Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Divize
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Štantejský Ondřej, Netolický LukášTTC Skuteč A40100.00%
2.Charvát Ondřej, Wagner RichardTJ Jiskra Heřmanův Městec A30100.00%
3.Koubek René, Táborský JiříTJ Jiskra Holice B20100.00%
4.Bělohlav Karel, Voženílek MartinTJ Loko Pardubice A20100.00%
5.Maděra Jaroslav, Mrva MilanTJ Slovan Moravská Třebová A20100.00%
6.Šedaj Jakub, Kaplan VojtěchTJ Sokol Mistrovice A4180.00%
7.Dalecký Petr, Řezníček DavidTTC Hlinsko A4180.00%
8.Janák Martin, Hájek LadislavTTC Ústí nad Orlicí A4180.00%
9.Čopián Štefan, Svojanovský RadimTTC Ústí nad Orlicí A3175.00%
10.Volhejn Dan, Volhejn JanTJ Jiskra Heřmanův Městec A3175.00%
11.Dočekal Tomáš, Šindelář PavelKST Linea Chrudim A2166.67%
12.Kalandra Miloslav ml., Mrva MilanTJ Slovan Moravská Třebová A2166.67%
13.Patka Václav, Hýbl TomášTJ Sokol Česká Třebová A2166.67%
14.Socha Zdeněk, Víšek RomanTJ Jiskra Holice B2166.67%
15.Kosek Petr, Polanský JiříTTC Hlinsko A3260.00%
16.Fišer Lukáš, Hýbl JanOrel Vysoké Mýto A3260.00%
17.Ecler Michal, Kadleček RadomírTJ Loko Pardubice A1150.00%
18.Novotný Luboš, Karcol MartinTJ Tesla Pardubice B1150.00%
19.Doležal Jan, Hortlík TomášTTC Ústí nad Orlicí B1150.00%
20.Nastoupil Petr, Seďa JakubTJ Sokol Mistrovice A2340.00%
21.Netolický Tomáš, Malinský TomášKST Linea Chrudim A2340.00%
22.Kristek Patrik, Jányš OndřejTJ Lanškroun A1420.00%
23.Dvořák Martin, Křepelka TomášOrel Vysoké Mýto A1420.00%
24.Bezdíček Bohumil, Netolický Lukáš ml.TTC Skuteč A020.00%
25.Záleský Martin, Bayerová Anežka ml.TJ Tesla Pardubice B020.00%
26.Maděra Jaroslav, Ulrich OndřejTJ Slovan Moravská Třebová A020.00%
27.Procházka Jiří, Krupa MichalTTC Ústí nad Orlicí B020.00%
28.Plíva Roman, Rybka RobertTJ Sokol Česká Třebová A020.00%
29.Jirout Vojtěch, Černík JanTJ Jiskra Heřmanův Městec A020.00%
30.Bělohlávek Martin, Ulrich OndřejTJ Slovan Moravská Třebová A020.00%
31.Langr Lukáš, Dokoupil MarekTJ Lanškroun A050.00%
Dvojice, které odehrály méně než 2 zápasy
1.Vraštil Lukáš, Koubek RenéTJ Jiskra Holice B10100.00%
2.Slavíček Martin, Hortlík TomášTTC Ústí nad Orlicí B10100.00%
3.Bezdíček Bohumil, Netolický LukášTTC Skuteč A10100.00%
4.Ecler Michal, Pytlík JiříTJ Loko Pardubice A10100.00%
5.Kaplan Zdeněk, Štantejský OndřejTTC Skuteč A10100.00%
6.Volhejn Jan, Jirout VojtěchTJ Jiskra Heřmanův Městec A10100.00%
7.Vanžura Jakub, Novák VojtěchTTC Skuteč A010.00%
8.Šindelář Pavel, Chlebeček MarekKST Linea Chrudim A010.00%
9.Vanžura Jakub, Netolický Lukáš ml.TTC Skuteč A010.00%
10.Lukeš Marek, Karcol MartinTJ Tesla Pardubice B010.00%
11.Procházka Jiří, Doležal JanTTC Ústí nad Orlicí B010.00%
12.Maděra Jaroslav, Smetana JaroslavTJ Slovan Moravská Třebová A010.00%
13.Socha Zdeněk, Koubek RenéTJ Jiskra Holice B010.00%
14.Novotný Luboš, Kudýn PetrTJ Tesla Pardubice B010.00%
15.Socha Zdeněk, Andrlík TomášTJ Jiskra Holice B010.00%
16.Plíva Roman, Geldner JosefTJ Sokol Česká Třebová A010.00%
17.Šindelář Pavel, Polach MiroslavKST Linea Chrudim A010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy