Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Okresní přebor 1. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Hruda Kamil, Pažout DanielKST Victory Liberec D30100.00%
2.Berger Jan, Knot JanSKST Liberec L20100.00%
3.Nohejl Martin, Nohejl VáclavST Frýdlant A20100.00%
4.Široký Jiří, Hyršl JiříST Frýdlant B20100.00%
5.Konečný Josef, Tomíček EvženTJ Viktoria Dětřichov A2166.67%
6.Potenský Jan, Krošlak EduardST Frýdlant B2166.67%
7.Vlček Milan, Havlík Jaroslav st.TTC Jablonné v Podještědí B1150.00%
8.Nohejl Martin ml., Nohejl Václav ml.ST Frýdlant A1150.00%
9.Bohuněk Bohumil, Chmelař MilanTJ Viktoria Dětřichov A1233.33%
10.Horák David, Skákalíková LucieJiskra Raspenava C020.00%
11.Matoušková Stanislava, Kačírek MiloslavTTC Liberec A020.00%
12.Fiřt Jan, Wolf FilipSKST Liberec M020.00%
13.Halík Jiří, Nohejl TomášST Frýdlant C020.00%
Dvojice, které odehrály méně než 2 zápasy
1.Starý Jiří st., Škeřík PetrST Frýdlant C10100.00%
2.Berger Jan, Vojkovič Karel st.SKST Liberec L10100.00%
3.Najman Mariusz Seweryn, Novotný JaroslavTTC Hrádek nad Nisou A10100.00%
4.Cmunt Martin, Rýgl LukášKST Victory Liberec D10100.00%
5.Hyršl Jiří, Syrový RomanST Frýdlant B10100.00%
6.Vele Ondřej, Novotný JaroslavTTC Hrádek nad Nisou A10100.00%
7.Ryšavý Milan, Špryňar PavelJiskra Raspenava C10100.00%
8.Vojkovič Karel st., Kriegelstein PetrSKST Liberec L10100.00%
9.Němec Štěpán, Harries CharlieSKST Liberec M10100.00%
10.Kriegelstein Petr, Richter PavelSKST Liberec L10100.00%
11.Elis Petr, Nohejl TomášST Frýdlant C10100.00%
12.Andrle Tomáš, Smutný ŠtěpánKST Victory Liberec C10100.00%
13.Plíšek Jan, Rýgl LukášKST Victory Liberec D10100.00%
14.Starý Jiří st., Starý Jiří ml.ST Frýdlant C010.00%
15.Lanková Martina, Hasil TomášKST Victory Liberec C010.00%
16.Hromník Mojmír, Šedina František ml.TTC Hrádek nad Nisou A010.00%
17.Němec Štěpán, Žmuda PetrSKST Liberec M010.00%
18.Škeřík Petr, Elis PetrST Frýdlant C010.00%
19.Lanková Martina, Smutný ŠtěpánKST Victory Liberec C010.00%
20.Pýcha Patrik, Kitzler Lubor st.TTC Jablonné v Podještědí B010.00%
21.Wolf Filip, Faltus DominikSKST Liberec M010.00%
22.Harries Charlie, Fiřt JanSKST Liberec M010.00%
23.Hromník Mojmír, Volf RadekTTC Hrádek nad Nisou A010.00%
24.Horák Čeněk, Ryšavý MilanJiskra Raspenava C010.00%
25.Flégl Pavel, Kitzler Lubor st.TTC Jablonné v Podještědí B010.00%
26.Boháč Miloš, Záleský VlastimilTTC Liberec A010.00%
27.Buzek Josef, Hasil TomášKST Victory Liberec C010.00%
28.Richter Pavel, Perný MatějSKST Liberec L010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy