Úspěšnost dvouher - městská soutěž III.třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Urban Jiří1999Sokol Líšeň E4160100.00%
2.Krajčovič Jozef1972Sokol Židenice C280100.00%
3.Buček Vladimír1954Sokol Popůvky B39190.00%
4.Jašek Jiří ml.1995Orel Šlapanice C414287.50%
5.Bartoň Petr1963Sokol Židenice C411284.62%
6.Lemon René1972Sokol Popůvky B39281.82%
7.Remeš Dominik1992Orel Šlapanice C413381.25%
8.Grochál Petr1982TJ Brno-Bystrc F26275.00%
9.Bartoš Michal1973Sokol Modřice B38372.73%
10.Vítkovič Martin1967SKST Nový Lískovec E410471.43%
11.Litera Rudolf Aleš2001SKST Nový Lískovec F37370.00%
12.Posch Pavel1966Sokol Popůvky C411568.75%
13.Komárková Jana1972Sokol Líšeň E38466.67%
14.Hudeček Patrik1996Orel Šlapanice C38466.67%
15.Halický Miroslav1970SK Slatina G38466.67%
16.Musil Petr1990Sokol Popůvky B36366.67%
17.Doleček Ivan1958Sokol Modřice B37463.64%
18.Kusák Ivo1955Sokol Židenice D410662.50%
19.Pavlíková Věra1978Orel Šlapanice D410662.50%
20.Blecha Pavel1964Sokol Popůvky B25362.50%
21.Krejčí David2007SKST Nový Lískovec F25362.50%
22.Sýkora Miroslav1972Orel Šlapanice C49660.00%
23.Ohaňka Zdeněk1993TJ Brno-Bystrc F37558.33%
24.Zetka Roman1961TJ Brno-Bystrc F49756.25%
25.Hodek Vojtěch1993SK Slatina G35455.56%
26.Bubeník Vladimír1989Sokol Židenice C48753.33%
27.Šmerda Zdeněk1962Orel Šlapanice D48753.33%
28.Kavalec Svatoslav1981Sokol Popůvky C48850.00%
29.Nováček Jiří1970Sokol Líšeň E36650.00%
30.Slaný Luděk1968Sokol Modřice B35550.00%
31.Wos Radek1989SK Slatina G24450.00%
32.Škňouřilová Tereza1999SKST Nový Lískovec F35550.00%
33.Búřil Jiří1970SKST Nový Lískovec E46746.15%
34.Hodek Martin1970SK Slatina G35741.67%
35.Krajčovič Matúš2006Sokol Židenice C23537.50%
36.Štoček Dalibor1973SKST Nový Lískovec E23537.50%
37.Mrazíková Anna1993Sokol Líšeň E23537.50%
38.Chmel Roman1967Sokol Židenice D461037.50%
39.Pál Richard1977ASS Brno D34833.33%
40.Julínek Petr1973Orel Šlapanice D451131.25%
41.Pernica Petr1993TJ Brno-Bystrc F451131.25%
42.Wolk Roland1962SKST Nový Lískovec E33730.00%
43.Jirsa Václav1988ASS Brno D33925.00%
44.Červený Miroslav1978Sokol Židenice D441225.00%
45.Krček Pavel1993Orel Šlapanice D321016.67%
46.Čeněk Jiří1984Sokol Modřice B21712.50%
47.Zemanová Irena1966Sokol Líšeň E21712.50%
48.Volánek Vítězslav1982Sokol Popůvky C41156.25%
49.Lapiš Viktor1947ASS Brno D2080.00%
50.Marčan Jan1978Sokol Popůvky C40160.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 8 zápasů
1.Šujan Petr2007Sokol Líšeň E140100.00%
2.Hofman Milan1971TJ Brno-Bystrc F13175.00%
3.Jeřábek Jakub1991ASS Brno D13175.00%
4.Zobec Pavel1956Sokol Židenice C23260.00%
5.Melkus Ivo 1958SKST Nový Lískovec E23350.00%
6.Božek Radomír ml.1971Sokol Modřice B12250.00%
7.Auda Antonín1956ASS Brno D33442.86%
8.Žaloudek Lubomír2004SKST Nový Lískovec F11325.00%
9.Řezníček Miroslav1963Orel Šlapanice C11325.00%
10.Holas Oldřich1952SKST Nový Lískovec E11325.00%
11.Dlouhý Jakub2008Sokol Líšeň E11325.00%
12.Sedlář Jaroslav1954Sokol Židenice D11325.00%
13.Malina Jan1942Sokol Židenice C21420.00%
14.Linhárek František1946SK Slatina G21516.67%
15.Vojáček Patrik2002SKST Nový Lískovec F21614.29%
16.Mráček Jan2007SK Slatina G21614.29%
17.Sedláček Jan1999Orel Šlapanice D1040.00%
18.Hromniak Zuzana1969Sokol Židenice D1040.00%
19.Táborský Tomáš2005SK Slatina G1040.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 4 zápasy
1.Blaha Petr1947Sokol Popůvky B110100.00%
2.Huml Otakar ml.1964SK Slatina G12166.67%
3.Milichovský Josef1944Sokol Židenice D12166.67%
4.Búřil Lukáš2007SKST Nový Lískovec F12166.67%
5.Bartoň Vojtěch2004SKST Nový Lískovec F1010.00%
6.Relovský Milan1963SK Slatina G1020.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy