Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor
TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Semela Pavel1962kraj. muži 191.-200. 
2.Šubčík Leopold1955reg. muži 31.-40. 
3.Žemba Vít2002reg. muži 31.-40. 
4.Círek Daniel2007reg. muži 61.-70. 
5.Pivovarčík Matouš2005reg. muži 61.-70. 
6.Ručka Vladimír2001reg. muži 61.-70. 
7.Kamlar Michal2008reg. dci 18. 
8.Ondryáš Filip2008reg. dci 16. 
9.Kedroň Adam2005reg. dci 20. 
10.Kedroň Jan2009reg. dci 24. 
11.Trampotová Lucie2002reg. ženy 5. 
12.Joch Daniel1997nez. muži  
13.Křenek Radomír1961nez. muži  
14.Kristek Ivo1969nez. muži  
15.Ryboň Jaroslav1950nez. muži  
16.Farník Jakub2005nez. dci  
17.Havlásek Matyáš2005nez. dci  
18.Cvernová Markéta1980nez. ženy  
TJ DDM Valašské Meziříčí D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Večeřa Stanislav2003reg. muži 51-60 
2.Večeřa Stanislav st.1974reg. muži 51-60N 
3.Burda Rostislav1965reg. muži 61-70 
4.Saksa Ladislav1973reg. muži 61-70 
5.Hrabovský Petr1969reg. muži 61-70 
6.Barvík Petr1953nez.  
7.Greňo Milan1967nez.  
TJ Sokol Horní Bečva B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šenkeřík Josef1962kraj. muži 91.-100.N 
2.Mikuláček Filip1985kraj. muži 161.-170. 
3.Poruba Tomáš1968kraj. muži 191.-200. 
4.Mužátko Pavel2002reg. muži 41.-50. 
5.Vala Jiří1971reg. muži 51.-60. 
6.Holzer Martin2003reg. muži 61.-70. 
7.Růčka Richard2007nez. muži  
8.Vojkůvka Josef2007nez. muži  
TJ Sokol Horní Bečva C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gálik Radim1980reg. muži 41.-50. 
2.Fiurášek Jiří1978reg. muži 51.-60. 
3.Gálik Aleš1982reg. muži 51.-60.N 
4.Polášek Jiří1980reg. muži 51.-60. 
5.Ivánek Daniel2001reg. muži 51.-60.N 
6.Sobek Vojtěch1983reg. muži 61.-70. 
Tělocvičná jednota Sokol Vsetín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kostka Jindřich2002kraj. muži 171-180 
2.Holíková Kristýna2005reg. muži 51-60 N 
3.Greipel Jindřich2009kraj. dci 65 
4.Janovský Pavel2007reg. dci 12 
5.Koňařík Vojtěch2007reg. dci 21 
6.Filip Tibor2011reg. dci 26 
7.Mičulka Lukáš2011reg. dci 27 
8.Kotrla Štěpán2011nez.  
9.Andrš Mikoláš2010nez.  
10.Krčmářová Magdaléna2002kraj. ženy 7 
11.Filipová Sára2009ČR mžy 41 
12.Macháčková Marie2006kraj. dky 13 
13.Adamcová Soňa2008kraj. dky 19 
14.Šulová Michaela2008kraj. dky 22 
Tělovýchovná jednota Vidče, z.s.,,B,,
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juráň Radek1992reg. muži 31 - 40 
2.Kubját Petr1976reg. muži 41 - 50 
3.Románek Michal1997reg. muži 41-50 
4.Brzokoupil Jiří1950reg. muži 41-50 
5.Kubiš Stanislav1958reg. muži 51-60N 
6.Mikunda Stanislav1952reg. muži 61-70N 
7.Nový Matěj2009nez. sžy  
8.Bernhauser Vlastimír1950nez. muži  
9.Vaculín Jaroslav1952nez. muži  
10.Mikulenka Zdeněk1975nez. muži  
Stolní tenis Zubří A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikulenka Petr1990reg. muži 31-40 
2.Pupík Milan1964reg. muži 31-40 
3.Pšenica David1995reg. muži 51-60 
4.Pupík Milan ml.2003reg. muži 51-60 
5.Zeman Daniel1995reg. muži 51-60 
6.Pokuta Jan1970nez. muži  
Stolní tenis Zubří B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Václavík Jan2000reg. muži 51-60 
2.Kuchyňa Petr1981reg. muži 61-70 
3.Konůpka Petr1980reg. muži 61-70 
4.Janíček Radek1970reg. muži 61-70 
5.Kedroň Vladimír1981nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy