Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Krajská soutěž B
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Valdhans Rudolf, Syrová LucieTJ Jiskra Litomyšl A30100.00%
2.Schreiber Michal, Puchmeltr MichalTJ Sokol Žamberk A30100.00%
3.Flodr Tomáš, Šesták RadekTJ Jiskra Litomyšl A20100.00%
4.Dostál Jan, Absolon MartinKST US Steinerová Choceň B20100.00%
5.Roušar Martin, Roušar MichalTJ Sokol Korouhev-Borová B20100.00%
6.Slavík Miroslav, Kršiak TomášKST US Steinerová Choceň B10100.00%
7.Adamec Miroslav ml., Procházka AdamOrel Orlice A10100.00%
8.Pavel Jan, Svoboda LeošTJ Sokol Lukavice A10100.00%
9.Jedlička Richard, Pražák ZdeněkTTC Ústí nad Orlicí C10100.00%
10.Malý Jiří, Roušar MartinTJ Sokol Korouhev-Borová B10100.00%
11.Pražák Zdeněk, Kantorek JiříTTC Ústí nad Orlicí C10100.00%
12.Svojanovský Jakub, Svojanovská JanaTTC Ústí nad Orlicí C10100.00%
13.Flídr Adam, Beneš VáclavKST US Steinerová Choceň B10100.00%
14.Langr Lukáš, Lorenc MilanTJ Sokol Korouhev-Borová B10100.00%
15.Adamec Václav, Hubálek ZdeněkOrel Orlice A2166.67%
16.Wávra Pavel, Doubrava MilanTJ Sokol Česká Třebová B2166.67%
17.Ševčík Leoš, Baláš JosefTJ Spartak Polička A2166.67%
18.Doležal Tomáš, Novák AlešTTC Ústí nad Orlicí D1150.00%
19.Kolomý Tomáš, Procházka AdamOrel Orlice A1150.00%
20.Ulrich Ondřej, Trnka JakubTJ Spartak Polička A1150.00%
21.Bartošík Lubomír, Švancara MiroslavTJ Svitavy A1150.00%
22.Dostálek Jaroslav, Syrový VojtěchTJ Sokol Sudslava A1150.00%
23.Steinmetz Roman, Plíva RomanTJ Sokol Česká Třebová B1233.33%
24.Kleiner Marek, Kristek LukášTJ Lanškroun B1233.33%
25.Češka Roman, Ulrich OndřejTJ Spartak Polička A010.00%
26.Flodr Tomáš, Štarman KarelTJ Jiskra Litomyšl A010.00%
27.Doležal Tomáš, Krupa MichalTTC Ústí nad Orlicí D010.00%
28.Bartošík Lubomír, Lacina MartinTJ Svitavy A010.00%
29.Kantorek Jiří, Svojanovský JakubTTC Ústí nad Orlicí C010.00%
30.Krátký Ondřej, Švancara MiroslavTJ Svitavy A010.00%
31.Svoboda Miloš, Adamec LukášTJ Sokol Lukavice A010.00%
32.Vybíral Jakub, Vybíral RomanTJ Lanškroun B010.00%
33.Hrdina Lukáš, Šeda VáclavTTC Ústí nad Orlicí D010.00%
34.Doležel Daniel, Vybíral JakubTJ Lanškroun B020.00%
35.Hrdina Lukáš, Krupa MichalTTC Ústí nad Orlicí D020.00%
36.Valach Přemysl, Pavelka DominikTJ Sokol Sudslava A020.00%
37.Jansa Milan, Krátký OndřejTJ Svitavy A020.00%
38.Schwedler Josef, Trnka StanislavTJ Sokol Korouhev-Borová B020.00%
39.Richtr Michal, Brökl Jan ml.TJ Sokol Žamberk A030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy