Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Krajská soutěž 1.třídy A
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Kovanda Milan, Šturc JaroslavSokol Nižbor40100.00%
2.Srch Radek, Dlouhý JiříSLAVOJ Obecnice A20100.00%
3.Bajer Jiří, Navrátil TomášTTC Kladno B20100.00%
4.Lédl Jiří, Štěpánek PavelKK Rakovník20100.00%
5.Vrecion Jiří, Křikava RichardSokol Králův Dvůr A10100.00%
6.Gregor Martin, Stehlík Jan ml.Lokomotiva Zdice A10100.00%
7.Šerák Miloš, Mrázek Jindřich st.Sokol Hředle10100.00%
8.Mráz Roman, Máša JanSokol Příbram A10100.00%
9.Štěpánek Pavel, Štengl JanKK Rakovník10100.00%
10.Vrátný Martin, Sýkora JosefSokol Příbram A10100.00%
11.Rujder David, Rákosník PetrSokol Nižbor10100.00%
12.Urban Jan, Fiala JanSokol Mníšek pod Brdy A10100.00%
13.Prokop Břetislav, Stehlík Jan ml.Lokomotiva Zdice A10100.00%
14.Janda Jaromír, Lískovec JindřichTatran Sedlčany B10100.00%
15.Šerák Miloš, Fencl PetrSokol Hředle10100.00%
16.Krůta Václav, Macek Zdeněk ml.KST Rakovník B10100.00%
17.Gábriš Michal, Mencl JiříTTC Kladno B10100.00%
18.Bauer Horst, Zvelebil Miloš ml.Spartak Rožmitál pod Třemšínem A3175.00%
19.Šimek Jakub, Soused ZbyněkSK Březnice A3175.00%
20.Tůma Pavel, Kotrbatý PetrSokol Králův Dvůr A2166.67%
21.Bláha Hynek, Šín Jaroslav ml.Lokomotiva Zdice A2166.67%
22.Chaloupka Mikuláš, Vojna DanielSokol Hředle2166.67%
23.Čížek Marek, Drábek MartinSK Březnice A2250.00%
24.Koloc Miroslav, Lédl JiříKK Rakovník1150.00%
25.Barsa Tomáš, Cír RadekKST Rakovník B1150.00%
26.Pech Jan, Rákosník PetrSokol Nižbor1150.00%
27.Eisenreich Jindřich ml., Zajíček MichalSpartak Rožmitál pod Třemšínem A2250.00%
28.Pacourek Jan, Mrázek Jindřich st.Sokol Hředle010.00%
29.Krůta Václav, Adamczuk JanKST Rakovník B010.00%
30.Sobková Martina, Křikava RichardSokol Králův Dvůr A010.00%
31.Cír Radek, Andrt TomášKST Rakovník B010.00%
32.Křikava Richard, Řejha FilipSokol Králův Dvůr A010.00%
33.Brabec Stanislav, Tvrz Jaroslav st.KST Rakovník B010.00%
34.Macek Zdeněk ml., Adamczuk JanKST Rakovník B010.00%
35.Řejha Pavel, Křikava RichardSokol Králův Dvůr A010.00%
36.Šerák Miloš, Novák TomášSokol Hředle010.00%
37.Cír Libor, Štengl JanKK Rakovník010.00%
38.Urban Jan, Zamazal PavelSokol Mníšek pod Brdy A010.00%
39.Rujder David, Pech JanSokol Nižbor010.00%
40.Herink Jan, Lukeš TomášSLAVOJ Obecnice A010.00%
41.Koloc Miroslav, Štengl JanKK Rakovník010.00%
42.Adamczuk Jan, Brabec StanislavKST Rakovník B010.00%
43.Jaroš Antonín, Sýkora JosefSokol Příbram A010.00%
44.Dvořáček Jaromír, Mrázek Jindřich st.Sokol Hředle010.00%
45.Linhart František ml., Janda JaromírTatran Sedlčany B010.00%
46.Urban Jan, Skoupil LukášSokol Mníšek pod Brdy A010.00%
47.Petráň Zdeněk, Lukeš TomášSLAVOJ Obecnice A010.00%
48.Šíp Martin, Bárta RadekTatran Sedlčany B010.00%
49.Stehlík Jan ml., Slezák VáclavLokomotiva Zdice A010.00%
50.Mráz Roman, Císař JanSokol Příbram A010.00%
51.Gábriš Michal, Vychodil LuděkTTC Kladno B020.00%
52.Linhart František ml., Šíp MartinTatran Sedlčany B020.00%
53.Drbohlav Marek, Stacho LiborSokol Mníšek pod Brdy A030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy