Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Divize muži
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Chalupa Jakub1987T.J. Sokol Olomouc Neředín260100.00%
2.Pospíšil Jaroslav1980T.J. Sokol Olomouc Neředín250100.00%
3.Žvátora Miroslav1974TTC Šumperk A412192.31%
4.Veigl Lukáš2001KST Jeseník A411191.67%
5.Rybár Petr1974KST Město Albrechtice310190.91%
6.Schopf Karel1965KST Jeseník A48188.89%
7.Šubčík Jiří1983TTC Šumperk B38188.89%
8.Rabenseifner Milan1965TTC Šumperk A38188.89%
9.Vaculík Roman1978TJ Sokol Buk25183.33%
10.Stuchlý Rostislav1958TTC Mohelnice412380.00%
11.Venclů Lukáš1988TJ Sokol Jezernice412380.00%
12.Wiesner Petr1964TTC Šumperk A48280.00%
13.Koutný Pavel1970TJ Sokol Buk39375.00%
14.Janík Michal st.1980TJ Sokol Ondratice26275.00%
15.Lechner Radim1987TJ Sokol Buk48372.73%
16.Galanda Tomáš1975SK Přerov B25271.43%
17.Honemann Vlastimil ml.1981KST Jeseník A45271.43%
18.Paraskevopulos Andreas1957KST Jeseník A35271.43%
19.Coufal Igor1961T.J. Sokol Šternberk37370.00%
20.Beneš Jan ml.1990TJ Sokol Ondratice25362.50%
21.Vinkler Vladimír1956KST Jeseník A34357.14%
22.Mergenthal Otmar1966SK Přerov B24357.14%
23.Plšek Josef1966SK Přerov B24357.14%
24.Kobza Štěpán1997TJ Sokol Štíty47653.85%
25.Kašník Sebastián2003KST Jeseník B46650.00%
26.Šuba Bedřich1976TJ Sokol Jezernice47750.00%
27.Janík Michal ml.2002TJ Sokol Ondratice23350.00%
28.Hrubý Martin1991TJ Sokol Buk35645.45%
29.Vojtek Roman1971KST Město Albrechtice35645.45%
30.Janků Karel1995TTC Šumperk B45645.45%
31.Maděrka Svatopluk1960SK Přerov B23442.86%
32.Raška Jiří1979TJ Sokol Jezernice46842.86%
33.Müller Jiří1958TTC Šumperk B34640.00%
34.Rytíř Pavel1967TJ Sokol Jezernice46940.00%
35.Divina Jiří1986TJ Sokol Buk33537.50%
36.Hojgr Jan1990TTC Mohelnice23537.50%
37.Sopčák Lukáš1979KST Město Albrechtice34736.36%
38.Hrdina Pavel1968TJ Sokol Štíty44736.36%
39.Bluma Jindřich1988TJ Sokol Buk22433.33%
40.Ellner Martin1982TTC Mohelnice44833.33%
41.Braun Norbert1977TTC Šumperk A43730.00%
42.Petrek Tomáš2005KST Jeseník B32625.00%
43.Jarmar Petr1975TTC Mohelnice431121.43%
44.Vyhnálek Tomáš1995T.J. Sokol Šternberk32820.00%
45.Duchaň Stanislav1986TTC Mohelnice21614.29%
46.Štěpanek Martin1972KST Město Albrechtice31109.09%
47.Malý Jan1971TTC Šumperk B41109.09%
48.Kunc Radim1972KST Jeseník B41109.09%
49.Sedláček Radek1979TJ Sokol Ondratice2060.00%
50.Fňukal Zdeněk1951KST Jeseník B4060.00%
51.Altman Petr1966TJ Sokol Štíty40100.00%
52.Kreuzigerová Lucie1977TJ Sokol Štíty40100.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 5 zápasů
1.Šuba Vojtěch ml.1994T.J. Sokol Olomouc Neředín240100.00%
2.Maixner Vladimír1961TTC Šumperk A13175.00%
3.Grmela Tomáš2003T.J. Sokol Šternberk13175.00%
4.Prázdný Pavel ml.2004T.J. Sokol Šternberk13175.00%
5.Dočkal Tomáš1983T.J. Sokol Olomouc Neředín22250.00%
6.Janoušek Vladimír1961KST Jeseník B21233.33%
7.Coufal Ondřej1991T.J. Sokol Šternberk11325.00%
8.Grmela Aleš1968T.J. Sokol Šternberk1020.00%
9.Macík Karel1990KST Jeseník B1020.00%
10.Coufal Jindřich1993T.J. Sokol Šternberk1020.00%
11.Karatidis Petros1955KST Jeseník B1020.00%
12.Skokanová Lenka1978TTC Šumperk B1030.00%
13.Čapčuch Josef1968T.J. Sokol Šternberk1030.00%
14.Tomeš Vladimír2004TTC Šumperk B1040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy