Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize muži
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vybíral Matouš2001kraj. muži 111-120 
2.Frühauf Michael1990kraj. muži 141-150 
3.Andorko Pavel1994kraj. muži 141-150 
4.Adam Petr1989kraj. muži 151-160 
5.Nechvátal Petr1982kraj. muži 211-220 
6.Šalamoun Lubomír1964kraj. muži 221-230 
7.Šalomoun Ivo1984kraj. muži 231-240 
8.Ondrovčák Ladislav1974kraj. muži 251-260 
9.Zimek Jaroslav1963kraj. muži 271-280 
10.Kazdera Pavel1955kraj. muži 281-290 
11.Hruška Petr1964reg. muži 16 
12.Pop Miroslav1976reg. muži 17 
13.Forman Libor1981nez. muži N 
14.Kříž Bohumil1984nez. muži N 
TJ Brno-Bystrc A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havel Vojtěch1989kraj. muži 21-30 
2.Adámek Aleš1968kraj. muži 61-70 
3.Weiser Daniel1994kraj. muži 91-100 
4.Havránek Lukáš2002kraj. muži 91-100 
5.Vízner Jiří1998kraj. muži 101-110 
6.Kamenický Tomáš1987kraj. muži 161-170 
7.Trávníček Tomáš1987kraj. muži 171-180 
8.Hanák Petr1981kraj. muži 201-210 
9.Kobolka Luboš1983kraj. muži 261-270 
10.Chlíbek David1988reg. muži 61-70 
11.Burda Radim1995reg. muži 91-100 
SK Slatina A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Traxler Jan1985kraj. muži 71-80 
2.Fila Martin1991kraj. muži 81-90 
3.Kuča Jan1986kraj. muži 101-110 
4.Vaculík Filip1995kraj. muži 111-120 
5.Jeřábek Vladimír1972kraj. muži 141-150 
6.Tupec Pavel1978kraj. muži 171-180 
7.Tůma Pavel1969kraj. muži 171-180 
8.Táborský Jindřich1956reg. muži 61-70 
9.Smílek Zdeněk1988reg. muži 61-70 
MK Řeznovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Musil David1992kraj. muži 17 
2.Štěpán Libor1969kraj. muži 61-70 
3.Šedová Eliška2001kraj. muži 81-90 
4.Horák Aleš1985kraj. muži 121-130 
5.Pečinka Lukáš1994kraj. muži 111-120 
6.Lehocký Vojtěch2000kraj. muži 121-130 
7.Rotrekl Lukáš1994kraj. muži 151-160 
8.Lustig Adam2003kraj. muži 151-160 
9.Dohnal František2006kraj. muži 201-210 
10.Jedlička Jindřich1970kraj. muži 221-230 
11.Netolička Lubomír1971kraj. muži 231-240 
12.Striegler Tomáš1982reg. muži 71-80 
KST FOSFA LVA A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cupák Zdeněk1982kraj. muži 51.-60. 
2.Kurilla Matej1993kraj. muži 61.-70.cizinec 
3.Vedral David1993kraj. muži 61.-70. 
4.Himal Tomáš1999kraj. muži 71.-80. 
5.Bednařík Marcel1971kraj. muži 81.-90. 
6.Bruckner Tomáš2002kraj. muži 101.-110. 
7.Zítka Patrik1988kraj. muži 161.-170. 
8.Šimon Peter1984kraj. muži 181.-190.cizinec 
9.Hladký Rostislav1979kraj. muži 191.-200. 
10.Pagáč Martin1982kraj. muži 221.-230.cizinec 
11.Mikuš Josef1975reg. muži 51.-60. 
12.Chromík Martin2006reg. muži 61.-70. 
13.Kolůch Jaroslav1975nez.  
TJ Sokol Brno I A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Charitonov Vitalij1980kraj. muži 31-40 
2.Poledňa Martin1975kraj. muži 51-60 
3.Laicman Petr1966kraj. muži 81-90 
4.Musil Ondřej1975kraj. muži 111-120 
5.Prachař Marek1970kraj. muži 131-140 
6.Tomko Michal1995kraj. muži 151-160cizinec 
7.Hrdlička Petr1985kraj. muži 161-170 
8.Rakovický Milan1950kraj. muži 181-190 
9.Kopřiva Tomáš1990kraj. muži 211-220 
10.Ryšavý Filip1988kraj. muži 271-280 
11.Mišejka Luboš1958kraj. muži 291-300 
TTC MS Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juroška Ivan1955kraj. muži 31-40 
2.Sirbu Jakub1983kraj. muži 51-60 
3.Ličbinský Roman1980kraj. muži 81-90 
4.Pavelka Jakub1991kraj. muži 91-100 
5.Tureček Petr1983kraj. muži 111-120 
6.Toufar Jan1997kraj. muži 111-120 
7.Střítežský Roman1969kraj. muži 111-120 
8.Nespěšný Hynek2006kraj. muži 131-140 
9.Novotný Petr1985kraj. muži 131-140 
10.Novák Martin1965kraj. muži 151-160 
11.Drápal Metoděj2006kraj. muži 211-220 
12.Janošek Adam2004kraj. muži 211-220 
13.Buk Lukáš2006kraj. muži 271-280 
14.Krištof Lukáš2005kraj. muži 281-290 
15.Barč Andrej1997kraj. muži 291-300cizinec 
16.Herman Jaroslav2001kraj. muži 291-300 
17.Hrdlička Miroslav2009reg. muži 131-140N 
18.Luska Petr2007kraj. muži 211-220Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
Orel Silůvky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cvrkal Rudolf1969kraj. muži 20. 
2.Kolbert David1986kraj. muži 51.-60. 
3.Novák Lukáš1988kraj. muži 71.-80. 
4.Záděra Luboš1972kraj. muži 81.-90. 
5.Paták Zdeněk1981kraj. muži 91.-100. 
6.Železný Ladislav1987kraj. muži 101.-110. 
7.Pikula Radek1980kraj. muži 121.-130. 
8.Vališ Petr1974kraj. muži 161.-170. 
9.Ertl Jakub1985kraj. muži 191.-200. 
10.Smejkal Martin1975nez.  
TJ Jiskra Strážnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Morávek Zdeněk1973kraj. muži 61-70 
2.Tomeček Tomáš1988kraj. muži 121-130 
3.Jamný Petr1976kraj. muži 131-140 
4.Kamenský Petr1981kraj. muži 151-160 
5.Frolek Radek1995kraj. muži 261-270 
6.Černý Zdeněk1968kraj. muži 291-300 
7.Lanová Renata1969reg. muži 61-70N 
8.Morávek Ondřej2011reg. muži 71-80 
9.Pukl Ondřej2004reg. muži 81-90 
10.Bureš Martin2004reg. muži 81-90 
11.Janoušek Přemek1976nez.  
12.Kubina Jaromír1966nez.  
TJ Holásky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fábo Ján1980kraj. muži 21-30 
2.Javůrek Martin1986kraj. muži 121-130 
3.Navrátil Václav1966kraj. muži 121-130 
4.Babáková Radka1972kraj. muži 191-200 
5.Tvarůžek Petr1980reg. muži 51-60 
6.Vysloužil Jan1996reg. muži 71-80 
7.Škvařil Petr1997reg. muži 101-110 
8.Klimeš René1966reg. muži 101-110N 
9.Grulich Zdeněk1964reg. muži 121-130 
10.Rozman Michal1990reg. muži 131-140N 
11.Špondr Martin1990reg. muži 171-180 
12.Tvarůžek Jiří1983reg. muži 201-210 
13.Pazdera Miroslav1946reg. muži 231-240 
14.Vondruška Ladislav1947reg. muži 231-240N 
15.Hort Pavel1968nez.  
16.Babáková Klára1993nez.  
TJ Sokol Rebešovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fischer Karel1997kraj. muži 21-30 
2.Lučko Martin1983kraj. muži 31-40 
3.Černý Radek1997kraj. muži 51-60 
4.Tůma Karel1999kraj. muži 91-100 
5.Vičík Oldřich1962kraj. muži 231-240 
6.Šenkýř Jiří1960kraj. muži 261-270 
7.Šamšula Roman1975kraj. muži 281-290 
8.Zaplatil Radek1977reg. muži 61-70 
9.Sekanina Jiří1995reg. muži 81-90 
10.Sedláček Josef1984reg. muži 91-100 
11.Kukla Jan1963reg. muži 101-110 
12.Vašulka Pavel1984reg. muži 111-120 
TJ Sokol Kobylí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šťavík Ondřej1982kraj. muži 101-110 
2.Kubík Josef1999kraj. muži 141-150 
3.Mosnák Milan1988kraj. muži 141-150 
4.Hřebačka Tomáš1966kraj. muži 171-180 
5.Jangl Marek1981kraj. muži 181-190 
6.Zvychainyi Mykyta1998kraj. muži 191-200cizinec 
7.Šaur Ivo1964reg. muži 51-60 
8.Soukal Jiří st.1966reg. muži 61-70 
9.Vajbar Antonín1955reg. muži 61-70 
10.Hoch Vítek2000reg. muži 71-80 
11.Charvát Vavřinec1963reg. muži 81-90 
12.Otáhal Jan1991reg. muži 91-100 
13.Oslzlý Michal1992reg. muži 91-100 
14.Soukal Jiří ml.1996reg. muži 101-120 
15.Mrázek Petr2004reg. muži 201-250 
Krajská soutěž I. třídy A
Triangl Rájec-Jestřebí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ryšavý Michal1992kraj. muži 12 
2.Lužný Jiří1956kraj. muži 91-100 
3.Sehnal Stanislav1969kraj. muži 241-250 
4.Svoboda Lukáš II.1989nez.  
5.Zouhar Michal1983kraj. muži 261-270 
TJ Brno-Bystrc B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vízner Jiří1998kraj. muži 101-110 
2.Kamenický Tomáš1987kraj. muži 161-170 
3.Trávníček Tomáš1987kraj. muži 171-180 
4.Hanák Petr1981kraj. muži 201-210 
5.Kobolka Luboš1983kraj. muži 261-270 
6.Chlíbek David1988reg. muži 61-70 
7.Burda Radim1995reg. muži 91-100 
8.Mrkvan Miroslav1990reg. muži 91-100 
9.Strmiska Tomáš1988reg. muži 101-110 
10.Kucin Michal1991reg. muži 111-120 
11.Kleinhampl Miroslav1989reg. muži 131-140 
12.Sedláček Marek1989reg. muži 141-150 
13.Kovařík Petr2007reg. muži 91-100Střídavý start z SKST Nový Lískovec, z.s.
SK Baník Ratíškovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grufík Kamil1989kraj. muži 121.-130. 
2.Hrubý Otto1999kraj. muži 171.-180. 
3.Bábíček Josef1971kraj. muži 191.-200. 
4.Šrédl Pavel1989kraj. muži 221.-230. 
5.Kouřil Přemysl1969kraj. muži 231.-240. 
6.Kuchařič Jiří st.1969reg. muži 61.-70. 
7.Jakubíček Vlastimil1960reg. muži 61.-70. 
8.Kordula Jiří1984reg. muži 71.-80. 
9.Charvát Vít st.1975reg. muži 81.-90. 
10.Hradil Kryštof2000reg. muži 81.-90. 
11.Kordula Petr1983reg. muži 111.-120. 
12.Kuchařič Jiří ml.1999reg. muži 111.-120. 
13.Kouřil Vít1975nez.  
SK Slatina B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jeřábek Vladimír1972kraj. muži 141-150 
2.Tupec Pavel1978kraj. muži 171-180 
3.Tůma Pavel1969kraj. muži 171-180 
4.Táborský Jindřich1956reg. muži 61-70 
5.Smílek Zdeněk1988reg. muži 61-70 
6.Konečný Rostislav1968reg. muži 111-120 
7.Habrnal Lukáš1991reg. muži 111-120 
8.Adam Vlastimil1980reg. muži 111-120 
9.Čikl Martin1980nez. muži  
10.Plotěný Michal1981nez. muži  
MK Řeznovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pečinka Lukáš1994kraj. muži 111-120 
2.Lehocký Vojtěch2000kraj. muži 121-130 
3.Rotrekl Lukáš1994kraj. muži 151-160 
4.Dohnal František2006kraj. muži 201-210 
5.Lustig Adam2003kraj. muži 151-160 
6.Jedlička Jindřich1970kraj. muži 221-230 
7.Netolička Lubomír1971kraj. muži 231-240 
8.Striegler Tomáš1982reg. muži 71-80 
9.Nunvář Jaroslav1960reg. muži 111-120 
10.Halačka Milan1972reg. muži 111-120 
11.Široký Pavel1980reg. muži 121-130 
12.Radkovský Adam2005reg. muži 121-130 
TJ Sokol Hlubočany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Busta Stanislav1985kraj. muži 81-90 
2.Kovář Jakub1983kraj. muži 81-90 
3.Baričák Marek1984kraj. muži 131-140 
4.Pořízek Josef1952kraj. muži 151-160 
5.Šmetka Miroslav1986kraj. muži 211-220 
6.Müller Zdeněk1960kraj. muži 221-230 
7.Machala Vítězslav1962reg. muži 63 
8.Novák Ivo1958nez. muži 97 
9.Sádlík Luděk1963nez. muži 112 
10.Reček Martin1973reg. muži 137 
11.Luska Dalibor1974reg. muži 255 
KST FOSFA LVA B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednařík Marcel1971kraj. muži 81.-90. 
2.Bruckner Tomáš2002kraj. muži 101.-110. 
3.Zítka Patrik1988kraj. muži 161.-170. 
4.Šimon Peter1984kraj. muži 181.-190.cizinec 
5.Hladký Rostislav1979kraj. muži 191.-200. 
6.Pagáč Martin1982kraj. muži 221.-230.cizinec 
7.Mikuš Josef1975reg. muži 51.-60. 
8.Chromík Martin2006reg. muži 61.-70. 
9.Svoboda Michal1985reg. muži 61.-70. 
10.Baťka Stanislav1983reg. muži 91.-100. 
11.Zechmeister Jan1984reg. muži 101.-120. 
12.Kováč Josef1966reg. muži 121.-140. 
TJ Sokol Velké Opatovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lánský Jakub1988kraj. muži 41-50 
2.Türk Petr ml.1999kraj. muži 181-190 
3.Peterka David1996kraj. muži 201-210 
4.Vykydal Lubomír1995reg. muži 21-30 
5.Vrbický Patrik1994reg. muži 51-60 
6.Zemánek Jaroslav1997reg. muži 61-75 
7.Türk Petr st.1975reg. muži 76-100 
8.Šafář Patrik1995reg. muži 101-150 
9.Gerbrich Radim1974reg. muži 151-250 
10.Zemánek Tomáš2003reg. muži 151-250 
11.Maleček Josef1955reg. muži 151-250 
12.Horák Vít1982reg. muži 151-250 
13.Lysoněk Filip2005reg. muži 151-250 
14.Ševčík Ondřej2007reg. muži 251-500 
TTC MS Brno D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tureček Petr1983kraj. muži 111-120 
2.Toufar Jan1997kraj. muži 111-120 
3.Střítežský Roman1969kraj. muži 111-120 
4.Novotný Petr1985kraj. muži 131-140 
5.Barč Andrej1997kraj. muži 291-300cizinec 
6.Chmelík Daniel1970reg. muži 71-80 
7.Toufar Zdeněk1966reg. muži 81-90 
8.Krejčí David2007reg. muži 171-180 
9.Mergenthalová Petra1992ČR ženy 86 
10.Zemanová Simona1992ČR ženy 94Ncizinec 
KST Blansko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zukal Adam1998kraj. muži 101-110 
2.Přikryl Jiří1977kraj. muži 121-130 
3.Kaluža Tomáš1977kraj. muži 171-180 
4.Skoupý Michal2002kraj. muži 231-240 
5.Voráč Pavel1977kraj. muži 171-180 
6.Zukal Aleš2002reg. muži 21-30 
7.Přikryl Vojtěch2006reg. muži 41-50 
8.Zukal Filip2009reg. muži 61-75 
9.Pokorný Martin2004reg. muži 61-75 
10.Štěpánek Ondřej2003reg. muži 61-75 
11.Přikryl Lukáš2010reg. muži 151-250 
Orel jednota Silůvky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paták Zdeněk1981kraj. muži 91.-100. 
2.Železný Ladislav1987kraj. muži 101.-110. 
3.Pikula Radek1980kraj. muži 121.-130. 
4.Vališ Petr1974kraj. muži 161.-170. 
5.Ertl Jakub1985kraj. muži 191.-200. 
6.Záděra František1953nez.  
Orel jednota Ivančice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Císarík Pavel1979kraj. muži 141-150 
2.Šlapanský Jan1982kraj. muži 141-150 
3.Peška Ladislav1971kraj. muži 151-160 
4.Klíma Miloš1968kraj. muži 201-210 
5.Minstr Jan1952reg. muži 71-80 
6.Minster Roman1977reg. muži 151-160 
7.Chytka Tomáš1964reg. muži 151-160 
8.Dedek Daniel2003reg. muži 241-250 
9.Wasserbauer Jaromír1985reg. muži 251-260 
10.Schlosser Jiří2003reg. muži 261-270 
11.Ondráček Tomáš2002reg. muži 311-320 
12.Absolín Karel st.1973reg. muži 321-330 
Krajská soutěž I. třídy B
TJ Mokrá-Horákov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvapil Zdeněk1964kraj. muži 121.-130. 
2.Paták Radek1968kraj. muži 131.-140. 
3.Vojtěch Martin1973kraj. muži 191.-200, 
4.Škorpík Jan1986kraj. muži 211.-220. 
5.Vojtěch Tomáš1978kraj. muži 291.-300. 
6.Levardi Robert1973reg. muži 81.-90. 
7.Otych Roman st.1970reg. muži 111.-120. 
8.Kvasnica Vítězslav1947reg. muži 121.-130. 
9.Eliáš Stanislav1944reg. muži 131.-140. 
10.Vojtěch Miloslav1950reg. muži 131.-140. 
11.Paták Bohuslav1943reg. muži 171.-180. 
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nechvátal Petr1982kraj. muži 211-220 
2.Šalamoun Lubomír1964kraj. muži 221-230 
3.Šalomoun Ivo1984kraj. muži 231-240 
4.Ondrovčák Ladislav1974kraj. muži 251-260 
5.Zimek Jaroslav1963kraj. muži 271-280 
6.Kazdera Pavel1955kraj. muži 281-290 
7.Hruška Petr1964reg. muži 16 
8.Pop Miroslav1976reg. muži 17 
9.Valík Tomáš1987reg. muži 18 
10.Kovář Josef st.1963reg. muži 19 
11.Tuhý Roman1965reg. muži 20 
12.Housar Jiří1970reg. muži 21 
13.Adam Tomáš1988reg. muži 22 
TJ Jevišovka Drnholec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zajíc René1973kraj. muži 171.-180. 
2.Konečný Jaroslav1974kraj. muži 241.-250. 
3.Filip Bohumír1961reg. muži 81.-90. 
4.Lisý Jaroslav1976reg. muži 91.-100. 
5.Hanák Zdeněk1963reg. muži 91.-100. 
6.Lorenc Miroslav1967reg. muži 101.-120. 
7.Čepera Roman1979reg. muži 121.-140. 
KST Prace A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hofírek Dominik1995kraj. muži 201-210 
2.Mrkvica Lukáš1981kraj. muži 221-230 
3.Hofírek Filip1996kraj. muži 281-290 
4.Kuklínek Miloš1986reg. muži 81-90 
5.Lattenberg Richard1962reg. muži 101-110 
6.Kupčíková Michaela1975reg. muži 191-200 
7.Zukal Vojtěch1985reg. muži 211-220 
8.Boleslav Josef1956reg. muži 211-220 
9.Urbanec Martin1982reg. muži 231-240 
10.Ševčenko Igor1974reg. muži 261-270 
11.Gajdoštín Tomáš2004reg. muži 261-270 
STK Zbraslavec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pačinek Jakub1986kraj. muži 61-70 
2.Krása Petr ml.1995kraj. muži 61-70 
3.Křepela Radim1974kraj. muži 71-80 
4.Suchý Petr1988kraj. muži 141-150 
5.Těžký Pavel1970kraj. muži 191-200 
6.Křepela Lubomír1973kraj. muži 231-240 
7.Koudelka Petr1996kraj. muži 241-250 
8.Třináctý Richard1976kraj. muži 281-290 
9.Svěrák Martin1985reg. muži 51-60 
10.Sekanina Jan1963reg. muži 61-75 
KST DRAGON Vyškov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trávniček Boris 1998kraj. muži 131. - 140.Hostování z SK Olšany
2.Luska Petr2007kraj. muži 211-220NHostování z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
3.Lužný Petr1977kraj. muži 241. - 250. 
4.Dofek David2003kraj. muži 271. - 280. 
5.Srna Antonín1991kraj. muži 251. - 260. 
6.Krejsa Jakub2002reg. muži 53 
7.Šelc Martin1988reg. muži 70N 
8.Olejníček Vojtěch2002reg. muži 58 
9.Chlup Tadeáš1995reg. muži 93 
10.Korda Jiří1962reg. muži 95 
11.Tichý Zdeněk1973reg. muži 102 
12.Urbánek Patrik2009reg. muži 182 
SKST Dubňany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buriánek Patrik1993kraj. muži 91-100 
2.Ilčík Ondřej1988kraj. muži 91-100 
3.Hašlík Jakub1996kraj. muži 101-110 
4.Veselý Jan1993kraj. muži 210-210 
5.Jelínek Zdeněk ml.1978kraj. muži 141-150 
6.Chludil Radek1979reg. muži 81-90 
7.Mlynár Radoslav1968reg. muži 131-140 
8.Matza Pavel1971reg. muži 151-160 
9.Ráček Ladislav1968reg. muži 211-220 
TJ Sokol Brno I B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prachař Marek1970kraj. muži 131-140 
2.Tomko Michal1995kraj. muži 151-160cizinec 
3.Hrdlička Petr1985kraj. muži 161-170 
4.Herník Miloslav1956kraj. muži 181-190 
5.Rakovický Milan1950kraj. muži 181-190 
6.Kopřiva Tomáš1990kraj. muži 211-220 
7.Ryšavý Filip1988kraj. muži 271-280 
8.Mišejka Luboš1958kraj. muži 291-300 
9.Novak Adam2001reg. muži 71-80 
10.Pavlíček Jan1974reg. muži 71-80 
11.Čech Jiří2001reg. muži 81-90 
12.Krejčí Petr1976reg. muži 81-90N 
TJ Šošůvka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezděk Luboš1984kraj. muži 41-50 
2.Kutil Libor1998kraj. muži 81-90 
3.Kapusta Ján1990kraj. muži 151-160cizinec 
4.Cetkovský Martin1969kraj. muži 231-240 
5.Obalil Jiří1984kraj. muži 201-210 
6.Dvořák Leoš1962reg. muži 51-60 
7.Zouhar Aleš1969reg. muži 76-100 
8.Krátký Marek1990reg. muži 76-100 
9.Šindelka Stanislav st.1971reg. muži 101-150 
10.Zouhar Michal1995reg. muži 101-150 
11.Mikulášek Josef1975reg. muži 151-250 
12.Šindelka Stanislav ml.1995reg. muži 151-250 
TTC MS Brno E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nespěšný Hynek2006kraj. muži 131-140 
2.Novák Martin1965kraj. muži 151-160 
3.Drápal Metoděj2006kraj. muži 211-220 
4.Janošek Adam2004kraj. muži 211-220 
5.Buk Lukáš2006kraj. muži 271-280 
6.Krištof Lukáš2005kraj. muži 281-290 
7.Herman Jaroslav2001kraj. muži 291-300 
8.Pecka Karel2004reg. muži 61-70 
9.Kysela Štěpán2003reg. muži 81-90 
10.Chalúpek Filip2005reg. muži 111-120 
11.Hrdlička Miroslav2009reg. muži 131-140N 
TJ Sokol Klobouky u Brna A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volek Pavel ml.1980kraj. muži 41-50 
2.Studýnka František1960kraj. muži 71-80 
3.Studýnka Miloslav1959kraj. muži 241-250 
4.Kalivoda Petr1981kraj. muži 261-270 
5.Zástěra Libor1982reg. muži 44 
6.Sedláček Aleš1981reg. muži 71-80 
7.Novotný Pavel1994reg. muži 71-80 
8.Sedláček Zdeněk1955reg. muži 81-90 
9.Huták Ondřej2005reg. muži 101-120 
10.Pilát Ondřej2006reg. muži 141-160 
SKST PLUS Hodonín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Orel Eduard2005kraj. muži 71-80 
2.Melichar Libor1976kraj. muži 101-110 
3.Pařízek Richard2008kraj. muži 171-180 
4.Podrazil David2001kraj. muži 171-180 
5.Gallus Petr st.1971kraj. muži 241-250 
6.Příkaský Libor2005kraj. muži 251-260 
7.Král Jiří1969kraj. muži 281-290 
8.Mikulecký Marek1985kraj. muži 281-290 
9.Mikeska Jaroslav1990reg. muži 7 
10.Král Ondřej2009reg. muži 81-90 
11.Jakubíček Matěj2004reg. muži 91-100 
Krajská soutěž II. třídy A
TTC Komořany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daněk Zdeněk ml.1980kraj. muži 81-90 
2.Holec Ondřej1983kraj. muži 161-170 
3.Frimmer Ján1958kraj. muži 291-300 
4.Daněk Zdeněk st.1953reg. muži 54 
5.Hrabal Marek1995reg. muži 66 
6.Masařík Michal1987reg. muži 68 
7.Götz Bořivoj1947reg. muži 69 
8.Hasala Petr1984reg. muži 132 
9.Kalouda Miroslav1955reg. muži 143 
10.Majárek David1977reg. muži 154 
11.Majárek Patrik1975reg. muži 163 
12.Fiala Jan1969reg. muži 257 
13.Knapec Lukáš1983reg. muži 314 
Sokol Ořechov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Ondřej1995reg. muži 41-50 
2.Vaněk Jan1994reg. muži 51-60 
3.Horák Petr1976reg. muži 61-70 
4.Vaverka Viktor1998reg. muži 61-70 
5.Vaverka Vojtěch1993reg. muži 81-90 
6.Vaněk Jaroslav1970reg. muži 111-120 
7.Němec Petr1955reg. muži 191-200 
8.Šmíd Bronislav1967reg. muži 201-210 
9.Smejkal Jaromír1964reg. muži 201-210 
10.Ferdus Pavel1977reg. muži 211-220 
11.Nesrsta Zdeněk1975reg. muži 231-240 
12.Kačur Michal ml.2008reg. muži 291-300 
13.Kouba Tomáš2006reg. muži 291-300 
14.Kačur Michal st.1976reg. muži 291-300 
15.Vaněk Ladislav1972reg. muži 311-320 
16.Hrdlička Miroslav2009reg. muži 131-140NStřídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
TJ Velešovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Marek1977kraj. muži 181-190 
2.Rulíšek Karel1962kraj. muži 231-240 
3.Mráz David1980kraj. muži 241-250 
4.Drápal Petr1966reg. muži 41 
5.Fianta René1975reg. muži 73 
6.Otoupalík Ondřej1989reg. muži 81 
7.Kordiovský Zbyněk1973reg. muži 110 
8.Dvořák Jan1967reg. muži 123 
9.Honek Tomáš1994reg. muži 171 
10.Spáčil Petr1969nez. muži  
SK Kuřim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fučík Petr1984kraj. muži 131-140 
2.Vermouzek František1964kraj. muži 161-170 
3.Šípka Zdeněk1962kraj. muži 161-170 
4.Šťastný Pavel1979kraj. muži 271-280 
5.Smolík Milan1963kraj. muži 231-240 
6.Šplíchal Jiří1963kraj. muži 291-300 
7.Smolík Tomáš1985kraj. muži 291-300 
8.Urbánek Filip1979reg. muži 101-110 
9.Štěpánek Luděk1978reg. muži 111-120 
10.Doležal Jiří1959reg. muži 141-150 
11.Sehnal Richard2006reg. muži 301-310 
12.Raus Jan2005reg. muži 301-310 
13.Sehnal Aleš1965reg. muži 341-350 
14.Vojanec Lukáš2008reg. muži 341-360 
TJ Vysočany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kellner Aleš2000kraj. muži 191.-200. 
2.Pernička Pavel1988kraj. muži 241.-250. 
3.Žáček Michal1999kraj. muži 271.-280. 
4.Janáč Daniel1997reg. muži 41.-50. 
5.Masařík Radim1969reg. muži 61.-75. 
6.Zouhar Ondřej1984reg. muži 76.-100. 
7.Bezděk Michal1993reg. muži 101.-150. 
8.Žáček Miroslav1972reg. muži 101.-150. 
9.Randula Roman1962reg. muži 101.-150. 
10.Farkaš Michael1993reg. muži 101.-150. 
11.Ševčík Pavel st.1961reg. muži 151.-250. 
12.Zouhar Daniel1991reg. muži 151.-250. 
13.Zouhar Miloslav1958reg. muži 151.-250. 
14.Zukal Josef1969reg. muži 151.-250. 
15.Žáček Roman2002reg. muži 151.-250. 
TT Moravský Krumlov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bíla Jindřich1980kraj. muži 81-90 
2.Telitsyn Vladimir1996reg. muži 131-140cizinec 
3.Růžičková Daniela2003ČR ženy 58 
4.Janáčková Lucie2004kraj. ženy 36-40 
5.Čech Jan2009nez.  
6.Šulc Jakub2011nez.  
7.Široká Karolína2009nez.  
8.Lustig Adam2003kraj. muži 151-160Střídavý start z MK Řeznovice, oddíl stolního tenisu Sportovního klubu Řeznovice, z.s.
9.Radkovský Adam2005reg. muži 121-130Střídavý start z MK Řeznovice, oddíl stolního tenisu Sportovního klubu Řeznovice, z.s.
10.Pop Daniel2006reg. muži 201-210Střídavý start z MK Řeznovice, oddíl stolního tenisu Sportovního klubu Řeznovice, z.s.
11.Konečný Karel2003nez. Střídavý start z MK Řeznovice, oddíl stolního tenisu Sportovního klubu Řeznovice, z.s.
Orel jednota Šitbořice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Ondřej2001kraj. muži 261-270 
2.Slavík Jiří1969reg. muži 46 
3.Skála Richard1969reg. muži 71-80 
4.Slavík Jakub1997reg. muži 81-90 
5.Halas Pavel st.1968reg. muži 101-120 
6.Vozdecký Jaromír1979reg. muži 101-120 
7.Stejskal Libor1990reg. muži 141-160 
8.Vodáková Aneta2000reg. muži 141-160 
9.Halasová Ludmila2003reg. muži 141-160 
10.Bedřich Josef1957reg. muži 201-250 
11.Vokál Radek1974reg. muži 201-250 
12.Zelinka Roman1990reg. muži 251-300 
13.Lengál Jaroslav1989reg. muži 251-300 
14.Urbánek Josef1972reg. muži 251-300 
TJ Vlast Ježov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juras Pavel2001kraj. muži 181 - 190 
2.Ingr David1984kraj. muži 221 - 230 
3.Juras Martin1999kraj. muži 271 - 280 
4.Kůřil Radim1995reg. muži 71 - 80 
5.Kůřil Pavel st.1971reg. muži 91 - 100 
6.Kůřil Pavel ml.1992reg. muži 91 - 100 
7.Kalod Radek ml.1992reg. muži 101 - 110 
8.Pantlík Ladislav1955reg. muži 121 - 130 
9.Marada Tomáš1952reg. muži 181 - 190 
10.Kostelanský Stanislav1955reg. muži 181 - 190 
TJ Sokol Kobylí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jangl Marek1981kraj. muži 181-190 
2.Zvychainyi Mykyta1998kraj. muži 191-200cizinec 
3.Šaur Ivo1964reg. muži 51-60 
4.Soukal Jiří st.1966reg. muži 61-70 
5.Vajbar Antonín1955reg. muži 61-70 
6.Hoch Vítek2000reg. muži 71-80 
7.Charvát Vavřinec1963reg. muži 81-90 
8.Otáhal Jan1991reg. muži 91-100 
9.Oslzlý Michal1992reg. muži 91-100 
10.Soukal Jiří ml.1996reg. muži 101-120 
11.Mrázek Petr2004reg. muži 201-250 
TJ Sokol Brno I C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rakovický Milan1950kraj. muži 181-190 
2.Kopřiva Tomáš1990kraj. muži 211-220 
3.Ryšavý Filip1988kraj. muži 271-280 
4.Mišejka Luboš1958kraj. muži 291-300 
5.Novak Adam2001reg. muži 71-80 
6.Pavlíček Jan1974reg. muži 71-80 
7.Čech Jiří2001reg. muži 81-90 
8.Krejčí Petr1976reg. muži 81-90N 
9.Rygl Ondřej2000reg. muži 81-90N 
10.Stejskal Marek1981reg. muži 101-110N 
11.Svoboda Pavel2005reg. muži 121-130 
12.Daněk Miroslav2007reg. muži 151-160 
13.Janda Roman1967reg. muži 211-220N 
TJ Sokol Svatobořice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juřík Adam1994kraj. muži 161.-170. 
2.Toman Zbyněk1983kraj. muži 251.-260. 
3.Synková Dagmar1986kraj. muži 271.-280. 
4.Firtl Radim1969kraj. muži 291.-300. 
5.Kovář Dušan1963reg. muži 61.-70. 
6.Hála Josef1960reg. muži 81.-90. 
7.Hála Zbyněk1973reg. muži 121.-130. 
8.Chimiák Petr1977reg. muži 121.-130. 
9.Palán František1965reg. muži 161.-170. 
10.Podveský Pavel1977reg. muži 181.-190. 
11.Krist Jan1972reg. muži 241.-250. 
KST Oltec Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pelikán Jan1955kraj. muži 111-120 
2.Galanda František1947kraj. muži 291-300 
3.Dědek Zdeněk1971reg. muži 61-70 
4.Basovník Dalibor1985reg. muži 81-90 
5.Prachař Tomáš1975reg. muži 91-100 
6.Kolbaba Bohumír1958reg. muži 101-110 
7.Kubín Jiří1952reg. muži 111-120 
8.Hamadeh Nabil1948reg. muži 121-130 
9.Nováček Jiří1984reg. muži 121-130 
10.Švehla David1969reg. muži 131-140 
11.Tatar Ivo1965reg. muži 131-140 
12.Peňáz Stanislav1956reg. muži 141-150 
13.Slivečka Michal1988reg. muži 141-150 
Krajská soutěž II. třídy B
TJ Sokol Brno-Židenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rotrekl David1980kraj. muži 121-130 
2.Ječmínek Radek1964kraj. muži 271-280 
3.Hynšt Martin1970reg. muži 51-60 
4.Robek Petr1968reg. muži 61-70 
5.Macek Ondřej1981reg. muži 81-90 
6.Marcell Jan1962reg. muži 101-110 
7.Uhliar Libor1966reg. muži 131-140 N 
8.Krejčí Pavel1980reg. muži 201-210 
9.Moisei Andriian2005reg. muži 231-240cizinec 
SK Olšany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trávniček Boris 1998kraj. muži 131.-140. 
2.Libánek Ondřej2001kraj. muži 161.-170. 
3.Krais Boris1963reg. muži 36 
4.Zonek Miroslav1986reg. muži 96 
5.Hrtáň Zbyněk1986reg. muži 62 
6.Libánek Zdeněk1967reg. muži 114 
7.Hazucha Juraj1979reg. muži 117 
8.Trávniček Petr1972reg. muži 184 
9.Libánek Václav1970reg. muži 191 
TJ Lažánky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brandštettr Tomáš1989kraj. muži 201-210 
2.Galla Martin1992kraj. muži 221-230 
3.Kadlec Milan1977kraj. muži 241-250 
4.Sova Jan1999kraj. muži 251-260 
5.Steinhauser Filip2001reg. muži 61-70 
6.Urbánek Pavel1974reg. muži 101-110 
7.Steinhauser Petr1974reg. muži 111-120 
8.Steinhauser Jan2006reg. muži 131-140 
9.Nečas Robert1969reg. muži 141-150 
10.Chylková Urbánková Jitka1982reg. muži 141-150 
11.Perka Jiří1965reg. muži 151-160 
12.Simetinger Petr1980reg. muži 171-180 
13.Hloska Martin1970reg. muži 241-250 
14.Burian Lubomír1954reg. muži 271-280 
SKST Rohatec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Příkaský Zbyněk1981kraj. muži 171-180 
2.Chvátal Tomáš1996kraj. muži 191-200 
3.Drábek Milan1985kraj. muži 221-230 
4.Kolář David1984kraj. muži 271-280 
5.Chvátal Antonín1968reg. muži 101-110 
6.Zelinka Pavel1973reg. muži 111-120 
7.Rybecký Jakub1998reg. muži 121-130 
8.Rybecký Marek1974reg. muži 131-140 
9.Vymyslický Stanislav st.1969reg. muži 161-170 
10.Vinklárek Filip1994reg. muži 171-180 
11.Schenel David1971reg. muži 171-180 
12.Malošek Radek1979nez. muži  
TTC Koral Tišnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Antoš Jiří1977kraj. muži 61. - 70. 
2.Vitula Josef1974kraj. muži 101. - 110. 
3.Hruška Pavel1984kraj. muži 291.-300. 
4.Dospíšil Pavel ml.1991reg. muži 81.-90. 
5.Dospíšil Pavel1969reg. muži 41.-50. 
6.Klusák Jaromír1974reg. muži 81.-90. 
7.Bahenský Zdeněk2006reg. muži 141. - 150. 
8.Bahenský Tomáš2006reg. muži 161. - 170. 
9.Kurdiovský Matěj2006reg. muži 171. - 180. 
10.Paciorek Roman1974nez. muži  
Slovan Hodonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čechovský Martin1959kraj. muži 161-170 
2.Hřebačka Michal1988kraj. muži 261-270 
3.Salajka Milan1966kraj. muži 281-290 
4.Drábek Ivo1958reg. muži 71-80 
5.Čechovský Václav1960reg. muži 41-50 
6.Vacenovský Pavel1970reg. muži 91-100 
7.Kmeť Milan1958reg. muži 141-150 
8.Bursík Antonín1961reg. muži 171-180 
9.Vaňhara Michal1978reg. muži 181-190 
10.Vjazanko Petr1952reg. muži 231-240 
11.Malý Miroslav1968reg. muži 231-240 
12.Zelinka Oldřich1965reg. muži 251-260 
13.Grabovský Jaroslav1956reg. muži 251-260 
14.Navrátil Jan2009reg. muži 271-280 
15.Šrůtka Vojtěch2010reg. muži 271-280 
16.Štipčák Zdeněk2010reg. muži 281-290 
17.Svora Zdeněk2011reg. muži 281-290 
18.Příhoda Michal2009reg. muži 281-290 
19.Babec Matěj2008reg. muži 291-300 
20.Bohunský Rostislav1965nez.  
21.Král Ondřej2009reg. muži 81-90Střídavý start z SKST Hodonín z.s.
TJ Sokol Velké Opatovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrbický Patrik1994reg. muži 51-60 
2.Zemánek Jaroslav1997reg. muži 61-75 
3.Türk Petr st.1975reg. muži 76-100 
4.Veselý Ivo1966nez.  
5.Lysoněk Filip2005reg. muži 151-250 
KST Blansko C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Voráč Pavel1977kraj. muži 171-180 
2.Zukal Aleš2002reg. muži 30 
3.Přikryl Vojtěch2006reg. muži 41-50 
4.Ševčíková Veronika1971reg. muži 41-50 
5.Trávníčková Karla1973reg. muži 41-50 
6.Zukal Filip2009reg. muži 61-75 
7.Pokorný Martin2004reg. muži 61-75 
8.Štěpánek Ondřej2003reg. muži 61-75 
9.Záviška Radek1988reg. muži 151-250 
10.Nedoma Pavel1961reg. muži 151-250 
11.Chalupa David2006reg. muži 151-250 
12.Přikryl Lukáš2010reg. muži 151-250 
13.Krištof Martin2010reg. muži 251-500 
14.Mikula Stanislav1964nez. muži  
TJ Němčany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Neužil Radek1979reg. muži 39 
2.Hladký Arnošt1965reg. muži 46 
3.Nováček Milan1978reg. muži 53 
4.Gec Jaromír1962reg. muži 56 
5.Horák Dušan1966reg. muži 80 
6.Dřímal Josef1981reg. muži 107 
7.Dvořáček Zdeněk1974reg. muži 131 
8.Bartoš Jiří1977reg. muži 153 
9.Ševčík Roman1974reg. muži 180 
10.Kotolan Vít1980reg. muži 216 
11.Němec Pavel1977reg. muži 218 
12.Kohoutek Petr1957reg. muži 228 
TJ Jiskra Strážnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frolek Radek1995kraj. muži 261-270 
2.Černý Zdeněk1968kraj. muži 291-300 
3.Lanová Renata1969reg. muži 61-70N 
4.Morávek Ondřej2011reg. muži 71-80 
5.Pukl Ondřej2004reg. muži 81-90 
6.Bureš Martin2004reg. muži 81-90 
7.Žajdlík Ludvík1964reg. muži 91-100 
8.Teturová Barbora1971reg. muži 91-100N 
9.Jamný Pavel1959reg. muži 171-180 
10.Jamný Ondřej2008reg. muži 201-210 
TJ Sokol Klobouky u Brna B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zástěra Libor1982reg. muži 44 
2.Sedláček Aleš1981reg. muži 71-80 
3.Novotný Pavel1994reg. muži 71-80 
4.Sedláček Zdeněk1955reg. muži 81-90 
5.Huták Ondřej2005reg. muži 101-120 
6.Páleník Jiří1969reg. muži 121-140 
7.Pilát Ondřej2006reg. muži 141-160 
8.Lesovský Tadeáš2003reg. muži 181-200 
9.Hutáková Pavla2009reg. muži 201-250 
10.Bedřichová Ema2006reg. muži 251-300 
STP Mikulov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanák Jiří1968kraj. muži 191.-200. 
2.Brozák Radomír1970kraj. muži 211.-220. 
3.Bařina Leoš1974kraj. muži 231.-240. 
4.Suský Stanislav1967reg. muži 61.-70. 
5.Gajan Pavel ml.1992kraj. muži 261.-270. 
6.Novotný Kamil1979reg. muži 121.-140. 
7.Kalous Jakub2007reg. muži 121.-140. 
8.Gajan Pavel st.1965reg. muži 161.-180. 
9.Novotný Mikuláš2007reg. muži 181.-200. 
Krajská soutěž II. třídy C
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zimek Jaroslav1963kraj. muži 271-280 
2.Kazdera Pavel1955kraj. muži 281-290 
3.Hruška Petr1964reg. muži 16 
4.Pop Miroslav1976reg. muži 17 
5.Valík Tomáš1987reg. muži 18 
6.Kovář Josef st.1963reg. muži 19 
7.Tuhý Roman1965reg. muži 20 
8.Housar Jiří1970reg. muži 21 
9.Adam Tomáš1988reg. muži 22 
10.Goldmann Tomáš1977nez. muži N 
11.Mečl Zdeněk1960nez. muži N 
12.Ondra Milan1970nez. muži N 
13.Šušlák Ondřej1956nez. muži N 
TJ Sokol Lanžhot B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Darmovzal Zdeněk1980kraj. muži 51. - 60. 
2.Wirth Imrich1977kraj. muži 141. - 150. 
3.Koníček Marek1978kraj. muži 231. - 240. 
4.Kotásek Jan1977kraj. muži 261. - 270. 
5.Hrubý Petr1993kraj. muži 271. - 280. 
6.Němeček Radek2003kraj. muži 281. - 290. 
7.Maněk Marek2003reg. muži 61. - 70. 
8.Polášek Zdenek1959reg. muži 71. - 80. 
9.Sláma Miroslav1958reg. muži 81. - 90. 
10.Polášek Michal1984reg. muži 101. - 120. 
11.Tomek Jan1958reg. muži 101. - 120. 
12.Kulhavý Vojtěch2005reg. muži 201. - 250. 
TJ Agrotec Hustopeče B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Anth Zdeněk1983kraj. muži 181-190 
2.Horák Ondřej1990kraj. muži 211-220 
3.Šafařík Jan1978kraj. muži 241-250 
4.Hušek Jindřich1981kraj. muži 251-260 
5.Hušek Jan1982kraj. muži 251-260 
6.Klabusay Martin1983reg. muži 37 
7.Blažek Jiří1974reg. muži 51-60 
8.Šlancar Jiří1961reg. muži 61-70 
9.Kuchař Pavel1971reg. muži 61-70 
10.Dreits Anastasiia2008reg. muži 101-120cizinec 
11.Ebach Petr1972reg. muži 141-160 
12.Pleskač Jan2001reg. muži 201-250 
13.Pleskač Pavel1970reg. muži 201-250 
14.Topinka Ondřej2009reg. muži 201-250 
15.Sedláček Jakub2009reg. muži 201-250 
16.Hoferik Petr1978nez.  
17.Šafaříková Sandra1989nez.  
KST Kunštát A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvíčala Josef1971kraj. muži 101-110 
2.Andrle Martin2000reg. muži 21-30 
3.Rouchal Jan1988reg. muži 41-50 
4.Sojka Petr st.1968reg. muži 61-75 
5.Barták František1977reg. muži 61-75 
6.Macháček Filip2004reg. muži 76-100 
7.Štaud Miloš1965reg. muži 76-100 
8.Nejedlý Jiří1980reg. muži 101-150 
9.Nejedlý Pavel1983reg. muži 101-150 
10.Polák Martin1984reg. muži 101-150 
11.Bádal Radek1969reg. muži 101-150 
12.Sojka Petr ml.1994reg. muži 151-250 
13.Dudík Luboš1978nez.  
14.Kvíčala David1995nez.  
SK Baník Ratíškovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kouřil Přemysl1969kraj. muži 231.-240. 
2.Kuchařič Jiří st.1969reg. muži 61.-70. 
3.Jakubíček Vlastimil1960reg. muži 61.-70. 
4.Charvát Vít st.1975reg. muži 81.-90. 
5.Kordula Jiří1984reg. muži 71.-80. 
6.Hradil Kryštof2000reg. muži 81.-90. 
7.Kordula Petr1983reg. muži 111.-120. 
8.Kuchařič Jiří ml.1999reg. muži 111.-120. 
9.Hrbáček Milan1970reg. muži 131.-140. 
10.Slezar Adam2010reg. muži 271.-280. 
11.Zdařil Petr2009reg. muži 271.-280. 
12.Sabáček Šimon2005reg. muži 281.-290. 
13.Tomeček Adam2007reg. muži 281.-290. 
14.Kordula Pavel2010reg. muži 291.-300. 
15.Směřička David2007reg. muži 291.-300. 
16.Charvát Vít ml.1997nez.  
SKST Nový Lískovec Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Dalibor1989kraj. muži 181-190 
2.Dočekal Petr1999reg. muži 71-80 
3.Števčík Samuel2001reg. muži 81-90cizinec 
4.Šenk Michal1999reg. muži 81-90 
5.Metelka Jan2001reg. muži 91-100 
6.Šitina Martin1983reg. muži 91-100 
7.Kovařík Petr2007reg. muži 91-100 
8.Babušík Tomáš1997reg. muži 101-110 
9.Staněk Jan1987reg. muži 131-140 
10.Holík Tomáš1990reg. muži 131-140 
11.Odehnal Jaromír1957reg. muži 141-150 
12.Navrátil Lukáš2004reg. muži 151-160 
13.Buk Lukáš2006kraj. muži 271-280Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
TJ Sokol Vracov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák David1985kraj. muži 21-30 
2.Masařík Lukáš1988kraj. muži 41-50 
3.Nikl Pavel1967kraj. muži 91-100 
4.Vašík Michal1998reg. muži 41-50 
5.Koutný František1962reg. muži 61-70 
6.Trcala Miroslav1965reg. muži 71-80 
7.Boruta Vladislav1965reg. muži 81=90 
8.Studnička Ondřej1997reg. muži 91-100 
9.Šnajdr Radomír1963reg. muži 131-140 
10.Šnajdr Michal1988reg. muži 141-150 
11.Křiva Zdeněk1955reg. muži 141-150 
12.Boruta Matěj2004reg. muži 141-150 
13.Bábík Jan2004reg. muži 201-210 
14.Dočkálek Petr2004reg. muži 261-270 
15.Trcala Michal1991nez. _ 
16.Vašíček Pavel1970nez. _ 
TJ Sokol Otnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šebeček Marek1972kraj. muži 191-200 
2.Bubla Jaroslav st.1964kraj. muži 221-230 
3.Vojáček Jaromír1979kraj. muži 241-250 
4.Salajka Jaroslav ml.1984reg. muži 38 
5.Heřmanský Martin1982reg. muži 37 
6.Rafaj Zdeněk st.1967reg. muži 64 
7.Heřmanský Josef1985reg. muži 129 
8.Cupák Radim1999reg. muži 151 
9.Kuchyňa Oldřich1971reg. muži 162 
TJ Sokol Rebešovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vičík Oldřich1962kraj. muži 231-240 
2.Šenkýř Jiří1960kraj. muži 261-270 
3.Šamšula Roman1975kraj. muži 281-290 
4.Zaplatil Radek1977reg. muži 61-70 
5.Sekanina Jiří1995reg. muži 81-90 
6.Sedláček Josef1984reg. muži 91-100 
7.Kukla Jan1963reg. muži 101-110 
8.Vašulka Pavel1984reg. muži 111-120 
9.Němec Stanislav1956reg. muži 111-120 
10.Šenkýř Jan1958reg. muži 211-220 
11.Pavelec Šimon2004reg. muži 341-350 
12.Pop Aleš1982reg. muži 341-350 
13.Burda Lukáš2005reg. muži 341-359 
SKST PLUS Hodonín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kosík Tomáš1975kraj. muži 151-160 
2.Gallus Petr st.1971kraj. muži 241-250 
3.Král Jiří1969kraj. muži 281-290 
4.Mikulecký Marek1985kraj. muži 281-290 
5.Šprtová Karolína1999reg. muži 51-60 N 
6.Hlobil Albert1998reg. muži 71-80 
7.Hájek Pavel1965reg. muži 81-90 
8.Zůbek Tomáš1985reg. muži 81-90 
9.Jakubíček Matěj2004reg. muži 91-100 
10.Šebesta Štefan1951reg. muži 101-110cizinec 
11.Zaťko Karel1984reg. muži 121-130 
12.Kočvara Vít2002reg. muži 131-140 
13.Šíblová Sára1999ČR ženy 73 
14.Blechová Barbora1998ČR ženy 96 
15.Brhelová Adéla2013kraj. M19 69 
16.Brhel Richard1965nez.  
Zbraslavec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Těžký Pavel1970kraj. muži 191-200 
2.Křepela Lubomír1973kraj. muži 231-240 
3.Koudelka Petr1996kraj. muži 241-250 
4.Třináctý Richard1976kraj. muži 281-290 
5.Svěrák Martin1985reg. muži 51-60 
6.Sekanina Jan1963reg. muži 61-75 
7.Stloukal Jiří1980reg. muži 76-100 
8.Křepela Zdeněk1982reg. muži 76-100 
9.Švancara Vladimír1965reg. muži 101-150 
10.Michele David1994reg. muži 101-150 
Divize ženy
MSK Břeclav C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klepáčová Daniela2007kraj. ženy 56. - 60. 
2.Jungová Nicol2008kraj. ženy 61. - 65. 
3.Struhárová Jana2011kraj. ženy 66. - 70. 
4.Daňková Sofie Karolína2009kraj. ženy 71. - 75. 
5.Ratajská Linda2012ČR F13 51.Hostování z Klub stolního tenisu Olomouc z.s.
6.Zídková Madlen2011nez.  
7.Ivanová Linda1979nez.  
8.Koberová Klára2003nez.  
KST Blansko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mazalová Kristýna2004kraj. ženy 41-45 
2.Svobodová Anna2006kraj. ženy 56-60 
3.Pilitowská Lea2005kraj. ženy 56-60 
4.Habáňová Michaela2005kraj. ženy 71-75 
5.Fousková Jarmila2009nez. ženy  
6.Krchňáková Viktorie2009nez. ženy  
7.Zouharová Zuzana2010nez. ženy  
8.Bojdová Simona2011nez. ženy  
9.Kyzlinková Michaela2009nez. ženy  
10.Přikrylová Adéla2010nez. ženy  
11.Voráčová Kateřina2013nez. ženy  
12.Zábojová Terezie2011nez. ženy  
13.Pilitowská Ela2014nez. ženy  
TTC MS Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Palbuchtová Lucie1984kraj. ženy 46-50Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Brno I
2.Hubáčková Marta1990kraj. ženy 51-55 
3.Rotreklová Jana2007kraj. ženy 61-65Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Brno I
4.Plíšková Kateřina2008kraj. ženy 66-70 
5.Plíšková Kristýna2008kraj. ženy 66-70 
6.Oleksíková Lucie2009kraj. ženy 71-75 
7.Martinkovičová Marika2007nez. Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Brno I

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy