. muži 251-300 
8.Skopalík Marek2009reg. muži 301-305 
9.Skopalík Jan ml.2007reg. muži 301-305N 
10.Linhart Filip2008reg. muži nezařazen 
11.Peška Dan2008reg. muži nezařazen 
Sportovní klub Rakov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mašláň Vladimír1973reg. muži 151.-200. 
2.Dittrich Marcel1971reg. muži 251.-300. 
3.Kotas Jiří1978reg. muži 251.-300. 
4.Zlámal Radim1973reg. muži 251.-300. 
5.Gába Jaromír1957nez.  
6.Ludka Jan1993nez.  
7.Řehák Jiří1976nez.  
TJ Sokol Černotín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jiříček Antonín2000reg. muži 151-200 
2.Novák Marek1969reg. muži 201-250 
3.Oblouk Josef1955reg. muži 251-300N 
4.Pernický Marek1973reg. muži 251-300N 
5.Sehnalíková Nikol2000reg. muži 251-300 
6.Mynařík Antonín1957reg. muži 251-300 
7.Hon Jiří1965reg. muži 251-300 
8.Nedělka Aleš1976reg. muži N 
9.Nehyba Jan1996reg. muži N 
10.Svák Vladimír1989reg. muži N 
11.Hon Petr2007reg. muži N 
TJ Sokol Dolní Újezd D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ház Stanislav1972reg. muži 151-200 
2.Ház Martin1973reg. muži 151-200 
3.Suchý Ondřej ml.1978reg. muži 151-200 
4.Skopal Jaromír1972reg. muži 201-250 
5.Ház Jaroslav2000reg. muži 201-250 
6.Rýček Eduard1964reg. muži 201-250 
7.Házová Katarína1974reg. muži 201-250 
8.Šebesta Tomáš1965reg. muži 251-300 
SDH Špičky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Voldán Josef1957reg. muži 151.-200. 
2.Frkal Tomáš1976reg. muži 201.-250. 
3.Rozkydal Jan1976reg. muži 251.-300. 
4.Voldán Michal1982reg. muži 251.-300. 
5.Šíbal Jan1976reg. muži 251.-300. 
6.Beran Pavel1984reg. muži 251.-300. 
7.Šíbal Marek2005nez. muži  
8.Trousil Ondřej2007nez. muži  
9.Navrátil Kryštof2007nez. muži  
10.Navrátil Lukáš2005nez. muži  
11.Mareš Ladislav1966nez. muži  
Střelecký klub Polom B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanzelka Radim1984reg. muži 251.-300. 
2.Dočkálek Antonín1952reg. muži 251.-300. 
3.Šrámek Roman1973reg. muži 251.-300. 
4.Man Kamil1971reg. muži N 
5.Dostál Ivo1979reg. muži N 
6.Šíra Miroslav1953reg. muži N 
Střelecký klub Polom C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolář Pavel1967reg. muži N 
2.Malcher Jaroslav1970reg. muži 251.-300. 
3.Kolář Michal ml.1992reg. muži N 
4.Ungermann Zbyněk1983reg. muži N 
5.Cibulec Libor1980reg. muži N 
6.Pospěch Tomáš1975reg. muži N 
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prečan Vít1972reg. muži 201.-250. 
2.Prokeš Jaroslav1962reg. muži 251.-300. 
3.Říhošek Josef1994reg. muži 251.-300. 
4.Hlaváčová Kateřina1976reg. muži 251.-300. 
5.Dvořáček Jiří1970nez. muži - 
6.Posinger Jiří1964reg. muži 251.-300. 
7.Koryčan Tomáš1978nez. muži - 
8.Masař Daniel2000reg. muži 201.-250. 
TJ Sokol Opatovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hostaša Jaroslav1963reg. muži 201. - 250. 
2.Hudeček Michal1997reg. muži N 
3.Kádě Aleš1973reg. muži N 
4.Rýpar Tomáš1979reg. muži N 
5.Dornica Vojtěch2010reg. muži N 
6.Káďová Lucie2010reg. ženy N 
7.Rýparová Anna2010reg. ženy N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy