Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Regionální soutěž 1 muži
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Nechvátal Josef, Plecitý TomášSokol Ledeč A20100.00%
2.Vídeňský Aleš, Pejchal VlastimilSokol Ledeč A1150.00%
3.Zvolánek Tomáš, Veselý StanislavCHS Chotěboř E1150.00%
4.Kerbr Zdeněk, Kamarád ProkopSokol Přibyslav B1150.00%
5.Novotný Daniel, Pelda PetrSokol H.Studenec A1233.33%
6.Lupoměský Tomáš, Fiedler RomanSokol H.Studenec A030.00%
Dvojice, které odehrály méně než 2 zápasy
1.Vavřička Richard, Beránek PetrJiskra H.Brod D10100.00%
2.Málek Miroslav, Živný LiborCHS Chotěboř D10100.00%
3.Paušíma Milan, Hiblbauer JiříHasiči Jitkov A10100.00%
4.Mužátko Tomáš, Pokorný RadimCHS Chotěboř E10100.00%
5.Nechvátal Josef, Vídeňský AlešSokol Ledeč A10100.00%
6.Hitzger Marek, Sáblík Petr ml.HB Ostrov G10100.00%
7.Jirásek Martin, Trtík ZdeněkJiskra H.Brod C10100.00%
8.Stehno Vladislav, Filip JakubSokol Přibyslav B10100.00%
9.Kučera Václav ml., Hlaváč BohumírTJ Šmolovy B10100.00%
10.Hocke Ondřej, Wasserbauer JaroslavTJ Šmolovy A10100.00%
11.Hiblbauer Jiří, Láznička RomanHasiči Jitkov A10100.00%
12.Kříž Michal, Fejt JosefTJ Šmolovy A10100.00%
13.Kytlička Tomáš, Wasserbauer Jaroslav st.Hasiči Jitkov A10100.00%
14.Kunc Jan, Sáblík Petr ml.HB Ostrov G10100.00%
15.Švec Petr, Hitzger Petr ml.HB Ostrov G10100.00%
16.Parkán Michal, Vrbata JosefJiskra H.Brod B10100.00%
17.Nejedlý Miroslav, Sobotka MartinCHS Chotěboř D010.00%
18.Milichovský Jakub, Kučera Václav ml.TJ Šmolovy B010.00%
19.Mátl Bohumil, Zelenka MilanJiskra H.Brod B010.00%
20.Kučera Filip, Hlaváč BohumírTJ Šmolovy B010.00%
21.Kučera Jiří, Pokorný RadimCHS Chotěboř E010.00%
22.Bauer Jan, Beránek PetrJiskra H.Brod D010.00%
23.Staněk Vladimír, Bauer JanJiskra H.Brod D010.00%
24.Fikar Milan, Trtík TomášJiskra H.Brod C010.00%
25.Vavřička Richard, Sedláček VáclavJiskra H.Brod D010.00%
26.Pejchal Vlastimil, Egart JosefSokol Ledeč A010.00%
27.Janáček Jiří, Kytlička TomášHasiči Jitkov A010.00%
28.Milichovský Jakub, Kocman JanTJ Šmolovy B010.00%
29.Bednář Marek, Benc OtaSokol Přibyslav B010.00%
30.Hitzger Petr ml., Peštálová KláraHB Ostrov G010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy