Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize mužů
KST Victory Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojtěch Jiří1982kraj. muži 41-60 
2.Tauš René1971kraj. muži 41-60 
3.Pecka Vlastimil1975kraj. muži 61-80 
4.Anton Petr1981kraj. muži 81-100 
5.Fáček Petr1971reg. muži 61-100 
6.Pažout Daniel1970reg. muži 61-100 
7.Vaníček Jiří1974reg. muži 61-100 
8.Kodým Jiří1968nez.  
9.Janoušek Milan1988nez.  
SKST Cvikov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bílek Rudolf st.1959kraj. muži 61-80 
2.Fišera Milan1967kraj. muži 81-100 
3.Bárta Roman1959kraj. muži 101-130 
4.Pavelka Josef1959kraj. muži 101-130 
5.Král Pavel1965reg. muži 21-50 
6.Milata Vladimír ml.1985nez. muži --- 
7.Čeřovský Ivo1962nez. muži --- 
8.Cikl Pavel1955nez. muži --- 
9.Denéz Josef1963nez. muži --- 
10.Novotný Miroslav1972nez. muži --- 
11.Třesohlavý Jiří1983nez. muži --- 
12.Bárta Marek2007nez. M17 --- 
13.Ceban Alexandr2004reg. M19 --- 
14.Kovalev Vojtěch1996nez. muži  
17.Černohub Vít2010reg. muži 51-100Střídavý start z Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.
Jiskra Raspenava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zahradník Tomáš1968kraj. muži 11-20 
2.Horák Leoš1967kraj. muži 21-40 
3.Suchánek Martin1987kraj. muži 21-40 
4.Prosa Tomáš1992kraj. muži 41-60 
5.Pikous Marcel1975kraj. muži 61-80 
6.Drechsler Jan1985kraj. muži 101-130 
7.Drechsler Matěj1987kraj. muži 101-130 
8.Čermák Bohuslav2007kraj. muži 101-130 
9.Blažek Petr1958kraj. muži 101-130 
10.Horák David1998reg. muži 61-100 
11.Ryšavý Milan1967nez. muži  
12.Horák Čeněk1965nez. muži  
13.Špryňar Pavel1971nez. muži  
14.Sršeň Jiří1948nez. muži  
15.Bavlovič Milan1973nez. muži  
TJ Sokol Vesec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Michal1992kraj. muži 11-20 
2.Bittner Martin1967kraj. muži 21-40 
3.Jiříček Jan1964kraj. muži 41-60 
4.Fejtek Ondřej1989kraj. muži 81-100 
5.Líbal Jaromír1981kraj. muži 101-130 
6.Ježek Pavel1967reg. muži 21-60 
7.Šírek František1946reg. muži 21-60 
8.Macoun Michael1967reg. muži 21-60 
9.Souček Josef1947reg. muži 61-100 
10.Pleštil Luděk1979reg. muži 101-130 
11.Nejedlo Josef1960reg. muži 131-154 
12.Kocour Jan1986nez.  
13.Klaus Pavel1972nez.  
14.Kůtek Milan1978nez.  
15.Macoun David1990nez.  
16.Vele Martin1972nez.  
Jiskra Nový Bor A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hekerle Tomáš1967kraj. muži 21-40 
2.Ivan Radek1969kraj. muži 41-60 
3.Svoboda Jan2001kraj. muži 41-60 
4.Hofman Denis1999kraj. muži 61-80 
5.Česenek Vratislav1965kraj. muži 81-100 
6.Oliverius Pavel1956kraj. muži 81-100 
7.Vojtěch Petr1960kraj. muži 81-100 
8.Horník Stanislav1957kraj. muži 101-130 
9.Bartoš Jiří1966kraj. muži 101-130 
10.Šákr Josef1956reg. muži 51-100 
11.Nešvera Miroslav1964reg. muži 51-100 
12.Studecký Lubor1956nez.  
SKST Liberec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brožík Karel1978kraj. muži 30,5 
2.Havlík Jaroslav ml.1975kraj. muži 30,5 
3.Mečl Jan ml.2000kraj. muži 30,5 
4.Obešlo Josef st.1967kraj. muži 50,5 
5.Svědík Miroslav1951kraj. muži 50,5 
6.Waldhauser Vojtěch2000kraj. muži 70,5 
7.Požárský Jiří1962kraj. muži 70,5 
8.Lieskovský Daniel1997kraj. muži 90,5 
9.Vojkovič Karel st.1959kraj. muži 90,5 
10.Žmuda Petr2007kraj. muži 115,5 
11.Novota Štefan1960kraj. muži 115,5 
12.Vejvoda Viktor2006reg. muži 80,5 
SKST Liberec E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mejsnar František1988kraj. muži 30,5 
2.Huk Martin2000kraj. muži 30,5 
3.Waldhauser Štěpán2004kraj. muži 30,5 
4.Holík Tomáš2002kraj. muži 70,5 
5.Vogel Matěj2004kraj. muži 70,5 
6.Wolf Filip2008kraj. muži 70,5 
7.Vogel Jakub2006kraj. muži 115,5 
8.Veselka Jiří st.1958kraj. muži 115,5 
9.Bartoň Aleš1972kraj. muži xxx 
10.Brumlich Daniel1997kraj. muži xxx 
11.Němec Štěpán2008kraj. muži xxx 
12.Tietze Alfons2010reg. muži 80,5cizinec 
13.Kovář Samuel2009reg. muži 137,5 
14.Faltus Dominik2008reg. muži 137,5 
Lokodepo Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Louda Jiří1964kraj. muži 21.-40. 
2.Minář Jiří1975kraj. muži 21.-40. 
3.Urban Milan1960kraj. muži 21.-40. 
4.Švácha Ondřej1978kraj. muži 41.-60. 
5.Smetana Josef1983kraj. muži 41.-60. 
6.Vinter Tomáš1976kraj. muži 61.-80. 
7.Dušátko Jiří1973nez. muži  
8.Frýba Jiří1965nez. muži  
9.Regner Michal1978nez. muži  
10.Zdvihal Radek1971nez. muži  
TJ Loko Česká Lípa A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Salomon Daniel1996kraj. muži 21 - 40 
2.Bayer Aleš1978kraj. muži 40 - 60 
3.Tomek Jaroslav ml.1992kraj. muži 41 - 60 
4.Flanderka Miloš1957kraj. muži 41 - 60 
5.Just František1950kraj. muži 41 - 60 
6.Milata Vladimír st.1959kraj. muži 41 - 60 
7.Motlík Lukáš2004kraj. muži 61 - 80 
8.Sucharda Jan2001kraj. muži 101 - 130 
9.Jablonovský Jan1958kraj. muži 101 - 130 
10.Gabriel Jan2007kraj. muži 101 - 130 
TJ Spartak Chrastava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cinibulk Miroslav1954kraj. muži 21.-40. 
2.Martenek Tomáš1970kraj. muži 21.-40. 
3.Žemlička Karel1962kraj. muži 41.-60. 
4.Hanák Petr1966kraj. muži 81.-100. 
5.Průša Pavel1956reg. muži 61.-100. 
6.Zahradník Petr1962reg. muži 61.-100. 
7.Šimon Miroslav1967reg. muži 61.-100. 
8.Novotný Jaroslav1956reg. muži 61.-100. 
9.Hrníčko Karel1970reg. muži 101.-173. 
10.Trínta Mihail1960reg. muži 101.-173.cizinec 
11.Legen Julius1971reg. muži 101.-173. 
12.Nováková Tereza2006reg. muži 101.-173. 
13.Rambousek Jan2008reg. muži 101.-173. 
14.Klustová Tereza2007reg. muži 101.-173. 
15.Palušová Jana1967nez. cizinec 
16.Živnůstka Miroslav1960nez.  
TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šír Milan1989kraj. muži 11-20 
2.Bělonožník Antonín1966kraj. muži 21-40 
3.Naděje Lukáš1985kraj. muži 41-60 
4.Vu Duy Tiep1987kraj. muži 61-80cizinec 
5.Popek Ivo1984kraj. muži 81-100 
6.Pavlata Petr1957kraj. muži 101-130 
7.Honců Michal1972kraj. muži 101-130 
8.Hrubý Jiří1961reg. muži 21-60 
9.Nesvadba Luboš1968reg. muži 21-60 
10.Pfeifer Miroslav1967reg. muži 21-60 
11.Exner Petr1977reg. muži nez. 
12.Hrubý Tomáš1985reg. muži nez. 
Krajský přebor 1. třídy
TJ Sokol Bratříkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šourek Pavel1969kraj. muži 61-80 
2.Zahradník Jan1982kraj. muži 81-100 
3.Paldus Tomáš1975kraj. muži 101-130 
4.Doležal Václav1966kraj. muži 101-130 
5.Jareis Otakar ml.1980kraj. muži 101-130 
6.Slavík Miroslav1964reg. muži 11-20 
7.Mastník Radek1971reg. muži 21-30 
8.Paldus Martin1970reg. muži 21-30 
9.Šeda Libor1981reg. muži 31-61 
10.Chlum Lukáš1980reg. muži 31-61 
11.Sunek Pavel1946reg. muži 31-61 
12.Abraham Zdeněk1955reg. muži 62-90 
13.Černý Václav1963reg. muži 62-90 
14.Ottis Michal1955reg. muži 62-90 
15.Kotyza Rostislav1956reg. muži 62-90 
16.Pavlata Lukáš1988reg. muži 62-90 
17.Havel Petr1965reg. muži 91-118 
18.Matějček Ivan1986reg. muži 91-118 
19.Chlum Jaroslav1957nez.  
20.Jungmann Petr1968nez.  
21.Kotyza Josef1961nez.  
Sokol Nová Ves n.P. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Otmar Michal1980kraj. muži 61-80 
2.Hlubuček Tomáš1988kraj. muži 81-100 
3.Otmar Petr1978kraj. muži 81-100 
4.Hegar Michal1987reg. muži 21-60 
5.Krejčík František1975reg. muži 21-60 
6.Golis Radek1981reg. muži 21-60 
7.Crha Radek1981reg. muži 21-60 
8.Zelenka Václav1991reg. muži 61-100 
9.Fišarová Markéta1984reg. muži 61-100 
10.Fejfar Zdeněk1986reg. muži 61-100 
11.Píro Štěpán2003reg. muži 101-130 
12.Drašar Lukáš2004reg. muži 101-130 
13.Doškář Vladimír2003reg. muži 131-154 
14.Hodouš Marek2003reg. muži 131-154 
15.Hlubuček Radek1978nez.  
Jiskra Raspenava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pikous Marcel1975kraj. muži 61-80 
2.Čermák Bohuslav2007kraj. muži 101-130 
3.Drechsler Jan1985kraj. muži 101-130 
4.Drechsler Matěj1987kraj. muži 101-130 
5.Blažek Petr1958kraj. muži 101-130 
6.Horák David1998reg. muži 61-100 
7.Sršeň Jiří1948nez. muži  
8.Špryňar Pavel1971nez. muži  
9.Horák Čeněk1965nez. muži  
10.Ryšavý Milan1967nez. muži  
11.Suchánková Sylvie1986nez. muži  
12.Bavlovič Milan1973nez. muži  
13.Salhab Emad1987nez. muži cizinec 
SK Jiřetín pod Bukovou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedlák Marek st.1973kraj. muži 41-60 
2.Bártl Rostislav1973kraj. muži 61-80 
3.Hradecký Jakub1980kraj. muži 61-80 
4.Pavelka Radim1971kraj. muži 81-100 
5.Vorlíček Michal1977reg. muži 91-118 
6.Adamec Miroslav1967nez.  
7.Kolomazník David1971nez.  
Jiskra Nový Bor B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Česenek Vratislav1965kraj. muži 81-100 
2.Oliverius Pavel1956kraj. muži 81-100 
3.Vojtěch Petr1960kraj. muži 81-100 
4.Horník Stanislav1957kraj. muži 101-130 
5.Nykodýmová Natálie2002kraj. muži 101-130 
6.Bartoš Jiří1966kraj. muži 101-130 
7.Šákr Josef1956reg. muži 51-100 
8.Nešvera Miroslav1964reg. muži 51-100 
9.Černohub Vít2010reg. muži 51-100 
10.Lepšík Jan1995reg. muži 51-100 
11.Studecký Lubor1956nez.  
12.Pěnkava Pavel1950nez.  
13.Rudinský David1972nez.  
14.Čupec Daniel1978nez.  
SKST Liberec F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svědík Miroslav1951kraj. muži 50,5 
2.Waldhauser Vojtěch2000kraj. muži 70,5 
3.Požárský Jiří1962kraj. muži 70,5 
4.Vogel Matěj2004kraj. muži 70,5 
5.Vojkovič Karel st.1959kraj. muži 90,5 
6.Lieskovský Daniel1997kraj. muži 90,5 
7.Novota Štefan1960kraj. muži 115,5 
8.Veselka Jiří st.1958kraj. muži 115,5 
9.Mečl Jan st.1964kraj. muži xxx 
10.Knot Jan1994kraj. muži xxx 
SKST Liberec G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wolf Filip2008kraj. muži 70,5 
2.Žmuda Petr2007kraj. muži 115,5 
3.Berger Jan1984kraj. muži 115,5 
4.Vogel Jakub2006kraj. muži 115,5 
5.Žid Čeněk1997kraj. muži 115,5 
6.Kos Tomáš1976kraj. muži xxx 
7.Němec Štěpán2008reg. muži 80,5 
8.Vejvoda Viktor2006reg. muži 80,5 
9.Tietze Alfons2010reg. muži 80,5cizinec 
10.Absolonová Marie2000reg. muži 80,5 
11.Žid Jaromír1962reg. muži 80,5 
12.Kos Vincent2009reg. muži 137,5 
13.Mikula Oldřich1935reg. muži 137,5 
14.Faltus Dominik2008reg. muži 137,5 
15.Šedo Pavel2005reg. muži 137,5 
Sokol Turnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dědek Jiří1968kraj. muži 61-80. 
2.Vávra Jiří1973kraj. muži 61-80. 
3.Šonský Jaroslav1979kraj. muži 81-100. 
4.Vondra Pavel1966kraj. muži 101-130. 
5.Knob Michal1965kraj. muži 81-100. 
6.Jiroš Adam1991reg. muži 21-60. 
7.Varcl Jan ml.1990reg. muži 21-60 
8.Vondrák Michal2003reg. muži 21-60. 
TJ Loko Česká Lípa B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Just František1950kraj. muži 41 - 60 
2.Milata Vladimír st.1959kraj. muži 41 - 60 
3.Motlík Lukáš2004kraj. muži 61 - 80 
4.Gabriel Jan2007kraj. muži 101 - 130 
5.Sucharda Jan2001kraj. muži 101 - 130 
6.Jablonovský Jan1958kraj. muži 101 - 130 
7.Gabriel Václav st.1976reg. muži 21 - 50 
8.Bříza František1950nez.  
TJ Doksy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tamchyna Petr1961kraj. muži 61 - 80 
2.Lazar Julius1968kraj. muži 81-100 
3.Bukovec Radek1966kraj. muži 101-130 
4.Kalanyos Jiří1982reg. muži 21-50 
5.Vrba Josef1959reg. muži 21-50 
6.Urban Tomáš1983reg. muži 21-50 
7.Motl Ladislav1952reg. muži 21-50 
8.Pulkrábek Václav1953reg. muži 51-100 
9.Nguyen Ba Hoang Tai2006reg. muži 51-100 
10.Franěk Josef1969nez. muži nezařazen 
11.Kočí Pavel1971nez. muži nezařazen 
12.Lučan Ladislav1962nez. muži nezařazen 
13.Pobuda Josef1969nez. muži nezařazen 
14.Smetáček Jiří1971nez. muži nezařazen 
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Barbora Adam2001kraj. muži 81 - 100 
2.Kovář Jaroslav1980kraj. muži 101 - 130 
3.Vrabec Jakub1988kraj. muži 101 - 130 
4.Vrabec Jan1985reg. muži 21 - 30 
5.Sudek Petr1970reg. muži 11 - 20 
6.Mádle Luděk1955reg. muži 21 - 30 
7.Tůma Daniel2002reg. muži 31 - 61 N 
8.Kahan Ondřej2007reg. muži 31 - 61 N 
9.Molitoris Dušan1944reg. muži 31 - 61 
10.Bureš Zdeněk1975reg. muži 31 - 61 
11.Kubíček Pavel1974reg. muži 31 - 61 
12.Reczai Jiří1955reg. muži 31 - 61 
13.Sudek Karel1994reg. muži 62 - 90 
14.Nypl Patrik2009reg. muži 62 - 90 
15.Horváth Patrik1975reg. muži 91 - 118 
16.Košták Matěj2007reg. muži 91 - 118 
17.Matouš Roman1967nez.  
18.Štolfa Jakub2003nez.  
19.Šilhán Jiří1958nez.  
20.Vele Ivan1945nez.  
21.Vrběcký Daniel2005nez.  
22.Tonar Lukáš2002kraj. muži 171-200Střídavý start z TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s.
TJ Spartak Chrastava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Průša Pavel1956reg. muži 61.-100. 
2.Zahradník Petr1962reg. muži 61.-100. 
3.Šimon Miroslav1967reg. muži 61.-100. 
4.Novotný Jaroslav1956reg. muži 61.-100. 
5.Hrníčko Karel1970reg. muži 101.-173. 
6.Trínta Mihail1960reg. muži 101.-173.cizinec 
7.Legen Julius1971reg. muži 101.-173. 
8.Nováková Tereza2006reg. muži 101.-173. 
9.Rambousek Jan2008reg. muži 101.-173. 
10.Klustová Tereza2007reg. muži 101.-173. 
11.Živnůstka Miroslav1960nez.  
12.Palušová Jana1967nez. cizinec 
Krajský přebor 2. třídy
KST Victory Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fáček Petr1971reg. muži 61-100 
2.Pažout Daniel1970reg. muži 61-100 
3.Vaníček Jiří1974reg. muži 61-100 
4.Cmunt Martin1982reg. muži 61-100 
5.Andrle Tomáš1979reg. muži 61-100 
6.Hruda Kamil1965reg. muži 61-100 
7.Buzek Josef1970reg. muži 101-173 
8.Smutný Štěpán1986reg. muži 101-173 
9.Plíšek Jan1979nez.  
10.Janoušek Milan1988nez.  
11.Kodým Jiří1968nez.  
12.Rýgl Lukáš1987nez. muži  
TJ Sokol Železný Brod A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bělovský Josef1957kraj. muži 41-60 
2.Macoun Miroslav1971kraj. muži 101-130 
3.Janoušek Ladislav1953reg. muži 11-20 
4.Kvapil Josef1950reg. muži 11-20 
5.Šonský Jaroslav1957reg. muži 21-30 
6.Bachůrek Jaroslav1957reg. muži 21-30 
7.Bareš Karel1959reg. muži 31-61 
8.Hloušek Antonín1947reg. muži 31-61 
9.Štěpánek František1951reg. muži 31-61 
10.Vynokurov Viktor1974reg. muži 31-61cizinec 
11.Pospíšil Pavel1962nez.  
12.Vrabec Milan1960nez.  
13.Pelikán Josef1993nez.  
Jiskra Nový Bor C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nykodýmová Natálie2002kraj. muži 101-130 
2.Bartoš Jiří1966kraj. muži 101-130 
3.Šákr Josef1956reg. muži 51-100 
4.Nešvera Miroslav1964reg. muži 51-100 
5.Černohub Vít2010reg. muži 51-100 
6.Lepšík Jan1995reg. muži 51-100 
7.Studecký Lubor1956nez.  
8.Rudinský David1972nez.  
9.Pěnkava Pavel1950nez.  
10.Čupec Daniel1978nez.  
ST Frýdlant A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nohejl Václav ml.2005reg. muži 61-100 
2.Starý Jiří ml.1987reg. muži 61-100 
3.Nohejl Václav1975reg. muži 61-100 
4.Nohejl Martin ml.2005reg. muži 61-100 
5.Nohejl Matěj2005reg. muži 61-100 
6.Nohejl Martin1975reg. muži 61-100 
7.Starý Jiří st.1958reg. muži 101-173 
8.Potenský Jan1955reg. muži 101-173 
9.Krošlak Eduard1965reg. muži 101-173 
10.Hyršl Jiří1971reg. muži 101-173 
11.Halík Jiří1999reg. muži 101-173 
12.Elis Petr1973reg. muži 61-100 
13.Škeřík Petr1974reg. muži 101-173 
SKST Liberec H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselka Jiří st.1958kraj. muži 115,5 
2.Žid Čeněk1997kraj. muži 115,5 
3.Novota Štefan1960kraj. muži 115,5 
4.Absolonová Marie2000reg. muži 80,5 
5.Knot Jan1994kraj. muži xxx 
6.Žid Jaromír1962reg. muži 80,5 
7.Jandák Jan2004reg. muži 80,5 
8.Košek Martin1999reg. muži 80,5 
9.Kovář Samuel2009reg. muži 137,5 
10.Mikula Oldřich1935reg. muži 137,5 
11.Hauptig Tomáš2003reg. muži 137,5 
12.Richterová Adéla2004reg. muži 137,5 
13.Sálová Anežka2000reg. muži 137,5 
14.Veselý Martin1999reg. muži 137,5 
Sokol Turnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Knob Michal1965kraj. muži 81-100. 
2.Jiroš Adam1991reg. muži 21-60. 
3.Longin Milan1954reg. muži 21-60. 
4.Longinová Ilona1963reg. muži 21-60. 
5.Varcl Jan ml.1990reg. muži 21-60 
6.Brenner Matěj2001reg. muži 61-100. 
Sokol Turnov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Truc Petr1979kraj. muži 41-60. 
2.Anděl Jiří1953reg. muži 21-60. 
3.Mencl Kryštof2004reg. muži 21-60. 
4.Vondrák Michal2003reg. muži 21-60. 
5.Csizmazia Antonín2011reg. muži 61-100. 
6.Nechvíl Richard2008reg. muži 61-100. 
7.Kosař Václav2003reg. muži 61-100. 
8.Csizmazia Michal1979nez.  
SO Slaná u Semil A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klimenta Matouš1991kraj. muži 21-60 
2.Klement Milan1982reg. muži 21-60 
3.Kouble Daniel1997reg. muži 21-60 
4.Janata Tomáš1996reg. muži 21-60 
5.Leopold Mikuláš1970reg. muži 21-60 
TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Popek Ivo1984kraj. muži 81-100 
2.Pavlata Petr1957kraj. muži 101-130 
3.Honců Michal1972kraj. muži 101-130 
4.Hrubý Jiří1961reg. muži 21-60 
5.Nesvadba Luboš1968reg. muži 21-60 
6.Pfeifer Miroslav1967reg. muži 21-60 
7.Exner Petr1977reg. muži nez. 
8.Hrubý Tomáš1985reg. muži nez. 
TJ Loko Česká Lípa, C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sucharda Jan2001kraj. muži 101 - 130 
2.Jablonovský Jan1958kraj. muži 101 - 130 
3.Gabriel Václav st.1976reg. muži 21 - 50 
4.Plaček Marek1980reg. muži 21 - 50 
5.Čech Milan1961reg. muži 21 - 50 
6.Nolová Markéta1972reg. muži 51 - 100 
7.Dědek Pavel1967reg. muži 51 - 100 
8.Škola Miroslav1961nez.  
TJ Zákupy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brůžek Petr ml.1975reg. muži 21-50 
2.Hübsch Otto1973reg. muži 21-50 
3.Častulík Zdeněk1965reg. muži 51-100 
4.Tomash David1968reg. muži 51-100 
5.Červenka Bohuslav1948reg. muži 51-100 
6.Moravčík Roman1969reg. muži 51-100 
7.Pinc Stanislav1979reg. muži 51-100 
8.Mareček František1959reg. muži 51-100 
9.Makarov Štěpán1972reg. muži 51-100 
10.Mareček Antonín1965reg. muži 51-100 
11.Neumann Josef1967reg. muži 51-100 
Krajský pohár
SO Slaná u Semil A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klement Milan1982kraj. muži 21-60 
2.Kouble Daniel1997kraj. muži 100-160 
3.Janata Tomáš1996reg. muži 21-60 
4.Leopold Mikuláš1970reg. muži 21-60 
KST Victory Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tauš René1971kraj. muži 41-60 
2.Vojtěch Jiří1982kraj. muži 41-60 
3.Pecka Vlastimil1975kraj. muži 61-80 
4.Anton Petr1981kraj. muži 81-100 
5.Kodým Jiří1968nez.  
KST Victory Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hruda Kamil1965reg. muži 61-100 
2.Andrle Tomáš1979reg. muži 61-100 
3.Fáček Petr1971reg. muži 61-100 
4.Pažout Daniel1970reg. muži 61-100 
5.Buzek Josef1970reg. muži 101-173 
6.Janoušek Milan1988nez.  
Sokol Semily A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Málek Lukáš1984reg. muži 21-60 
2.David Lukáš2003reg. muži 21-60 
3.Tesař Miloš1963reg. muži 21-60 
4.David Jaroslav1998reg. muži 21-60 
5.Kopal Aleš1992reg. muži 21-60 
6.Král Libor1971reg. muži 101-130 
7.Krejsa Karel1952reg. muži 101-130 
8.Hyková Šárka1984reg. muži 101-130 
9.Kubík Tomáš1972reg. muži 101-130 
TJ Sokol Vesec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Michal1992kraj. muži 11-20 
2.Bittner Martin1967kraj. muži 21-40 
3.Jiříček Jan1964kraj. muži 41-60 
4.Fejtek Ondřej1989kraj. muži 81-100 
5.Líbal Jaromír1981kraj. muži 101-130 
6.Ježek Pavel1967reg. muži 21-60 
TJ Bižuterie Jablonec n/N. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Barbora Adam2001kraj. muži 81 - 100 
2.Kovář Jaroslav1980kraj. muži 101 - 130 
3.Vrabec Jakub1988kraj. muži 101 - 130 
4.Sudek Petr1970reg. muži 11 - 20 
5.Vrabec Jan1985reg. muži 21 - 30 
6.Mádle Luděk1955reg. muži 21 - 30 
7.Tůma Daniel2002reg. muži 31 - 61 N 
8.Kahan Ondřej2007reg. muži 31 - 61 N 
9.Molitoris Dušan1944reg. muži 31 - 61 
10.Bureš Zdeněk1975reg. muži 31 - 61 
11.Kubíček Pavel1974reg. muži 31 - 61 
12.Reczai Jiří1955reg. muži 31 - 61 
13.Sudek Karel1994reg. muži 62 - 90 
14.Nypl Patrik2009reg. muži 62 - 90 
15.Horváth Patrik1975reg. muži 91 - 118 
16.Košták Matěj2007reg. muži 91 - 118 
17.Matouš Roman1967nez.  
18.Štolfa Jakub2003nez.  
19.Šilhán Jiří1958nez.  
20.Vrběcký Daniel2005nez.  
21.Berka Jan2008nez.  
TJ Sokol Bratříkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šourek Pavel1969kraj. muži 61-80 
2.Zahradník Jan1982kraj. muži 81-100 
3.Paldus Tomáš1975kraj. muži 101-130 
4.Jareis Otakar ml.1980kraj. muži 101-130 
5.Doležal Václav1966kraj. muži 101-130 
6.Slavík Miroslav1964reg. muži 11-20 
7.Paldus Martin1970reg. muži 21-30 
8.Mastník Radek1971reg. muži 21-30 
9.Šeda Libor1981reg. muži 31-61 
10.Chlum Lukáš1980reg. muži 31-61 
TJ Sokol Bratříkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sunek Pavel1946reg. muži 31-61 
2.Abraham Zdeněk1955reg. muži 62-90 
3.Kotyza Rostislav1956reg. muži 62-90 
4.Ottis Michal1955reg. muži 62-90 
5.Pavlata Lukáš1988reg. muži 62-90 
6.Havel Petr1965reg. muži 91-118 
7.Matějček Ivan1986reg. muži 91-118 
8.Chlum Jaroslav1957nez.  
9.Jungmann Petr1968nez.  
10.Kotyza Josef1961nez.  
TJ Sokol Železný Brod A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bělovský Josef1957kraj. muži 41-60 
2.Macoun Miroslav1971kraj. muži 101-130 
3.Janoušek Ladislav1953reg. muži 11-20 
4.Kvapil Josef1950reg. muži 11-20 
5.Šonský Jaroslav1957reg. muži 21-30 
6.Bachůrek Jaroslav1957reg. muži 21-30 
7.Bareš Karel1959reg. muži 31-61 
8.Hloušek Antonín1947reg. muži 31-61 
9.Štěpánek František1951reg. muži 31-61 
10.Vynokurov Viktor1974reg. muži 31-61cizinec 
11.Pospíšil Pavel1962nez.  
12.Vrabec Milan1960nez.  
13.Pelikán Josef1993nez.  
SK Jiřetín pod Bukovou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedlák Marek st.1973kraj. muži 41-60 
2.Bártl Rostislav1973kraj. muži 61-80 
3.Hradecký Jakub1980kraj. muži 61-80 
4.Pavelka Radim1971kraj. muži 81-100 
5.Vorlíček Michal1977reg. muži 91-118 
6.Adamec Miroslav1967nez.  
7.Kolomazník David1971nez.  
AST Kamenický Šenov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korp Petr st.1972reg. muži 21-50 
2.Korp Oliver Petr2003reg. muži 21-50 
3.Komárek Filip2005reg. M19 21-50 
4.Korpová Romana ml.2007reg. F17 21-50 
5.Jaderný Miroslav ml.1985reg. muži 51-100 
6.Komárek Patrik2008reg. M15 51-100 
TJ Lokomotiva Česká Lípa A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bayer Aleš1978kraj. muži 40 - 60 
2.Flanderka Miloš1957kraj. muži 41 - 60 
3.Just František1950kraj. muži 41 - 60 
4.Tomek Jaroslav ml.1992kraj. muži 41 - 60 
5.Milata Vladimír st.1959kraj. muži 41 - 60 
6.Motlík Lukáš2004kraj. muži 61 - 80 
Sokol Turnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Truc Petr1979kraj. muži 41-60. 
2.Dědek Jiří1968kraj. muži 61-80. 
3.Vávra Jiří1973kraj. muži 61-80. 
4.Knob Michal1965kraj. muži 81-100. 
5.Šonský Jaroslav1979kraj. muži 81-100. 
6.Vondra Pavel1966kraj. muži 101-130. 
7.Anděl Jiří1953reg. muži 21-60. 
8.Jiroš Adam1991reg. muži 21-60. 
9.Longin Milan1954reg. muži 21-60. 
10.Longinová Ilona1963reg. muži 21-60. 
11.Varcl Jan ml.1990reg. muži 21-60 
12.Červová Jitka1966reg. muži 61-100. 
13.Varcl Matěj1988reg. muži 61-100. 
Sokol Turnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondrák Michal2003reg. muži 21-60. 
2.Mencl Kryštof2004reg. muži 21-60. 
3.Brenner Matěj2001reg. muži 61-100. 
4.Kosař Václav2003reg. muži 61-100. 
5.Csizmazia Antonín2011reg. muži 61-100. 
6.Nechvíl Richard2008reg. muži 61-100. 
7.Vondráčková Lucie2001reg. muži 61-100. 
8.Varcl Jan st.1952reg. muži 61-100. 
9.Csizmazia Michal1979nez.  
ST Frýdlant-A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nohejl Václav1975reg. muži 61-100 
2.Nohejl Václav ml.2005reg. muži 61-100 
3.Nohejl Martin ml.2005reg. muži 61-100 
4.Nohejl Matěj2005reg. muži 61-100 
5.Nohejl Martin1975reg. muži 61-100 
6.Elis Petr1973reg. muži 61-100 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy