Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - ČESKÝ POHÁR
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Joksch Jakub, Pokorný RadimTJ CHS Chotěboř40100.00%
2.Zelenka Ondřej, Záboj PetrTJ Spartak Pelhřimov B4266.67%
3.Krčil Aleš, Brukner VítTJ Jiskra Humpolec A2250.00%
4.Klimeš Martin, Tlačbaba MartinTJ Věžnice2528.57%
5.Jirásek Martin, Trtík ZdeněkTJ Jiskra Havlíčkův Brod1420.00%
Dvojice, které odehrály méně než 4 zápasy
1.Kubát Martin, Klapp MiroslavTJ Spartak Pelhřimov A30100.00%
2.Joksch Jakub, Kafka StanislavTJ CHS Chotěboř20100.00%
3.Kubát Martin, Jeníček JakubTJ Spartak Pelhřimov A20100.00%
4.Růžička Jan, Hart LubošTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou2166.67%
5.Babínek Jiří, Kučera MartinSlavoj Polná2166.67%
6.Babínek Jiří, Manelyuk DmytroSlavoj Polná1150.00%
7.Jirásek Martin, Vavřička RichardTJ Jiskra Havlíčkův Brod1150.00%
8.Babínek Jiří, Šejstal AdolfSlavoj Polná1150.00%
9.Parkan Aleš, Dvořák AlešSK Horní Ves1233.33%
10.Kasal Jan, Valek OndřejSK Horní Ves1233.33%
11.Hájek Jaroslav, Roh TomášTJ Jiskra Humpolec B020.00%
12.Dvořák Aleš, Dvořák JakubSK Horní Ves020.00%
13.Hájek Jaroslav, Rohová MichaelaTJ Jiskra Humpolec B030.00%
Dvojice, které odehrály méně než 2 zápasy
1.Mach Radek, Kubát MartinTJ Spartak Pelhřimov A10100.00%
2.Růžička Jan, Kubíček JanTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou10100.00%
3.Kafka Stanislav, Job ŠtefanTJ CHS Chotěboř10100.00%
4.Pavlík Michal, Jeníček JakubTJ Spartak Pelhřimov A10100.00%
5.Joksch Jakub, Ovčačík TomášTJ CHS Chotěboř10100.00%
6.Trtík Zdeněk, Vavřička RichardTJ Jiskra Havlíčkův Brod10100.00%
7.Jeníček Jakub, Nacházel FilipTJ Spartak Pelhřimov A10100.00%
8.Krčil Aleš, Pros OndřejTJ Jiskra Humpolec A10100.00%
9.Pavlík Adam, Brukner VítTJ Jiskra Humpolec A10100.00%
10.Nacházel Filip, Kubát MartinTJ Spartak Pelhřimov A10100.00%
11.Pavlík Adam, Pros OndřejTJ Jiskra Humpolec A10100.00%
12.Hájek Jaroslav, Pazderka PatrikTJ Jiskra Humpolec B10100.00%
13.Váňa Lubomír, Pavlík AdamTJ Jiskra Humpolec A10100.00%
14.Talíř Pavel, Záboj PetrTJ Spartak Pelhřimov B010.00%
15.Růžička Jan, Tecl TomášTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou010.00%
16.Zelenka Ondřej, Talíř PavelTJ Spartak Pelhřimov B010.00%
17.Tlačbaba Martin, Dočekal MilanTJ Věžnice010.00%
18.Rohová Michaela, Janů VeronikaTJ Jiskra Humpolec B010.00%
19.Šejstal Adolf, Manelyuk DmytroSlavoj Polná010.00%
20.Roh Marek, Rohová MichaelaTJ Jiskra Humpolec B010.00%
21.Bláha František, Kučera MartinSlavoj Polná010.00%
22.Jirásek Martin, Sedláček VáclavTJ Jiskra Havlíčkův Brod010.00%
23.Nepraš Jiří, Dvořák JakubSK Horní Ves010.00%
24.Janáček Stanislav, Janáček JiříTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou010.00%
25.Joksch Jakub, Job ŠtefanTJ CHS Chotěboř010.00%
26.Roh Marek, Roh TomášTJ Jiskra Humpolec B010.00%
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy