Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
DIVIZE
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švrčina Tomáš1967kraj. muži 31-40 
2.Myler Matěj2004kraj. muži 31-40 
3.Dvořák Martin1978kraj. muži 51-70 
4.Rychlík Josef1977kraj. muži 51-70 
5.Nedvěd Matyáš2001kraj. muži 51-70 
6.Kureš Vlastislav1981kraj. muži 71-100 
7.Škoda Petr2004kraj. muži 71-100 
8.Smažík David2004kraj. muži 71-100N 
9.Soucha Jan1970kraj. muži 101-130 
10.Hornych Jiří1956kraj. muži 101-130N 
11.Jabůrek Jan1982kraj. muži 131-160 
12.Duspiva Martin1972kraj. muži 161-200 
TJ Slavoj Protivín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Votava Štěpán1984kraj. muži 51-70 
2.Dunovský Libor1978kraj. muži 71-100 
3.Cendelín Rostislav1984kraj. muži 101-130 
4.Šťastný Michael st.1967kraj. muži 131-160 
5.Klárner Jakub2002kraj. muži 161-200 
6.Zoch Samuel1995kraj. muži 251-300N 
7.Topinka Václav1951kraj. muži 301-400 
8.Vařečka Pavel1959kraj. muži 301-400 
9.Polanský Milan1977kraj. muži 401-500 
10.Marková Ivana1965kraj. muži 501 
11.Patzelt Pavel1967kraj. muži 501 
12.Soumar Milan1965kraj. muži 501 
13.Levita Bohdan2004kraj. muži 501 
14.Vařečka Karel1957kraj. muži 501 
15.Zdrha David2007kraj. muži 251-300NStřídavý start z TJ Sokol České Budějovice
ČZ Strakonice Elektrostav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Ondřej2001kraj. muži 14 
2.Hýža Daniel2000kraj. muži 17 
3.Zeman Lukáš2001kraj. muži 21-30 
4.Fiala Jakub1995kraj. muži 31-40 
5.Vařečka Ondřej2002kraj. muži 41-50 
6.Soukup Zdeněk ml.1989kraj. muži 41-50 
7.Vonášek Jan2003kraj. muži 51-70 
8.Majer Zbyněk1975kraj. muži 41-50 
9.Holík Bohuslav1962kraj. muži 101-130 
10.Hrazdira Patrik1995kraj. muži 101-130 
11.Poklop Kamil1986kraj. muži 201-250 
12.Chaluš Libor1967kraj. muži 251-300 
13.Soukup Lukáš1976kraj. muži 301-400 
14.Klečka Pavel2003kraj. muži 401-500 
15.Dvořák Ivan1961kraj. muži 401-500 
16.Krejčí Miroslav1962kraj. muži 501 
TJ Spartak Kaplice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuchta Kamil nejml.2004kraj. muži 41-50Hostování z Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod
2.Procházka Jaroslav2000kraj. muži 41-50 
3.Růžička Milan1971kraj. muži 41-50 
4.Zikeš Dalibor1980kraj. muži 71-100 
5.Kmoch Zdeněk1960kraj. muži 51-70 
6.Beneš Pavel st.1967kraj. muži 101-130 
7.Dvořák Rudolf1971kraj. muži 131-160 
8.Pospíšil Jaroslav1976kraj. muži 131-160 
9.Dvořák Jan2000kraj. muži 201-250 
10.Navara Václav1958kraj. muži 201-250 
11.Wolowiec Jaroslav1952kraj. muži 301-400 
12.Beneš Karel1959kraj. muži 301-400N 
TJ Šumavan Vimperk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krahulec Jiří ml.1985kraj. muži 21.-30. 
2.Martenek Vladimír1955kraj. muži 51.-70. 
3.Jareš Oldřich1961kraj. muži 71.-100. 
4.Pavlíček Luděk1974kraj. muži 71.-100. 
5.Rejšek Vojtěch1966kraj. muži 251.-300. 
6.Kortus Zdeněk1975kraj. muži 301.-400. 
7.Fuchs Jaroslav1981reg. muži 31.-50. 
8.Icha Ivan1963reg. muži 31.-50. 
9.Holub Miroslav1964reg. muži 51.-70. 
10.Skýpala Vavřinec1959reg. muži 51.-70. 
11.Ryska Tomáš1990reg. muži 51.-70. 
12.Schwamberger František1971reg. muži 71.-90. 
13.Sedlák Jiří2003reg. muži 71.-90. 
14.Hyka Jiří1963reg. muži 71.-90. 
15.Křivánek Luděk1964reg. muži 71.-90. 
16.Kunc Jan1953reg. muži 91.-110. 
17.Lahodný Kryštof2007reg. muži 301-400Střídavý start z PINEC JH 1930, z.s.
18.Šťastný Pavel1959reg. muži 71.-90.N 
19.Havlíček Jiří1969reg. muži 71.-90.N 
TJ VS Tábor A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jehně Richard2002kraj. muži 51-70 
2.Děd Lukáš1999kraj. muži 101-130 
3.Losos Radek1973kraj. muži 101-130 
4.Jehně Václav ml.1971kraj. muži 131-160 
5.Karlík Zdeněk1966kraj. muži 101-130 
6.Procházka Petr1964kraj. muži 131-160 
7.Novák Martin1977kraj. muži 161-200 
8.Lachout Jaroslav1973kraj. muži 161-200 
9.Losos Marek2005kraj. muži 201-250 
10.Losos Lukáš2004kraj. muži 251-300 
11.Tesař Václav1967kraj. muži 251-300 
12.Strouhal Jiří1991nez.  
TJ Sokol Vodňany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hubáček Filip1998kraj. muži 19 
2.Jungvirt Josef1976kraj. muži 21-30N 
3.David Jakub1991kraj. muži 31-40 
4.Hach Martin1986kraj. muži 31-40 
5.David Jaroslav1967kraj. muži 51-70 
6.Svoboda David1992kraj. muži 51-70 
7.Kuba Michal1971kraj. muži 71-100 
8.Turek Václav1948kraj. muži 201-250 
9.Šimoník Vladimír1977kraj. muži 201-250 
10.Bílý Michal1984kraj. muži 201-250 
11.Šottner Jiří1967kraj. muži 251-300 
12.Bauer Jiří ml.1976reg. muži 54 
KST Orel ČB A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sassmann Jakub1992kraj. muži 31-40 
2.Doležal Josef2000kraj. muži 41-50 
3.Štědrý Jan1991kraj. muži 51-70 
4.Vlk Jan1987kraj. muži 51-70 
5.Hornych Pavel1963kraj. muži 51-70 
6.Kvašnovský Petr1970kraj. muži 71-100 
7.Kahuda Stanislav1965kraj. muži 71-100 
8.Brom Jan1970kraj. muži 71-100 
9.Vrzal Pavel1969kraj. muži 101-130 
10.Řežáb Miroslav1952kraj. muži 101-130N 
11.Šilhavý Petr1965kraj. muži 131-160 
12.Nečasová Natálie2003kraj. muži 201-250 
TTC Libín Prachatice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kunz Jaroslav1946kraj. muži 31-40cizinec 
2.Dvořáček Josef1952kraj. muži 41-50 
3.Blaško Ivo1961kraj. muži 71-100 
4.Žák František1962kraj. muži 101-130 
5.Nitrianský Igor1961kraj. muži 131-160 
6.Kulhánek Tomáš2003kraj. muži 131-160 
7.Bauer Jan st.1969kraj. muži 161-200 
8.Wimberský Václav1966kraj. muži 161-200 
9.Horčica Michal2009kraj. muži 251-300 
10.Horčica Rostislav1981kraj. muži 251-300 
11.Šána Václav1963kraj. muži 201-250 
TJ Sokol Kardašova Řečice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smolík Jan1996kraj. muži 21-30 
2.Smolík Tomáš1989kraj. muži 71-100 
3.Hunal Martin1992kraj. muži 71-100 
4.Peckert Ondřej1979kraj. muži 101-130 
5.Kozel Jaroslav1970kraj. muži 101-130 
6.Posel Adam2006kraj. muži 131-160 
7.Mrázek Miroslav1958kraj. muži 131-160N 
8.Peterka Vladimír1964kraj. muži 251-300 
9.Vodáková Táňa2000kraj. muži 401-500 
10.Smolík Zdeněk1962kraj. muži 401-500 
11.Šustr Michal1990kraj. muži 501- 
12.Vobořil Petr1977kraj. muži 501- 
13.Vobořil Karel1971kraj. muži 501- 
14.Budík Robert1968kraj. muži 501- 
15.Tupý Petr1984kraj. muži 501- 
RUFA Bechyně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Alexa Jiří1972kraj. muži 20 
2.Syrovátka Jan2000kraj. muži 41-50 
3.Pučégl Pavel1976kraj. muži 51-70 
4.Špeta Michal1982kraj. muži 71-100 
5.Soldát Tomáš1988kraj. muži 71-100 
6.Mikolášek Milan1959kraj. muži 101-130 
7.Kovářík Tomáš1992kraj. muži 401-500 
8.Děd Pavel1962kraj. muži 401-500 
9.Mikolášková Monika1983kraj. muži 401-500 N 
10.Maštera Václav2003kraj. muži 501-600 
11.Polata Stanislav1971kraj. muži 501-600 
12.Kupilík Ondřej1986reg. muži 30-35 N 
13.Mikolášková Martina1985reg. muži 501-600 
Velešín - Přídolí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janda Jan1971kraj. muži 31-40 
2.Škopek Stanislav1956kraj. muži 51-70 
3.Kamera Josef1964kraj. muži 51-70 
4.Maňhal Daniel1993kraj. muži 71-100 
5.Kamera Josef ml.1991kraj. muži 71-100 
6.Vraspír Roman1991kraj. muži 71-100 
7.Vochozka Roman1979kraj. muži 71-100 
8.Cipín Jan1959kraj. muži 101-130 
9.Betka Kamil1980kraj. muži 131-160 
10.Blaženec Dušan1961kraj. muži 201-250 
11.Ferenčík František1982kraj. muži 251-300 
Krajský přebor
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nedvěd Matyáš2001kraj. muži 51-70 
2.Kureš Vlastislav1981kraj. muži 71-100 
3.Škoda Petr2004kraj. muži 71-100 
4.Smažík David2004kraj. muži 71-100N 
5.Soucha Jan1970kraj. muži 101-130 
6.Hornych Jiří1956kraj. muži 101-130N 
7.Jabůrek Jan1982kraj. muži 131-160 
8.Duspiva Martin1972kraj. muži 161-200 
9.Škoda Martin1997kraj. muži 161-200 
10.Fošum Rudolf1965kraj. muži 251-300 
11.Palivec Zdeněk1979kraj. muži 301-400 
12.Zima Jiří1966kraj. muži 301-400 
13.Burda Ondřej1986kraj. muži 301-400 
14.Škoda Zdeněk1963kraj. muži 401-500 
15.Brož Tomáš1981kraj. muži 401-500 
16.Duchoň Miroslav1980kraj. muži 501- 
17.Vichérek Libor1953kraj. muži 501- 
Staving Studená B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondráček Jan2002kraj. muži 21-30 
2.Blažek Zdeněk1976kraj. muži 71-100 
3.Mastný Tomáš st.1966kraj. muži 71-100 
4.Maňhal Jan ml.1980kraj. muži 101-130 
5.Schwarz Miloslav1962kraj. muži 101-130 
6.Mastný Tomáš ml.2000kraj. muži 201-250 
7.Brada Adam ml.2002kraj. muži 201-250 
8.Kameník Jaroslav1966kraj. muži 201-250 
9.Maňhal Jan st.1955kraj. muži 301-400 
10.Stránský Stanislav1986kraj. muži 301-400 
TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zegermacher Erik1974kraj. muži 71-100 
2.Dvořák Josef ml.1976kraj. muži 101-130 
3.Janda Karel1973kraj. muži 101-130 
4.Janda František1959kraj. muži 251-300 
5.Kouba Jan1960kraj. muži 161-200 
6.Matejová Jiřina1978kraj. muži 18 
7.Šubrt Josef ml.1977kraj. muži 401-500 
8.Průcha Karel1958kraj. muži 501 
9.Trsek Josef1951kraj. muži 501 
10.Krahulec Jan1953kraj. muži 501 
11.Šubrt Josef st.1951kraj. muži 501 
TJ Sokol Strakonice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrach František ml.1981kraj. muži 161-200 
2.Chmel Petr I.1972kraj. muži 161-200 
3.Hanuš Václav2002kraj. muži 201-250 
4.Jungvirt Roman1975kraj. muži 201-250 
5.Jungvirt Josef1952kraj. muži 201-250 
6.Hynek Otakar ml.1979kraj. muži 301-400 
7.Valíček Jaroslav1948kraj. muži 301-400 
8.Dobeš jiří1969kraj. muži 401-500 
9.Požárek Jaroslav1949kraj. muži 501- 
10.Mašek Petr1968kraj. muži 501- 
11.Hrach František st.1947kraj. muži 501- 
12.Zborník Jaroslav1961kraj. muži 501- 
TJ Spartak Kaplice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kmoch Zdeněk1960kraj. muži 51-70 
2.Beneš Pavel st.1967kraj. muži 101-130 
3.Dvořák Rudolf1971kraj. muži 131-160 
4.Pospíšil Jaroslav1976kraj. muži 131-160 
5.Dvořák Jan2000kraj. muži 201-250 
6.Navara Václav1958kraj. muži 201-250 
7.Kratochvílová Mirka1976kraj. muži 251-300 
8.Wolowiec Jaroslav1952kraj. muži 301-400 
9.Beneš Karel1959kraj. muži 301-400N 
10.Mašek Josef1959kraj. muži 401-500 
11.Weber Tomáš1982kraj. muži N 
KST Orel ČB B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hornych Pavel1963kraj. muži 51-70 
2.Kvašnovský Petr1970kraj. muži 71-100 
3.Vrzal Pavel1969kraj. muži 101-130 
4.Šilhavý Petr1965kraj. muži 131-160 
5.Nečasová Natálie2003kraj. muži 201-250 
6.Vrzal Petr1967kraj. muži 251-300 
7.Pazderová Klára2001kraj. muži 301-400 
8.Nešpol Zdeněk1975kraj. muži - 
KST Orel ČB C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kahuda Stanislav1965kraj. muži 71-100 
2.Brom Jan1970kraj. muži 71-100 
3.Řežáb Miroslav1952kraj. muži 101-130N 
4.Kocourek Petr1963kraj. muži 131-160 
5.Janouš Ivan1961kraj. muži 201-250 
6.Blažek Bohumír1956kraj. muži 201-250 
7.Hořejší Rudolf1964kraj. muži 251-300 
8.Zeis Vladimír1965kraj. muži - 
TJ Jiskra Třeboň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petrásek Martin1991kraj. muži 51-70 
2.Lhotský Ondřej1978kraj. muži 71-100 
3.Dvořák Karel1978kraj. muži 131-160 
4.Pašek Felix1976kraj. muži 161-200 
5.Werner Zdeněk1953kraj. muži 131-160 
6.Král Ludvík ml.1984kraj. muži 161-200 
7.Novák Jan1964kraj. muži 201-250 
8.Pešek Karel1971kraj. muži 251-300 
9.Ruso Miroslav1950kraj. muži 301-400 
10.Samec Jaroslav1970kraj. muži 501-1000 
11.Benda Miroslav1968kraj. muži 501-1000 
12.Brezovský Michal1969kraj. muži 501-1000 
13.Husník Marek1999kraj. muži 501-1000 
14.Samec Jaroslav ml.1999kraj. muži 501-1000 
15.Hroděj Tomáš2007kraj. muži 501-1000 
TTC Libín Prachatice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nitrianský Igor1961kraj. muži 131-160 
2.Kulhánek Tomáš2003kraj. muži 131-160 
3.Bauer Jan st.1969kraj. muži 161-200 
4.Šána Václav1963kraj. muži 201-250 
5.Wimberský Václav1966kraj. muži 161-200 
6.Horčica Michal2009kraj. muži 251-300 
7.Horčica Rostislav1981kraj. muži 251-300 
8.Čejka Jiří1974kraj. muži 301-400 
9.Novák Zdeněk1963kraj. muži 301-400 
10.Hesoun Václav1996kraj. muži 401-500 
11.Gruber Petr2002kraj. muži 501- 
12.Medek Jindřich1955kraj. muži 401-500 
13.Předota Karel1963kraj. muži 501- 
14.Kačer Jindřich1959kraj. muži 501- 
TJ Sokol Lhenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišer Martin1999kraj. muži 71-100 
2.Dubravcová Aneta2005kraj. muži 161-200 
3.Halabrín Milan ml.2006kraj. muži 161-200 
4.Halabrín Milan st.1979kraj. muži 251-300 
5.Traxler František2003kraj. muži 251-300 
6.Sivera Radek st.1977kraj. muži 301-400 
7.Batysta Milan1974kraj. muži 301-400 
8.Novotná Tereza2007kraj. muži 301-400 
9.Dubravcová Eliška2001kraj. muži 401-500 
10.Fišerová Iveta1974kraj. muži 401-500 
11.Bečvář Daniel1993kraj. muži 501- 
Velešín - Přídolí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kamera Josef ml.1991kraj. muži 71-100 
2.Vochozka Roman1979kraj. muži 71-100 
3.Vraspír Roman1991kraj. muži 71-100 
4.Betka Kamil1980kraj. muži 131-160 
5.Cipín Jan1959kraj. muži 101-130 
6.Blaženec Dušan1961kraj. muži 201-250 
7.Ferenčík František1982kraj. muži 251-300 
8.Vraspír Martin1997kraj. muži 401-500 
9.Javořík Miroslav1967kraj. muži 401-500 
10.Sládek Jan1985kraj. muži 501- 
11.Rychlý Pavel1976kraj. muži 501- 
12.Yakovenko Maksym1989kraj. muži 501-cizinec 
TJ Osek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holman Libor1970kraj. muži 71-100 
2.Brandýs František1969kraj. muži 161-200 
3.Kozma Peter1975nez. muži 161-200cizinec 
4.Peterka Václav1961kraj. muži 161-200 
5.Vejda Miroslav1963kraj. muži 201-250 
6.Hromádka Milan1956kraj. muži 161-200 
7.Kozma Václav1954kraj. muži 201-250 
8.Mrkvička Pavel1961kraj. muži 250-300 
9.Šaršok Milan1962reg. muži 71-100 
10.Smolík Milan1962reg. muži 71-100 
11.Hauser Karel1946nez. muži  
Krajská soutěž A
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soucha Jan1970kraj. muži 101-130 
2.Hornych Jiří1956kraj. muži 101-130N 
3.Jabůrek Jan1982kraj. muži 131-160 
4.Duspiva Martin1972kraj. muži 161-200 
5.Škoda Martin1997kraj. muži 161-200 
6.Fošum Rudolf1965kraj. muži 251-300 
7.Burda Ondřej1986kraj. muži 301-400 
8.Palivec Zdeněk1979kraj. muži 301-400 
9.Zima Jiří1966kraj. muži 301-400 
10.Škoda Zdeněk1963kraj. muži 401-500 
11.Brož Tomáš1981kraj. muži 401-500 
12.Duchoň Miroslav1980kraj. muži 501- 
13.Vichérek Libor1953kraj. muži 501- 
TJ Sokol Křemže - Holubov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Opelka Jaroslav1970kraj. muži 131-160 
2.Novák Václav1991kraj. muži 131-160 
3.Reitinger Jiří1973kraj. muži 161-200 
4.Kudláček Zbyněk1973kraj. muži 201-250 
5.Dobrovodský Martin1972kraj. muži 251-300 
6.Mandát Jiří1971kraj. muži 574 
SKST Týn nad Vltavou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Karel1949kraj. muži 101-130 
2.Hrůza Jan2002kraj. muži 131-160 
3.Skalák Josef ml.1992kraj. muži 161-200 
4.Bezpalec Martin st.1968kraj. muži 201-250 
5.Plaňanský Jiří1982kraj. muži 201-250 
6.Skalák Josef st.1966kraj. muži 251-300 
7.Melounek Pavel1965kraj. muži 401-500 
8.Syrovátka Radek1973kraj. muži 501 
9.Herza Jiří2005kraj. muži 501 
10.Moravec Stanislav1960kraj. muži 501 
11.Slepička Jan1950kraj. muži 501 
12.Bečvář Václav1954kraj. muži 501 
13.Král Ondra2004kraj. muži 501 
14.Klein Kryštof2003kraj. muži 501 
SK Pedagog ČB B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čelikovský Jakub1992kraj. muži 101-130 
2.Kárník Pavel1960kraj. muži 131-160 
3.Farník Jiří1978kraj. muži 161-200 
4.Naziri Masoud1990kraj. muži 201-250cizinec 
5.Zeman Tomáš1991kraj. muži 201-250 
6.Founě Jiří1975kraj. muži 201-250 
7.Kučera Vít1993kraj. muži 501- 
8.Bruckmüller Josef1946kraj. muži 501- 
9.Petr Pavel1992kraj. muži 501- 
10.Prskavec Petr1943kraj. muži 501- 
11.Pešel Jan1949kraj. muži 501- 
12.Pešl Ladislav1941kraj. muži 501- 
13.Nestroj Jan1943kraj. muži 501- 
14.Kaše Milan1956kraj. muži 501- 
15.Major Marián1962kraj. muži 501- 
16.Jaksch Daniel2008kraj. muži 501- 
17.Nosek Jan2006kraj. muži 501- 
18.Kučerová Barbora2000nez. ženy  
19.Švecová Denisa2007nez. ženy  
20.Trkolová Nikola2008nez. ženy  
21.Pils Petr2006nez. muži  
22.Rubáš Vojtěch1991nez. muži  
TJ Sokol Nová Ves u ČB A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nápravník Jakub1981kraj. muži 161-200 
2.Paleček Vladimír1973kraj. muži 161-200 
3.Malčák Karel1947kraj. muži 251-300 
4.Lojka David1973kraj. muži 251-300 
5.Houška Miroslav1966kraj. muži 301-400 
6.Mašek Stanislav1955kraj. muži 301-400 
7.Hošna Jiří1999kraj. muži 501- 
8.Blábolil Milan1965kraj. muži 501- 
9.Návara Filip2000kraj. muži 501- 
10.Vrábek Otto1980kraj. muži 501- 
11.Joun Luděk1947kraj. muži 501- 
12.Návara Karel1948kraj. muži 501- 
13.Jirák Radek1991kraj. muži 501- 
14.Prokop Václav1947kraj. muži 501- 
TJ Calofrig Borovany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janda Jiří1959kraj. muži 71-100 
2.Cicko Tomáš1976kraj. muži 101-130 
3.Krýsl Martin1997kraj. muži 101-130 
4.Jindra Zdeněk1979kraj. muži 251-300 
5.Petrus Michal st.1969kraj. muži 301-400 
6.Janda Vojtěch2002kraj. muži 301-400 
7.Turek František1949kraj. muži 401-500 
8.Janoch Jiří1959kraj. muži 501- 
9.Mach Petr1965kraj. muži 501- 
10.Omar Josef1993kraj. muži 501- 
11.Hosnedl František1963kraj. muži 501- 
SK Žimutice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Barták Kamil1977kraj. muži 101-130 
2.Pražák Arnošt1946kraj. muži 161-200 
3.Volek Petr1975kraj. muži 251-300 
4.Šálený Zdeněk1971kraj. muži 251-300 
5.Hrůza Pavel1971kraj. muži 301-400 
6.Šálený Miroslav1965kraj. muži 301-400 
7.Hajný Josef1985kraj. muži 501- 
8.Lukášek Jiří1969kraj. muži 501- 
9.Kučera Miroslav1966kraj. muži 501- 
10.Hajný Milan1985kraj. muži 501- 
11.Pavlásek Petr1986kraj. muži 501- 
12.Pavlásek Karel1962kraj. muži 501- 
13.Pavlásek Michal1999kraj. muži 501- 
14.Šálená Nikola2003kraj. ženy 501- 
15.Bouda Filip2000kraj. muži 501- 
SK MARTYNA Malovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vašátko Zdeněk1968kraj. muži 51-70 
2.Kolář Otakar1969kraj. muži 71-100 
3.Krotký Marek1994kraj. muži 101-130 
4.Schoř Libor1968kraj. muži 161-200 
5.Kadlec Pavel1998kraj. muži 161-200 
6.Kocourek Milan1960kraj. muži 251-300 
7.Milota Miroslav1973kraj. muži 301-400 
8.Plojhar Ota1969kraj. muži 501- 
9.Plojhar Tomáš1998kraj. muži 501- 
TJ Sokol České Budějovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Staněk Petr1960kraj. muži 71-100 
2.Kaisler Robert1975kraj. muži 131-160 
3.Klečka Jiří1948kraj. muži 131-160 
4.Trnka Tadeáš1995kraj. muži 201-250 
5.Zdrha David2007kraj. muži 251-300 
6.Tunka Tomáš1996kraj. muži 301-400N 
7.Kašparů Pavel1961kraj. muži 401-500 
8.Truhlář Jiří1951kraj. muži 401-500 
9.Volavková Kateřina1974kraj. muži 401-500 
10.Březinová Simona2008kraj. muži 501- 
11.Suda Stanislav1968kraj. muži 501- 
12.Hučík Eduard1973kraj. muži 501- 
13.Doruch Jacek Tomasz1974kraj. muži 501- 
Velešín - Přídolí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cipín Jan1959kraj. muži 101-130 
2.Blaženec Dušan1961kraj. muži 201-250 
3.Ferenčík František1982kraj. muži 251-300 
4.Vraspír Martin1997kraj. muži 401-500 
5.Javořík Miroslav1967kraj. muži 401-500 
6.Sládek Jan1985kraj. muži 501- 
7.Peterka Vilém1955kraj. muži 501- 
8.Rychlý Pavel1976kraj. muži 501- 
9.Yakovenko Maksym1989kraj. muži 501-cizinec 
10.Krauskopf Pavel1991kraj. muži 501- 
11.Strapek Josef1966nez. muži  
12.Grznárik Jakub1995nez. muži  
TTC Libín Prachatice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wimberský Václav1966kraj. muži 161-200 
2.Horčica Michal2009kraj. muži 251-300 
3.Horčica Rostislav1981kraj. muži 251-300 
4.Novák Zdeněk1963kraj. muži 301-400 
5.Čejka Jiří1974kraj. muži 301-400 
6.Hesoun Václav1996kraj. muži 401-500 
7.Gruber Petr2002kraj. muži 501- 
8.Kudrle Martin1981kraj. muži 501- 
9.Medek Jindřich1955kraj. muži 401-500 
10.Kačer Jindřich1959kraj. muži 501- 
11.Předota Karel1963kraj. muži 501- 
12.Gruber Josef st.1966reg. muži 91-110 
13.Sova Miroslav1978reg. muži 91-110 
14.Sova Miroslav ml.2006reg. muži 91-110 
15.Ilievová Dagmar1993nez.  
TJ Sokol Křemže - Holubov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Laštovička Jan1979kraj. muži 301-400 
2.Valert Radomír1967kraj. muži 401-500 
3.Fleischmannová Klára1981kraj. muži 401-500 
4.Novák Martin1989kraj. muži 562 
5.Chaloupka Pavel1979kraj. muži 700 
6.Richter Milan1962kraj. muži 915 
7.Vondrák Zdeněk st.1942kraj. muži 1004 
8.Kros Jindřich1952kraj. muži 1073 
Krajská soutěž B
TJ Slovan Černý Dub A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Petr1970kraj. muži 131-160 
2.Charvát Karel1971kraj. muži 161-200 
3.Pešl Miroslav1976kraj. muži 161-200 
4.Kubíček Petr1994kraj. muži 201-250 
5.Sekyra Zbyněk1968reg. muži 301-400 
6.Karas Lukáš1990reg. muži 401-500 
7.Švestka Pavel1979reg. muži 401-500 
8.Varyš Milan1971reg. muži 401-500 
9.Streit Štefan1964reg. muži 501- 
10.Bromová Jana1975reg. muži 501- 
11.Blahovec Milan1963reg. muži 501- 
12.Bartuška Jiří1987reg. muži 501- 
TJ Slavoj Protivín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klárner Jakub2002kraj. muži 161-200 
2.Zoch Samuel1995kraj. muži 251-300N 
3.Tománek Jan1983kraj. muži 251-300N 
4.Topinka Václav1951kraj. muži 301-400 
5.Vařečka Pavel1959kraj. muži 301-400 
6.Polanský Milan1977kraj. muži 401-500 
7.Vařečka Karel1957kraj. muži 501 
8.Soumar Milan1965kraj. muži 501 
9.Marková Ivana1965kraj. muži 501 
10.Levita Bohdan2004kraj. muži 501 
11.Patzelt Pavel1967kraj. muži 501 
12.Čurda Jakub2005kraj. muži 501 
13.Macháček Jiří1963nez.  
14.Martan Pavel1956nez.  
15.Šťastný Michael ml.1995nez.  
16.Viktora Kryštof2004nez.  
17.Vojta Jan1985nez.  
18.Bis Petr1978nez.  
19.Čurdová Viktorie2005nez.  
ČZ Strakonice Elektrostav C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vařečka Ondřej2002kraj. muži 41-50 
2.Majer Zbyněk1975kraj. muži 41-50 
3.Soukup Zdeněk ml.1989kraj. muži 41-50 
4.Vonášek Jan2003kraj. muži 51-70 
5.Holík Bohuslav1962kraj. muži 101-130 
6.Hrazdira Patrik1995kraj. muži 101-130 
7.Poklop Kamil1986kraj. muži 201-250 
8.Chaluš Libor1967kraj. muži 251-300 
9.Soukup Lukáš1976kraj. muži 301-400 
10.Klečka Pavel2003kraj. muži 401-500 
11.Dvořák Ivan1961kraj. muži 401-500 
12.Vepřek Petr1963kraj. muži 501 
13.Krejčí Miroslav1962kraj. muži 501 
14.Krejčová Štěpánka1971kraj. ženy 501 
TJ Sokol Vodňany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.David Jaroslav1967kraj. muži 51-70 
2.Svoboda David1992kraj. muži 51-70 
3.Kuba Michal1971kraj. muži 71-100 
4.Turek Václav1948kraj. muži 201-250 
5.Bílý Michal1984kraj. muži 201-250 
6.Šimoník Vladimír1977kraj. muži 201-250 
7.Šottner Jiří1967kraj. muži 251-300 
8.Brabec Oldřich1959kraj. muži 401-500 
9.Bauer Jiří ml.1976reg. muži 54 
10.Špatný Albert1973reg. muži 62 
11.Votrubec Roman1980reg. muži 71 
12.Vaněčková Eliška1988reg. muži 80 
13.Kolář Martin1973reg. muži 91 
14.Jareš Tomáš2010reg. muži 122 
TTC Kovářov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poslušný Vojtěch2000kraj. muži 301-400 
2.Mošanský Jiří ml.1990kraj. muži 401-500 
3.Smetanová Aneta2002kraj. muži 401-500 
4.Růžičková Lenka1996kraj. muži 501- 
5.Barda Miroslav st.1959kraj. muži 501- 
6.Zděnek Jiří1996kraj. muži 501- 
7.Riant Augustin2007kraj. muži 501- 
8.Janeček Jaroslav1958kraj. muži 501- 
9.Janeček Pavel1995kraj. muži 501- 
10.Mrázová Alžběta1990nez.  
TJ Sokol Milevsko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolář Tomáš1984kraj. muži 71-100 
2.Petr Zdeněk1960kraj. muži 131-160 
3.Mácha Luboš ml.1984kraj. muži 251-300 
4.Švára Libor1984kraj. muži 251-300 
5.Černý Petr1959kraj. muži 301-400 
6.Mácha Jakub1984kraj. muži 301-400 
7.Mácha Luboš st.1961kraj. muži 301-400 
8.Švára Petr1955kraj. muži 401-500 
TJ Sokol Mirotice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karas Jaroslav ml.1985kraj. muži 101-130 
2.Motejzik Zbyněk2000kraj. muži 161-200 
3.Vašek Jan1997kraj. muži 201-250 
4.Břicháček Lukáš1988kraj. muži 251-300 
5.Císař Jan ml.1990kraj. muži 501- 
6.Karas Dominik2000kraj. muži 501- 
7.Skok Ondřej1986kraj. muži 501- 
8.Karas Jaroslav st.1962kraj. muži 501- 
9.Krahulec Jiří st.1966kraj. muži 501- 
10.Vašek Martin2000kraj. muži 501- 
11.Kuželka Filip1998kraj. muži 501- 
12.Matuška Miroslav1972kraj. muži 501- 
13.Kožený Martin1986kraj. muži 501- 
TJ Třebohostice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vokroj Zdeněk1966kraj. muži 101 
2.Soukup Miloslav ml.1973kraj. muži 217 
3.Slavík Petr1975kraj. muži 489 
4.Křivanec Josef1974kraj. muži 526 
5.Šavrda Karel1963kraj. muži 513 
6.Krejčí Karel1985kraj. muži 703 
7.Kotrba Jan1982kraj. muži 984 
8.Slavík Jaroslav ml.1984kraj. muži 996 
9.Krejčí Ondřej1990kraj. muži 1036 
10.Soukup David2004kraj. muži 1039 
11.Slavík Petr ml.2004nez. muži - 
12.Slavík Jaroslav1956nez. muži - 
TJ Sokol Lhenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sivera Radek2001kraj. muži 161-200 
2.Traxler František2003kraj. muži 251-300 
3.Sivera Radek st.1977kraj. muži 301-400 
4.Dubravcová Eliška2001kraj. muži 401-500 
5.Fišerová Iveta1974kraj. muži 401-500 
6.Bečvář Daniel1993kraj. muži 501- 
7.Dejmek Jiří1966kraj. muži 501- 
8.Špán Václav1963kraj. muži 501- 
TJ Sokol Písek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černohorský Martin1989kraj. muži 131-160 
2.Hanus Michal1973kraj. muži 161-200 
3.Koza Tobiáš2002kraj. muži 251-300 
4.Ďurišová Kateřina1973kraj. muži 301-400 
5.Bílý Marek1998kraj. muži 301-400 
6.Sup Michal1963kraj. muži 501- 
7.Chalupský Václav1961kraj. muži 501- 
8.Popelka Milan st.1966kraj. muži 501- 
9.Bílý Kryštof1998kraj. muži 501- 
10.Keřka Jiří1934kraj. muži 501- 
11.Popelka Milan ml.2005kraj. muži 501- 
12.Sochor Jiří1947kraj. muži 501- 
13.Sekyra Miroslav1962nez.  
TTC Svatkovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Josef1964kraj. muži 301-400 
2.Sosnovec Pavel1953kraj. muži 301-400 
3.Veselík Pavel1960kraj. muži 401-500 
4.Soukup Jindřich1953kraj. muži 501- 
5.Čapek Petr1970kraj. muži 501- 
6.Hladký Jaroslav1953kraj. muži 501- 
7.Hošna Jaroslav1972kraj. muži 501- 
8.Jakovec Radek1985kraj. muži 501- 
9.Kosinka David1982kraj. muži 501- 
10.Lojka Marek1975kraj. muži 501- 
11.Maryška Jindřich1956kraj. muži 501- 
12.Pták Pavel1971kraj. muži 501- 
13.Střízek Ladislav1963kraj. muži 501- 
14.Veselíková Pavla1989kraj. muži 501- 
TJ Osek B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hromádka Milan1956kraj. muži 161-200 
2.Vejda Miroslav1963kraj. muži 201-250 
3.Kozma Václav1954kraj. muži 201-250 
4.Mrkvička Pavel1961kraj. muži 250-300 
5.Šaršok Milan1962reg. muži 71-100 
6.Smolík Milan1962reg. muži 71-100 
7.Hauser Karel1946nez. muži  
Krajská soutěž C
Staving Studená C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schwarz Miloslav1962kraj. muži 101-130 
2.Mastný Tomáš ml.2000kraj. muži 201-250 
3.Brada Adam ml.2002kraj. muži 201-250 
4.Kameník Jaroslav1966kraj. muži 201-250 
5.Maňhal Jan st.1955kraj. muži 301-400 
6.Stránský Stanislav1986kraj. muži 301-400 
7.Kubín Pavel1974reg. muži 51-224 
8.Podhrázský František1978reg. muži 51-224 
9.Novák Jaroslav1939reg. muži 51-224 
10.Bělík František1987reg. muži 51-224 
DDM Soběslav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hložek Tomáš2000kraj. muži 31-40 
2.Vondruška Filip1993kraj. muži 161-200 
3.Holub Martin2003kraj. muži 201-250 
4.Vondruška Oldřich1950kraj. muži 201-250 
5.Holub Josef1972kraj. muži 201-250 
6.Klabík Vilém1979kraj. muži 301-400 
7.Sedlický Jaroslav1971kraj. muži 301-400 
8.Novotný Martin1958kraj. muži 401-500 
9.Matějů Petr1976kraj. muži 501- 
10.Hložek Pavel1956reg. muži 141-160 
11.Cvach Jiří1950reg. muži 141-160 
12.Liška Marek2010reg. muži 201-210N 
13.Sechovec Vít1964kraj. muži nezařazen 
Jindřichův Hradec 1930 A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valášek Jakub1979kraj. muži 251-300 
2.Lipl Karel1963kraj. muži 301-400 
3.Fitl Radek2005kraj. muži 301-400 
4.Vytiska Jiří1970kraj. muži 301-400 
5.Lahodný Kryštof2007kraj. muži 301-400 
6.Kinšt Otakar1954kraj. muži 501- 
7.Tůma Michal1982kraj. muži 501- 
8.Petrů Richard1955kraj. muži 501- 
9.Fantyš Lumír1961kraj. muži 501- 
10.Smrž Pavel1966kraj. muži 501- 
11.Votava Libor1970kraj. muži 501- 
TJ Sokol Lodhéřov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Forman Pavel1956kraj. muži 51 - 70 
2.Čejna Tomáš1985kraj. muži 161 - 200 
3.Peč Ondřej1997kraj. muži 201 - 250 
4.Lehký Lukáš1985kraj. muži 251 - 300 
5.Škarda Tomáš1983kraj. muži 251 - 300 
6.Vejbora Jaroslav1957kraj. muži 301 - 400 
7.Hrubý Dalimil1969kraj. muži 301 - 400 
8.Plucar Ondřej1989kraj. muži 301 - 401 N 
9.Holakovský Jiří1955kraj. muži 401 - 500 
10.Kozel Jiří1983kraj. muži 501 - 
11.Kundrát Jan1986kraj. muži 501 - 
TJ VS Tábor B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karlík Zdeněk1966kraj. muži 101-130 
2.Procházka Petr1964kraj. muži 131-160 
3.Novák Martin1977kraj. muži 161-200 
4.Losos Marek2005kraj. muži 201-250 
5.Lachout Jaroslav1973kraj. muži 161-200 
6.Losos Lukáš2004kraj. muži 251-300 
7.Tesař Václav1967kraj. muži 251-300 
8.Čada Jiří1982kraj. muži 251-300 
9.Vaverová Hana1963kraj. muži 301-400 
10.Vlášek Martin1973kraj. muži 401-500 
11.Lachout Ladislav1971kraj. muži 401-500 
12.Pluhař Adam2009reg. muži 123-140N 
13.Fořter Tomáš1975nez.  
TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brabec Jaroslav1987kraj. muži 101-130 
2.Kulvajt Aleš1984kraj. muži 161-200 
3.Sirotek Martin1983kraj. muži 251-300 
4.Urban Martin1975kraj. muži 251-300 
5.Čejka Marek1978kraj. muži 301-400 
6.Rechtorik Miloslav1955reg. muži 123-140 
7.Kromka Luboš1973reg. muži 123-140 
8.Kubec David1990reg. muži 123-140 
TJ Jiskra Třeboň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Werner Zdeněk1953kraj. muži 131-160 
2.Král Ludvík ml.1984kraj. muži 161-200 
3.Novák Jan1964kraj. muži 201-250 
4.Pešek Karel1971kraj. muži 251-300 
5.Ruso Miroslav1950kraj. muži 301-400 
6.Samec Jaroslav1970kraj. muži 501-1000 
7.Benda Miroslav1968kraj. muži 501-1000 
8.Brezovský Michal1969kraj. muži 501-1000 
9.Husník Marek1999kraj. muži 501-1000 
10.Samec Jaroslav ml.1999kraj. muži 501-1000 
11.Hroděj Tomáš2007kraj. muži 501-1000 
Katolický dům Dačice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlík Vojtěch1994kraj. muži 71-100N 
2.Macků Tomáš1992kraj. muži 131-160 
3.Havlík Martin1992kraj. muži 201-250 
4.Lovětínský Tomáš1975kraj. muži 251-300 
5.Havlík Zdeněk1956kraj. muži 251-300 
6.Kelbler Petr1992kraj. muži 251-300N 
7.Lovětínský Jiří1968kraj. muži 401-500 
8.Štěpánek Antonín1983kraj. muži 501- 
9.Beseda Josef1982kraj. muži 501- 
10.Pokorný Michal1983kraj. muži 501- 
11.Vitouš Věroslav1972kraj. muži 501- 
12.Kounek Filip2008kraj. muži 501- 
TJ Sokol Kardašova Řečice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozel Jaroslav1970kraj. muži 101-130 
2.Posel Adam2006kraj. muži 131-160 
3.Mrázek Miroslav1958kraj. muži 131-160N 
4.Peterka Vladimír1964kraj. muži 251-300 
5.Vodáková Táňa2000kraj. muži 401-500 
6.Smolík Zdeněk1962kraj. muži 401-500 
7.Šustr Michal1990kraj. muži 501- 
8.Vobořil Petr1977kraj. muži 501- 
9.Vobořil Karel1971kraj. muži 501- 
10.Budík Robert1968kraj. muži 501- 
11.Tupý Petr1984kraj. muži 501- 
12.Vobořil Patrik1995nez. muži  
13.Beran Marek1974nez. muži  
14.Novotná Iva1979nez. ženy  
15.Novotná Aneta2007nez. ženy  
TJ Sokol Mladá Vožice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikuláš Michal1989kraj. muži 131-160 
2.Krieger Jakub1990kraj. muži 201-250 
3.Mrázek Tomáš1994kraj. muži 201-250 
4.Pudil Milan1976kraj. muži 301-400 
5.Melichar Petr1973reg. muži 123-140 
6.Babor Rostislav ml.2000reg. muži 123-140 
7.Babor Rostislav1969reg. muži 123-140 
8.Zápotocký Josef1973reg. muži 123-140 
KST Český Rudolec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kryzan Lubomír1978kraj. muži 251-300 
2.Bártů Zbyněk1977kraj. muži 301-400 
3.Mareš Martin1973kraj. muži 301-400 
4.Kněžíček Jakub1993kraj. muži 301-400 
5.Lojka Aleš1976kraj. muži 501 
6.Mareš Martin ml.1998kraj. muži 501 
7.Měrtl Petr1958kraj. muži 501 
8.Brychta Miroslav1978kraj. muži 501 
9.Buček Zdeněk1961kraj. muži 501 
10.Rumplík Luděk1973kraj. muži 501 
11.Plachý František1973kraj. muži 501 
12.Havlík Jiří1967nez. muži  
13.Brabec Václav1967nez. muži  
14.Bartoň Lubomír1956nez. muži  
TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nohejl Jaroslav1961kraj. muži 101-130 
2.Říha Luboš1966kraj. muži 131-160 
3.Bednář Zbyněk1971kraj. muži 131-160 
4.Rybák Roman1962kraj. muži 251-300 
5.Rous David1980kraj. muži 301-400 
6.Bednář Martin1968reg. muži 123-140N 
7.Kovář Přemysl1986nez. muži nezařazen 
Divize žen
ČZ Strakonice Elektrostav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčová Soňa2007kraj. ženy 21-30Hostování z Sportovní klub Řepice
2.Krejčová Štěpánka1971kraj. ženy 31-40 
3.Nikolenko Alina1993kraj. ženy 71-100cizinec 
J.Hradec 1930
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lahodná Johana2010kraj. ženy 41-50 
2.Dofková Adéla2009kraj. ženy 51-70 
3.Koubková Violeta2008kraj. ženy 51-70 
TJ VS Tábor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaverová Hana1963kraj. ženy 9 
2.Lemberková Martina1985kraj. ženy 10 
3.Stuchlíková Eva1981kraj. ženy 12 
4.Krátká Pavla1958kraj. ženy 41-50 
Český pohár 1. stupeň
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švrčina Tomáš1967kraj. muži 31-40 
2.Dvořák Martin1978kraj. muži 51-70 
3.Rychlík Josef1977kraj. muži 51-70 
4.Kureš Vlastislav1981kraj. muži 71-100 
5.Hornych Jiří1956kraj. muži 101-130N 
6.Jabůrek Jan1982kraj. muži 131-160 
7.Fošum Rudolf1965kraj. muži 251-300 
8.Palivec Zdeněk1979kraj. muži 301-400 
9.Brož Tomáš1981kraj. muži 401-500 
TJ Blatná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mls Jiří1970kraj. muži 161-200 
2.Ounický Pavel1981kraj. muži 161-200 
3.Fleissig Jan1988kraj. muži 201-250 
4.Štědroňský Jiří1973kraj. muži 201-250 
5.Mls Pavel1965kraj. muži 251-300 
6.Balík Tomáš1965kraj. muži 401-500 
7.Jánský Luděk1966kraj. muži 401-500 
8.Ondračka Michal1983kraj. muži 501 
9.Hornát Josef1957kraj. muži 501 
TJ Sokol Vodňany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hubáček Filip1998kraj. muži 19 
2.Jungvirt Josef1976kraj. muži 21-30N 
3.David Jakub1991kraj. muži 31-40 
4.Hach Martin1986kraj. muži 31-40 
5.David Jaroslav1967kraj. muži 51-70 
6.Svoboda David1992kraj. muži 51-70 
7.Kuba Michal1971kraj. muži 71-100 
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Myler Matěj2004kraj. muži 31-40 
2.Nedvěd Matyáš2001kraj. muži 51-70 
3.Škoda Petr2004kraj. muži 71-100 
4.Smažík David2004kraj. muži 71-100N 
5.Soucha Jan1970kraj. muži 101-130 
6.Duspiva Martin1972kraj. muži 161-200 
7.Škoda Martin1997kraj. muži 161-200 
8.Zima Jiří1966kraj. muži 301-400 
9.Burda Ondřej1986kraj. muži 301-400 
10.Škoda Zdeněk1963kraj. muži 401-500 
11.Duchoň Miroslav1980kraj. muži 501- 
12.Vichérek Libor1953kraj. muži 501- 
SK ARBORE VOLARY
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lorenčík František1961reg. muži 21-30 
2.Štolka Jan1977reg. muži 51-70 
3.Svintek Jiří1969reg. muži 91-110 
4.Svintek Václav2007reg. dci 111-130N 
5.Fučík Ondřej2011nez. mži 131-150N 
TJ Sokol Lhenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišer Martin1999kraj. muži 71-100 
2.Halabrín Milan st.1979kraj. muži 251-300 
3.Sivera Radek st.1977kraj. muži 301-400 
TJ Sokol Lhenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Batysta Milan1974kraj. muži 301-400 
2.Novotná Tereza2007kraj. muži 301-400 
3.Dubravcová Eliška2001kraj. muži 401-500 
4.Bečvář Daniel1993kraj. muži 501- 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy