Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Okresní přebor 2. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Hejduk Alexander, Vacek StanislavTJ Viktoria Dětřichov B20100.00%
2.Hauptig Tomáš, Hůlka RudolfSKST Liberec Q20100.00%
3.Brelka Zdeněk ml., Brelka ZdeněkTJ Viktoria Dětřichov B20100.00%
4.Blahovec Ondřej, Kováč OndřejTTC Jablonné v Podještědí C1150.00%
5.Sálová Anežka, Richterová AdélaSKST Liberec P1150.00%
6.Ortová Pavlína, Pytlounová NikolaSKST Liberec R1233.33%
7.Vele Marek, Bartoň DavidSKST Liberec R030.00%
Dvojice, které odehrály méně než 2 zápasy
1.Syrový Roman, Závětová LucieST Frýdlant D10100.00%
2.Trojan František, Blahovec OndřejTTC Jablonné v Podještědí C10100.00%
3.Kovář Samuel, Heller ŠimonSKST Liberec O10100.00%
4.Němec Aleš, Němec MartinTJ Sokol Oldřichov A10100.00%
5.Špaček Oskar, Štoček JiříTJ Sokol Oldřichov A10100.00%
6.Nohejl Matěj, Hauer MarekST Frýdlant D10100.00%
7.Richterová Adéla, Reslerová VěraSKST Liberec P10100.00%
8.Faltus Dominik, Heller ŠimonSKST Liberec O10100.00%
9.Syrový Roman, Žabka KryštofST Frýdlant D10100.00%
10.Závětová Lucie, Nohejl MatějST Frýdlant D10100.00%
11.Bohata Antonín, Hůlka RudolfSKST Liberec Q10100.00%
12.Elis Petr, Syrový RomanST Frýdlant D10100.00%
13.Němec Josef, Štoček JiříTJ Sokol Oldřichov A10100.00%
14.Machálek Tomáš, Trojan FrantišekTTC Jablonné v Podještědí C010.00%
15.Palušová Jana, Nováková TerezaSpartak Chrastava C010.00%
16.Kašínská Michaela, Klustová TerezaSpartak Chrastava C010.00%
17.Misař Daniel, Nevery FilipSKST Liberec N010.00%
18.Říčař Rudolf, Trojan FrantišekTTC Jablonné v Podještědí C010.00%
19.Nováková Tereza, Klustová TerezaSpartak Chrastava C010.00%
20.Závětová Lucie, Žabka KryštofST Frýdlant D010.00%
21.Palušová Jana, Rambousek JanSpartak Chrastava C010.00%
22.Šedo Pavel, Naiman Milan DanielSKST Liberec O010.00%
23.Hauptig Tomáš, Ryška TomášSKST Liberec Q010.00%
24.Harries Charlie, Posledník MatoušSKST Liberec O010.00%
25.Holasová Sofie, Svatoňová EliškaSKST Liberec P010.00%
26.Říčař Rudolf, Machálek TomášTTC Jablonné v Podještědí C010.00%
27.Bohata Antonín, Holík PetrSKST Liberec Q010.00%
28.Kopecká Barbora, Holasová SofieSKST Liberec P010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy