Soupisky
Extraliga mužů
SKST Cheb
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Reitšpies David1996ČR muži 3 
2.Gavlas Antonín ml.1985ČR muži 11 
3.Kučera Stanislav1997ČR muži 27 
SKST Liberec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Shouman Mohamed1993ČR muži 18Ncizinec 
2.Seibert Jakub1995ČR muži 24 
3.Beneš Michal1994ČR muži 42 
4.Šilhán Petr1995ČR muži 60 
5.Medek Josef1976ČR muži 91 
6.Kaněra Jan1989kraj. muži 8,5 
7.Kutifel Josef ml.2002kraj. muži 8,5 
8.Mareš Erik2002kraj. muži 8,5 
9.Skála Radek2002ČR muži 34Střídavý start z HB Ostrov , z.s.
SF SKK El Niňo Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vráblík Jiří1983ČR muži 4 
2.Konečný Tomáš1985ČR muži 7 
3.Kaucký Petr1975ČR muži 16 
4.Onderka František2002ČR muži 18 
5.Zelinka Jakub2000ČR muži 34Ncizinec 
6.Šíp Martin2006ČR muži 68Hostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Pisár Jan2004ČR muži 97Hostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Beran Tomáš2001kraj. muži 20 
SKST TESLA BATTERIES Havířov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kenjaev Zokhid1992ČR muži 12Ncizinec 
2.Bělík Šimon2004ČR muži 17 
3.Valenta Jan2001ČR muži 21 
4.Bajger Ondřej1994ČR muži 29 
5.Martinez Livan1998ČR muži 39Ncizinec 
6.Čihák Marek1974ČR muži 45 
7.Pavlica Martin1983ČR muži 57 
8.Košťál Daniel2005ČR muži 76 
9.Otáhal Bořek2004ČR muži 98 
10.Koutný Kamil1970nez.  
TJ Ostrava KST
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Crha Jakub1989ČR muži 19 
2.Klos Patrik1998ČR muži 23 
3.Morávek Radim2003ČR muži 48 
4.Černocký Dominik1992ČR muži 100 
5.Morávek Jindřich2007kraj. muži 27N 
6.Karásek Karel1968kraj. muži 80,5 
7.Květon Ondřej2004ČR muži 37Střídavý start z Sportovní klub Jiskra Domažlice, z. s.
NH Ostrava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlec Vít2005ČR muži 41 
2.Tymofieiev Oleksandr1996ČR muži 53Ncizinec 
3.Bindač Miroslav1962kraj. muži 13N 
4.Přistál Tomáš1982ČR muži 70 
5.Plachta Jakub2000kraj. muži 34 
6.Lisztwan Jan2005kraj. muži 41 
7.Karczmarczyk Michal1991kraj. muži 43 
8.Kaucký Jakub2003ČR muži 58Střídavý start z Stavební fakulta SK Kotlářka El Niňo Praha
TJ Sokol PP Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košťál Radek1974ČR muži 35 
2.Klásek Marek1975ČR muži 39 
3.Olivares Felipe1992nez. cizinec 
4.Buben Vlastimil1999ČR muži 49 
KT Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.David Petr1984ČR muži 15 
2.Koblížek Martin1996ČR muži 20 
3.Olejník Martin1972ČR muži 36 
4.Pavelka Tomáš1980ČR muži 40 
5.Orlowski Milan1952ČR muži N 
6.Panský Jindřich1960ČR muži N 
HB Ostrov, H. Brod
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Širuček Pavel1992ČR muži 5 
2.Tregler Tomáš1990ČR muži 6 
3.Prokopcov Dmitrij1980ČR muži 10 
4.Martinko Tomáš2002ČR muži 14 
5.Vožický Bohumil1977ČR muži 28 
6.Kanta František1971ČR muži 79 
7.Jadrný Šimon2002ČR muži 80 
TTC Ostrava 2016
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kleprlík Jakub1986ČR muži 9 
2.Korbel Petr1971ČR muži 13 
3.Delinčák Filip2003ČR muži 48Ncizinec 
4.Korbel Richard1977kraj. muži 28 
5.Vitásek Adam2000kraj. muži 38 
6.Řežáb Jiří1956kraj. muži 51-60 
7.Kobza Štěpán1997kraj. muži 121-140N 
8.Valuch Alexander1996nez. cizinec 
9.Brhel Štěpán2006ČR muži 89Střídavý start z HB Ostrov , z.s.
1.liga mužů
TJ Agrotec Hustopeče
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štrof Vojtěch1992ČR muži 52 
2.Schwarzer Antonín1989ČR muži 56 
3.Kopányi Tomáš1997ČR muži 88 Ncizinec 
4.Klimek Vojtěch1992kraj. muži 10 
5.Anth Zdeněk1983kraj. muži 181-190 
6.Horák Ondřej1990kraj. muži 211-220 
7.Šafařík Jan1978kraj. muži 241-250 
8.Hušek Jindřich1981kraj. muži 251-260 
9.Hušek Jan1982kraj. muži 251-260 
10.Klabusay Martin1983reg. muži 37 
11.Blažek Jiří1974reg. muži 51-60 
12.Šlancar Jiří1961reg. muži 61-70 
13.Důra Matouš2002kraj. muži 2Střídavý start z Tělovýchovná jednota Union Plzeň, z.s.
TTC MS Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Handl Petr1993ČR muži 54 
2.Smýkal Tomáš1993ČR muži 65 
3.Gorecki Jan1999ČR muži 69 
4.Bíza Petr1995kraj. muži 13 
5.Šenkapoul Petr1980kraj. muži 14 
6.Šmerda Marek1973kraj. muži 16 
7.Sigmund Ivo1978kraj. muži 21-30 
8.Svoboda Libor1983kraj. muži 21-30 
9.Juroška Ivan1955kraj. muži 31-40 
10.Sirbu Jakub1983kraj. muži 51-60 
11.Ličbinský Roman1980kraj. muži 81-90 
12.Pavelka Jakub1991kraj. muži 91-100 
SK Slavia Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rozínek Vojtěch1998ČR muži 59 
2.Foff Lukáš1995ČR muži 63 
3.Přída Kryštof2002ČR muži 74 
4.Peko Štefan2000ČR muži 98 Ncizinec 
5.Ezr Václav1996kraj. muži 21-30 
6.Maruniak Dominik2000kraj. muži 21-30cizinec 
7.Novotný Petr2000kraj. muži 21-30 
8.Šálený David1999kraj. muži 31-40 
9.Černý Jiří1990kraj. muži 31-40 
10.Pluhař Jan1997kraj. muži 41-60 
11.Blažek Martin1995kraj. muži 41-60 
TJ Ostrava KST C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přistál Tomáš1982ČR muži 70 
2.Černocký Dominik1992ČR muži 100 
3.Morávek Jindřich2007kraj. muži 27N 
4.Javůrek Jiří1990kraj. muži 31N 
5.Plachta Jakub2000kraj. muži 34 
6.Lisztwan Jan2005kraj. muži 41 
7.Karczmarczyk Michal1991kraj. muži 43 
8.Rak Jonáš2005kraj. muži 45 
9.Křenek Tomáš1994kraj. muži 75,5cizinec 
10.Mesaroš Jakub1987kraj. muži 75,5 
11.Karásek Karel1968kraj. muži 80,5N 
12.Chaloupka František1977kraj. muži 85,5 
13.Morávek Radim2003ČR muži 48 
HB Ostrov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinko Tomáš2002ČR muži 14 
2.Vožický Bohumil1977ČR muži 28 
3.Skála Radek2002ČR muži 34 
4.Květon Ondřej2004ČR muži 37Hostování z Sportovní klub Jiskra Domažlice, z. s.
5.Kanta František1971ČR muži 79 
6.Jadrný Šimon2002ČR muži 80 
7.Brhel Štěpán2006ČR muži 89 
8.Bárta Daniel1999kraj. muži 1 
9.Demek Tomáš1965kraj. muži 2N 
10.Vondráček Filip2004kraj. muži 3 
11.Vaigl Martin2007kraj. muži 5 
12.Mádr Miloslav1989kraj. muži 6 
TJ Sokol PP Hradec Králové B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buben Vlastimil1999ČR muži 49 
2.Lebeda Matyáš2005ČR muži 72 
3.Mokrejš Jan2002ČR muži 75 
4.Šlapák Miloš1986ČR muži 77 
5.Lebeda Michal ml.1993ČR muži 86 
6.Janovský Dan2003ČR muži 93 
7.Hort Tomáš1997ČR muži 99 
8.Brát Karel ml.1997kraj. muži 17 
9.Truněček Martin2004kraj. muži 18 
10.Hušek Adam2001kraj. muži 21 
11.Jirásek Martin ml.2001kraj. muži 22 
12.Hrunka Jakub1992kraj. muži 30 
KST Zlín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vybíral Marek1997ČR muži 84 
2.Dufek Jan2003kraj. muži 4 
3.Nedbálek Michal2001kraj. muži 6 
4.Vranka Ondřej2007kraj. muži 41-50 
5.Dufek Jakub1999kraj. muži 18 
6.Račák Filip2010kraj. muži 71-80 
7.Dufek Filip2009kraj. muži 91-100 
8.Barbořík Ivan1956kraj. muži 151-160 N 
9.Březina Radovan2009reg. muži 71-80 
10.Málek Tomáš2009reg. muži 101-110 
11.Laštovka Vojtěch2011reg. muži 111-120 
SF SKK El Niňo Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Onderka František2002ČR muži 18 
2.Zelinka Jakub2000ČR muži 34Ncizinec 
3.Kaucký Jakub2003ČR muži 58 
4.Stach Matěj2003ČR muži 66 
5.Šíp Martin2006ČR muži 68Hostování z SK Kotlářka, z.s.
6.Pisár Jan2004ČR muži 97Hostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Beran Tomáš2001kraj. muži 20 
8.Makara Jakub2006kraj. muži 31-40Hostování z SK Kotlářka, z.s.
9.Beran Matěj2001kraj. muži 41-60 
10.Podrazil Václav2005kraj. muži 41-60Hostování z SK Kotlářka, z.s.
TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanák Martin1983ČR muži 61 
2.Slapnička Jakub2003ČR muži 62 
3.Žaloudík Jan1998ČR muži 71 
4.Kortus Filip1999kraj. muži 8 
5.Čelikovský Jakub1992kraj. muži 101-130 
6.Kárník Pavel1960kraj. muži 131-160 
7.Farník Jiří1978kraj. muži 161-200 
8.Kortus Pavel1969nez.  
SKST Havířov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štalzer Adam2003ČR muži 25 
2.Bajger Ondřej1994ČR muži 29 
3.Martinez Livan1998ČR muži 39Ncizinec 
4.Čihák Marek1974ČR muži 45 
5.Pavlica Martin1983ČR muži 57 
6.Košťál Daniel2005ČR muži 76 
7.Otáhal Bořek2004ČR muži 98 
8.Tomaniec Jiří1973kraj. muži 23 
9.Harenčák Jakub2000kraj. muži 30 
10.Gráf Jiří1978kraj. muži 47 
11.Slaný Vojtěch2005kraj. muži 50 
12.Kholikov Elmurod1994nez. cizinec 
KST NOVÝ JIČÍN A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sadílek Tomáš1975ČR muži 53 
2.Krčil František1974ČR muži 55 
3.Lapčík Ondřej1999ČR muži 73 
4.Liška Libor1995ČR muži 88 
5.Rusnák Aleš2002ČR muži 83 
6.Kratochvíl Michal1995ČR muži 95 
7.Bača Jaroslav ml.2005kraj. muži 44Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.
8.Masnica Michal1995kraj. muži 49 
9.Polášek Radovan1974kraj. muži 51-60 
10.Tichavský Filip2004kraj. muži 51-60 
11.Vincek Martin2000kraj. muži 71-80 
TTC Elizza Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fígeľ Jakub1992ČR muži 48 Ncizinec 
2.Průša David2000ČR muži 51 
3.Laboutka Luděk1966ČR muži 81 
4.Hlaváček Tomáš1979kraj. muži 18 
5.Komenda Karel1981kraj. muži 21-30 
6.Thang Do Trong1985kraj. muži 21-30cizinec 
7.Šedivý Zdeněk1978kraj. muži 21-30 
8.Alka Rostislav1985kraj. muži 21-30 
9.Benák Vít2005kraj. muži 31-40 
10.Knobloch Miroslav2002kraj. muži 31-40 
11.Nejedlý Petr1978kraj. muži 31-40 
12.Zacharda Jáchym2005kraj. muži 31-40 
2.liga mužů sk. A
TJ Sokol Studená I.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korbel Filip ml.1994ČR muži 90 
2.Smola Igor1962kraj. muži 6 
3.Čermák Marek2000kraj. muži 10 
4.Doležal Ondřej1997kraj. muži 18 
5.Ondráček Jan2002kraj. muži 21-30 
6.Blažek Zdeněk1976kraj. muži 71-100 
7.Maňhal Jan ml.1980kraj. muži 101-130 
8.Schwarz Miloslav1962kraj. muži 101-130 
Union Plzeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Důra Matouš2002kraj. muži 2 
2.Copák František1995kraj. muži 3 
3.Kirchman Ondřej1983kraj. muži 5 
4.Hnilica Vladimír1989kraj. muži 7 
5.Legát Petr1999kraj. muži 12 
6.Říšský Pavel1992kraj. muži 15 
7.Vaněček Petr1988kraj. muži 18 
8.Závora Adam2001kraj. muži 21 
9.Pachner Jan2003kraj. muži 31 
10.Macháček Radek1969kraj. muži 31 
KST Apollo Ústí nad Labem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kabelka Tomáš1976ČR muži 38 
2.Merker Martin1981kraj. muži 4 
3.Nechyba Radim2007kraj. muži 7 
4.Kabelka Jakub2009kraj. muži 12 
5.Kváš Pavel1982kraj. muži 13 
6.Jedlička Karel2008kraj. muži 14 
7.Hybler Martin1981kraj. muži 21-30 
8.Vršovský Tadeáš2009kraj. muži 31-40 
9.Budinský Petr1979kraj. muži 71-80 
10.Řezáč Josef2008kraj. muži 181-200 
11.Nechyba Zdeněk1976reg. muži 7 
ČZ Strakonice Elektrostav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlík Tomáš1986kraj. muži 3 
2.Kowal René1996kraj. muži 9 
3.Končal Adam2002kraj. muži 12N 
4.Brožek Michal1987kraj. muži 13 
5.Krejčí Ondřej2001kraj. muži 14 
6.Hýža Daniel2000kraj. muži 17 
7.Zeman Lukáš2001kraj. muži 21-30 
8.Fiala Jakub1995kraj. muži 31-40 
9.Majer Zbyněk1975kraj. muži 41-50 
10.Vařečka Ondřej2002kraj. muži 41-50 
11.Soukup Zdeněk ml.1989kraj. muži 41-50 
12.Vonášek Jan2003kraj. muži 51-70 
13.Hrazdira Patrik1995kraj. muži 101-130 
14.Dobiáš Ladislav2004kraj. muži 16Střídavý start z DDM Soběslav
TJ Tatran KRPA Hostinné
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalenský Jaroslav1976kraj. muži 13 
2.Schwab Richard1974kraj. muži N14 
3.Voňka Jakub1994kraj. muži 16 
4.Rýgl Vojtěch1987kraj. muži 19 
5.Šplíchal Jan1979kraj. muži N24 
6.Sixta Vít2005kraj. muži 26 
7.Šorm Luboš ml.2005kraj. muži 35 
8.Valeš Jakub2003kraj. muži N40 
9.Štrobl Rudolf1978kraj. muži N51-60 
10.Voňka Karel ml.1988kraj. muži 71-80 
11.Matuška Petr ml.2007kraj. muži 81-90 
12.Drahotský Tomáš1987kraj. muži 91-100 
TJ Sokol Vodňany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpánek David1971ČR muži 50 
2.Calta David1992kraj. muži 5 
3.Heinzl Lukáš2003kraj. muži 11 
4.Borovka Tomáš1974kraj. muži 12 
5.Hubáček Filip1998kraj. muži 19 
6.Jungvirt Josef1976kraj. muži 21-30N 
7.David Jakub1991kraj. muži 31-40 
8.Hach Martin1986kraj. muži 31-40 
9.David Jaroslav1967kraj. muži 51-70 
10.Svoboda David1992kraj. muži 51-70 
11.Kuba Michal1971kraj. muži 71-100 
TTC Litoměřice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pinka Jan1991kraj. muži 1 
2.Bíma Miroslav1991kraj. muži 3 
3.Tschakert Tomáš1981kraj. muži 6 
4.Skokan Viktor2003kraj. muži 10 
5.Bartošek Vít1986kraj. muži 9 
6.Hrnčíř Jan1991kraj. muži 11 
7.Hervert Josef1998kraj. muži 21-30 
8.Fojtík Jan1980kraj. muži 31-40 
9.Woznicki Patrik1979kraj. muži 31-40 
10.Chaloupka Mikuláš2005kraj. muži 31-40 NHostování z TSM Kladno, z.s.
11.Dudek Jaroslav1971kraj. muži 41-50 
12.Balcar František2004kraj. muži 51-60 
13.Lev Lukáš1981nez.  
HB Ostrov H. Brod C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kanta František1971ČR muži 79 
2.Jadrný Šimon2002ČR muži 80 
3.Brhel Štěpán2006ČR muži 89 
4.Demek Tomáš1965kraj. muži 2N 
5.Bárta Daniel1999kraj. muži 1 
6.Vondráček Filip2004kraj. muži 3 
7.Vaigl Martin2007kraj. muži 5 
8.Mádr Miloslav1989kraj. muži 6 
9.Sivera Adam2004kraj. muži 7 
10.Novák Aleš1998kraj. muži 9 
11.Záboj Matěj2002kraj. muži 11 
12.Bártík Tomáš1996kraj. muži 12 
SKST Warmnis Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šilhán Petr1995ČR muži 60 
2.Medek Josef1976ČR muži 91 
3.Kaněra Jan1989kraj. muži 8,5 
4.Kutifel Josef ml.2002kraj. muži 8,5 
5.Mareš Erik2002kraj. muži 8,5 
6.Zikmund Adam1995kraj. muži 8,5 
7.Rose Radek1972kraj. muži 15,5 
8.Obešlo Josef ml.1992kraj. muži 15,5 
9.Brožík Karel1978kraj. muži 30,5 
10.Huk Martin2000kraj. muži 30,5 
11.Havlík Jaroslav ml.1975kraj. muži 30,5 
12.Mečl Jan ml.2000kraj. muži 30,5 
13.Obešlo Josef st.1967kraj. muži 50,5 
14.Svědík Miroslav1951kraj. muži 50,5 
15.Požárský Jiří1962kraj. muži 70,5 
AC Sparta Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zlámal Jaromír1987ČR muži 67 
2.Strejc Filip1998ČR muži 87 
3.Fencl Jakub2004kraj. muži 41-60 
4.Sochor David2007kraj. muži 41-60 
5.Kroupa Tomáš1983kraj. muži 41-60 
6.Karásek Vít1994kraj. muži 41-60 
7.Kubát Jan1989kraj. muži 41-60 
8.Novák Robert1977kraj. muži 60N 
9.Kocáb Jan1984kraj. muži 60N 
10.Němec Filip2002kraj. muži 61-80 
11.Vaňásek Jiří1971kraj. muži 61-80 
12.Chlumský Petr1996kraj. muži 61-80 
13.Moravec Petr1997kraj. muži 61-80 
14.Brožek Michal1992kraj. muži 61-80 
15.Šenk Jakub1994kraj. muži 61-80 
16.Hüttl Michal1989kraj. muži 81-100 
17.Sochor Adam2002kraj. muži 81-100 
18.Adam Lukáš1985kraj. muži 81-100cizinec 
19.Vyskočil Michal1990kraj. muži 101-150 
SF SKK El Niňo Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šíp Martin2006ČR muži 68Hostování z SK Kotlářka, z.s.
2.Pisár Jan2004ČR muži 97Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Beran Tomáš2001kraj. muži 20 
4.Makara Jakub2006kraj. muži 31-40Hostování z SK Kotlářka, z.s.
5.Beran Matěj2001kraj. muži 41-60 
6.Podrazil Václav2005kraj. muži 41-60Hostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Gajda Jonáš2004kraj. muži 41-60Hostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Plachý Jiří1967kraj. muži 41-60 
9.Ghariani Sebastian1999kraj. muži 61-80 
TTC Elizza Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Komenda Karel1981kraj. muži 21-30 
2.Šedivý Zdeněk1978kraj. muži 21-30 
3.Thang Do Trong1985kraj. muži 21-30cizinec 
4.Benák Vít2005kraj. muži 31-40 
5.Alka Rostislav1985kraj. muži 21-30 
6.Knobloch Miroslav2002kraj. muži 31-40 
7.Nejedlý Petr1978kraj. muži 31-40 
8.Zacharda Jáchym2005kraj. muži 31-40 
9.Benák Libor1969kraj. muži 41-60 
10.Rochowanski Pavel1973kraj. muži 41-60 
11.Píša Radovan1974kraj. muži 41-60 
12.Stibor Michal1983kraj. muži 61-80 
13.Benák Jan2005kraj. muži 81-100 
TJ AVIA Čakovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrnčiřík Jan1977ČR muži 85 
2.Belopotočan Roman1976ČR muži 100Ncizinec 
3.Čížek Jiří1988kraj. muži 21-30 
4.De Filippo Martin1986kraj. muži 41-60 
5.Kočvara Martin1970kraj. muži 61-80 
6.Rejent Štěpán1997kraj. muži 61-80 
7.Berger Miroslav1965kraj. muži 61-80 
8.Kuba Miloslav1973kraj. muži 61-80 
9.Kuba Josef1972kraj. muži 81-100 
10.Toula Vladimír1956kraj. muži 301-350 
2.liga mužů sk. B
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vybíral Lukáš1996kraj. muži 15 
2.Ondrovčák Miroslav1976kraj. muži 31-40 
3.Marek Jaroslav1983kraj. muži 31-40 
4.Ondrovčák Radek1999kraj. muži 71-80 
5.Vybíral Matouš2001kraj. muži 111-120 
6.Frühauf Michael1990kraj. muži 141-150 
7.Andorko Pavel1994kraj. muži 141-150 
8.Adam Petr1989kraj. muži 151-160 
9.Nechvátal Petr1982kraj. muži 211-220 
10.Šalamoun Lubomír1964kraj. muži 221-230 
11.Šalomoun Ivo1984kraj. muži 231-240 
12.Ondrovčák Ladislav1974kraj. muži 251-260 
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Petr2000kraj. muži 11 N 
2.Dostál Jan2002kraj. muži 15 
3.Fausek Matěj1999kraj. muži 20 
4.Marat Petr1999kraj. muži 24 N 
5.Šmidt Karel1988kraj. muži 26 N 
6.Obrdlík Štěpán1983kraj. muži 61 - 70 N 
7.Tisoňů Nikola1978kraj. muži 81 - 90 N 
8.Kadaník Martin2004kraj. muži 91 - 100 
9.Joneš Patrik2006kraj. muži 101 - 120 
10.Krulich Miloš1968kraj. muži 101 - 120 
11.Hnik Ondřej1991kraj. muži 121 - 140 
12.Pelikus Bronislav1964kraj. muži 171 - 200 N 
KST Slezan Opava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dzida Jan1973kraj. muži 35 
2.Knybel Kamil1990kraj. muži 36 
3.Ondryáš Daniel1971kraj. muži 36N 
4.Rybár Petr1974kraj. muži 39 
5.Kudela Petr1972kraj. muži 42 
6.Škrla Jiří2002kraj. muži 47N 
7.Wallik Lukáš1989kraj. muži 71-80 
8.Vícha Radomír1980kraj. muži 101-120 
9.Bereiter Marek1971kraj. muži 121-140 
10.Schwan Jaroslav1952kraj. muži 161-180 
11.Dzida Martin2001kraj. muži 241-280 
12.Dzida Lukáš2006reg. muži 41,5 
SK Přerov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mynář Vojtěch2001kraj. muži 1 
2.Soukup Adam2001kraj. muži 3 
3.Skalský Ondřej1999kraj. muži 4 
4.Palásek Michal1993kraj. muži 5 
5.Baroš Antonín2005kraj. muži 5NHostování z Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.
6.Valašík Lukáš1984kraj. muži 6 
7.Mergenthal Otmar1966kraj. muži 14 
8.Galanda Tomáš1975kraj. muži 19 
9.Šoc Milan1980kraj. muži 21-30 
10.Prázdný Pavel st.1975kraj. muži 31-50 
11.Prázdný Pavel ml.2004kraj. muži 31-50Hostování z T.J. Sokol Náklo z.s.
12.Maděrka Svatopluk1960kraj. muži 31-50 
13.Doušek Tomáš2007kraj. muži 101-150 
14.Olejník Jakub1997reg. muži 4N 
TJ Ostrava KST D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plachta Jakub2000kraj. muži 34 
2.Lisztwan Jan2005kraj. muži 41 
3.Karczmarczyk Michal1991kraj. muži 43 
4.Mesaroš Jakub1987kraj. muži 75,5 
5.Rak Jonáš2005kraj. muži 45 
6.Křenek Tomáš1994kraj. muži 75,5cizinec 
7.Chaloupka František1977kraj. muži 85,5 
8.Jůza Jaroslav2005kraj. muži 95,5 
9.Krupník Jan1980kraj. muži 110,5 
10.Mesaroš Petr1961kraj. muži 110,5 
11.Bajger Jiří1972kraj. muži 110,5 
12.Vitásek Daniel2006kraj. muži 110,5 
TJ Sokol PP Hradec Králové C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lebeda Michal ml.1993ČR muži 86 
2.Janovský Dan2003ČR muži 93 
3.Hort Tomáš1997ČR muži 99 
4.Brát Karel ml.1997kraj. muži 17 
5.Truněček Martin2004kraj. muži 18 
6.Hušek Adam2001kraj. muži 21 
7.Jirásek Martin ml.2001kraj. muži 22 
8.Hrunka Jakub1992kraj. muži 30 
9.Řehounek Kristian2007kraj. muži 51-60 
10.Čepelka Jan1975kraj. muži 51-60 N 
11.Kačer Radek1997kraj. muži 71-80 
12.Drábek Zbyněk1962kraj. muži 201-230 
13.Vícha Jan2010ČR M13 39 
14.Fidler Jakub2010ČR M13 55 
15.Horák Antonín2012ČR M11 7 
16.Novák Hynek2009kraj. M19 28-33 
17.Novák Daniel2009kraj. M15 20-24 
18.Daněk Vojtěch2011kraj. M13 15-18 
19.Hejduk Antonín2011kraj. M13 19 
TTC MS Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šenkapoul Petr1980kraj. muži 14 
2.Šmerda Marek1973kraj. muži 16 
3.Sigmund Ivo1978kraj. muži 21-30 
4.Svoboda Libor1983kraj. muži 21-30 
5.Juroška Ivan1955kraj. muži 31-40 
6.Sirbu Jakub1983kraj. muži 51-60 
7.Ličbinský Roman1980kraj. muži 81-90 
8.Pavelka Jakub1991kraj. muži 91-100 
9.Tureček Petr1983kraj. muži 111-120 
10.Toufar Jan1997kraj. muži 111-120 
11.Střítežský Roman1969kraj. muži 111-120 
12.Nespěšný Hynek2006kraj. muži 131-140 
13.Novotný Petr1985kraj. muži 131-140 
14.Novák Martin1965kraj. muži 151-160 
15.Drápal Metoděj2006kraj. muži 211-220 
16.Janošek Adam2004kraj. muži 211-220 
17.Burylov Sergejevič Vladimir2005nez. cizinec 
18.Rehotun Igorevič Oleg2006nez. cizinec 
TJ Holásky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chrást Roman1991kraj. muži 19 
2.Palbuchta Jiří1978kraj. muži 41-50 
3.Ságl Ondřej1978kraj. muži 41-50 
4.Babák Petr1970kraj. muži 71-80 
5.Javůrek Martin1986kraj. muži 121-130 
6.Navrátil Václav1966kraj. muži 121-130 
7.Tvarůžek Petr1980reg. muži 51-60 
8.Vysloužil Jan1996reg. muži 71-80 
9.Škvařil Petr1997reg. muži 101-110 
10.Klimeš René1966reg. muži 101-110N 
11.Zimola Ondřej1981reg. muži 161-170 
12.Bartoš Milan1964nez.  
TTC Ostrava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korbel Richard1977kraj. muži 28 
2.Vitásek Adam2000kraj. muži 38 
3.Řežáb Jiří1956kraj. muži 51-60 
4.Sedláček Michael2003kraj. muži 71-80 
5.Kobza Štěpán1997kraj. muži 121-140N 
6.Korbel Karol1948kraj. muži 181-200cizinec 
7.Szczurek Milan1968kraj. muži 201-240 
8.Novák Miloš1965reg. muži 101-140 
9.Bendl Jaroslav1973nez.  
10.Henžel Michal2002kraj. muži 110,5Střídavý start z SK - SVINOV z.s.
11.Volný Jakub2007reg. muži 120,5Střídavý start z SK - SVINOV z.s.
SKST Havířov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlica Martin1983ČR muži 57 
2.Košťál Daniel2005ČR muži 76 
3.Otáhal Bořek2004ČR muži 98 
4.Tomaniec Jiří1973kraj. muži 23 
5.Harenčák Jakub2000kraj. muži 30 
6.Gráf Jiří1978kraj. muži 47 
7.Slaný Vojtěch2005kraj. muži 50 
8.Číž Rostislav1977kraj. muži 65,5 
9.Macurák Michal2002kraj. muži 85,5 
10.Slaný Martin2008kraj. muži 130,5 
11.Mazůrek Matěj1999kraj. muži 130,5 
KST Nový Jičín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rusnák Aleš2002ČR muži 83 
2.Kratochvíl Michal1995ČR muži 95 
3.Bača Jaroslav ml.2005kraj. muži 44Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.
4.Masnica Michal1995kraj. muži 49 
5.Polášek Radovan1974kraj. muži 51-60 
6.Tichavský Filip2004kraj. muži 51-60 
7.Vincek Martin2000kraj. muži 71-80 
8.Pařil Ondřej2003kraj. muži 91-100 
9.Pavlík Tibor1996nez.  
SKST PLUS Hodonín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlček Michal1979ČR muži 92 
2.Růžička Filip2000kraj. muži 18 
3.Svoboda Aleš1996kraj. muži 21-30 
4.Hromek Filip2001kraj. muži 21-30 
5.Svoboda Petr2002kraj. muži 31-40 
6.Grabovský Jaroslav ml.2008kraj. muži 41-50 
7.Polívka Martin ml.1995kraj. muži 61-70 
8.Jakubčík Roman1991kraj. muži 61-70 
9.Orel Eduard2005kraj. muži 71-80 
10.Melichar Libor1976kraj. muži 101-110 
11.Pařízek Richard2008kraj. muži 171-180 
12.Mikeska Jaroslav1990reg. muži 7 
TJ Sokol Borová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek David1979kraj. muži 1 
2.Rakov Valeriy1984kraj. muži 2Ncizinec 
3.Bělohlávek Dominik1998kraj. muži 4 
4.Štieber Břetislav1976kraj. muži 7N 
5.Škalda Jan2009kraj. muži 5Hostování z SK Dobré, z.s.
6.Vrba Jan1976kraj. muži 8N 
7.Viesner Vojtěch2001kraj. muži 9N 
8.Bezdíček Martin1977kraj. muži 10 
9.Štrof Jaroslav1963kraj. muži 121-140 
TTC Siko Orlová z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wasilewski Damian1987kraj. muži 21Ncizinec 
2.Novotný Jiří1976kraj. muži 26 
3.Revay Radomír1970kraj. muži 27 
4.Pisarczyk Tomek1982kraj. muži 32,5cizinec 
5.Wawrosz Pavel1970kraj. muži 31 
6.Sikora Filip1997kraj. muži 33 
7.Sargánek David1996kraj. muži 61-70 
8.Sikora Ladislav1962kraj. muži 101-120 
9.Sikora Radek1979kraj. muži 101-120 
10.Branný Tomáš2002kraj. muži 141-160 
11.Cabák Josef1949kraj. muži 161-180 
3.liga mužů sk. A
DDM Soběslav-Studená
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krahulec Petr1985kraj. muži 15 
2.Dobiáš Ladislav2004kraj. muži 16 
3.Pešek Ondřej2003kraj. muži 21-30 
4.Šindelář Radim2000kraj. muži 21-30 
5.Hložek Tomáš2000kraj. muži 31-40 
6.Vondruška Filip1993kraj. muži 161-200 
7.Holub Martin2003kraj. muži 201-250 
8.Holub Josef1972kraj. muži 201-250 
9.Ondráček Jan2002kraj. muži 21-30Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Studená I.
TJ Spartak Kaplice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Pavel ml.2002kraj. muži 21-30 
2.Beneš Petr2005kraj. muži 21-30 
3.Fesl Martin1999kraj. muži 31-40 
4.Janošťák Miroslav1992kraj. muži 41-50 
5.Kuchta Kamil nejml.2004kraj. muži 41-50Hostování z Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod
6.Procházka Jaroslav2000kraj. muži 41-50 
7.Růžička Milan1971kraj. muži 41-50 
8.Kmoch Zdeněk1960kraj. muži 51-70 
9.Zikeš Dalibor1980kraj. muži 71-100 
10.Beneš Pavel st.1967kraj. muži 101-130 
TJ Tatran Sedlčany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pejša Karel ml.1971kraj. muži 1. 
2.Faktor Radovan1977kraj. muži 3. 
3.Drechsler Dušan1973kraj. muži 13. 
4.Kocura Jiří1963kraj. muži 21.-30. 
5.Janda Jaromír1998kraj. muži 101.-130. 
6.Linhart František ml.1977kraj. muži 101.-130. 
7.Lískovec Jindřich1987kraj. muži 131.-160. 
8.Procházka Michal1967kraj. muži 251.-300. 
9.Poslední Pavel1961kraj. muži 251.-300. 
10.Černý Pavel1998kraj. muži 251.-300. 
11.Šíp Martin1981kraj. muži 301.-350. 
12.Bárta Radek1984kraj. muži 301.-350. 
13.Palátka Daniel1997kraj. muži 350. N 
14.Strnad Vladimír1961reg. muži 51.-70. 
15.Kunc Zdeněk1967reg. muži 71.-100. 
16.Nguyen Kamil2005reg. muži 116N 
17.Kaucký Roman1973nez.  
SKUŘ Plzeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Obertík Milan1996kraj. muži 4 
2.Chodounský Martin1971kraj. muži 16 
3.Šlehofer Stanislav ml.1991kraj. muži 17 
4.Kubát Jan1987kraj. muži 21 
5.Kovářík Matěj1989kraj. muži 20 
6.Korbel Petr1984kraj. muži 21 
7.Peckert Daniel1976kraj. muži 21 
8.Kysela Martin1975kraj. muži 31 
9.Soukup Miloš1976kraj. muži 41 
10.Čákora Ladislav1970kraj. muži 71 
11.Kunst Petr1981kraj. muži 81 
12.Městka Petr1998kraj. muži 81 
13.Mandík Petr1979kraj. muži 81 
14.Čákora Ladislav ml.2004kraj. muži 121 
SK Slavia Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ezr Václav1996kraj. muži 21-30 
2.Maruniak Dominik2000kraj. muži 21-30cizinec 
3.Novotný Petr2000kraj. muži 21-30 
4.Šálený David1999kraj. muži 31-40 
5.Černý Jiří1990kraj. muži 31-40 
6.Pluhař Jan1997kraj. muži 41-60 
7.Blažek Martin1995kraj. muži 41-60 
8.Zahradníček Jakub1994kraj. muži 101-150 
9.Klouček Luboš1985kraj. muži 151-200 
TJ Šanov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štepka Miroslav1990kraj. muži 2 
2.Cafourek Tomáš1986kraj. muži 17 
3.Koděra Filip1987kraj. muži 51. - 70. 
4.Volák Martin1975kraj. muži 100. N 
5.Cafourek Jan1988nez.  
TJ Dobřany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Roubíček Jan1989kraj. muži 14 
2.Šperl Jakub2004kraj. muži 19 
3.Bultas Miroslav1965kraj. muži 21 
4.Vladyka Jakub1999kraj. muži 26 
5.Vohradský Marek1991kraj. muži 51 
6.Franc Štěpán1995kraj. muži 61 
7.Pastuch Jan1980kraj. muži 71 
8.Umner Filip2004kraj. muži 151 
9.Brant František1970kraj. muži 151 
10.Dienstbier Pavel1971kraj. muži 151 
11.Dolejš Pavel1972kraj. muži 201 
12.Vohradský Jiří1969kraj. muži 201 
13.Helus Jaroslav1967kraj. muži 201 
14.Hrubý Petr1960kraj. muži 201 
SF SKK El Niňo Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beran Matěj2001kraj. muži 41-60 
2.Gajda Jonáš2004kraj. muži 41-60Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Plachý Jiří1967kraj. muži 41-60 
4.Plachý Ladislav1966kraj. muži 61-80 
5.Suvorov Maxim1989kraj. muži 60Ncizinec 
6.Půlpán David1993kraj. muži 61-80 
7.Špaček Zbyněk1959kraj. muži 81-100 
8.Procházka Michal2007kraj. muži 101-150Hostování z SK Kotlářka, z.s.
9.Kaucký Filip2008kraj. muži 151-200Hostování z SK Kotlářka, z.s.
TTC Elizza Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nejedlý Petr1978kraj. muži 31-40 
2.Zacharda Jáchym2005kraj. muži 31-40 
3.Benák Libor1969kraj. muži 41-60 
4.Rochowanski Pavel1973kraj. muži 41-60 
5.Dušek Jan1976kraj. muži 41-60 
6.Benák Jan2005kraj. muži 81-100 
7.Rochowanski Jan2005kraj. muži 101-150 
SportSpin TJ Slovan Lochovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Vít1977kraj. muži 8 
2.Šmejkal Radek1981kraj. muži 31-40 
3.Zítek Patrik1972kraj. muži 41-50 
4.Zitta Přemysl1969kraj. muži 161-200 
5.Jirkovský Antonín ml.2004kraj. muži 131-160 
6.Němec Tomáš1988kraj. muži 251-300 
7.Nevolný Milan1975kraj. muži 251-300 
8.Dražan Jiří1983kraj. muži 301-350 
9.Vaculík Petr1979nez.  
3.liga mužů sk. B
TTC Bělá pod Bezdězem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Balog Roland1987kraj. muži 4. 
2.Zajíček Pavel1965kraj. muži 9. 
3.Glogar Jaroslav1977kraj. muži 51.-70. 
4.Vavák Pavel1975kraj. muži 71.-100. 
5.Lapka Miroslav1998kraj. muži 130.N 
6.Postelt Vladimír1967kraj. muži 201.-250. 
7.Blecha David1997kraj. muži 251.-300. 
8.Slobodzian Jakub1989kraj. muži 350.N 
9.Grill Josef1967reg. muži 21.-30. 
10.Krucký Milan1977reg. muži 31.-40. 
11.Lauber Jakub2005kraj. muži 71.-100.Střídavý start z TJ Sokol Kosmonosy, z.s.
SKST Liberec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zikmund Adam1995kraj. muži 8,5 
2.Mareš Erik2002kraj. muži 8,5 
3.Rose Radek1972kraj. muži 15,5 
4.Obešlo Josef ml.1992kraj. muži 15,5 
5.Huk Martin2000kraj. muži 30,5 
6.Brožík Karel1978kraj. muži 30,5 
7.Mečl Jan ml.2000kraj. muži 30,5 
8.Havlík Jaroslav ml.1975kraj. muži 30,5 
9.Obešlo Josef st.1967kraj. muži 50,5 
10.Holík Tomáš2002kraj. muži 70,5 
11.Wolf Filip2008kraj. muži 70,5 
12.Waldhauser Vojtěch2000kraj. muži 70,5 
13.Vogel Matěj2004kraj. muži 70,5 
14.Žmuda Petr2007kraj. muži 115,5 
15.Němec Štěpán2008reg. muži 70,5 
KST Apollo Ústí nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kváš Pavel1982kraj. muži 13 
2.Jedlička Karel2008kraj. muži 14 
3.Hybler Martin1981kraj. muži 21-30 
4.Vršovský Tadeáš2009kraj. muži 31-40 
5.Budinský Petr1979kraj. muži 71-80 
6.Řezáč Josef2008kraj. muži 181-200 
7.Nechyba Zdeněk1976reg. muži 7 
8.Vršovský Rudolf1976reg. muži 52 
9.Lžičař Martin1985nez.  
10.Konya Miroslav1947nez.  
TJ Sokol Michle
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tichý Jiří1986kraj. muži 81-100 
2.Ambrož Adam1983kraj. muži 101-150 
3.Černoch Jan1956kraj. muži 101-150 
4.Doležal Martin1998kraj. muži 101-150 
5.Hubinger Lukáš1989kraj. muži 101-150 
6.Pištora Josef1951kraj. muži 151-200 
7.Koděra Miloš1973kraj. muži 151-200 
8.Havrlant Jaromír1967kraj. muži 151-200 
9.Kučala Viktor1968kraj. muži 251-300 
10.Hrdlička Jakub1985kraj. muži 251-300 
11.Veselý Vojtěch1981kraj. muži 251-300 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bukovský Radek1977kraj. muži 15. N 
2.Košák Vojtěch1987kraj. muži 21. - 30. 
3.Kolář Vlastimil1959kraj. muži 21. - 30. 
4.Stránský Michal1973kraj. muži 31.-40. 
5.Jamrich Robert1979kraj. muži 31.-40. 
6.Šimeček Jan1960kraj. muži 41. - 50. 
7.Antoš Petr1992kraj. muži 51. - 70. 
8.Ort Josef1983kraj. muži 201. - 250. 
9.Pleticha Vladimír1973kraj. muži 301. - 350. 
10.Dusil Petr1999kraj. muži 301. - 350. 
SKST Baník Most
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bořík Milan1973kraj. muži 19 
2.Macháček Jan1970kraj. muži 25,5 
3.Keller Filip2003kraj. muži 35,5 
4.Rovner Antonín1980kraj. muži 45,5 
5.Hejč Antonín st.1963kraj. muži 45,5 
6.Holovčák Jiří1972kraj. muži 65,5 
7.Šťovíček Petr1975kraj. muži 75,5 
8.Vaník Jiří ml.1987kraj. muži 75,5 
9.Schmoranz Pavel2002kraj. muži 85,5 
10.Maxa Lukáš1984kraj. muži 95,5 
11.Žielinský Tomáš1985kraj. muži 110,5 
12.Skružný Vratislav1982kraj. muži 130,5 
13.Ruta Vladimír1969kraj. muži 150,5 
14.Kadlec Daniel2000kraj. muži 170,5 
15.Čmerda Ondřej2005kraj. muži 170,5 
16.Mandík Ladislav1974kraj. muži 190,5 
STC Slaný
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vorlíček Luboš1968kraj. muži 6. 
2.Černý Martin2005kraj. muži 31.- 40. 
3.Řeháček Jiří2007kraj. muži 31.- 40. 
4.Vesecký David2006kraj. muži 101.- 130. 
5.Makara Michal2003kraj. muži 131.- 160. 
6.Krček Adam2007kraj. muži 161.- 200. 
7.Chadima Ondřej2005kraj. muži 251.- 300. 
8.Vaktor Ivan1968reg. muži 30,5. 
9.Pánek Jan1968reg. muži 40,5. 
10.Elicer Lukáš2010reg. muži 41.- 50. 
11.Bouška Jiří1948reg. muži 60,5. 
12.Horský Jindřich1949reg. muži 70,5. 
13.Macák Petr1960reg. muži 70,5. 
14.Poláček Vladimír1953reg. muži 70,5. 
15.Zinke Dominik2010reg. muži 81.- 90. 
TTC Litoměřice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartošek Vít1986kraj. muži 9 
2.Hrnčíř Jan1991kraj. muži 11 
3.Hervert Josef1998kraj. muži 21-30 
4.Fojtík Jan1980kraj. muži 31-40 
5.Woznicki Patrik1979kraj. muži 31-40 
6.Chaloupka Mikuláš2005kraj. muži 31-40 NHostování z TSM Kladno, z.s.
7.Dudek Jaroslav1971kraj. muži 41-50 
8.Balcar František2004kraj. muži 51-60 
9.Pospíšil Václav1967kraj. muži 61-70 
10.Steif Richard1965kraj. muži 81-90 
11.Chrvala Radovan1987kraj. muži 81-90cizinec 
SKST Děčín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rambousek Jiří ml.1988kraj. muži 18 
2.Pusch František2002kraj. muži 18N 
3.Grubr Vojtěch2002kraj. muži 25,5 
4.Tauš Jiří1964kraj. muži 45,5 
5.Matas Jan1988kraj. muži 35,5 
6.Svěchota Vojtěch1993kraj. muži 55,5 
7.Novák Ondřej2005kraj. muži 55,5 
8.Hampejs Vladislav1964kraj. muži 75,5 
AC Sparta Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kroupa Tomáš1983kraj. muži 41-60 
2.Karásek Vít1994kraj. muži 41-60 
3.Kubát Jan1989kraj. muži 41-60 
4.Vaňásek Jiří1971kraj. muži 61-80 
5.Novák Robert1977kraj. muži 60N 
6.Hüttl Michal1989kraj. muži 81-100 
7.Šašinka Albert2000kraj. muži 81-100 
8.Vyskočil Michal1990kraj. muži 101-150 
9.Havazík Ondřej1993kraj. muži 101-150 
10.Skopec Daniel2001kraj. muži 201-250 
11.Kuchař Jan1989nez.  
12.Hájek Michal1990nez.  
3.liga mužů sk. C
TJ Sadská
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kříž Lubomír ml.1983kraj. muži 5 
2.Pych Luděk ml.1996kraj. muži 11 
3.Trajhan Miroslav1985kraj. muži 12 
4.Kyncl Jiří1983kraj. muži 21 - 30 
5.Špinar Rostislav1979kraj. muži 51 - 70 
6.Wagner Jaroslav st.1958kraj. muži 71 - 100 
7.Suchomel Tomáš1965kraj. muži 101 - 130 
8.Beran Martin1975kraj. muži 161 - 200 
9.Stejskal Tomáš2002kraj. muži 301 - 350 
10.Motl Milan1975kraj. muži 301 - 350 
11.Šimek Adam2005kraj. muži 350 NHostování z Sportovní klub ACS Přední Lhota,z.s.
12.Švarc Ivo1979reg. muži 21 - 30 
13.Vydra Milan1969reg. muži 31 - 50 
14.Nádvorník Václav2006nez. Střídavý start z TJ Slavoj Praha, spolek
15.Rek Martin Adam2005nez. Střídavý start z TJ Slavoj Praha, spolek
TJ Jiskra Jaroměř
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čenovský David2002kraj. muži 27 
2.Divecký Filip2000kraj. muži 31 
3.Hrycík Radim1983kraj. muži 41 
4.Hardubej Eduard ml.1987kraj. muži 61 70 
5.Hardubej Eduard st.1962kraj. muži 101 120 
6.Vacek Roman1969kraj. muži 121 140 
7.Vojtíšek Radomír ml.1985kraj. muži 141 170 
8.Divecký Jan2000kraj. muži 171 200 
9.Pábl Josef1964kraj. muži 171 200 
10.Stein Martin1963kraj. muži 201 230 
11.Stein Filip2006kraj. muži N231 260 
12.Petr Lukáš2006kraj. muži 49Střídavý start z TTC Kostelec nad Orlicí, z.s.
13.Kovaříček Matěj2006kraj. muži 61-70Střídavý start z SK Dobré, z.s.
14.Dušek Rostislav2007kraj. muži 81-90Střídavý start z SK Dobré, z.s.
TJ Sokol Stěžery
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Petr1977kraj. muži 23 
2.Kodym Tomáš1985kraj. muži 33 
3.Slavík Jan1975kraj. muži 38 
4.Dufek Lukáš1997kraj. muži 48 
5.Hanzl Matěj1995kraj. muži 71-80 
6.Cibor Pavel1966kraj. muži 101-120 
7.Souček Martin1969kraj. muži 121-140 
8.Příborský David1979kraj. muži N 121-140 
9.Částka David1999kraj. muži 171-200 
10.Krása Jakub2005kraj. muži 171-200 
11.Šanc Přemysl1963kraj. muži 171-200 
12.Bílek Luboš1979kraj. muži N171-200 
13.Rákosník Vladimír1955kraj. muži 231-260 
14.Černík Jan2005kraj. muži 12Střídavý start z TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.
TTC Říčany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bucifal Aleš1970kraj. muži 15 N 
2.Jícha David1998kraj. muži 21-30 
3.Štěpánek Aleš1981kraj. muži 21-30 
4.Špaček Michal1983kraj. muži 70 N 
5.Pavlíček Martin1987kraj. muži 71-100 
6.Pokorný Roman1964kraj. muži 101-130 
7.Erlich Luboš1963kraj. muži 161-200 
8.Stárek Karel ml.1979kraj. muži 201-250 
9.Pígl Tomáš1982kraj. muži 251-300 
10.Stárek Karel st.1956kraj. muži 301-350 
11.Zámyslický Jaroslav1958reg. muži 41-60 
12.Plíhal Martin1970reg. muži 41-60 
13.Černý Roman1980reg. muži 41-60 
14.Mencl Adam2006reg. muži 61-80 
15.Riedl Martin1991reg. muži 61-80 
16.Dušek Zdeněk1983reg. muži 81-100 
17.Rek Dominik Lukáš2007kraj. muži 201 - 250Střídavý start z TJ Slavoj Praha, spolek
Slovan KST Bohnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bochňák David1995kraj. muži 31-40 
2.Zábranský Josef1960kraj. muži 31-40 
3.Kézr Aleš1974kraj. muži 60N 
4.Kadavý Ondřej2003kraj. muži 61-80 
5.Milek Petr1978kraj. muži 81-100 
6.Polcar Vojtěch1995kraj. muži 81-100 
7.Kadavý Vladimír1963kraj. muži 101-150 
8.Maršík Richard1970kraj. muži 101-150 
9.Brož Pavel1977kraj. muži 151-200 
10.Cihlář Matěj2000kraj. muži 151-200 
11.Košacký Adam2004kraj. muži 151-200 
12.Kouba Jan1999kraj. muži 151-200 
13.Mirovský Ondřej1979kraj. muži 201-250 
14.Rychlý Tomáš1971kraj. muži 201-250 
15.Vomlel Lukáš1974kraj. muži 201-250 
TJ Tatran KRPA Hostinné B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šplíchal Jan1979kraj. muži N24 
2.Sixta Vít2005kraj. muži 26 
3.Šorm Luboš ml.2005kraj. muži 35 
4.Štrobl Rudolf1978kraj. muži N51-60 
5.Valeš Jakub2003kraj. muži N40 
6.Voňka Karel ml.1988kraj. muži 71-80 
7.Matuška Petr ml.2007kraj. muži 81-90 
8.Drahotský Tomáš1987kraj. muži 91-100 
9.Bartoš Petr st.1971kraj. muži 101-120 
10.Sixta Daniel1974kraj. muži 141-170 
11.Antoš Michal2002kraj. muži 171-200 
12.Buchar Petr1960kraj. muži 171-200 
13.Klimenta Matěj2002kraj. muži N231-260 
14.Matěják Jan1991reg. muži 101-120 
ST EUROMASTER Kolín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matýsek Libor1987ČR muži 94 
2.Dolejší Stanislav1966kraj. muži 15 
3.Pilner Jaroslav1971kraj. muži 31.-40. 
4.Zaplatílek Ctibor1978kraj. muži 51.-70. 
5.Lhoták Jakub1992kraj. muži 131.-160. 
6.Šembera Karel1962kraj. muži 301.-350. 
7.Mazurkiewicz Ivo1953reg. muži 21.-40. 
8.Kašník Sebastián2003kraj. muži 31.-50.Střídavý start z KST Jeseník
9.Kycelt Jakub2004kraj. muži 61-70Střídavý start z TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
AC Sparta Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocáb Jan1984kraj. muži 60N 
2.Němec Filip2002kraj. muži 61-80 
3.Moravec Petr1997kraj. muži 61-80 
4.Chlumský Petr1996kraj. muži 61-80 
5.Brožek Michal1992kraj. muži 61-80 
6.Šenk Jakub1994kraj. muži 61-80 
7.Sochor Adam2002kraj. muži 81-100 
8.Adam Lukáš1985kraj. muži 81-100cizinec 
9.Gaydoš Vít1990kraj. muži 101-150 
10.Rulc Lukáš2003kraj. muži 151-200 
11.Šmíd Miroslav2003nez.  
SF SKK El Niňo Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Levora Vojtěch2003kraj. muži 31-40 
2.Podrazil Václav2005kraj. muži 41-60Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Ghariani Sebastian1999kraj. muži 61-80 
4.Kubát Petr1999kraj. muži 81-100 
5.Khalaila Adam2002kraj. muži 101-150 
6.Filípek Martin2000kraj. muži 101-150 
7.Kořének František2002kraj. muži 101-150 
TTC Elizza Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Alka Rostislav1985kraj. muži 21-30 
2.Knobloch Miroslav2002kraj. muži 31-40 
3.Píša Radovan1974kraj. muži 41-60 
4.Stibor Michal1983kraj. muži 61-80 
5.Chalupa Josef2000kraj. muži 81-100 
6.Lebeda Lukáš2009kraj. muži 151-200 
DTJ Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakubský Filip2002kraj. muži 25 
2.Lučan Martin1966kraj. muži 28 
3.Ramírez Francisco1993kraj. muži N30cizinec 
4.Bittner Michal1979kraj. muži N36 
5.Klemperer Jan1973kraj. muži 36 
6.Bohdanecký Jakub2002kraj. muži 42 
7.Slavík Libor1975kraj. muži N51-60 
8.Šumpík Viktor1984kraj. muži N61-70 
9.Grešo Vojtěch1997kraj. muži 71-80 
10.Brož Petr1996kraj. muži N71-80 
11.Pugzík Antonín1955kraj. muži 81-90 
12.Píše Pavel1976kraj. muži 91-100 
13.Wagner Richard2005kraj. muži 31-40Střídavý start z TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.
TJ Jiskra Holice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koubek Vojtěch2000kraj. muži 5N 
2.Jelínek Michal1986kraj. muži 7 
3.Mádlo Martin1986kraj. muži 8 
4.Kuchta Pavel1983kraj. muži 25N 
5.Táborský Jiří1976kraj. muži 16 
6.Bako Adam1999kraj. muži 26-30 
7.Koubek René1974kraj. muži 26-30 
8.Zajíček Miroslav1987kraj. muži 41-50 
9.Socha Zdeněk1964kraj. muži 41-50 
10.Puchmeltr Michal2004kraj. muži 41-50 
11.Vraštil Lukáš1986kraj. muži 101-120 
12.Andrlík Tomáš1979kraj. muži 161-182 
13.Svojanovský Radim2002kraj. muži 25Střídavý start z Table Tennis Club Ústí nad Orlicí
3.liga mužů sk. D
SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herout František1990kraj. muži 16. 
2.Slavík Radek2000kraj. muži 19. 
3.Nevřela Daniel1973kraj. muži 31.-40. 
4.Loudín Petr1979kraj. muži 50.N 
5.Škopek Pavel1997kraj. muži 31.-40. 
6.Beran Tomáš2000kraj. muži 51.-70. 
7.Jandejsek Pavel1985reg. muži 16.-20. 
8.Babka Dominik2005reg. muži 21.-30. 
9.Herout Tomáš1985reg. muži 30.N 
10.Herout Václav1981reg. muži 31.-40. 
11.Förster Vojtěch2006reg. muži 51.-60. 
TJ Mikulčice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lamač Petr1988kraj. muži 31.-40. 
2.Oslzla Vratislav1967kraj. muži 31.-40.N 
3.Kolařík Jan1979kraj. muži 41.-50. 
4.Mocek Jan1984kraj. muži 51.-60. 
5.Nešpor Rostislav st.1975reg. muži 71.-80. 
6.Kurka Milan1964nez.  
TJ Spartak Pelhřimov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlík Michal1974kraj. muži 4. 
2.Jeníček Jakub1988kraj. muži 13. 
3.Marek Petr ml.1991kraj. muži 20. 
4.Zajíc Milan1973kraj. muži 41.-50. 
5.Jírů Jakub1990kraj. muži 41.-50. 
6.Nacházel Filip1980kraj. muži 51.-60. 
7.Rosenkranz Egon1976kraj. muži 81.-90. 
8.Kubát Martin1999kraj. muži 81.-90. 
9.Zápotočný Stanislav1984kraj. muži 91.-100. 
10.Klapp Miroslav1982kraj. muži 101.-120. 
11.Hovorka Pavel1969nez.  
TJ Sokol Lanžhot
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flíbor Zbyněk1974kraj. muži 21. - 30. 
2.Vašíček Jan1999kraj. muži 31. - 40. 
3.Koníček Michal1980kraj. muži 51. - 60. 
4.Bartal Mário1997kraj. muži 71. - 80. Ncizinec 
5.Darmovzal Zdeněk1980kraj. muži 51. - 60. 
6.Wirth Imrich1977kraj. muži 141. - 150. 
7.Koníček Marek1978kraj. muži 231. - 240. 
8.Kotásek Jan1977kraj. muži 261. - 270. 
9.Hrubý Petr1993kraj. muži 271. - 280. 
10.Němeček Radek2003kraj. muži 281. - 290. 
11.Maněk Marek2003reg. muži 61. - 70. 
TJ Sokol Ondratice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Orság David1978kraj. muži 21.-30. 
2.Janík Michal st.1980kraj. muži 31.-50. 
3.Beneš Jan ml.1990kraj. muži 31.-50. 
4.Sedláček Radek1979kraj. muži 31.-50. 
5.Janík Michal ml.2002kraj. muži 51.-70. 
6.Sedlář Jan1986kraj. muži 101.-150. 
7.Milar Martin1990kraj. muži 101.-150. 
8.Vlach Michal1998kraj. muži 101.-150.N 
9.Cetkovský Martin1986kraj. muži 201.-264. 
10.Řehulka Michal1986kraj. muži 201.-264.N 
11.Zich Petr ml.1991reg. muži 51.-70. 
KST Blansko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaculík Miloslav2001kraj. muži 41-50 
2.Přikryl Aleš1978kraj. muži 41-50 
3.Petr Michal2002kraj. muži 51-60 
4.Polívka Ondřej2001kraj. muži 71-80 
5.Zukal Adam1998kraj. muži 101-110 
6.Přikryl Jiří1977kraj. muži 121-130 
7.Kaluža Tomáš1977kraj. muži 171-180 
8.Voráč Pavel1977kraj. muži 171-180 
9.Skoupý Michal2002kraj. muži 231-240 
10.Zukal Aleš2002reg. muži 30 
11.Nespěšný Hynek2006kraj. muži 131-140Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
TJ Tesla Pardubice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Merta Jakub1989kraj. muži 2 
2.Kleprlík Michal1986kraj. muži 3 
3.Šimonek Petr1968kraj. muži 7N 
4.Souček Martin1986kraj. muži 19N 
5.Marel David1999kraj. muži 17 
6.Kudýn Petr1987kraj. muži 21 
7.Lukeš Marek1994kraj. muži 61-70 
8.Zoubek David1979kraj. muži 71-80 
9.Isach Robert1977kraj. muži 91-100 
10.Novotný Luboš1979kraj. muži 91-100 
11.Kudýn Vladimír1956kraj. muži 91-100N 
12.Záleský Martin2007kraj. muži 91-100NHostování z SK Dobré, z.s.
13.Daneš Filip1980kraj. muži 91-100N 
14.Karcol Martin1992reg. muži 39N 
15.Volhejn Dan2006kraj. muži 6Střídavý start z TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.
16.Jirout Vojtěch2007kraj. muži 11Střídavý start z TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.
HB Ostrov H. Brod D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bárta Daniel1999kraj. muži 1 
2.Vondráček Filip2004kraj. muži 3 
3.Vaigl Martin2007kraj. muži 5 
4.Mádr Miloslav1989kraj. muži 6 
5.Sivera Adam2004kraj. muži 7 
6.Novák Aleš1998kraj. muži 9 
7.Záboj Matěj2002kraj. muži 11 
8.Bártík Tomáš1996kraj. muži 12 
9.Hitzger Jakub2006kraj. muži 18 
10.Stehlík Oldřich1992kraj. muži 21-30 
TJ Loko Pardubice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bělohlav Karel1973kraj. muži 15 
2.Hájek Tomáš1962kraj. muži 26-30N 
3.Dočkal Radek1988kraj. muži 31-40 
4.Voženílek Martin1975kraj. muži 31-40 
5.Pytlík Jiří1969kraj. muži 31-40 
6.Kadleček Radomír1969kraj. muži 41-50 
7.Licek Radim1973kraj. muži 101-120 
8.Špaňůr Josef1966kraj. muži 121-140 
9.Kolář Michal1965kraj. muži 161-182 
10.Drvota Miroslav1963reg. muži 40N 
SKST PLUS Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Petr2002kraj. muži 31-40 
2.Grabovský Jaroslav ml.2008kraj. muži 41-50 
3.Polívka Martin ml.1995kraj. muži 61-70 
4.Jakubčík Roman1991kraj. muži 61-70 
5.Orel Eduard2005kraj. muži 71-80 
6.Melichar Libor1976kraj. muži 101-110 
7.Kosík Tomáš1975kraj. muži 151-160 
8.Pařízek Richard2008kraj. muži 171-180 
9.Gallus Petr st.1971kraj. muži 241-250 
10.Příkaský Libor2005kraj. muži 251-260 
11.Mikeska Jaroslav1990reg. muži 7 
12.Král Ondřej2009reg. muži 81-90 
TTC Koral Tišnov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dospíšil Jiří ml.1975kraj. muži 21. - 30. 
2.Veselý Lukáš1988kraj. muži 21. - 30. 
3.Palát Jiří ml.1990kraj. muži 31. - 40. 
4.Sedlář Jakub1984kraj. muži 51. - 60. 
5.Antoš Jiří1977kraj. muži 61. - 70. 
6.Vitula Josef1974kraj. muži 101. - 110. 
7.Hruška Pavel1984kraj. muži 291.-300. 
8.Dospíšil Pavel1969reg. muži 41.-50. 
9.Dospíšil Pavel ml.1991reg. muži 81.-90. 
10.Klusák Jaromír1974reg. muži 81.-90. 
11.Bahenský Zdeněk2006reg. muži 141. - 150. 
12.Bahenský Tomáš2006reg. muži 161. - 170. 
13.Kurdiovský Matěj2006reg. muži 171. - 180. 
3.liga mužů sk. E
KST Dolní Němčí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janča Miroslav1986kraj. muži 3 
2.Orlovský Karel1978kraj. muži 10 
3.Uher Antonín2000kraj. muži 14 
4.Jančář Luděk1988kraj. muži 20 
5.Brázdil Jiří1988kraj. muži 21-30 
6.Žmolík Lukáš1993kraj. muži 31-40 
7.Smetana Marcel1978kraj. muži 41-50 
8.Mikeska Michal1988kraj. muži 41-50 N 
9.Kubeš Dušan1980kraj. muži 41-50 N 
10.Kolísek Josef1999kraj. muži 51-60 
SK Přerov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baroš Antonín2005kraj. muži 5NHostování z Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.
2.Valašík Lukáš1984kraj. muži 6 
3.Mergenthal Otmar1966kraj. muži 14 
4.Galanda Tomáš1975kraj. muži 19 
5.Šoc Milan1980kraj. muži 21-30 
6.Maděrka Svatopluk1960kraj. muži 31-50 
7.Prázdný Pavel st.1975kraj. muži 31-50 
8.Prázdný Pavel ml.2004kraj. muži 31-50Hostování z T.J. Sokol Náklo z.s.
9.Plšek Josef1966kraj. muži 51-70 
10.Olejník Jakub1997reg. muži 4N 
11.Bednář Matěj1992nez.  
TTC Frýdlant
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maršálek Vladimír1970kraj. muži 25 
2.Skotnica Martin2004kraj. muži 40 
3.Tobola Petr1972kraj. muži 51. - 60. 
4.Volný Karel1990kraj. muži 51. - 60. 
5.Gřunděl Matěj1989kraj. muži 61. - 70. 
6.Pěnkava Pavel1974kraj. muži 61. - 70. 
7.Hrabec Michal1979kraj. muži 81. - 90.N 
8.Kaloč Svatopluk1953kraj. muži 91. - 100. 
9.Vaňous Jiří1981kraj. muži 121. - 140. 
10.Židek Jiří1988kraj. muži 121. - 140. 
11.Vévoda Ondřej1999kraj. muži 121. - 140. 
12.Pavliska Martin1968kraj. muži 141. - 160. 
13.Maršálek Patrik1994kraj. muži 161. - 180. 
TTC Ostrava-Poruba
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Velebil Lukáš1975kraj. muži 46 
2.Cabiš Michal1988kraj. muži 51-60 
3.Solanský Pavel1973kraj. muži 81-90 
4.Merta Marek1992kraj. muži 81-90 
5.Kolář Martin1973kraj. muži 121-140 
6.Chalupa Michal1980kraj. muži 161-180 
7.Solanský Petr1973kraj. muži 161-180 
8.Danko Petr1966kraj. muži 201-240 
9.Pařenica Vladimír1963reg. muži 81-100 
10.Kolář Martin ml.2002reg. muži 141-180 
11.Jurdzin Tomáš1969nez.  
12.Mikeska Jakub1991nez.  
13.Bugaj Pavel1978nez.  
KST Vsetín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černohorský Tomáš2004kraj. muži 7 
2.Sagáčik Štefan1966kraj. muži 8N 
3.Juřica Tomáš1997kraj. muži 11 
4.Slováček Libor1969kraj. muži 14N 
5.Vaculík Vladimír1968kraj. muži 21-30N 
6.Škrla Jaroslav1964nez.  
TJ DDM Valašské Meziříčí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlček Pavel1984kraj. muži 8N 
2.Orlovský Pavel1980kraj. muži 9 
3.Hladil David1991kraj. muži 12N 
4.Vlček Radim1974kraj. muži 15 
5.Pustějovský Stanislav1981kraj. muži 21-30 
6.Došek Jaroslav1962kraj. muži 21-30N 
7.Jelínek Vojtěch2001kraj. muži 21-30N 
8.Konečný Jiří1965kraj. muži 31-40 
9.Bazalka Michal1975kraj. muži 41-50N 
10.Hladil Radek1965kraj. muži 81-90 
11.Drápela Marek1974kraj. muži 141-150 
12.Šíma Martin1989kraj. muži 191-200 
13.Kovář Martin1989reg. muži 31-40 
14.Střílka Jakub1988reg. muži 41-50 
15.Večeřa Stanislav2003reg. muži 51-60 
TJ Sokol Šarovy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bojko Karel1975kraj. muži 1 
2.Res Jiří1977kraj. muži 12 
3.Jahůdka Petr1976kraj. muži 17 
4.Kolečkář Matyáš2008kraj. muži 21-30Hostování z KST Hluk
5.Křen Lubor1979kraj. muži 21-30 
6.Plhák Jan ml.1997kraj. muži 51-60 
7.Gajdůšek Robert1970kraj. muži N 131-140 
8.Henzl Libor1969reg. muži 91-100 
9.Henzl Václav1967reg. muži 131-140 
10.Chytil Jan1984reg. muži N 131-140 
11.Batoušek Vladimír1970reg. muži 161-170 
12.Úředníček Petr1978reg. muži 161-170 
13.Lišaník Josef ml.1997reg. muži 201-220 
14.Zikmund Marek1998reg. muži 221-240 
SK - Svinov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Záškodný Marek1990kraj. muži 48 
2.Palát Petr1992kraj. muži 65,5 
3.Przybyla Michal1983kraj. muži 110,5 
4.Henžel Michal2002kraj. muži 110,5 
5.Foldyna Radek1981kraj. muži 150,5 
6.Skulina David1991kraj. muži 150,5 
7.Theodor Filip1999kraj. muži 170,5 
8.Lysek Tomáš2001kraj. muži 190,5 
9.Kus Ondřej2000kraj. muži 220,5 
10.Blatný Jaroslav1954kraj. muži 220,5 
11.Přeček Erik2007kraj. muži 220,5Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.
TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vychodil Filip1976kraj. muži 21.-30. 
2.Kopečný Roman2004kraj. muži 41.-50. 
3.Vykoukal Martin1987kraj. muži 51.-60. 
4.Adamec Michal1991kraj. muži 61.-70. 
5.Palivec David1992kraj. muži 71.-80. 
6.Karal Oldřich1962kraj. muži 111.-120.N 
7.Solař Martin1982kraj. muži 111.-120. 
8.Zahradnický Jiří1952kraj. muži 111.-120.N 
9.Dvořák Jakub2003kraj. muži 121.-130. 
10.Svoboda David2000kraj. muži 151.-160. 
11.Rychlík Ivan1951kraj. muži 151.-160.N 
12.Chmelař David1977kraj. muži 191.-200. 
TJ Ostrava KST E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rak Jonáš2005kraj. muži 45 
2.Křenek Tomáš1994kraj. muži 75,5cizinec 
3.Karásek Karel1968kraj. muži 71-80N 
4.Chaloupka František1977kraj. muži 85,5 
5.Jůza Jaroslav2005kraj. muži 95,5 
6.Krupník Jan1980kraj. muži 110,5 
7.Mesaroš Petr1961kraj. muži 110,5 
8.Bajger Jiří1972kraj. muži 110,5 
9.Vitásek Daniel2006kraj. muži 110,5 
10.Válek Filip2000kraj. muži 110,5 
11.Kindl Tomáš2003kraj. muži 150,5 
12.Holubec Jiří1973kraj. muži 200,5 
13.Vincenec Oliver2007kraj. muži 290,5 
14.Herman Ondřej2008reg. muži 200,5 
TTC Siko Orlová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wawrosz Pavel1970kraj. muži 31 
2.Sikora Filip1997kraj. muži 33 
3.Sargánek David1996kraj. muži 61-70 
4.Sikora Ladislav1962kraj. muži 101-120 
5.Bezdíček Milan1966kraj. muži 81-90 
6.Sikora Radek1979kraj. muži 101-120 
7.Branný Tomáš2002kraj. muži 141-160 
8.Cabák Josef1949kraj. muži 161-180 
9.Musil Milan1960reg. muži 61-70 
10.Adamczyk Vladimír1975reg. muži 61-70 
11.Wilk Adam2005reg. muži 61-70 
12.Sionkala Eduard1952reg. muži 61-70 
13.Adamczyk Jiří2002reg. muži 71-80 
Extraliga žen
SK Dobré
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blašková Zdena2001ČR ženy 4 
2.Koďousková Eliška2003ČR ženy 26 
3.Sazimová Adéla2006ČR ženy 36 
4.Šichanová Vendula2007ČR ženy 35 
5.Kovaříčková Tereza2009kraj. ženy 11 
TJ Ostrava KST
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomanová Tamara1994ČR ženy 6 
2.Sommerová Helena2005ČR ženy 11Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Petrovová Nikita1999ČR ženy 13 
4.Bajgerová Kristýna2003kraj. ženy 20Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
5.Stramová Eliška2007ČR F17 150Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
MH stolní tenis Ostrava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikulcová Kristýna1992ČR ženy 14 
2.Kapounová Barbora1997ČR ženy 19 
3.Šlehobrová Simona1994ČR ženy 24 
4.Vašendová Jana2003ČR ženy 25 
5.Somrová Gabriela1981kraj. ženy 12Hostování z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
6.Pustková Karolína2006kraj. dky 35 
7.Ondračková Zuzana2011kraj. sžy 12Hostování z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
8.Adámková Marie2011kraj. nžy 5 
9.Peterová Jana2013kraj. nžy 7 
10.Ságlová Miroslava1988nez.  
11.Hrachová Marie1963nez.  
MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Puchovanová Nikoleta2000ČR ženy 12. Ncizinec 
2.Vybíralová Monika1986ČR ženy 23. 
3.Šinkarová Daša2001ČR ženy 28. Ncizinec 
4.Hanáková Nela2004ČR ženy 38.Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.
5.Brázdová Marie1999kraj. ženy 36. - 40.Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Brno I
6.Klepáčová Daniela2007kraj. ženy 56. - 60. 
7.Jungová Nicol2008kraj. ženy 61. - 65. 
8.Struhárová Jana2011kraj. ženy 66. - 70. 
9.Ratajská Linda2012ČR F13 51.Hostování z Klub stolního tenisu Olomouc z.s.
10.Truksová Lucia1995nez. cizinec 
11.Volkava Vera2005ČR ženy 22. NcizinecStřídavý start z SK Přerov
12.Nováková Martina2002ČR ženy 60.Střídavý start z Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
SVS Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubátová Hana1981ČR ženy 7 
2.Stakhova Olesia1985ČR ženy 15 Ncizinec 
3.Bártová Tereza2005ČR ženy 30Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
4.Jirásková Tereza2001ČR ženy 63Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
5.Sazimová Terezie2000ČR ženy 71Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
6.Zoubková Adéla2006ČR ženy 81Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
7.Sedloňová Aneta1994kraj. ženy 8Hostování z Tělovýchovná jednota Náchod, z. s.
8.Ducháčová Kateřina2004kraj. ženy 10Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
9.Truněčková Anežka2008kraj. ženy 16Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
10.Tomášková Jana2008kraj. ženy 18 NHostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
11.Ciborová Natálie2009ČR F15 31Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
HB Ostrov H. Brod
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Záděrová Linda2003ČR ženy 9 
2.Širučková Aneta1991ČR ženy 10 
3.Pytlíková Tereza2001ČR ženy 27 
4.Stránská Anna2002ČR ženy 50 
5.Gallerachová Iva2007ČR ženy 57Hostování z TJ Sokol Bor z.s.
6.Lošťáková Tereza2006ČR ženy 78 
7.Shoman Hamed Fagr Adel Mohamed1996nez. cizinec 
SF SKK El Niňo Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němečková Monika1995ČR ženy 28 
2.Rozínková Kateřina1996ČR ženy 53 
3.Hrušková Lucie1991kraj. ženy 46-50 
4.Vyvadilová Jitka1992ČR ženy 77 
5.Kodetová Hanka2010ČR ženy 65Střídavý start z TJ Slavoj Praha, spolek
SKST Vlašim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějovská Anna2000ČR ženy 17. 
2.Keroušová Michaela1996ČR ženy 18. 
3.Poláková Veronika ml.2008ČR ženy 33. 
4.Pěnkavová Kristýna2002ČR ženy 42. 
5.Holejšovská Anna2008ČR ženy 51. 
6.Bošinová Aneta2001ČR ženy 67. 
SKST Charvát Havířov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štefcová Kristýna1996ČR muži 8 
2.Hrabicová Klára2003ČR muži 12 
3.Štěpánová Gabriela2001ČR ženy 15 
4.Ščibraniová Magdaléna2007ČR ženy 45 
5.Juchelková Lucie2007kraj. ženy 25,5 
6.Masopustová Lucie2006kraj. ženy 35,5 
7.Zakrzewska Agata2000nez. cizinec 
TT Moravský Krumlov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chernyavskaya Ekaterina1996ČR ženy 10Ncizinec 
2.Yoshida Mitsuki1984ČR ženy 10NcizinecHostování z MK Řeznovice, oddíl stolního tenisu Sportovního klubu Řeznovice, z.s.
3.Andriyanova Liliya1990ČR ženy 45Ncizinec 
4.Šedová Eliška2001ČR ženy 31Hostování z MK Řeznovice, oddíl stolního tenisu Sportovního klubu Řeznovice, z.s.
5.Harabaszová Lenka1985nez.  
SKST PLUS Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Yang Qian1996ČR ženy 7 Ncizinec 
2.Kmeťová Veronika1997ČR ženy 20 
3.Pařízková Monika2005ČR ženy 29 
4.Ševčíková Klára2000ČR ženy 34 
5.Ilčíková Anežka2000ČR ženy 40 
6.Šíblová Sára1999ČR ženy 73 
7.Šprtová Karolína1999ČR ženy 75 
8.Blechová Barbora1998ČR ženy 96 
9.Holubová Simona2010kraj. ženy 51-55 
10.Bučková Eliška2011reg. ženy 25 
11.Brhelová Adéla2013kraj. F19 69 
SKST PLUS Hodonín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grofová Karin1994ČR ženy 3 
2.Partyka Natalia1989ČR ženy 4 Ncizinec 
3.Ševčíková Markéta1998ČR ženy 5 
4.Klempererová Anna2003ČR ženy 22 
5.Novotná Eliška2009kraj. ženy 51-55 
1.liga žen sk. A
KST Klatovy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matoušová Aneta2002ČR ženy 43Hostování z KST Hrádek z.s.
2.Hnojská Andrea2003ČR ženy 74 
3.Čákorová Tereza2007ČR ženy 83Hostování z Sportovní klub U Řeky Plzeň
4.Marešová Zdeňka ml.2003kraj. ženy 5Hostování z Sportovní klub Jiskra Domažlice, z. s.
5.Jehlíková Petra1993kraj. ženy 6Hostování z TJ Sokol Pocinovice, z.s.
6.Hnojská Helena1974kraj. ženy 10 
KST Kalich Litoměřice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Eisnerová Heda1983ČR ženy 76 
2.Pavelková Lenka1981ČR ženy 94Hostování z T.J. Sokol Terezín
3.Prášilová Petra1980kraj. ženy 11 
4.Koutská Marie1992kraj. ženy 13Hostování z Stolní tenis Baroni Třebívlice, z.s.
5.Kubjaková Tereza2007nez.  
6.Brandtlová Sára2004kraj. ženy 17Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Dobroměřice
TJ Sokol Králův Dvůr Queens
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hošková Denisa1996ČR ženy 46 
2.Sobková Martina1988ČR ženy 55 
3.Lupínková Lucie1988kraj. ženy 12-13 
4.Šebková Kristýna2001kraj. ženy 16NHostování z Tělovýchovná jednota Union Plzeň, z.s.
5.Sýkorová Lucie2010kraj. ženy 19NHostování z Tělovýchovná jednota Union Plzeň, z.s.
Slovan KST Bohnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaucká Olga1975ČR ženy 69 
2.Polcarová Anežka1998ČR ženy 87 
3.Hagino Petra1974kraj. ženy 16-20 
4.Hlaváčková Lenka1973kraj. ženy 21-25 
5.Veletová Ilona1973kraj. ženy 21-25 
6.Bartoňová Jitka1974kraj. ženy 31-35 
7.Schoberová Martina1965kraj. ženy 41-45 
8.Hanusová Bohumila1962nez. Hostování z SK TTC Slovan Pardubice, z.s.
TJ Slavoj Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimůnková Veronika2002ČR ženy 58 
2.Kodetová Hanka2010ČR ženy 65 
3.Kaba Radka1975kraj. ženy 9 N 
4.Mikešová Adéla2008kraj. ženy 36 - 40 
5.Slavíčková Eliška2009kraj. ženy 51 - 55 
6.Havlíčková Eva2008kraj. ženy 91 - 100 
7.Rousová Tereza2010kraj. ženy 101 - 120 
8.Diblíková Klára1997nez.  
SKP Sever Ústí nad Labem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Meidlová Čečotka Iva1993ČR ženy 21 
2.Ajdini Tereza2003ČR ženy 44Hostování z KST Apollo Ústí nad Labem z.s.
3.Nováková Martina2002ČR ženy 60 
4.Štiková Martina1994ČR ženy 72 
5.Petržílková Eliška2006ČR ženy 79Hostování z Table Tennis Club Litoměřice, z.s.
6.Smíšková Martina1979ČR ženy 82 
7.Hanušová Monika1972reg. ženy 6Hostování z KST Apollo Ústí nad Labem z.s.
8.Allertová Sára1999nez.  
KST ZŠ Vyšší Brod
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Meškánová Andrea2004kraj. ženy 1 
2.Dubravcová Aneta2005kraj. ženy 2Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Lhenice
3.Nečasová Natálie2003kraj. ženy 4Hostování z KST Orel ČB
4.Petrů Andrea2006kraj. ženy 21-30 
5.Jarošová Anna2006kraj. ženy 41-50 
6.Vaverová Vanesa2009nez.  
SKST Děčín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kacálková Kristýna2003ČR ženy 48 
2.Střihavková Zdeňka1989ČR ženy 62 
3.Nováková Eva1975ČR ženy 84 
4.Čížková Jana1995kraj. ženy 15 
5.Růžičková Barbora2007kraj. ženy 20 
6.Kubánková Kateřina2009kraj. ženy 22 
7.Martinová Amálie2009kraj. ženy 24 
8.Švihnosová Eliška2006kraj. ženy 25 
9.Hampejsová Lucie2004kraj. ženy 26 
SKST Vlašim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pěnkavová Kristýna2002ČR ženy 42. 
2.Holejšovská Anna2008ČR ženy 51. 
3.Bošinová Aneta2001ČR ženy 67. 
4.Pěnkavová Dagmar1998kraj. ženy 9-10Hostování z Sokol Divišov
5.Bošinová Veronika1998kraj. ženy 14-16Hostování z Sokol Divišov
6.Čížová Tereza2006kraj. ženy 14-16Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Čáslav
7.Maršíčková Laura2011kraj. ženy 29. 
AC Sparta Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondráková Markéta1980ČR ženy 41 
2.Tenglová Vendula1993ČR ženy 52Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha
3.Kohlmannová Aneta2001ČR ženy 95 
4.Škopková Věra1994ČR ženy 90 
5.Radnicová Lenka1979nez. Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha
TJ Sokol Stodůlky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žambokréthyová Milena1989kraj. ženy 11-15cizinecHostování z Tělocvičná jednota Sokol Libčice nad Vltavou
2.Dvořáková Lenka1970kraj. ženy 16-20Hostování z TJ Sokol Votice
3.Dusilová Jana1972kraj. ženy 26-30 
4.Klempířová Jiřina1967kraj. ženy 31-35 
5.Nováková Ivana1970kraj. ženy 51-55Hostování z Tělovýchovná jednota SOKOL Přezletice
1.liga žen sk. B
SK Dobré B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šichanová Vendula2007ČR ženy 35 
2.Macurová Andrea1978ČR ženy 80Hostování z T.J. Sokol Zbečník, z.s.
3.Kovaříčková Tereza2009kraj. ženy 11 
4.Macurová Denisa2003kraj. ženy 12 
5.Bačinová Pavla2002kraj. ženy 13 
6.Kuchařová Elena2009kraj. ženy 15 
7.Čermáková Eliška2008kraj. ženy 17 
8.Vyskočilová Ester2011kraj. ženy 18 
TTC WEBERSPORT Frýdek-Místek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Palkovská Ivana1980ČR ženy 39 
2.Rusnáková Markéta1998ČR ženy 100Hostování z Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín z.s.
3.Daková Aneta2008reg. muži 351-400 
4.Búlik Viktoria2015reg. muži 401-450 
5.Fabiánová Elizabeth Anna2015nez.  
SK Přerov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volkava Vera2005ČR ženy 22. Ncizinec 
2.Pospíšilová Carmen1972kraj. ženy 5 
3.Mazalová Veronika2006kraj. ženy 6Hostování z TJ Olympia Bruntál z.s.
4.Ďuláková Kateřina2006kraj. ženy 7 
5.Dvořáková Eva1979kraj. ženy 19 
6.Glücková Romana2008kraj. ženy 22Střídavý start z TJ Granitol Moravský Beroun
HB Ostrov H. Brod B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stránská Anna2002ČR ženy 50 
2.Gallerachová Iva2007ČR ženy 57Hostování z TJ Sokol Bor z.s.
3.Lošťáková Tereza2006ČR ženy 78 
4.Kolářová Linda2006kraj. ženy 7N 
5.Koliennikova Diana2010nez. cizinec 
SVS Hradec Králové B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirásková Tereza2001ČR ženy 63Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
2.Sazimová Terezie2000ČR ženy 71Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
3.Zoubková Adéla2006ČR ženy 81Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
4.Sedloňová Aneta1994kraj. ženy 8Hostování z Tělovýchovná jednota Náchod, z. s.
5.Ducháčová Kateřina2004kraj. ženy 10Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
6.Truněčková Anežka2008kraj. ženy 16Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
7.Tomášková Jana2008kraj. ženy 18 NHostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
8.Ciborová Natálie2009ČR F15 31Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
TTC MS Brno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Glücková Lenka2003ČR ženy 54Hostování z TJ Granitol Moravský Beroun
2.Viktorínová Michaela2000ČR ženy 56Hostování z KST Zlín, z.s.
3.Zemanová Simona1992ČR ženy 94Ncizinec 
4.Mergenthalová Petra1992ČR ženy 86 
5.Hrdličková Tereza1988kraj. ženy 36-40 
6.Kotková Michaela1994kraj. ženy 36-40 
7.Sobotíková Monika2007kraj. ženy 41-45 
8.Hubáčková Marta1990kraj. ženy 51-55 
9.Plíšková Kateřina2008kraj. ženy 66-70 
10.Plíšková Kristýna2008kraj. ženy 66-70 
11.Oleksíková Lucie2009kraj. ženy 71-75 
12.Novohradská Karolína2005kraj. ženy 36-40Střídavý start z KST Blansko, z.s.
SK - SVINOV
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezděčíková Lenka1978ČR ženy 88 
2.Stramová Eliška2007ČR ženy 91Hostování z Tělovýchovná jednota Ostrava
3.Bajgerová Kristýna2003kraj. ženy 21-30Hostování z Tělovýchovná jednota Ostrava
4.Březinová Barbora2004kraj. ženy 21-30Hostování z Tělovýchovná jednota Ostrava
5.Chovancová Markéta1971kraj. ženy 41-50 
6.Chovancová Marie2002nez.  
AC Sparta Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Handlová Natálie2004ČR ženy 61 
2.Botková Michaela2005ČR ženy 98 
3.Jungwirthová Andrea2005kraj. ženy 11-15 
4.Jaroňová Karolína2007kraj. ženy 31-35 
5.Nosková Adéla2008kraj. ženy 46-50 
SKST Havířov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ščibraniová Magdaléna2007ČR ženy 45 
2.Juchelková Lucie2007kraj. ženy 25,5 
3.Masopustová Lucie2006kraj. ženy 35,5 
SKST PLUS Hodonín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klempererová Anna2003ČR ženy 22 
2.Ševčíková Klára2000ČR ženy 34 
3.Ilčíková Anežka2000ČR ženy 40 
4.Šíblová Sára1999ČR ženy 73 
5.Šprtová Karolína1999ČR ženy 75 
6.Blechová Barbora1998ČR ženy 96 
7.Látalová Lucie2005kraj. ženy 41-45 
8.Dohnálková Natálie2004kraj. ženy 46-50 
9.Holubová Simona2010kraj. ženy 51-55 
10.Novotná Eliška2009kraj. ženy 51-55 
11.Orlová Marta2009kraj. ženy 56-60 
12.Baldrianová Pavla2008kraj. ženy 61-65 
13.Bučková Eliška2011reg. ženy 25 
14.Brhelová Adéla2013kraj. F19 69 
TT Moravský Krumlov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šedová Eliška2001ČR ženy 31Hostování z MK Řeznovice, oddíl stolního tenisu Sportovního klubu Řeznovice, z.s.
2.Růžičková Daniela2003ČR ženy 66 
3.Telecká Jana1980kraj. ženy 26-30Hostování z Orel jednota Šlapanice
4.Janáčková Lucie2004kraj. ženy 36-40N 
5.Peštálová Klára2005kraj. ženy 36-40NHostování z HB Ostrov , z.s.
6.Vaňková Petra1997kraj. ženy 46-50Hostování z TJ Oslavany
7.Lustigová Barbora2003kraj. ženy 61-65 
8.Vasilenka Darya2004nez. cizinec 
2.liga žen sk. A
TSM Kladno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maurerová Lucie2007ČR ženy 93 
2.Slámová Andrea2008kraj. ženy 11 
3.Hýžová Denisa2006kraj. F19 16 
4.Toužimská Rozálie2009ČR F15 38 
5.Toužimská Leontýna2011ČR F13 17 
6.Šafková Veronika2005kraj. F19 19 
7.Voráčová Anna2009kraj. F19 24 
8.Pisárová Kateřina2006nez. Hostování z Klub stolního tenisu Rakovník, z.s.
9.Hubingerová Natálie2003kraj. ženy 20Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr
TTC Kovářov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocourková Blanka1967kraj. ženy 3Hostování z TJ Sokol Votice
2.Ďurišová Kateřina1973kraj. ženy 7Hostování z TJ Sokol Písek
3.Smetanová Aneta2002kraj. ženy 21-30 
4.Růžičková Lenka1996kraj. ženy 31-40 
5.Kohoutová Ema2004kraj. ženy 51-70 
6.Horká Radka1971kraj. muži 351-400Hostování z Tělovýchovná jednota Lokomotiva Vršovice, z.s.
7.Riantová Lucie2010nez.  
8.Škochová Klára2010nez.  
9.Horká Nela2005kraj. ženy 56-60Střídavý start z Tělovýchovná jednota Lokomotiva Vršovice, z.s.
Slovan KST Bohnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlaváčková Lenka1973kraj. ženy 21-25 
2.Veletová Ilona1973kraj. ženy 21-25 
3.Bartoňová Jitka1974kraj. ženy 31-35 
4.Schoberová Martina1965kraj. ženy 41-45 
5.Chýleová Eva1979kraj. ženy 56-60Hostování z VSK MFF UK Praha, z. s.
6.Rivas Tarazona Gloria1993kraj. ženy 71-80cizinec 
7.Matunová Alena1989kraj. ženy 81-90 
8.Bartoňová Anna2010kraj. ženy 91-100 
9.Lorenzová Evelína2008kraj. ženy 100N 
10.Skopová Šárka1991nez. Hostování z TJ Sokol Bor z.s.
TJ ABC Braník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ulihrachová Jitka1956kraj. ženy 36-40 
2.Černá Martina1983kraj. ženy 36-40 
3.Černá Lenka1986kraj. ženy 51-55Hostování z Tělovýchovná jednota Union Plzeň, z.s.
4.Stočesová Silvie1976kraj. ženy 41-45 
5.Adamčíková Dana1956kraj. ženy 61-70 
6.Feriová Marie Rozálie2006kraj. ženy 24-27Střídavý start z TJ Sokol Dřínov
7.Trnková Soňa2005kraj. ženy 31-33Střídavý start z TJ Sokol Všetaty
8.Vyvialová Tereza2008kraj. ženy 34-35Střídavý start z TJ Sokol Všetaty
TJ Lomnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondrušková Andrea1972kraj. ženy 2 
2.Janků Karolina2006kraj. ženy 3 
3.Kárová Klára2003kraj. ženy 4 
4.Vondrušková Nikola2001kraj. ženy 7 
TJ Slavoj Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikešová Adéla2008kraj. ženy 36 - 40 
2.Kurková Marie1973kraj. ženy 41 - 45Hostování z Tělovýchovná jednota Viktoria Vestec, z.s.
3.Slavíčková Eliška2009kraj. ženy 51 - 55 
4.Havlíčková Eva2008kraj. ženy 91 - 100 
5.Rousová Tereza2010kraj. ženy 101 - 120 
6.Benedová Zuzana1984nez.  
7.Lipovčanová Helena1985nez.  
8.Prášilová Andrea1980nez.  
AC Sparta Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škopková Věra1994ČR ženy 90 
2.Schwarzerová Tereza1983kraj. ženy 31-35 
3.Jaroňová Karolína2007kraj. ženy 31-35 
4.Tichá Vendula1994kraj. ženy 41-45Hostování z Sokol Louňovice pod Blaníkem
5.Nosková Adéla2008kraj. ženy 46-50 
6.Ježková Kateřina1981kraj. ženy 46-50 
7.Melíšková Tereza2007ČR F15 55 
TJ AVIA Čakovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořáková Lucie1978kraj. ženy 16-20 
2.Helisová Kateřina1981kraj. ženy 21-25Hostování z VSK MFF UK Praha, z. s.
3.Svobodová Helena1958kraj. ženy 26-30 
4.Skříčková Ivana1987kraj. ženy 26-30 
5.Dvořáková Anna2000kraj. ženy 26-30 
6.Rousková Růžena1972kraj. ženy 51-55 
7.Havlíková Jana1976kraj. ženy 55N 
8.Strnadová Karolína1991kraj. ženy 61-70 
9.Kůsová Adéla2007kraj. ženy 91-100Hostování z TJ Sokol Všetaty
10.Bartoníčková Lucie2007kraj. ženy 101-120Hostování z TJ Sokol Všetaty
TJ Sokol Plzeň V.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jaramillo Věra2007kraj. ženy 8 
2.Holubová Klaudie2004kraj. ženy 9 
3.Bydžovská Hana1987kraj. ženy 11 
4.Jůzová Viktorie2008kraj. ženy 12 
5.Nováková Monika1984kraj. ženy 13 
6.Bartošková Marta1985kraj. ženy 16 
7.Šlemendová Eva1982reg. ženy 13 
8.Vyletová Helena ml.2002reg. ženy 14 
9.Cíglerová Nela2009reg. ženy 16 
10.Cíglerová Lena2009reg. ženy 17 
11.Dobrovská Kateřina1978reg. ženy 18 
12.Jaramillo Julie2009reg. ženy 19 
13.Vyletová Helena1972reg. ženy 20 
TJ Sokol České Budějovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volavková Kateřina1974kraj. ženy 19 
2.Šauerová Adéla2002kraj. ženy 20 
3.Tenglová Jaroslava1958kraj. ženy 21-30 
4.Březinová Simona2008kraj. ženy 31-40 
5.Pechočová Natálie2007kraj. ženy 41-50 
2.liga žen sk. B
TTC Brandýs n.L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hudečková Hana1987kraj. ženy 13NHostování z TJ Aero Odolena Voda, z.s.
2.Čermáková Anna1964kraj. ženy 13NHostování z Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I
3.Zatřepálková Lenka1968kraj. ženy 17.-18. 
4.Hudečková Věra1962kraj. ženy 17.-18.Hostování z TJ Aero Odolena Voda, z.s.
5.Doležalová Pavlína1979nez.  
6.Čubová Jana1988nez. Hostování z Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
SK Dobré C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macurová Denisa2003kraj. ženy 12 
2.Bačinová Pavla2002kraj. ženy 13 
3.Kuchařová Elena2009kraj. ženy 15 
4.Čermáková Eliška2008kraj. ženy 17 
5.Vyskočilová Ester2011kraj. ženy 18 
TTC Ústí nad Orlicí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svojanovská Jana1977kraj. ženy 1 
2.Syrová Lucie1993kraj. ženy 4Hostování z TJ Jiskra Litomyšl,z.s.
3.Částková Eliška1991kraj. ženy 7 - 8 
4.Golejová Martina1992kraj. ženy 8Ncizinec 
5.Zemková Barbora1988kraj. ženy 9 
6.Šedová Natálie2008kraj. ženy 20 N 
7.Klátová Zuzana1991nez. Hostování z 1. FC Rokytnice v Orlických horách, z.s.
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítková Hana1984kraj. ženy 9 N 
2.Měšťanová Petra1996kraj. ženy 14Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Česká Skalice
3.Špreňarová Miroslava1964kraj. ženy 16 NHostování z Tělocvičná jednota Sokol Česká Skalice
4.Tonarová Tereza2006kraj. ženy 16 NHostování z Tělovýchovná jednota Sokol Chomutice, z.s.
5.Ramešová Magdaléna2002kraj. ženy 17 N 
6.Kuhajdíková Pavlína2004ČR F19 N 65 
7.Čápová Ella2010ČR F15 60 
8.Demartini Tereza2007kraj. F19 19 - 24 
9.Krejčová Kateřina2008kraj. F15 11 
10.Loudová Eliška2011kraj. F13 6 
11.Obrdlíková Lucie1985nez.  
TJ Sokol Chrudim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláčková Tereza1999ČR ženy 99 
2.Heřmánková Andrea1998kraj. ženy 3Hostování z USK Pardubice
3.Kaplanová Miroslava1983kraj. ženy 8NHostování z Tělocvičná jednota Sokol Chrast
4.Sedláčková Martina1985kraj. ženy 8NHostování z Tělocvičná jednota Sokol Chrast
5.Foltýnová Laubová Žaneta1996kraj. ženy 10-13 
6.Jílková Vanessa1997kraj. ženy 10-13 
7.Nováková Kristýna1999kraj. ženy 10-13 
8.Borecká Karolína2009kraj. ženy 14-18 
9.Sedláčková Karla2001kraj. ženy 14-18 
10.Vohradníková Adéla2004kraj. ženy 14-18 
11.Hrubá Evelin2011kraj. F11 1 
TJ AŠ Mladá Boleslav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janoušková Jitka1975kraj. ženy 19 
2.Matoušková Stanislava1956kraj. ženy 19 NHostování z Tělovýchovná jednota T.T.C. table tennis club LIBE
3.Křížová Gabriela1992kraj. ženy 20 NHostování z Dům dětí a mládeže Cvikováček, příspěvková organiz
4.Ginzlová Eva1989reg. ženy 2Hostování z Tělovýchovná jednota Březovice z.s.
5.Vlasáková Martina1975reg. ženy 3Hostování z Stolní tenis Dolní Bousov, z.s.
6.Nykodýmová Natálie2002kraj. muži 101-130Hostování z Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.
SKP Sever Ústí nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štiková Martina1994ČR ženy 72 
2.Výborná Michala1982kraj. ženy 16Hostování z SK Malá Veleň
3.Brandtlová Sára2004kraj. ženy 17Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Dobroměřice
4.Vašinová Karina1977kraj. ženy 18 
5.Hanušová Monika1972reg. ženy 6Hostování z KST Apollo Ústí nad Labem z.s.
6.Peštová Eva1950reg. ženy 8 
7.Hejduková Eliška2010reg. ženy 11Hostování z Ústečan z.s.
8.Vobrubová Zuzana2006nez. Hostování z Table tenis club Litvínov z. s.
SF SKK El Niňo Praha "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyvadilová Jitka1992ČR ženy 77 
2.Březáková Helena1960kraj. ženy 56-60 
3.Bendová Amálie2005kraj. ženy 71-80Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Seidlová Monika2000kraj. ženy 71-80 
5.Makarová Tereza2009kraj. ženy 81-90Hostování z Stolní tenis club Slaný, z.s.
6.Lazukič Mirna2004kraj. ženy 101-120Hostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Rousková Anežka2008kraj. ženy 101-120Hostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Součková Kateřina2008kraj. ženy 101-120Hostování z SK Kotlářka, z.s.
9.Lytovchenko Maryna1991nez. cizinec 
10.Kosmina Natalia1982nez. cizinecHostování z Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy
TJ Jiskra Humpolec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlčková Monika1966kraj. ženy 10 
2.Rohová Michaela2007kraj. ženy 12 
3.Vožická Eliška2009kraj. ženy 21Hostování z HB Ostrov , z.s.
4.Janů Veronika2008kraj. ženy 22 
5.Feitová Nikola2006kraj. ženy 23Hostování z HB Ostrov , z.s.
6.Pražáková Lucie2005kraj. ženy 24Hostování z Sokol Stařeč
7.Kolářová Linda2006kraj. ženy 7NStřídavý start z HB Ostrov , z.s.
TTC Elizza Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strnadová Karolína2003ČR ženy 68Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Velké Popovice
2.Franeková Věra2003kraj. ženy 16-20 
3.Vydrová Lucie2004kraj. ženy 31-35Hostování z TJ Sadská o.s.
4.Síbrtová Kateřina1971kraj. ženy 21-25 
5.Maršíková Martina1973kraj. ženy 36-40 
6.Luňová Zuzana1970kraj. ženy 46-50 
7.Vránová Helena1976kraj. ženy 46-50 
8.Rosová Kateřina2001kraj. ženy 61-70 
9.Fuchsová Kateřina2006kraj. ženy 81-90 
10.Alinčová Michaela2010kraj. ženy 81-90 
11.Kemlinková Nela2008kraj. ženy 81-90 
2.liga žen sk. C
TJ Sokol Děhylov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Segetová Patricie2004kraj. ženy 16 
2.Koblovská Dominika1998kraj. ženy 18 
3.Straková Bára2005kraj. ženy 21-30 
4.Harvánková Dana1965kraj. ženy 21-30 
5.Uvírová Nela2000kraj. ženy 21-30 
6.Synková Markéta2001kraj. ženy 31-40 
7.Havrlantová Klára2007kraj. ženy 31-40 
8.Fronová Sabina2001kraj. ženy 41-50 
9.Mojžíšková Kristýna1998reg. muži 70,5 
10.Slavíková Sára2009reg. muži 160,5 
11.Synková Justýna2009reg. muži 161-172 
12.Fenková Michaela2007reg. muži 172,5 
13.Fajkusová Kateřina2007reg. muži 172,5 
KST A. Eberle Blansko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trávníčková Karla1973kraj. ženy 26-30 
2.Ševčíková Veronika1971kraj. ženy 31-35 
3.Novohradská Karolína2005kraj. ženy 36-40 
4.Mazalová Kristýna2004kraj. ženy 41-45 
5.Svobodová Anna2006kraj. ženy 56-60 
6.Pilitowská Lea2005kraj. ženy 56-60 
7.Habáňová Michaela2005kraj. ženy 71-75 
8.Chajda Marie1981nez.  
KST Hluk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrabcová Helena1997kraj. ženy 3NHostování z TJ Velehrad z.s.
2.Vrzalová Štěpánka2004kraj. ženy 4 
3.Obdržálková Lucie2008kraj. ženy 6 
4.Ježková Aneta2010kraj. ženy 8 
5.Konečná Kristýna2012kraj. ženy 8N 
6.Štipčáková Zuzana2009kraj. F19 8 
7.Hájíčková Darina2006kraj. F19 9 
8.Vybíralová Emma2015kraj. F19 21 
9.Popeláková Dana2010kraj. F19 4Střídavý start z KST Zlín, z.s.
TTC Ústí nad Orlicí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krupová Soňa2005kraj. ženy 5 
2.Doležalová Markéta2004kraj. ženy 6 
3.Bezdíčková Lenka1988kraj. ženy 6N 
4.Najmanová Markéta2007kraj. ženy 7 - 8Hostování z TJ Lanškroun
5.Šilarová Lucie2005kraj. ženy 10 -13Hostování z TJ Lanškroun
6.Motlová Jitka1967kraj. ženy 14 -18 
7.Cyranyová Lucie1990kraj. muži 14 -18 
8.Motlová Monika1994kraj. ženy 18N 
9.Kylarová Lucie2005kraj. ženy 19 - 20Hostování z TJ Lanškroun
10.Kodytková Martina1993nez.  
11.Mackowiakova Markéta2010nez.  
MSK Břeclav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanáková Nela2004ČR ženy 38.Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.
2.Brázdová Marie1999kraj. ženy 36. - 40.Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Brno I
3.Majorošová Kristína1995kraj. ženy 41. - 45.cizinecHostování z Klub stolního tenisu Olomouc z.s.
4.Klepáčová Daniela2007kraj. ženy 56. - 60. 
5.Jungová Nicol2008kraj. ženy 61. - 65. 
6.Struhárová Jana2011kraj. ženy 66. - 70. 
7.Daňková Sofie Karolína2009kraj. ženy 71. - 75. 
8.Ratajská Linda2012ČR F13 51.Hostování z Klub stolního tenisu Olomouc z.s.
9.Knopová Natálie2009nez. Hostování z KST NOVÝ JIČÍN, z.s.
10.Lišková Tereza2009nez. Hostování z KST NOVÝ JIČÍN, z.s.
TTC MS Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mergenthalová Petra1992ČR ženy 86 
2.Zánová Martina1997kraj. ženy 31-35cizinecHostování z Vysokoškolský sportovní klub Univerzita Brno
3.Hrdličková Tereza1988kraj. ženy 36-40 
4.Kotková Michaela1994kraj. ženy 36-40 
5.Sobotíková Monika2007kraj. ženy 41-45 
6.Palbuchtová Lucie1984kraj. ženy 46-50Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Brno I
7.Hubáčková Marta1990kraj. ženy 51-55 
8.Plíšková Kateřina2008kraj. ženy 66-70 
9.Plíšková Kristýna2008kraj. ženy 66-70 
10.Oleksíková Lucie2009kraj. ženy 71-75 
11.Ulrychová Hana1988nez. Hostování z Vysokoškolský sportovní klub Univerzita Brno
TJ Sokol Vsetín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnátková Kateřina2003ČR ženy 97 
2.Tydlačková Simona1979kraj. ženy 2 
3.Holíková Kristýna2005kraj. ženy 5 
4.Krčmářová Magdaléna2002kraj. ženy 7 
5.Adamcová Soňa2008reg. ženy 4. N 
6.Šulová Michaela2008reg. ženy 4. N 
7.Velechová Adéla1993nez.  
SK Kolšov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Solařová Květoslava1949kraj. ženy 8 
2.Zittová Radomíra1962kraj. ženy 11 
3.Švestáková Sandra2005kraj. ženy 13 
4.Glücková Romana2008kraj. ženy 22Hostování z TJ Granitol Moravský Beroun
5.Kobzová Karolína2012nez.  
6.Haltmarová Martina2008kraj. ženy 35Střídavý start z TJ SOKOL ŠTÍTY, spolek
7.Fabiánková Tereza2011kraj. ženy 37Střídavý start z TJ SOKOL ŠTÍTY, spolek
TT Moravský Krumlov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janáčková Lucie2004kraj. ženy 36-40N 
2.Peštálová Klára2005kraj. ženy 36-40NHostování z HB Ostrov , z.s.
3.Vaňková Petra1997kraj. ženy 46-50Hostování z TJ Oslavany
4.Lustigová Barbora2003kraj. ženy 61-65 
5.Pražáková Kateřina2003nez. Hostování z Sokol Stařeč
6.Bílová Tereza2013nez.  
STP Mikulov z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vodáková Aneta2000kraj. ženy 41.-45.Hostování z Orel jednota Šitbořice
2.Damborská Iveta1963kraj. ženy 46.-50. 
3.Kalousová Sandra2004kraj. ženy 51.-55. 
4.Čížková Dagmar1975reg. muži 181.-200. 
5.Machová Adélka2011reg. muži 251.-300. 
6.Čevelíková Lea2007reg. muži 251.-300. 
7.Kopřivová Eliška2010reg. F19 49Hostování z Klub stolního tenisu LVA, z.s.
8.Dyrčíková Lucie1988nez.  
9.Kopřivová Jana1978nez.  
Český pohár II.st. muži
TJ Sokol Mirošov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyskočil Marek1996kraj. muži 41 
2.Lopata Vladimír1977kraj. muži 81 
3.Boura Lukáš1987kraj. muži 81 
4.Babický Josef1980kraj. muži 101 
5.Dostál Ondřej1979kraj. muži 301 
6.Vyskočil Martin1997reg. muži 58 
7.Lev Marek1983reg. muži 72 
8.Valenta Miroslav1962reg. muži 73 
9.Kraidl Milan1972reg. muži 103 
10.Murlová Dana1959reg. muži 112 
11.Kotas Pavel1964reg. muži 123 
12.Mudra Jakub2006reg. muži 134 
13.Voříšek Jiří st.1966reg. muži 138 
14.Ludín Jiří1963reg. muži 151 
TJ Sokol Ondratice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Orság David1978kraj. muži 21.-30. 
2.Janík Michal st.1980kraj. muži 31.-50. 
3.Beneš Jan ml.1990kraj. muži 31.-50. 
4.Sedláček Radek1979kraj. muži 31.-50. 
5.Janík Michal ml.2002kraj. muži 51.-70. 
6.Beneš Jan st.1960reg. muži 71.-100. 
7.Navrátil Antonín1954reg. muži 71.-100. 
TJ Sokol Ondratice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Milar Martin1990kraj. muži 101.-150. 
2.Sedlář Jan1986kraj. muži 101.-150. 
3.Vlach Michal1998kraj. muži 101.-150.N 
4.Cetkovský Martin1986kraj. muži 201.-264. 
5.Řehulka Michal1986kraj. muži 201.-264.N 
6.Vystavěl Jakub1988reg. muži 51.-70. 
7.Zich Petr st.1961reg. muži 51.-70. 
8.Ježek Lubomír1988reg. muži 51.-70. 
9.Matoušek Michal1989reg. muži 51.-70. 
10.Malík Miroslav st.1977reg. muži 51.-70. 
11.Zich Petr ml.1991reg. muži 51.-70. 
12.Marek Michal1987reg. muži 71.-100. 
TJ Lanškroun
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vybíral Filip2002ČR muži 136. 
2.Jányš Ondřej1988kraj. muži 51.-60. 
3.Dokoupil Marek2001kraj. muži 71.-80. 
4.Langr Lukáš1997kraj. muži 101.-120. 
5.Vybíral Jakub1998kraj. muži 121.-140. 
SK TTC Duchcov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vích Luděk1967kraj. muži 61-70 
2.Štika Jiří st.1953kraj. muži 141-160 
3.Hanousek Josef1948kraj. muži 141-160 
4.Vích Josef1962kraj. muži 161-180 
5.Štika Jiří ml.1983kraj. muži 161-180 
6.Sander Miroslav1966kraj. muži 181-200 
7.Mareš Jan1981kraj. muži 201-250 
8.Fürst Jiří1974kraj. muži 251-300 
9.Janečka Josef1956kraj. muži 251-300 
10.Mrha Zdeněk1971reg. muži 61-70 
11.Kropáček Ladislav1958reg. muži 81-90 
12.Jonáš Josef1950reg. muži 91-100 
13.Jelonek Vladimír1959reg. muži 101-120 
14.Skrčený Roman1967nez. muži  
15.Míka Martin1971nez. muži  
TJ AVIA Čakovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrnčiřík Jan1977ČR muži 85 
2.Belopotočan Roman1976ČR muži 100Ncizinec 
3.Čížek Jiří1988kraj. muži 21-30 
4.De Filippo Martin1986kraj. muži 41-60 
5.Kočvara Martin1970kraj. muži 61-80 
6.Rejent Štěpán1997kraj. muži 61-80 
7.Kuba Miloslav1973kraj. muži 61-80 
8.Kuba Josef1972kraj. muži 81-100 
9.Hrdý Martin1972kraj. muži 101-150 
10.Vojáček Miloš1969kraj. muži 251-300 
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Myler Matěj2004kraj. muži 31-40 
2.Švrčina Tomáš1967kraj. muži 31-40 
3.Dvořák Martin1978kraj. muži 51-70 
4.Nedvěd Matyáš2001kraj. muži 51-70 
5.Rychlík Josef1977kraj. muži 51-70 
6.Škoda Petr2004kraj. muži 71-700 
7.Kureš Vlastislav1981kraj. muži 71-100 
8.Smažík David2004kraj. muži 71-100N 
9.Hornych Jiří1956kraj. muži 101-130N 
10.Jabůrek Jan1982kraj. muži 131-160 
11.Duspiva Martin1972kraj. muži 161-200 
Baník Březenecká Chomutov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Michal1999kraj. muži 31-40 
2.Hofmann Martin ml.1993kraj. muži 41-50 
3.Držálek Jan1958kraj. muži 51-60 
4.Soutner Václav ml.1992kraj. muži 61-70 
Baník Březenecká Chomutov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sučík Jan1998kraj. muži 51-60 
2.Kučera Lubomír1966kraj. muži 121-140 
3.Kroc Tomáš1976kraj. muži 141-160 
4.Kratochvíl Jiří1967kraj. muži 201-250 
5.Pail Jáchym2001kraj. muži 201-250 
TTC Mohelnice, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stuchlý Rostislav1958kraj. muži 12 
2.Hojgr Jan1990kraj. muži 31-50 
3.Jarmar Petr1975kraj. muži 31-50 
4.Ellner Martin1982kraj. muži 31-50 
5.Hvězda Martin1979kraj. muži 51-70 
6.Grézl Martin1984kraj. muži 71-100 
7.Zedníček Miloš1972kraj. muži 71-100 
8.Braný Milan ml.1981kraj. muži 101-150 
9.Neoral Ondřej1995kraj. muži 101-150 
10.Hojgr Stanislav1951kraj. muži 201-264 
TJ Sokol Kosmonosy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čech Jiří1992kraj. muži 51.-70. 
2.Lauber Jakub2005kraj. muži 71.-100. 
3.Veselý Pavel1968kraj. muži 71.-100. 
4.Durdis Petr ml.1979kraj. muži 201.-250. 
5.Bernát Jan2004reg. muži 21.-30. 
6.Košťál Marek1977reg. muži 31.-40. 
7.Zajíček Petr1962reg. muži 41.-50. 
8.Soumar Vladimír1960reg. muži 41.-50. 
9.Horsák Oldřich1960reg. muži 41.-50. 
10.Čuban Jiří1954reg. muži 61.-80. 
11.Veselý Martin2004reg. muži 61.-80. 
12.Reiter Jiří1960reg. muži 61.-80. 
13.Veselý Michal2007reg. muži 81.-100. 
14.Černý Jaroslav1941reg. muži 121.-150.N 
TJ Krupka, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaniš Marek1989kraj. muži 20 
2.Fiklík Michael1991kraj. muži 21-30 
3.Pivoňka Jaromír1983kraj. muži 31-40 
4.Boháč Dominik1992kraj. muži 31-40 
5.Kövér Lubomír1975kraj. muži 51-60 
6.Smolka Michael1993kraj. muži 81-90 
7.Plaček Jaroslav1973kraj. muži 91-100 
8.Brožek Miroslav1962kraj. muži 101-120 
9.Šich Jaroslav1959kraj. muži 121-140 
10.Demeter Jan1961kraj. muži 141-160 
11.Šnajdr Antonín1950kraj. muži 181-200 
12.Švarc Vojtěch1993kraj. muži 161-180 
13.Mach Dalibor1970kraj. muži 201-250 
14.Mareš Vladimír1968kraj. muži 201-250 
15.Brožek Miroslav ml.1987kraj. muži 201-250 
16.Vítů Václav2004reg. muži 11 
17.Mokriš Jakub1998reg. muži 31-40 
18.Kramár Jiří1989reg. muži 81-90 
TJ VS Tábor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jehně Richard2002kraj. muži 51-70 
2.Losos Radek1973kraj. muži 101-130 
3.Děd Lukáš1999kraj. muži 101-130 
4.Karlík Zdeněk1966kraj. muži 101-130 
5.Jehně Václav ml.1971kraj. muži 131-160 
6.Procházka Petr1964kraj. muži 131-160 
7.Novák Martin1977kraj. muži 161-200 
8.Lachout Jaroslav1973kraj. muži 161-200 
9.Losos Marek2005kraj. muži 201-250 
10.Losos Lukáš2004kraj. muži 251-300 
11.Čada Jiří1982kraj. muži 251-300 
12.Tesař Václav1967kraj. muži 251-300 
13.Pluhař Adam2009reg. muži 123-140N 
14.Strouhal Jiří1991nez.  
Stolní tenis club Slaný
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vorlíček Luboš1968kraj. muži 6. 
2.Černý Martin2005kraj. muži 31.- 40. 
3.Řeháček Jiří2007kraj. muži 31.- 40. 
4.Vesecký David2006kraj. muži 101.- 130. 
5.Makara Michal2003kraj. muži 131.- 160. 
6.Chadima Ondřej2005kraj. muži 251.- 300. 
7.Vaktor Ivan1968reg. muži 30,5. 
8.Pánek Jan1968reg. muži 40,5. 
9.Elicer Lukáš2010reg. muži 41.- 50. 
10.Zinke Dominik2010reg. muži 81.- 90. 
11.Kasner Vítek2008reg. muži 101.- 110. 
TJ Jiskra Heřmanův Městec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volhejn Dan2006kraj. muži 6 
2.Jirout Vojtěch2007kraj. muži 11 
3.Černík Jan2005kraj. muži 12 
4.Charvát Ondřej1996kraj. muži 13 
5.Wagner Richard2005kraj. muži 31-40 
6.Volhejn Jan1976kraj. muži 31-40 N 
7.Wagner Mark2007kraj. muži 61-70 
TJ Spartak Pelhřimov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlík Michal1974kraj. muži 4. 
2.Jeníček Jakub1988kraj. muži 13. 
3.Marek Petr ml.1991kraj. muži 20. 
4.Zajíc Milan1973kraj. muži 41.-50. 
5.Jírů Jakub1990kraj. muži 41.-50. 
6.Nacházel Filip1980kraj. muži 51.-60. 
7.Rosenkranz Egon1976kraj. muži 81.-90. 
8.Kubát Martin1999kraj. muži 81.-90. 
9.Zápotočný Stanislav1984kraj. muži 91.-100. 
10.Klapp Miroslav1982kraj. muži 101.-120. 
11.Král Vladimír1950nez.  
PPK Malenovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítek Pavel1988kraj. muži 41-50 
2.Holiš Martin1971reg. muži 81-90 
3.Vítek Milan1961reg. muži 91-100 
4.Sedláček Radek1974reg. muži 171-180 
5.Holík Roman1968reg. muži 191-200 
6.Plachý Jaroslav1965reg. muži 191-200 
7.Kopeček Ladislav1974reg. muži 201-220 
8.Fagoš Ondřej1975reg. muži 221-240 
9.Holek Pavel1968reg. muži 221-240 
10.Mokroš Richard1985reg. muži 221-240 
11.Bašta Daniel1954reg. muži 241-260N 
12.Fagoš Jan1973reg. muži 241-260N 
13.Kunst Milan1974reg. muži 241-260N 
14.Klímek Zdeněk1980nez. muži N 
15.Sedlář Radek1967reg. muži N 
16.Vrba Martin1971reg. muži N 
SK Štětí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Líska Tomáš1972kraj. muži 16 
2.Ullman Miloslav1964kraj. muži 31-40 
3.Brhovský Václav1967kraj. muži 71-80 
4.Oliva Michal1976kraj. muži 101-120 
5.Cedrych Milan1959kraj. muži 101-120 
6.Líska Vladislav1969kraj. muži 121-140 
7.Nedoma Jiří1958kraj. muži 161-180 
8.Cedrych Tomáš1982kraj. muži 181-200 
9.Jurista Josef1951kraj. muži 201-250 
10.Barcal Pavel1974kraj. muži 251-300 
TJ Sokol Mysločovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gazdoš Zdeněk1963kraj. muži 51.-.60. 
2.Žák Radek1977kraj. muži 91. - 100. 
3.Ščepka Milan1967reg. muži 71. - 80. 
4.Mokrý Filip1992reg. muži 111.- 120. 
5.Gazdoš Jaroslav ml.1962reg. muži 111. - 120. 
6.Gazdoš Dominik2002reg. muži 121. - 130. 
7.Kalup Richard1967reg. muži 161. - 170. 
8.Volf Jiří1977reg. muži 171. - 180. 
9.Gazda Zdeněk1963reg. muži 171. - 180. 
10.Jančík Svatoslav1996reg. muži N 
TJ Sokol Lanžhot, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flíbor Zbyněk1974kraj. muži 21. - 30. 
2.Vašíček Jan1999kraj. muži 31. - 40. 
3.Koníček Michal1980kraj. muži 51. - 60. 
4.Darmovzal Zdeněk1980kraj. muži 51. - 60. 
5.Bartal Mário1997kraj. muži 71. - 80. Ncizinec 
6.Wirth Imrich1977kraj. muži 141. - 150. 
7.Koníček Marek1978kraj. muži 231. - 240. 
8.Kotásek Jan1977kraj. muži 261. - 270. 
9.Hrubý Petr1993kraj. muži 271. - 280. 
10.Němeček Radek2003kraj. muži 281. - 290. 
11.Maněk Marek2003reg. muži 61. - 70. 
SK - SVINOV
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Záškodný Marek1990kraj. muži 48 
2.Palát Petr1992kraj. muži 65,5 
3.Henžel Michal2002kraj. muži 110,5 
4.Przybyla Michal1983kraj. muži 110,5 
5.Skulina David1991kraj. muži 150,5 
6.Foldyna Radek1981kraj. muži 150,5 
7.Theodor Filip1999kraj. muži 170,5 
8.Lysek Tomáš2001kraj. muži 190,5 
9.Blatný Jaroslav1954kraj. muži 220,5 
10.Volný Jakub2007reg. muži 120,5 
11.Martinák Lukáš1982nez.  
TJ Spartak Kaplice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Pavel ml.2002kraj. muži 21-30 
2.Beneš Petr2005kraj. muži 21-30 
3.Fesl Martin1999kraj. muži 31-40 
4.Janošťák Miroslav1992kraj. muži 41-50 
5.Kuchta Kamil nejml.2004kraj. muži 41-50Hostování z Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod
6.Procházka Jaroslav2000kraj. muži 41-50 
7.Růžička Milan1971kraj. muži 41-50 
TJ Sokol Horní Lhota
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomica Daniel1980reg. muži 30,5 
2.Hejl Petr ml.1980reg. muži 50,5 
3.Adamčík Jiří1997reg. muži 50,5 
4.Jurčík Lukáš2005reg. muži 90,5 
5.Kursa Jiří1954reg. muži 120,5 
6.Neuwirth Filip2004reg. muži 120,5 
7.Kubas Marcel1973reg. muži 160,5 
8.Jurčík Petr1978reg. muži 160,5 
9.Bedry Jakub1972reg. muži 160,5 
10.Peřina Jan1977reg. muži 160,5 
11.Černý Vojtěch2006reg. muži 200,5 
Základna Hnoyland Hnojice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grmela Tomáš2003kraj. muži 10 
2.Šolle Radovan2006kraj. muži 151-200 
3.Tkaczik Jan2004kraj. muži 151-200 
4.Kořenek Václav2003kraj. muži 201-264 
5.Zuština Lukáš2004kraj. muži 201-264 
6.Aberl Jiří2008kraj. dci 23 
TJ Sadská A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kříž Lubomír ml.1983kraj. muži 5 
2.Pych Luděk ml.1996kraj. muži 11 
3.Trajhan Miroslav1985kraj. muži 12 
4.Kyncl Jiří1983kraj. muži 21 - 30 
5.Špinar Rostislav1979kraj. muži 51 - 70 
6.Wagner Jaroslav st.1958kraj. muži 71 - 100 
7.Suchomel Tomáš1965kraj. muži 101 - 130 
8.Beran Martin1975kraj. muži 161 - 200 
9.Vojáček Jiří1979kraj. muži 201 - 250 
10.Motl Milan1975kraj. muži 301 - 350 
11.Stejskal Tomáš2002kraj. muži 301 - 350 
12.Šimek Adam2005kraj. muži 350 NHostování z Sportovní klub ACS Přední Lhota,z.s.
13.Švarc Ivo1979reg. muži 21 - 30 
14.Fedačka Michal1976reg. muži 21 - 30 
15.Vydra Milan1969reg. muži 31 - 50 
16.Velechovský Luboš1961reg. muži 31 - 50 
17.Počarovský Pavel1975reg. muži 31 - 50 
18.Trejdl Dušan1972reg. muži 51 - 70 
19.Hendrych Jan1972reg. muži 51 - 70 
20.Hakl Roman2006reg. muži 51 - 70Hostování z Sportovní klub ACS Přední Lhota,z.s.
21.Dědek Martin1972reg. muži 70 N 
22.Neubauer Lukáš1973reg. muži 71 - 100 
23.Truhlář Jaroslav ml.2005reg. muži 101 - 150 
24.Žežule Pavel1976reg. muži 101 - 150 
25.Kuřátko David2004reg. muži 101 - 150 
26.Sklenička Jan1962reg. muži 151 - 200 
27.Truhlář Jakub2008reg. muži 151 - 200 
TJ Jiskra Humpolec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Váňa Lubomír1991kraj. muži 41-50 
2.Krčil Aleš1999kraj. muži 71-80 
3.Brukner Vít1997kraj. muži 81-90 
4.Pavlík Adam1982kraj. muži 91-100 
5.Pros Ondřej1989kraj. muži 141-170 
6.Krčil Jiří1969kraj. muži 201-250 
7.Krčil Tomáš1995reg. muži 2 
Union Plzeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Důra Matouš2002kraj. muži 2 
2.Copák František1995kraj. muži 3 
3.Kirchman Ondřej1983kraj. muži 5 
4.Legát Petr1999kraj. muži 12 
5.Říšský Pavel1992kraj. muži 15 
6.Vaněček Petr1988kraj. muži 18 
7.Závora Adam2001kraj. muži 21 
8.Pachner Jan2003kraj. muži 31 
Sokol Lány 2
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Ladislav ml.1993kraj. muži 51-70 
2.Moravec Petr st.1960kraj. muži 131-160 
3.Moravec Milan1964kraj. muži 131-160 
4.Hrbek Jiří1960kraj. muži 201-250 
5.Běloušek David1999kraj. muži 251-300 
6.Chrt Lukáš1989kraj. muži 251-300 
7.Vyskočil Zbyněk1999reg. muži 31-50 
8.Jirkovský Václav1956reg. muži 31-50 
9.Szabo Jiří1974reg. muži 31-50 
10.Trpák Radek1972reg. muži 31-50 
11.Chalupa Jan2005reg. muži 151-200 
12.Cibík Pavel2004reg. muži 151-200 
13.Libovický Radek1991reg. muži 151-200 
SKST Rohatec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Příkaský Zbyněk1981kraj. muži 171-180 
2.Chvátal Tomáš1996kraj. muži 191-200 
3.Drábek Milan1985kraj. muži 221-230 
4.Kolář David1984kraj. muži 271-280 
TJ Sokol Brušperk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Radek1996kraj. muži 51-60 
2.Bystřičan Josef1979kraj. muži 61-70 
3.Štůsek David1983kraj. muži 91-100 
4.Neuwirth Jaroslav1974kraj. muži 101-120 
5.Herold Jan2002kraj. muži 121-140 
6.Koloničný Petr1975kraj. muži 141-160 
7.Hudeczek Roman1977kraj. muži 141-160 
8.Foldyna Lukáš1976kraj. muži 141-160 
9.Kocián Petr1971kraj. muži 161-180 
10.Neuwirth Jaroslav ml.2002kraj. muži 181-200 
TJ Slovan Broumov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gombarčík Karel ml.1984kraj. muži 29 
2.Kollert David1989kraj. muži 40 
3.Brzecki Pawel1979kraj. muži N61-70cizinec 
4.Vodal Vladimír1993kraj. muži 61-70 
5.Zhuravljev George1988kraj. muži N101-120cizinec 
6.Mifek Milan1972kraj. muži 121-140 
7.Šuda Radek1972kraj. muži 121-140 
8.Gombarčík Karel st.1953kraj. muži 201-230 
9.Rýgl Petr ml.1982kraj. muži 231-260 
10.Černý Miroslav1966reg. muži 81-90 
11.Holeček Petr1967reg. muži 81-90 
12.Hornych Josef1967reg. muži 101-120 
13.Richtr Jaroslav1964reg. muži 121-140 
14.Kubeček Josef1949nez. muži  
TJ Sokol Horažďovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Láriš Petr1987kraj. muži 31. 
2.Rojík Marek1993kraj. muži 71. 
3.Šimanovský Marek2008kraj. muži 101. 
4.Trefný Jan1971kraj. muži 101. 
5.Vojáček Rudolf ml.1980kraj. muži 121. 
6.Mandák Lukáš2008kraj. muži 121. 
7.Křesák Vojtěch1988kraj. muži 121. 
8.Mandák Pavel1973kraj. muži 151. 
Orel Zlín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Závada Adam1990kraj. muži 19 
2.Klůj Bronislav1976kraj. muži 31-40 
3.Hrdlička Martin1990kraj. muži 31-40 
4.Krejčiřík David1985kraj. muži 31-40 
5.Doležel Tomáš2002kraj. muži 41-50 
6.Polák Petr1953kraj. muži 41-50 
7.Orság Erik1996kraj. muži 121-130 
8.Šaur David1988reg. muži 71-80 
9.Hochfelder Tomáš1996reg. muži 71-80 
10.Novák Josef1997reg. muži 81-90 
SKUŘ Plzeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chodounský Martin1971kraj. muži 16 
2.Šlehofer Stanislav ml.1991kraj. muži 17 
3.Kovářík Matěj1989kraj. muži 20 
4.Kubát Jan1987kraj. muži 21 
5.Korbel Petr1984kraj. muži 21 
6.Městka Petr1998kraj. muži 81 
SKUŘ Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kysela Martin1975kraj. muži 31 
2.Čákora Ladislav1970kraj. muži 71 
3.Kunst Petr1981kraj. muži 81 
4.Dietl Luboš1973kraj. muži 101 
5.Čákora Ladislav ml.2004kraj. muži 121 
6.Kysela Filip2010kraj. muži 251 
TJ Tesla Pardubice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Merta Jakub1989kraj. muži 2 
2.Kleprlík Michal1986kraj. muži 3 
3.Šimonek Petr1968kraj. muži 7N 
4.Marel David1999kraj. muži 17 
5.Kudýn Petr1987kraj. muži 21 
6.Lukeš Marek1994kraj. muži 61-70 
7.Zoubek David1979kraj. muži 71-80 
8.Isach Robert1977kraj. muži 91-100 
9.Novotný Luboš1979kraj. muži 91-100 
10.Záleský Martin2007kraj. muži 91-100NHostování z SK Dobré, z.s.
11.Karcol Martin1992reg. muži 30 
TJ Sokol Stěžery
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Petr1977kraj. muži 23 
2.Kodym Tomáš1985kraj. muži 33 
3.Slavík Jan1975kraj. muži 38 
4.Dufek Lukáš1997kraj. muži 48 
5.Hanzl Matěj1995kraj. muži 71-80 
6.Cibor Pavel1966kraj. muži 101-120 
7.Krása Jakub2005kraj. muži 171-200 
TTC Brandýs n.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Papírník Pavel1971kraj. muži 21-30 
2.Šejvl Jakub2000kraj. muži 21-30 
3.Gräf Miloš1972kraj. muži 71-100 
4.Zatřepálek Pavel1968kraj. muži 71-100 
5.Zatřepálek Petr1995kraj. muži 71-100 
6.Strnad Richard1997kraj. muži 101-130 
7.Sysel Vojtěch2000kraj. muži 101-130 
8.Balák Kryštof2001kraj. muži 201-250 
9.Mühlfeit Luboš1975kraj. muži 201-250 
10.Ivan Milan1964kraj. muži 301-350 
11.Pelant Jiří1979reg. muži 81-100 
12.Šubrt Jaroslav1976nez. muži N 
TJ Sokol Kojetín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Vít1976kraj. muži 71-100 
2.Konečný Vojtěch1998kraj. muži 101-150 
3.Prokeš Lukáš1978kraj. muži 101-150 
4.Bureš Miroslav2002kraj. muži 101-150 
5.Odehnal Jakub1982kraj. muži 151-200 
6.Orság Vlastimil1963reg. muži 51-100 
7.Pištělák Martin1981reg. muži 51-100 
8.Zítka Tomáš1977reg. muži 51-100 
9.Chrastina Jiří1972reg. muži 51-100 
10.Dujava Peter1968reg. muži 101-150 
11.Vrtěl Luděk1954reg. muži 101-150 
12.Zedníček Martin1970reg. muži 101-150 
13.Horák Zdeněk1959reg. muži 101-150 
14.Florián Miroslav1949reg. muži 151-200 
15.Michálek Antonín1976reg. muži 151-200 
HB Ostrov H.Brod A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tregler Tomáš1990ČR muži 6 
2.Prokopcov Dmitrij1980ČR muži 10 
3.Demek Tomáš1965kraj. muži 21 
HB Ostrov H.Brod B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vožický Bohumil1977ČR muži 28 
2.Skála Radek2002ČR muži 34 
3.Kanta František1971ČR muži 79 
4.Jadrný Šimon2002ČR muži 80 
SK Slavia Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rozínek Vojtěch1998ČR muži 59 
2.Foff Lukáš1995ČR muži 63 
3.Přída Kryštof2002ČR muži 74 
4.Peko Štefan2000ČR muži 98 Ncizinec 
5.Maruniak Dominik2000kraj. muži 21-30cizinec 
SK Slavia Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ezr Václav1996kraj. muži 21-30 
2.Novotný Petr2000kraj. muži 21-30 
3.Šálený David1999kraj. muži 31-40 
4.Černý Jiří1990kraj. muži 31-40 
5.Pluhař Jan1997kraj. muži 41-60 
6.Blažek Martin1995kraj. muži 41-60 
7.Zahradníček Jakub1994kraj. muži 101-150 
8.Černota Filip2001nez. muži  
SKST Cheb
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Reitšpies David1996ČR muži 3 
2.Gavlas Antonín ml.1985ČR muži 11 
3.Kučera Stanislav1997ČR muži 27 
TJ Sokol Vodňany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpánek David1971ČR muži 50 
2.Calta David1992kraj. muži 5 
3.Heinzl Lukáš2003kraj. muži 11 
4.Borovka Tomáš1974kraj. muži 12 
5.Hubáček Filip1998kraj. muži 19 
6.Jungvirt Josef1976kraj. muži 21-30N 
7.David Jakub1991kraj. muži 31-40 
8.Hach Martin1986kraj. muži 31-40 
9.David Jaroslav1967kraj. muži 51-70 
10.Svoboda David1992kraj. muži 51-70 
11.Kuba Michal1971kraj. muži 71-100 
TJ Sokol Jablonec nad Jizerou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šír Milan1989kraj. muži 11-20 
2.Bělonožník Antonín1966kraj. muži 21-40 
3.Naděje Lukáš1985kraj. muži 41-60 
4.Vu Duy Tiep1987kraj. muži 61-80cizinec 
5.Popek Ivo1984kraj. muži 81-100 
6.Pavlata Petr1957kraj. muži 101-130 
7.Honců Michal1972kraj. muži 101-130 
8.Hrubý Jiří1961reg. muži 21-60 
9.Nesvadba Luboš1968reg. muži 21-60 
10.Pfeifer Miroslav1967reg. muži 21-60 
11.Exner Petr1977reg. muži nez. 
12.Hrubý Tomáš1985reg. muži nez. 
SK Kolšov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švéda Marek1981kraj. muži 71-100 
2.Honemann Pavel1980kraj. muži 101-150 
3.Kantor Jan1994reg. muži 51-70 
4.Švesták Adam2008reg. muži 101-130 
5.Honemann Petr1982reg. muži 101-130 
6.Šmíd Tomáš2009reg. muži 161-200 
TTC Elizza Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fígeľ Jakub1992ČR muži 48 Ncizinec 
2.Průša David2000ČR muži 51 
3.Laboutka Luděk1966ČR muži 81 
TTC Elizza Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Benák Vít2005kraj. muži 31-40 
2.Knobloch Miroslav2002kraj. muži 31-40 
3.Rochowanski Pavel1973kraj. muži 41-60 
4.Stibor Michal1983kraj. muži 61-80 
5.Benák Jan2005kraj. muži 81-100 
6.Rochowanski Jan2005kraj. muži 101-150 
7.Lebeda Lukáš2009kraj. muži 151-200 
TJ Tatran Hostinné
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalenský Jaroslav1976kraj. muži 13 
2.Schwab Richard1974kraj. muži N14 
3.Voňka Jakub1994kraj. muži 16 
4.Rýgl Vojtěch1987kraj. muži 19 
5.Šplíchal Jan1979kraj. muži N24 
6.Sixta Vít2005kraj. muži 26 
7.Šorm Luboš ml.2005kraj. muži 35 
8.Valeš Jakub2003kraj. muži N40 
9.Voňka Karel ml.1988kraj. muži 71-80 
10.Matuška Petr ml.2007kraj. muži 81-90 
11.Drahotský Tomáš1987kraj. muži 91-100 
12.Bartoš Petr st.1971kraj. muži 101-120 
13.Sixta Daniel1974kraj. muži 141-170 
14.Klimenta Matěj2002kraj. muži N231-260 
TJ Dvůr Králové n.L.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Foff Miroslav st.1969kraj. muži 34 
2.Krýza Luděk1962kraj. muži 47 
3.Jež Rostislav1975kraj. muži 51-60 
4.Šulc Petr1964kraj. muži 71-80 
5.Kléma Jan1976kraj. muži 91-100 
6.Foff Miroslav ml.1994kraj. muži 91-100 
7.Janovský Jan1996kraj. muži 121-140 
8.Jůza Tomáš1974kraj. muži 171-200 
9.Všetečka Martin1956kraj. muži 201-230 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bukovský Radek1977kraj. muži 15. N 
2.Kolář Vlastimil1959kraj. muži 21. - 30. 
3.Košák Vojtěch1987kraj. muži 21. - 30. 
4.Stránský Michal1973kraj. muži 31.-40. 
5.Jamrich Robert1979kraj. muži 31.-40. 
6.Šimeček Jan1960kraj. muži 41. - 50. 
7.Antoš Petr1992kraj. muži 51. - 70. 
8.Ort Josef1983kraj. muži 201. - 250. 
9.Dusil Petr1999kraj. muži 301. - 350. 
10.Pleticha Vladimír1973kraj. muži 301. - 350. 
11.Černovský Pavel1981reg. muži 21. - 30. 
12.Kracman Martin1973reg. muži 21. - 30. 
13.Dlask Ladislav st.1961reg. muži 41. - 50. 
14.Kroupa Milan1965reg. muži 51. - 60. 
15.Mareš Jan1983reg. muži 81.-100. 
16.Švasta Jindřich1957reg. muži 81.-100. 
17.Kučera Josef1961reg. muži 101. - 120. 
18.Trávníček Luboš1972nez. muži  
19.Blažek Jan1989nez. muži  
SKST Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Shouman Mohamed1993nez. muži 18Ncizinec 
2.Seibert Jakub1995ČR muži 24 
3.Beneš Michal1994ČR muži 42 
4.Šilhán Petr1995ČR muži 60 
SKST Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Medek Josef1976ČR muži 91 
2.Kaněra Jan1989kraj. muži 8,5 
3.Kutifel Josef ml.2002kraj. muži 8,5 
4.Mareš Erik2002kraj. muži 8,5 
5.Rose Radek1972kraj. muži 15,5 
6.Obešlo Josef ml.1992kraj. muži 15,5 
7.Huk Martin2000kraj. muži 30,5 
SK Přerov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valašík Lukáš1984kraj. muži 6 
2.Mergenthal Otmar1966kraj. muži 14 
3.Galanda Tomáš1975kraj. muži 19 
4.Šoc Milan1980kraj. muži 21-30 
5.Maděrka Svatopluk1960kraj. muži 31-50 
6.Prázdný Pavel st.1975kraj. muži 31-50 
7.Plšek Josef1966kraj. muži 51-70 
8.Kubík David1981kraj. muži 151-200 
TJ Sokol Kostelec-Zlín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vychodil Filip1976kraj. muži 21.-30. 
2.Kopečný Roman2004kraj. muži 41.-50. 
3.Vykoukal Martin1987kraj. muži 51.-60. 
4.Adamec Michal1991kraj. muži 61.-70. 
5.Palivec David1992kraj. muži 71.-80. 
6.Solař Martin1982kraj. muži 111.-120. 
7.Karal Oldřich1962kraj. muži 111.-120.N 
8.Zahradnický Jiří1952kraj. muži 111.-120.N 
9.Dvořák Jakub2003kraj. muži 121.-130. 
10.Huňka Tomáš1981kraj. muži 181.-190. 
11.Chmelař David1977kraj. muži 191.-200. 
12.Šerý Ondřej2005reg. muži 81.-90. 
13.Kopečný Zdeněk st.1972reg. muži 91.-100. 
14.Šumbera Robert1973reg. muži 111.-120.N 
15.Páleníček Jiří1954nez.  
SF SKK El Niňo Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vráblík Jiří1983ČR muži 4 
2.Konečný Tomáš1985ČR muži 7 
3.Kaucký Petr1975ČR muži 16 
4.Onderka František2002ČR muži 18 
5.Zelinka Jakub2000ČR muži 34Ncizinec 
SF SKK El Niňo Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaucký Jakub2003ČR muži 58 
2.Stach Matěj2003ČR muži 66 
3.Šíp Martin2006ČR muži 68Hostování z SK Kotlářka, z.s.
SF SKK El Niňo Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beran Tomáš2001kraj. muži 20 
2.Beran Matěj2001kraj. muži 41-60 
3.Plachý Jiří1967kraj. muži 41-60 
4.Ghariani Sebastian1999kraj. muži 61-80 
5.Filípek Martin2000kraj. muži 101-150 
6.Khalaila Adam2002kraj. muži 101-150 
MK Řeznovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Musil David1992kraj. muži 17 
2.Štěpán Libor1969kraj. muži 61-70 
3.Pečinka Lukáš1994kraj. muži 111-120 
4.Horák Aleš1985kraj. muži 121-130 
5.Lehocký Vojtěch2000kraj. muži 121-130 
6.Rotrekl Lukáš1994kraj. muži 151-160 
7.Lustig Adam2003kraj. muži 151-160 
8.Jedlička Jindřich1970kraj. muži 221-230 
9.Netolička Lubomír1971kraj. muži 231-240 
10.Striegler Tomáš1982reg. muži 71-80 
11.Nunvář Jaroslav1960reg. muži 111-120 
12.Halačka Milan1972reg. muži 111-120 
13.Široký Pavel1980reg. muži 121-130 
14.Stix Jiří1981reg. muži 121-130 
15.Radkovský Adam2005reg. muži 121-130 
16.Makovický Michal1971reg. muži 131-140 
17.Staněk Milan1958reg. muži 141-150 
18.Pavliš Josef1957reg. muži 171-180 
19.Továrek Jiří1972reg. muži 171-180 
20.Záviška Josef ml.1983reg. muži 191-200 
21.Tichý Jaroslav1981reg. muži 191-200 
22.Pop Daniel2006reg. muži 201-210 
23.Artim Jan2006reg. muži 251-260 
24.Makovický Marek1972reg. muži 271-280 
25.Konečný Karel2003nez.  
AC Sparta Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zlámal Jaromír1987ČR muži 67 
2.Strejc Filip1998ČR muži 87 
3.Fencl Jakub2004kraj. muži 41-60 
4.Novák Robert1977kraj. muži 60N 
5.Kocáb Jan1984kraj. muži 60N 
6.Vaňásek Jiří1971kraj. muži 61-80 
7.Hüttl Michal1989kraj. muži 81-100 
8.Šašinka Albert2000kraj. muži 81-100 
9.Vyskočil Michal1990kraj. muži 101-150 
10.Cousin Jean-Baptiste1988kraj. muži 151-200cizinec 
11.Abdullin Denis1989kraj. muži 201-250 
12.Dlask Marek1991kraj. muži 351-400 
13.Nguyen Dominik1978kraj. muži 351-400cizinec 
14.Jetenský Marek2004kraj. muži 351-400 
15.Régnier Bruno1996nez. muži cizinec 
16.Vajbar Michal1982nez. muži  
AC Sparta Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sochor David2007kraj. muži 41-60 
2.Kubát Jan1989kraj. muži 41-60 
3.Karásek Vít1994kraj. muži 41-60 
4.Kroupa Tomáš1983kraj. muži 41-60 
5.Brožek Michal1992kraj. muži 61-80 
6.Moravec Petr1997kraj. muži 61-80 
7.Šenk Jakub1994kraj. muži 61-80 
8.Havazík Ondřej1993kraj. muži 101-150 
9.Bartošek Jan1984kraj. muži 250N 
10.Bruk Martin2002kraj. muži 251-300 
11.Sýs Alan1992kraj. muži 251-300 
12.Kočí Štěpán1988kraj. muži 251-300 
13.Merkl Roman1994kraj. muži 301-350 
14.Šourek Pavel2007kraj. muži 351-400 
15.Šmíd Miroslav2003nez. muži  
16.Kubový Jan1992nez. muži  
AC Sparta Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němec Filip2002kraj. muži 61-80 
2.Chlumský Petr1996kraj. muži 61-80 
3.Sochor Adam2002kraj. muži 81-100 
4.Adam Lukáš1985kraj. muži 81-100cizinec 
5.Duval Quentin1994kraj. muži 101-150cizinec 
6.Gaydoš Vít1990kraj. muži 101-150 
7.Martiška Jan1986kraj. muži 101-150 
8.Rulc Lukáš2003kraj. muži 151-200 
9.Červenka Jan1983kraj. muži 151-200 
10.Jirka Lukáš1999kraj. muži 201-250 
11.Skopec Daniel2001kraj. muži 201-250 
12.Herrmann Vít1973kraj. muži 250N 
13.Jandus Martin2008kraj. muži 401-500 
14.Marhol Jan2006kraj. muži 501-600 
15.Kuchař Jan1989nez. muži  
16.Hájek Michal1990nez. muži  
TJ Lokomotiva Česká Lípa
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bayer Aleš1978kraj. muži 40 - 60 
2.Just František1950kraj. muži 41 - 60 
3.Tomek Jaroslav ml.1992kraj. muži 41 - 60 
4.Milata Vladimír st.1959kraj. muži 41 - 60 
5.Flanderka Miloš1957kraj. muži 41 - 60 
6.Motlík Lukáš2004kraj. muži 61 - 80 
TJ Sokol Rudná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frýdl Miloš1974kraj. muži 71-100 
2.Hluchý Marek1989kraj. muži 101-130 
3.Cacek Tomáš1987kraj. muži 131-160 
4.Mühlhauser Zdeněk1987kraj. muži 161-200 
5.Barcal Petr1966kraj. muži 161-200 
6.Mayer Lukáš1986kraj. muži 251-300 
7.Plecitý Lukáš1988reg. muži 21-30 
8.Jelínek Vladimír1964reg. muži 41-50 
9.Nágr Pavel1966reg. muži 51-60 
10.Vraštil Petr1975reg. muži 61-70 
TJ Sokol Šarovy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bojko Karel1975kraj. muži 1 
2.Res Jiří1977kraj. muži 12 
3.Jahůdka Petr1976kraj. muži 17 
4.Křen Lubor1979kraj. muži 21-30 
5.Plhák Jan ml.1997kraj. muži 51-60 
6.Henzl Libor1969reg. muži 91-100 
7.Batoušek Vladimír1970reg. muži 161-170 
8.Úředníček Petr1978reg. muži 161-170 
Český pohár II.st. ženy
SKST PLUS Hodonín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grofová Karin1994ČR ženy 3 
2.Partyka Natalia1989ČR ženy 4 Ncizinec 
3.Ševčíková Markéta1998ČR ženy 5 
4.Kmeťová Veronika1997ČR ženy 20 
5.Klempererová Anna2003ČR ženy 22 
6.Pařízková Monika2005ČR ženy 29 
7.Ševčíková Klára2000ČR ženy 34 
8.Ilčíková Anežka2000ČR ženy 40 
9.Šíblová Sára1999ČR ženy 73 
10.Šprtová Karolína1999ČR ženy 75 
11.Blechová Barbora1998ČR ženy 96 
12.Látalová Lucie2005kraj. ženy 41-45 
13.Dohnálková Natálie2004kraj. ženy 46-50 
14.Holubová Simona2010kraj. ženy 51-55 
15.Novotná Eliška2009kraj. ženy 51-55 
16.Orlová Marta2009kraj. ženy 56-60 
17.Baldrianová Pavla2008kraj. ženy 61-65 
18.Bučková Eliška2011reg. ženy 25 
19.Brhelová Adéla2013reg. dky 9 
HB Ostrov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Záděrová Linda2003ČR ženy 9 
2.Širučková Aneta1991ČR ženy 10 
3.Pytlíková Tereza2001ČR ženy 27 
4.Stránská Anna2002ČR ženy 50 
5.Gallerachová Iva2007ČR ženy 57Hostování z TJ Sokol Bor z.s.
6.Lošťáková Tereza2006ČR ženy 78 
7.Shoman Hamed Fagr Adel Mohamed1996nez. cizinec 
SK Kolšov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Solařová Květoslava1949reg. muži 101-130 
2.Zittová Radomíra1962reg. ženy 131-160 
3.Švestáková Sandra2005reg. muži 161-200 
4.Glücková Romana2008kraj. F15 1Hostování z TJ Granitol Moravský Beroun
5.Haltmarová Martina2008kraj. ženy 35Střídavý start z TJ SOKOL ŠTÍTY, spolek
6.Fabiánková Tereza2011kraj. ženy 37Střídavý start z TJ SOKOL ŠTÍTY, spolek
7.Kobzová Karolína2012kraj. F11 22 
SKP Sever Ústí nad Labem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ajdini Tereza2003ČR ženy 44Hostování z KST Apollo Ústí nad Labem z.s.
2.Nováková Martina2002ČR ženy 60 
3.Štiková Martina1994ČR ženy 72 
4.Petržílková Eliška2006ČR ženy 79Hostování z Table Tennis Club Litoměřice, z.s.
5.Smíšková Martina1979ČR ženy 82 
6.Výborná Michala1982kraj. ženy 16Hostování z SK Malá Veleň
7.Brandtlová Sára2004kraj. ženy 17Hostování z TJ Sever Žatec, z.s.
8.Vašinová Karina1977kraj. ženy 18 
9.Hanušová Monika1972reg. ženy 6Hostování z KST Apollo Ústí nad Labem z.s.
10.Peštová Eva1950reg. ženy 8 
11.Hejduková Eliška2010reg. ženy 11Hostování z Ústečan z.s.
12.Vobrubová Zuzana2006nez. ženy Hostování z Table tenis club Litvínov z. s.
13.Allertová Sára1999nez. ženy  
Městský sportovní klub Břeclav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Puchovanová Nikoleta2000ČR ženy 12. Ncizinec 
2.Volkava Vera2005ČR ženy 22. Ncizinec 
3.Vybíralová Monika1986ČR ženy 23. 
4.Šinkarová Daša2001ČR ženy 28. Ncizinec 
5.Hanáková Nela2004ČR ženy 38.Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.
6.Brázdová Marie1999kraj. ženy 36. - 40.Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Brno I
7.Klepáčová Daniela2007kraj. ženy 56. - 60. 
8.Ratajská Linda2012ČR F13 51.Hostování z Klub stolního tenisu Olomouc z.s.
9.Truksová Lucia1995nez. cizinec 
AC Sparta Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tenglová Vendula1993ČR ženy 52Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha
2.Handlová Natálie2004ČR ženy 61 
3.Škopková Věra1994ČR ženy 90 
4.Kohlmannová Aneta2001ČR ženy 95 
5.Botková Michaela2005ČR ženy 98 
6.Jaroňová Karolína2007kraj. ženy 31-35 
7.Schwarzerová Tereza1983kraj. ženy 31-35 
8.Tichá Vendula1994kraj. ženy 41-45Hostování z Sokol Louňovice pod Blaníkem
9.Nosková Adéla2008kraj. ženy 46-50 
TT Moravský Krumlov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chernyavskaya Ekaterina1996ČR ženy 10Ncizinec 
2.Yoshida Mitsuki1984ČR ženy 10NcizinecHostování z MK Řeznovice, oddíl stolního tenisu Sportovního klubu Řeznovice, z.s.
3.Andriyanova Liliya1990ČR ženy 45Ncizinec 
4.Peštálová Klára2005kraj. ženy 41-45Hostování z HB Ostrov , z.s.
5.Harabaszová Lenka1985nez.  
6.Bílová Tereza2013nez.  
7.Široká Karolína2009nez.  
TT Moravský Krumlov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šedová Eliška2001ČR ženy 31Hostování z MK Řeznovice, oddíl stolního tenisu Sportovního klubu Řeznovice, z.s.
2.Růžičková Daniela2003ČR ženy 58 
3.Janáčková Lucie2004kraj. ženy 36-40 
4.Pražáková Kateřina2003kraj. ženy 46-50Hostování z Sokol Stařeč
5.Vaňková Petra1997kraj. ženy 46-50Hostování z TJ Oslavany
6.Lustigová Barbora2003kraj. ženy 61-65 
7.Vasilenka Darya2004nez. cizinec 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy