Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Krajský přebor 1. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Požárský Jiří, Novota ŠtefanSKST Liberec H30100.00%
2.Blažek Petr, Drechsler JanJiskra Raspenava B30100.00%
3.Sedlák Marek st., Hradecký JakubSK Jiřetín A30100.00%
4.Lazar Julius, Bukovec RadekTJ Doksy - Mimoň A20100.00%
5.Milata Vladimír st., Milata Vladimír ml.Loko Česká Lípa B20100.00%
6.Bělka Jaroslav, Bělovský JosefSokol Semily A20100.00%
7.Anton Petr, Vojtěch JiříKST Victory Liberec A2166.67%
8.Marholt David, Svědík MiroslavSKST Liberec H2166.67%
9.Zahradník Jan, Šourek PavelSokol Bratříkov A2166.67%
10.Gabriel Jan, Motlík LukášLoko Česká Lípa B2166.67%
11.Paldus Tomáš, Doležal VáclavSokol Bratříkov A2166.67%
12.Pikous Marcel, Drechsler MatějJiskra Raspenava B2166.67%
13.Pavelka Radim, Adamec MiroslavSK Jiřetín A1150.00%
14.Kovář Jaroslav, Daníček RadekBižuterie Jablonec n.N. B2250.00%
15.Horník Stanislav, Oliverius PavelJiskra Nový Bor B1150.00%
16.Málek Lukáš, Krejčí RichardSokol Semily A1325.00%
17.Charvát Luboš, Šimon MiroslavSpartak Chrastava B020.00%
18.Nykodýmová Natálie, Vojtěch PetrJiskra Nový Bor B020.00%
19.Vrabec Jan, Vrabec JakubBižuterie Jablonec n.N. B030.00%
20.Žemlička Karel, Zahradník PetrSpartak Chrastava B030.00%
Dvojice, které odehrály méně než 2 zápasy
1.Svoboda Jan, Vojtěch PetrJiskra Nový Bor B10100.00%
2.Pikous Marcel, Horák ČeněkJiskra Raspenava B10100.00%
3.Klimenta Matouš, Vrabec JanBižuterie Jablonec n.N. B10100.00%
4.Vávra Jiří, Dědek JiříSokol Turnov B10100.00%
5.Tomek Jaroslav ml., Milata Vladimír st.Loko Česká Lípa B10100.00%
6.Bartoš Jiří, Vojtěch PetrJiskra Nový Bor B10100.00%
7.Bělovský Josef, Mejsnar František ml.Sokol Semily A10100.00%
8.Vogel Matěj, Pařízková MonikaSKST Liberec I10100.00%
9.Tamchyna Petr, Lazar JuliusTJ Doksy - Mimoň A10100.00%
10.Pobuda Josef, Motl LadislavTJ Doksy - Mimoň A10100.00%
11.Tamchyna Petr, Pobuda JosefTJ Doksy - Mimoň A10100.00%
12.Čermák Bohuslav, Žmuda PetrSKST Liberec I010.00%
13.Čermák Bohuslav, Wolf FilipSKST Liberec I010.00%
14.Knob Michal, Vávra JiříSokol Turnov B010.00%
15.Vondra Pavel, Knob MichalSokol Turnov B010.00%
16.Šimon Miroslav, Žemlička KarelSpartak Chrastava B010.00%
17.Zahradník Petr, Živnůstka MiroslavSpartak Chrastava B010.00%
18.Wolf Filip, Absolonová MarieSKST Liberec I010.00%
19.Oliverius Pavel, Bartoš JiříJiskra Nový Bor B010.00%
20.Tauš René, Fáček PetrKST Victory Liberec A010.00%
21.Knob Michal, Dědek JiříSokol Turnov B010.00%
22.Anděl Jiří, Mencl KryštofSokol Turnov B010.00%
23.Kalanyos Jiří, Tamchyna PetrTJ Doksy - Mimoň A010.00%
24.Svoboda Jan, Nykodýmová NatálieJiskra Nový Bor B010.00%
25.Bártl Rostislav, Adamec MiroslavSK Jiřetín A010.00%
26.Tauš René, Pecka VlastimilKST Victory Liberec A010.00%
27.Vogel Matěj, Wolf FilipSKST Liberec I010.00%
28.Čermák Bohuslav, Tauchman DenisSKST Liberec I010.00%
29.Šimon Miroslav, Lipenský RobertSpartak Chrastava B010.00%
30.Bělovský Josef, David LukášSokol Semily A010.00%
31.Blažek Petr, Horák DavidJiskra Raspenava B010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy