Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize
TJ TŽ Třinec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martynek Krzysztof1974kraj. muži 51-60 
2.Szwarc Matěj2001kraj. muži 71-80 
3.Szotek David2003kraj. muži 101-120 
4.Szotkowski Jan2003kraj. muži 121-140 
5.Cieslar Radek1967kraj. muži 141-160 
6.Lachowicz Jiří1957kraj. muži 241-280 
7.Ogrocki Tomáš1993kraj. muži 281-300 
8.Březina Tomáš1987reg. muži 81-90 
9.Marosz Marian1981reg. muži 121-140 
10.Drong Pavel2001reg. muži 201-250 
11.Lasota Sebastian1999reg. muži 251-300 
TJ TŽ Třinec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urbaniec Radim1972kraj. muži 121-140 
2.Pilch Jakub1999kraj. muži 121-140 
3.Kliment Miroslav1985kraj. muži 121-140 
4.Lasota Laurent2001kraj. muži 161-180 
5.Jurga Filip ml.1997kraj. muži 161-180 
6.Przybyla Jan1997kraj. muži 201-240 
7.Mitrega Roman1990kraj. muži 241-280 
8.Weber Milan1956reg. muži 141-160 
9.Drong Jan1958reg. muži 181-200 
10.Delina Jan1953reg. muži 201-250 
TTC FRÝDLANT B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gřunděl Matěj1989kraj. muži 61. - 70. 
2.Pěnkava Pavel1974kraj. muži 61. - 70. 
3.Hrabec Michal1979kraj. muži 81. - 90.N 
4.Kaloč Svatopluk1953kraj. muži 91. - 100. 
5.Vaňous Jiří1981kraj. muži 121. - 140. 
6.Židek Jiří1988kraj. muži 121. - 140. 
7.Vévoda Ondřej1999kraj. muži 121. - 140. 
8.Pavliska Martin1968kraj. muži 141. - 160. 
9.Maršálek Patrik1994kraj. muži 161. - 180. 
10.Novák Lukáš1999kraj. muži 281. - 300. 
11.Kaloč Jan1978reg. muži 141. - 160. 
12.Zahrádka Jiří1966reg. muži 161. - 180. 
13.Herec Lukáš2000reg. muži 161. - 180. 
14.Horáková Libuše1976nez. muži  
15.Šlachta Antonín Prokop2006reg. muži 61-70Střídavý start z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
TJ Sokol Brušperk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Radek1996kraj. muži 51-60 
2.Bystřičan Josef1979kraj. muži 61-70 
3.Štůsek David1983kraj. muži 91-100 
4.Herold Jan2002kraj. muži 121-140 
5.Neuwirth Jaroslav1974kraj. muži 101-120 
6.Koloničný Petr1975kraj. muži 141-160 
7.Hudeczek Roman1977kraj. muži 141-160 
8.Foldyna Lukáš1976kraj. muži 141-160 
9.Kocián Petr1971kraj. muži 161-180 
10.Neuwirth Jaroslav ml.2002kraj. muži 181-200 
11.Rychlík Evžen1972kraj. muži 181-200 
12.Pajak Wojciech1970kraj. muži 201-240 
KST Slezan Opava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kudela Petr1972kraj. muži 42 
2.Škrla Jiří2002kraj. muži 47N 
3.Wallik Lukáš1989kraj. muži 71-80 
4.Vícha Radomír1980kraj. muži 101-120 
5.Bereiter Marek1971kraj. muži 121-140 
6.Schwan Jaroslav1952kraj. muži 161-180 
7.Dzida Martin2001kraj. muži 241-280 
8.Dzida Lukáš2006reg. muži 41,5 
9.Bednařík Miroslav1951reg. muži 60,5 
10.Vykydal Tomáš1963reg. muži 61-70 
11.Vajda Marek1973reg. muži 71-80 
12.Vícha Radomír st.1954reg. muži 91-100 
TTC MG Odra GAS Vratimov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skalický Jiří1994kraj. muži 71 - 80 
2.Vrtal Oldřich1958kraj. muži 71 - 80 
3.Uhlář Radim1972kraj. muži 91 - 100 
4.Guřan Jiří1978kraj. muži 181 - 200 
5.Vojtek Lukáš1986kraj. muži 101 - 120 
6.Kaliáš Petr1977kraj. muži 181 - 200 
7.Müller Dominik1999kraj. muži 241 - 280 
8.Olbricht Petr1978kraj. muži 241 - 280 
9.Vidlička Radomír1970reg. muži 81 - 100 
10.Zajíc Filip2004reg. muži 81 - 100 
11.Štůsek Dušan1957reg. muži 101 - 140 
12.Štůsek Jakub1988nez.  
TJ Slavoj Český Těšín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urbanczyk Jakub1989kraj. muži 91-100 
2.Skácelík František1965kraj. muži 141-160 
3.Rusnáková Markéta1998kraj. ženy 161-180 
4.Rucki Sylwester1974kraj. muži 201-240cizinec 
5.Niedoba Roman1967kraj. muži 201-240 
6.Skácelík Richard1968kraj. muži 201-240 
7.Buchta Andrzej1960kraj. muži 201-240cizinec 
8.Zíka Tadeáš2000kraj. muži 241-280 
9.Jokiel Patrik2001kraj. muži 241-280 
10.Lupinski Milan1967reg. muži 61-70 
11.Heczko Kazimierz1958reg. muži 61-70cizinec 
12.Daníšek Richard1973reg. muži 81-90 
13.Duda Lukáš2001reg. muži 121-140 
14.Kurek Tomáš1970reg. muži 121-140 
TJ ODRY A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Randis Vilém1977kraj. muži 81-90 
2.Hendrych Daniel1998kraj. muži 91-100 
3.Šustek Pavel1979kraj. muži 101-120 
4.Hendrych Vojtěch2003kraj. muži 121-140 
5.Orság Pavel1981kraj. muži 141-160 
6.Král Michal1985kraj. muži 161-180 
7.Holemý Josef1970kraj. muži 161-180 
8.Pajurek Zdeněk1982kraj. muži 181-200N 
9.Gajdičiar Ondřej1987kraj. muži 201-240 
10.Lakomý Roman1991kraj. muži 201-240 
11.Hrachovec Jakub2003kraj. muži 201-240 
12.Barša Michal1980kraj. muži 281-300 
13.Rozkopal Vojtěch1972reg. muži 121-140 
14.Pavlovský Svatopluk1973reg. muži 121-140 
15.Krahulík Jaroslav1966reg. muži 141-160 
16.Ronge Jiří1971reg. muži 141-160 
17.Mikoška Ivo1974reg. muži 161-180 
TTC Bolatice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wollný Michal1993kraj. muži 71-80 
2.Burdík Vítězslav1985kraj. muži 71-80 
3.Harazim Zdeněk1967kraj. muži 81-90 
4.Mrózek Marian1992kraj. muži 101-120 
5.Musiol Kamil1971kraj. muži 101-120 
6.Laburda František1985kraj. muži 121-140 
7.Maier Zbyněk1989kraj. muži 241-280 
8.Rataj Jakub1984reg. muži 51-60 
9.Polák Jan1968reg. muži 51-60 
10.Vavřínek Hubert1954reg. muži 51-60 
11.Gasman Jakub2007reg. muži 61-70Hostování z SK - SVINOV z.s.
12.Ricka Jiří1971reg. muži 71-80 
SKST Havířov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Harenčák Jakub2000kraj. muži 30 
2.Gráf Jiří1978kraj. muži 47 
3.Slaný Vojtěch2005kraj. muži 50 
4.Číž Rostislav1977kraj. muži 65,5 
5.Macurák Michal2002kraj. muži 85,5 
6.Slaný Martin2008kraj. muži 130,5 
7.Mazůrek Matěj1999kraj. muži 130,5 
8.Balvar Oliver2009kraj. muži 190,5 
9.Feber Richard1982kraj. muži 190,5 
10.Přeček Erik2007kraj. muži 220,5 
11.Janošec Jakub2009reg. muži 65,5 
12.Olejník Oliver2011reg. muži 75,5 
TJ Ostrava KST F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jůza Jaroslav2005kraj. muži 95,5 
2.Krupník Jan1980kraj. muži 110,5 
3.Mesaroš Petr1961kraj. muži 110,5 
4.Vitásek Daniel2006kraj. muži 110,5 
5.Bajger Jiří1972kraj. muži 110,5 
6.Válek Filip2000kraj. muži 110,5 
7.Kindl Tomáš2003kraj. muži 150,5 
8.Hýl Jakub2006kraj. muži 150,5 
9.Holubec Jiří1973kraj. muži 200,5 
10.Vincenec Oliver2007kraj. muži 290,5 
11.Herman Ondřej2008reg. muži 200,5 
12.Bajger Zbyněk1948reg. muži 200,5 
TJ Sokol Opava- Kateřinky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ribka Jakub1988kraj. muži 61.-70. 
2.Střílka Jakub1991kraj. muži 141.-160. 
3.Roleder Ondřej1988kraj. muži 181.-200. 
4.Kašpar Tomáš1977kraj. muži 201.-240. 
5.Štejnar Jakub1992kraj. muži 241.-280. 
6.Válek Jiří1974kraj. muži 281.-300. 
7.Kozelský Martin1998kraj. muži 281.-300. 
8.Borunský Pavel1964kraj. muži 281.-300. 
9.Kuře Jiří1962reg. muži 41.-50. 
10.Hradil Jaroslav1965reg. muži 41.-50. 
11.Bala Zdeněk1944reg. muži 80,5 
12.Sýkora Vlastimil1965reg. muži 101.-120. 
13.Kurka Kamil1963reg. muži 80,5 
Krajská soutěž I. třídy
TJ TTC Vendryně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Berbr Aleš1976kraj. muži 101.-120. 
2.Drozd Aleš1984kraj. muži 161.-180. 
3.Przeczek Kamil1980kraj. muži 181.-200. 
4.Volný Marek1967kraj. muži 181.-200. 
5.Berbr Marek1976kraj. muži 201.-240 
6.Zavřel Ivo1957reg. muži 121.-140 
7.Drozd Kamil1979reg. muži 141.-160 
8.Procházka Rudolf1971reg. muži 161.-180. 
9.Pszczolka Vlastimil1970reg. muži 161.-180. 
10.Wojnar Daniel1973reg. muži 201.-250. 
TJ Sokol Brušperk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Neuwirth Jaroslav1974kraj. muži 101-120 
2.Koloničný Petr1975kraj. muži 141-160 
3.Foldyna Lukáš1976kraj. muži 141-160 
4.Hudeczek Roman1977kraj. muži 141-160 
5.Kocián Petr1971kraj. muži 161-180 
6.Neuwirth Jaroslav ml.2002kraj. muži 181-200 
7.Rychlík Evžen1972kraj. muži 181-200 
8.Pajak Wojciech1970kraj. muži 201-240 
9.Koval Jakub1984kraj. muži 201-240 
10.Mrowetz Bruno2004reg. muži 71-80 
11.Krupník Lukáš st.1981reg. muži 101-120 
12.Vantuch František1999reg. muži 101-120 
TTC MG ODRA GAS Vratimov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojtek Lukáš1986kraj. muži 101 - 120 
2.Kaliáš Petr1977kraj. muži 181 - 200 
3.Müller Dominik1999kraj. muži 241 - 280 
4.Olbricht Petr1978kraj. muži 241 - 280 
5.Vidlička Radomír1970reg. muži 81 - 100 
6.Zajíc Filip2004reg. muži 81 - 100 
7.Štůsek Dušan1957reg. muži 101 - 140 
8.Kaloč Bohuslav1944reg. muži 141 - 180 
9.Adamec Petr1968reg. muži 141 - 180 
10.Damek Lukáš1981reg. muži 181 - 220 
11.Kolpak Tomáš2007reg. muži 221 - 260 
12.Konrád Marek2004reg. muži 221 - 260 
13.Pravda Adam2006reg. muži 221 - 260 
SK Stolní tenis Pstruží A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Opřálka Roman1969kraj. muži 71-80 
2.Babinec Zdeněk1990kraj. muži 121-140 
3.Zajíc Josef1953kraj. muži 201-240 
4.Neubauer Valdemar1968kraj. muži 241-280 
5.Ivánek Svatomír1958kraj. muži 201-240 
6.Spiel Petr1974reg. muži 101-120 
7.Velička Martin1987reg. muži 201-250 
8.Petr Jaromír1948reg. muži 251-300 
9.Bakota Adam2006reg. muži 41-50Střídavý start z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
TJ ODRY B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Orság Pavel1981kraj. muži 141-160 
2.Král Michal1985kraj. muži 161-180 
3.Holemý Josef1970kraj. muži 161-180 
4.Pajurek Zdeněk1982kraj. muži 181-200N 
5.Gajdičiar Ondřej1987kraj. muži 201-240 
6.Lakomý Roman1991kraj. muži 201-240 
7.Hrachovec Jakub2003kraj. muži 201-240 
8.Barša Michal1980kraj. muži 281-300 
9.Bača Jaroslav1972reg. muži 41-50 
10.Fabík Vítězslav1976reg. muži 71-80 
11.Lev Jindřich1953reg. muži 81-90 
12.Gajdičiar Ladislav1963reg. muži 91-100 
13.Barša Milan1950reg. muži 91-100 
14.Kolek Šimon2007reg. muži 121-140 
15.Hendrych Radek1970reg. muži 121-140 
16.Kubík Tomáš1989kraj. muži 121-140 
17.Hendrych Pavel2007reg. muži 121-140 
18.Tashev Michail2007reg. muži 141-160 
19.Hura Tomáš2004reg. muži 141-160 
20.Demel Patrik2007reg. muži 161-180 
21.Barša Matyáš2010reg. muži 181-200 
TJ Frenštát pod Radhoštěm A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lorenc Roman1969kraj. muži 20 
2.Krajčí Josef1972kraj. muži 21 
3.Mezera Ondřej2002kraj. muži 36 
4.Vojvodík Roman1998reg. muži 41-50 
5.Kantor Julius ml.1970reg. muži 41-50 
6.Martiňák Vojtěch2002reg. muži 51-60 
7.Kántor Lukáš2000reg. muži 51-60 
8.Mezera Matěj2000reg. muži 51-60 
9.Juroška Radan1969reg. muži 51-60 
10.Lorenc Martin1998reg. muži 61-70 
11.Macura Richard1971reg. muži 61-70 
12.Šindler Jaroslav1997reg. muži 71-80 
SK Slavia Orlová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gembala Jan1991kraj. muži 51 - 60 
2.Heuman Ivan1980kraj. muži 91 - 100 
3.Kleprlík Kamil1979kraj. muži 121 - 140 
4.Zářický Petr1978kraj. muži 201 - 240 
5.Swaczyna Radek1988kraj. muži 181 - 200 
6.Škerko Milan1974reg. muži 51 - 60 
7.Čempel Milan1961reg. muži 81 - 90 
8.Miškolci Ivo1962reg. muži 91 - 100 
9.Sikora Michal1976reg. muži 101 - 120 
10.Valčák Petr1985reg. muži 101 - 120 
11.Swaczyna Bruno1958reg. muži 141 - 160 
SK - SVINOV B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Foldyna Radek1981kraj. muži 150,5 
2.Skulina David1991kraj. muži 150,5 
3.Theodor Filip1999kraj. muži 170,5 
4.Lysek Tomáš2001kraj. muži 190,5 
5.Kus Ondřej2000kraj. muži 220,5 
6.Blatný Jaroslav1954kraj. muži 220,5 
7.Bezděčíková Lenka1978kraj. muži 260,5 
8.Chovanec Pavel1970kraj. muži 260,5 
9.Oborný Dominik1999reg. muži 90,5 
10.Milkov Tomáš2003reg. muži 90,5 
11.Turay Tomáš1967reg. muži 90,5 
12.Zapletal František1987reg. muži 120,5 
13.Volný Jakub2007reg. muži 120,5 
ASK Tatra Kopřivnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jiříček Dalibor1969kraj. muži 121-140 
2.Rajnoch Tomáš1995kraj. muži 121-140 
3.Michálek Pavel1975kraj. muži 241-280 
4.Merenda Ladislav1968kraj. muži 281-300 
5.Klečka Miroslav1966reg. muži 71-80 
6.Šmída Radek1991reg. muži 91-100 
TTC Ostrava-Poruba B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolář Martin1973kraj. muži 121-140 
2.Solanský Petr1973kraj. muži 161-180 
3.Chalupa Michal1980kraj. muži 161-180 
4.Danko Petr1966kraj. muži 201-240 
5.Pařenica Vladimír1963reg. muži 81-100 
6.Kolář Martin ml.2002reg. muži 141-180 
7.Muroň Petr1973nez.  
8.Horná Petra1986nez.  
TJ Spartak Bílovec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Langer Tomáš1987kraj. muži 181-200 
2.Kletenský Lubomír1993kraj. muži 201-240 
3.Langer Milan1975kraj. muži 201-240 
4.Inderský Martin1979reg. muži 15 
5.Návedla Matyáš2003kraj. muži 201-240 
6.Inderský Lukáš1976reg. muži 16 
7.Bosák Martin1985reg. muži 41 
8.Šenk Pavel1991reg. muži 51 
9.Filko Daniel1998reg. muži 51 
10.Žurek Ladislav1961reg. muži 61 
11.Pivka Patrik2000reg. muži 71 
12.Sommer Jan2002reg. muži 91 
13.Hutník Jakub2008reg. muži 141 
14.Šimeček Jakub2007reg. muži 141 
15.Jakubec Ondřej2003reg. muži 51-60Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Příbor
TTC Siko Orlová C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezdíček Milan1966kraj. muži 81-90 
2.Sikora Radek1979kraj. muži 101-120 
3.Branný Tomáš2002kraj. muži 141-160 
4.Cabák Josef1949kraj. muži 161-180 
5.Musil Milan1960reg. muži 61-70 
6.Wilk Adam2005reg. muži 61-70 
7.Sionkala Eduard1952reg. muži 61-70 
8.Adamczyk Vladimír1975reg. muži 61-70 
9.Adamczyk Jiří2002reg. muži 71-80 
10.Teichmann Zdeněk1966reg. muži 71-80 
11.Hašek Jan1971reg. muži 91-100 
12.Blucha Tomáš2001reg. muži 101-120 
13.Valošek Pavel1974reg. muži 141-160 
14.Valošková Jana2009reg. ženy 161-180 
15.Sitková Valentina2008reg. ženy 161-180 
Krajská soutěž II. třídy sk. A
KST Darkovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Michal1998kraj. muži 81-90 
2.Jonáš Bartoloměj2005reg. muži 41-50 
3.Mohelník Radek1996reg. muži 41-50 
4.Vavrečka Michal1997reg. muži 41-50 
5.Kalvar Milan1974reg. muži 51-60 
6.Kalvar Pavel1982reg. muži 51-60 
7.Vilč Jaroslav1982reg. muži 71-80 
8.Šenkyřík Ondřej1988reg. muži 80,5 
9.Bury Marek1970reg. muži 91-100 
10.Blejchař Marek2004reg. muži 101-120 
11.Mentzik David1977reg. muži 101-120 
12.Mohelník Petr1968reg. muži 121-140 
13.Folta Jindřich1959reg. muži 121-140 
SK - SVINOV C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kus Ondřej2000kraj. muži 220,5 
2.Blatný Jaroslav1954kraj. muži 220,5 
3.Bezděčíková Lenka1978kraj. muži 260,5 
4.Oborný Dominik1999reg. muži 90,5 
5.Chovanec Pavel1970kraj. muži 260,5 
6.Milkov Tomáš2003reg. muži 90,5 
7.Turay Tomáš1967reg. muži 90,5 
8.Zapletal František1987reg. muži 120,5 
9.Volný Jakub2007reg. muži 120,5 
10.Barták Tomáš1973reg. muži 120,5 
11.Henžel Miroslav1968reg. muži 120,5 
TJ Sokol Radvanice-Bartovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lapisz Břetislav1965kraj. muži 140,5 
2.Merta Tomáš1966kraj. muži 170,5 
3.Debald Pavel1964kraj. muži 260,5 
4.Pastrňák Jan1966kraj. muži 260,5 
5.Hrstka Pavel1962kraj. muži 280,5 
6.Pavlínek Zdeněk1962reg. muži 90,5 
7.Vicher Roman1976reg. muži 90,5 
8.Chobot Pavel1982reg. muži 140,5 
9.Lodňan Josef1959reg. muži 160,5 
10.Muroň David1970reg. muži 160,5 
11.Kolenčiak Ivan1956reg. muži 160,5 
TTC Siko Orlová D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Musil Milan1960reg. muži 61-70 
2.Wilk Adam2005reg. muži 61-70 
3.Adamczyk Vladimír1975reg. muži 61-70 
4.Sionkala Eduard1952reg. muži 61-70 
5.Adamczyk Jiří2002reg. muži 71-80 
6.Teichmann Zdeněk1966reg. muži 71-80 
7.Hašek Jan1971reg. muži 91-100 
8.Blucha Tomáš2001reg. muži 101-120 
9.Valošek Pavel1974reg. muži 141-160 
10.Kubíček Pavel2003reg. muži 141-160 
11.Kubíček Pavel st.1967reg. muži 141-160 
12.Sitková Valentina2008reg. ženy 161-180 
13.Valošková Jana2009reg. ženy 161-180 
14.Valenta Milan1962nez. muži  
TJ Sokol Děhylov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Lukáš2004kraj. muži 121-140 
2.Synek Petr1975kraj. muži 201-240 
3.Segetová Patricie2004kraj. muži 201-240 
4.Koblovská Dominika1998kraj. muži 281-300 
5.Slivka Tadeáš2005reg. muži 61-70 
6.Straková Bára2005reg. muži 61-70 
7.Mikeska Jiří1957reg. muži 81-90 
8.Osmančík Jakub2002reg. muži 81-90 
9.Synek Karel1983reg. muži 91-100 
TJ Sokol Hrabůvka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chlad Petr1996kraj. muži 161-180 
2.Stempak Lukáš2001kraj. muži 241-280 
3.Molin Vojtěch1999kraj. muži 281-300 
4.Valošek Jakub2000kraj. muži 281-300N 
5.Osvald Petr1967reg. muži 81-100 
6.Osvald David1990reg. muži 81-100 
7.Vavrečka Radomír ml.1971reg. muži 101-140 
8.Mončka Petr1962reg. muži 101-140 
9.Trojek Ivo1963reg. muži 101-140 
10.Stempak Tomáš2001reg. muži 101-140 
11.Raška Michal1999reg. muži 101-140 
12.Roháč Pavel1956reg. muži 101-140 
13.Kindl Tomáš2003kraj. muži 150,5Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
VSK VŠB-TU Ostrava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zeman Karel1983kraj. muži 170,5 
2.Chvojka Peter1983kraj. muži 190,5 
3.Reška Vladislav ml.1994kraj. muži 290,5 
4.Mayrhofer Jindřich1989reg. muži 90,5 
5.Svoboda Jakub2001reg. muži 100,5 
6.Malík David1998reg. muži 100,5 
7.Staffin Petr1997reg. muži 120,5 
8.Václavík Vojtěch1978reg. muži 160,5 
9.Dokoupil Jiří1984reg. muži 160,5 
10.Vláha Jiří1943reg. muži 160,5 
11.Zíka Milan1976reg. muži 200,5 
12.Hejzlarová Lucie1999reg. muži 240,5 
13.Broskevič Jan1998reg. muži 240,5 
14.Zeman Tomáš2010reg. muži 345,5 
TTC Bolatice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Musiol Kamil1971kraj. muži 101-120 
2.Laburda František1985kraj. muži 121-140 
3.Maier Zbyněk1989kraj. muži 241-280 
4.Rataj Jakub1984reg. muži 51-60 
5.Polák Jan1968reg. muži 51-60 
6.Vavřínek Hubert1954reg. muži 51-60 
7.Gasman Jakub2007reg. muži 61-70Hostování z SK - SVINOV z.s.
8.Ricka Jiří1971reg. muži 71-80 
9.Schimetzek Tomáš1968reg. muži 71-80 
10.Kramář Petr1960reg. muži 80,5 
11.Jařab Marek1985reg. muži 140,5 
TTC Hať A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vůjtek Ivo1964kraj. muži 160,5 
2.Libscher Petr1968kraj. muži 241-280 
3.Smetka Pavel1961kraj. muži 241-280 
4.Plaček Tomáš1966reg. muži 41-50 
5.Vařecha Pavel1963reg. muži 51-60 
6.Holeček Jiří1964reg. muži 71-80 
7.Pískala Pavel1991reg. muži 91 - 100 
8.Machalla Jiří1991reg. muži 91 - 100 
9.Janík Miroslav1965reg. muži 100,5 
10.Plačková Gabriela1997reg. muži 140,5 
11.Kubík Richard2002reg. muži 141 - 160 
12.Mec Vlastimil2001reg. muži 160,5 
TJ Spartak Bílovec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Návedla Matyáš2003kraj. muži 201-240 
2.Inderský Lukáš1976reg. muži 16 
3.Bosák Martin1985reg. muži 41 
4.Šenk Pavel1991reg. muži 51 
5.Filko Daniel1998reg. muži 51 
6.Žurek Ladislav1961reg. muži 61 
7.Pivka Patrik2000reg. muži 71 
8.Sommer Jan2002reg. muži 91 
9.Vavroš Štěpán2002reg. muži 121 
10.Hutník Jakub2008reg. muži 141 
11.Šimeček Jakub2007reg. muži 141 
12.Pustowková Zuzana2004reg. muži 141 
TJ Sokol Horní Lhota A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomica Daniel1980kraj. muži 65,5 
2.Hejl Petr ml.1980kraj. muži 150,5 
3.Adamčík Jiří1997kraj. muži 150,5 
4.Jurčík Lukáš2005reg. muži 90,5 
5.Neuwirth Filip2004reg. muži 120,5 
6.Kubas Marcel1973reg. muži 160,5 
7.Jurčík Petr1978reg. muži 160,5 
8.Bedry Jakub1972reg. muži 160,5 
9.Peřina Jan1977reg. muži 160,5 
10.Černý Vojtěch2006reg. muži 200,5 
11.Hrbáč Roman1973reg. muži 200,5 
TJ Sokol Chvalíkovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chmela Tibor1985reg. muži 12 
2.Kružberský Lumír1970reg. muži 21-30 
3.Muroň Richard1990reg. muži 31-40 
4.Gebek Evald1980reg. muži 41-50 
5.Lazecký Daniel1972reg. muži 41-50 
6.Virág Alexandr1962reg. muži 51 - 60 
7.Grygar Lukáš1995reg. muži 51 - 60 
8.Bednář Roman1971reg. muži 61-70 
9.Krejčí Petr1989reg. muži 71 - 80 
10.Muroň Jiří1968reg. muži 81 - 90 
11.Šnek Radim1967reg. muži 91 - 100 
12.Žurek Filip1988reg. muži 101 - 120 
13.Ausficír Pavel1963reg. muži 101 - 120 
14.Týn Miroslav1959reg. muži 101 - 120 
15.Moša Robert1974reg. muži 121 - 140 
Krajská soutěž II. třídy sk. B
Orel Paskov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holaň Petr1969kraj. muži 101-120 
2.Novák Michal2000kraj. muži 281-300 
3.Němčík Pavel1976reg. muži 81-90 
4.Růža Jiří ml.1981reg. muži 91-100 
5.Taichman Ivo1960reg. muži 101-120 
6.Michna Ivo1978reg. muži 101-120 
7.Michna Petr1975reg. muži 101-120 
8.Pělucha Petr1980reg. muži 121-140 
9.Michna Viktor2004reg. muži 141-160 
10.Janáček Marek1990reg. muži 181-200 
11.Růža Jiří st.1953reg. muži 201-250 
12.Onderka Jiří1976reg. muži 201-250 
13.Rundt Vladimír1968reg. muži 301-350 
ST Kozlovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mohyla Jan1994kraj. muži 181-200 
2.Pustka Matouš2001kraj. muži 201-240 
3.Mohyla Petr1992kraj. muži 241-280 
4.Tofel Vojtěch1995kraj. muži 241-280 
5.Stempěn Svatoslav1970reg. muži 101-120 
6.Tofel Antonín1964reg. muži 101-120 
7.Polášek Pavel1969reg. muži 121-140 
8.Blabla Ladislav1962reg. muži 121-140 
9.Pustka Mikuláš1994reg. muži 121-140 
10.Trubák Vojtěch1996reg. muži 141-160 
11.Tobola Daniel1996reg. muži 141-160 
12.Jirousek Miroslav1954reg. muži 161-180 
SKST Havířov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macurák Michal2002kraj. muži 85,5 
2.Slaný Martin2008kraj. muži 130,5 
3.Mazůrek Matěj1999kraj. muži 130,5 
4.Balvar Oliver2009kraj. muži 190,5 
5.Feber Richard1982kraj. muži 190,5 
6.Přeček Erik2007kraj. muži 220,5 
7.Blaník Martin1981reg. muži 55,5 
8.Janošec Jakub2009reg. muži 65,5 
9.Krupa Daniel1998reg. muži 65,5N 
10.Olejník Oliver2011reg. muži 75,5 
11.Buček Jaromír1959reg. muži 95,5 
12.Klus Daniel1969reg. muži 110,5 
TTC WEBERSPORT F-M A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Palkovská Ivana1980kraj. muži 121-140 
2.Běčák Matěj2006reg. muži 141-160 
3.Fabián Tobiáš2011reg. muži 141-160 
4.Sviták Jakub1983reg. muži 201-250N 
5.Šturma Patrik1999reg. muži 201-250 
6.Kaňák Alois1955reg. muži 251-300 
7.Klesla Rostislav ml.2011reg. muži 251-300 
8.Tobola Kamil2003reg. muži 301-350 
9.Kaňák Adam2008reg. muži 351-400 
10.Novák Petr2006reg. muži 351-400 
SSK Komorní Lhotka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přibyl Jan2000kraj. muži 141 - 160 
2.Kroupa Aleš1965kraj. muži 201 - 240 
3.Návrat Lubomír1953kraj. muži 201 - 240 
4.Galuszka Weronika1992kraj. muži 201 - 240 Ncizinec 
5.Branny Daniel1981kraj. muži 201 - 240 
6.Machander Dalimil1971kraj. muži 281 - 300 
7.Kroupa Pavel1992reg. muži 81 - 90 
8.Palarczyk Petr1967reg. muži 91 - 100 
9.Chylek Rostislav1970reg. muži 121 - 140 
10.Pagáč Zbyněk1975reg. muži 121-140 
11.Nikl Zdeněk1948reg. muži 121-140 
12.Galmus Libor1963reg. muži 121-140 
TJ Slavoj Český Těšín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Niedoba Roman1967kraj. muži 201-240 
2.Skácelík Richard1968kraj. muži 201-240 
3.Zíka Tadeáš2000kraj. muži 241-280 
4.Jokiel Patrik2001kraj. muži 241-280 
5.Lupinski Milan1967reg. muži 61-70 
6.Heczko Kazimierz1958reg. muži 61-70cizinec 
7.Daníšek Richard1973reg. muži 81-90 
8.Duda Lukáš2001reg. muži 121-140 
9.Kurek Tomáš1970reg. muži 121-140 
10.Janeczek Ondřej2004reg. M19 181-200 
11.Halfar Marek1976nez. muži  
TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednář Otakar1962kraj. muži 181-200 
2.Bajtek Pavel1964reg. muži 51-60 
3.Janovský Aleš1974reg. muži 61-70 
4.Bednářová Bronislava1969reg. muži 61-70 
5.Chrzaszcz Mieczislav1956reg. muži 71-80 
6.Fusek Radovan1980reg. muži 71-80 
7.Petr Radim1973reg. muži 81-90 
8.Budirský Roman1964reg. muži 81-90 
9.Chlán Vladimír1967reg. muži 91-100 
10.Motak Jiří1968reg. muži 101-120 
11.Müller Roman1972reg. muži 121-140 
12.Starzyczny Petr1961reg. muži 141-160 
13.Kunz Marek2001nez. muži  
14.Kunz Miroslav1972nez. muži  
15.Růžička Miroslav1961nez. muži  
TJ Frenštát pod Radhoštěm B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kantor Julius ml.1970reg. muži 41-50 
2.Martiňák Vojtěch2002reg. muži 51-60 
3.Kántor Lukáš2000reg. muži 51-60 
4.Mezera Matěj2000reg. muži 51-60 
5.Hüttl Adolf1953reg. muži 51-60 
6.Juroška Radan1969reg. muži 51-60 
7.Lorenc Martin1998reg. muži 61-70 
8.Macura Richard1971reg. muži 61-70 
9.Šindler Jaroslav1997reg. muži 71-80 
10.Milata Radek2002reg. muži 81-90 
11.Sobota Martin2004reg. muži 101-120 
12.Sedlář Dominik2006reg. muži 101-120 
13.Pargač Jakub2004reg. muži 121-140 
14.Mezerová Andrea1973reg. muži 121-140 
TJ Sokol Ropice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Benesz Radomír1977kraj. muži 281 - 300 
2.Siuda Tomáš1984kraj. muži 281 - 300 
3.Chudík Jiří1951reg. muži 51 - 60 
4.Krucina Vojtěch2005reg. muži 141 - 160 
5.Čellár Jaroslav1944reg. muži 141 - 160 
6.Schmiedl Hostimil1958reg. muži 181 - 200 
7.Válek Petr1965reg. muži 181 - 200 
8.Rusnák Tomáš1969reg. muži 201 - 250 
9.Zelenický Vít1966reg. muži 201 - 250 
10.Boszczyk Petr1954reg. muži 201 - 250 
11.Chodura Václav1970reg. muži 201 - 250 
12.Pilarz Konrád1969reg. muži 251 - 300 
TJ TŽ Třinec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cieslar Radek1967kraj. muži 141-160 
2.Jurga Filip ml.1997kraj. muži 161-180 
3.Przybyla Jan1997kraj. muži 201-240 
4.Mitrega Roman1990kraj. muži 241-280 
5.Lachowicz Jiří1957kraj. muži 241-280 
6.Ogrocki Tomáš1993kraj. muži 281-300 
7.Březina Tomáš1987reg. muži 81-90 
8.Marosz Marian1981reg. muži 121-140 
9.Weber Milan1956reg. muži 141-160 
10.Drong Jan1958reg. muži 181-200 
11.Delina Jan1953reg. muži 201-250 
12.Drong Pavel2001reg. muži 201-250 
13.Lasota Sebastian1999reg. muži 251-300 
14.Slowik Miroslav1972reg. muži 251-300 
TJ Sokol Brušperk C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocián Petr1971kraj. muži 161-180 
2.Neuwirth Jaroslav ml.2002kraj. muži 181-200 
3.Pajak Wojciech1970kraj. muži 201-240 
4.Rychlík Evžen1972kraj. muži 181-200 
5.Koval Jakub1984kraj. muži 201-240 
6.Mrowetz Bruno2004reg. muži 71-80 
7.Krupník Lukáš st.1981reg. muži 101-120 
8.Vantuch František1999reg. muži 101-120 
9.Vantuch Tomáš1962reg. muži 161-180 
10.Krupník Lukáš ml.1981reg. muži 181-200 
11.Jančák Richard2006reg. muži 181-200 
12.Ševěček Jan2005reg. muži 201-250 
TJ Sokol Příbor A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krček Kamil1966kraj. muži 201-240 
2.Pavlištík Břetislav1964kraj. muži 281-300 
3.Velička Lukáš1995kraj. muži 281-300 
4.Poruba Jiří1967reg. muži 41-50 
5.Jakubec Ondřej2003reg. muži 51-60 
6.Pešat Tomáš1968reg. muži 51-60 
7.Fojtík Luděk1954reg. muži 61-70 
8.Peichel Stanislav1978reg. muži 71-80 
9.Krompolc Jiří1972reg. muži 141-160 
10.Studený Josef2009reg. muži 141-160 
11.Jakubec Michal2010reg. muži 121-140Střídavý start z KST NOVÝ JIČÍN, z.s.

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy