Úspěšnost čtyřher - Regionální přebor 2
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Adamec Karel st., Doskočil MartinOrel Orlice B30100.00%
2.Knápek Jaroslav, Kristek PavelTJ Sokol Tatenice A30100.00%
3.Marek Jaroslav, Bako LadislavTJ Lanškroun D30100.00%
4.Harapátová Stanislava, Slezáková BlankaTJ Sokol Sudslava B30100.00%
5.Novotný Jiří, Hrubeš LadislavTTC Sedlec B20100.00%
6.Stejskal Jan, Dian MarianOrel Vysoké Mýto C20100.00%
7.Kristek Pavel, Kristek JosefTJ Sokol Tatenice A20100.00%
8.Valach Josef, Drábek JiříTJ Sokol Sudslava B20100.00%
9.Šimek Libor, Stejskal JanOrel Vysoké Mýto C10100.00%
10.Šeda Ondřej, Šimek RomanTJ Sokol Plchovice Sršně A10100.00%
11.Šafář Jiří, Šafářová AmálieTJ Sokol Žamberk C10100.00%
12.Jančar Oliver, Dařílek PavelTJ Lanškroun D10100.00%
13.Šafář Jiří, Žák JakubTJ Sokol Žamberk C10100.00%
14.Pospíšil Tomáš st., Mlčuch JiříTJ Jiskra Králíky B10100.00%
15.Kuběnka Radek, Totušek JosefTJ Sokol Tatenice A10100.00%
16.Malina Milan, Rybka RobertTJ Sokol Česká Třebová C10100.00%
17.Kos Jiří, Dostálek VojtěchTJ Sokol Lukavice B10100.00%
18.Sládek Libor, Záloha JanTJ Sokol Plchovice Sršně A2166.67%
19.Kos Jiří, Suchomel PetrTJ Sokol Lukavice B1150.00%
20.Suchý Jaroslav, Kuběnka RadekTJ Sokol Tatenice A2250.00%
21.Vojtíšek Jindřich, Šeda OndřejTJ Sokol Plchovice Sršně A1150.00%
22.Novotný Jiří, Nežádal KarelTTC Sedlec B1150.00%
23.Skalický Josef, Malina MilanTJ Sokol Česká Třebová C1150.00%
24.Řeháček Martin, Rybka RobertTJ Sokol Česká Třebová C1150.00%
25.Pohl Pavel st., Pohl Pavel ml.TTC Sedlec B1150.00%
26.Novák Václav, Dařílek PavelTJ Lanškroun D1150.00%
27.Krejčová Lucie, Kosek MiroslavTJ Sokol Těchonín A2250.00%
28.Dostálek Vojtěch, Dostálek PetrTJ Sokol Lukavice B1233.33%
29.Kobulej Vasilij, Horníček LubomírTJ Sokol Těchonín A1233.33%
30.Ulrych Miloš st., Ulrych MilošSK Skořenice1233.33%
31.Bělohlávek Luboš, Ulrych MilanSK Skořenice1325.00%
32.Herel Miroslav, Mrkosová KateřinaOrel Vysoké Mýto C010.00%
33.Ulrych Miloš st., Viktorín JaroslavSK Skořenice010.00%
34.Kobulej Vasilij, Marek JanTJ Sokol Těchonín A010.00%
35.Geldner Josef, Rybka Tomáš ml.TJ Sokol Česká Třebová C010.00%
36.Novák Jan, Herel MiroslavOrel Vysoké Mýto C010.00%
37.Škoda Michal, Herel MiroslavOrel Vysoké Mýto C010.00%
38.Krčál Jiří, Skalický JiříOrel Orlice B010.00%
39.Dostálek Petr, Severa VlastimilTJ Sokol Lukavice B010.00%
40.Havel Břetislav, Kladivo JosefTJ Sokol Žamberk C010.00%
41.Severa Vlastimil, Suchomel PetrTJ Sokol Lukavice B010.00%
42.Jančar Oliver, Pavlíček MartinTJ Lanškroun D010.00%
43.Valach Josef, Pavelka DominikTJ Sokol Sudslava B010.00%
44.Ulrych Milan, Ulrych MilošSK Skořenice010.00%
45.Šafář Jiří, Toman RadimTJ Sokol Žamberk C010.00%
46.Bělohlávek Luboš, Ulrych Miloš st.SK Skořenice010.00%
47.Vyšohlíd Antonín, Lohynský MilanTJ Jiskra Králíky B010.00%
48.Vyšohlíd Antonín, Mlčuch JiříTJ Jiskra Králíky B010.00%
49.Pospíšil Tomáš st., Lohynský MilanTJ Jiskra Králíky B010.00%
50.Marek Jaroslav, Dařílek PavelTJ Lanškroun D010.00%
51.Beneš Jindřich, Skalický JiříOrel Orlice B020.00%
52.Havel Břetislav, Žák JakubTJ Sokol Žamberk C020.00%
53.Nežádal Karel, Janků JaroslavTTC Sedlec B020.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy