Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Krajská soutěž 2.třídy A
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Silavecký Ladislav, Křivánek AlešTTC Příbram A30100.00%
2.Sedláček Luděk, Přáda JaroslavViktoria Vestec A30100.00%
3.Lukeš Tomáš, Steiner PetrSLAVOJ Obecnice B20100.00%
4.Hlaváček Jaromír, Císař JanSokol Příbram B20100.00%
5.Poslední Pavel, Procházka MichalTatran Sedlčany C10100.00%
6.Zitta Přemysl, Jirkovský Antonín st.Slovan Lochovice B10100.00%
7.Horák Ondřej, Stacho LiborSokol Mníšek pod Brdy B10100.00%
8.Jirouch Tomáš, Růžička JosefSokol Hořovice B10100.00%
9.Taller Filip, Horák OndřejSokol Mníšek pod Brdy B10100.00%
10.Kunc Petr, Koros ZdeněkSokol Žebrák10100.00%
11.Roztočil Jiří, Drsek VáclavSokol Žebrák10100.00%
12.Drož Jan, Hnízdil Tomáš ml.Sokol Hořovice B10100.00%
13.Čepelák Vladimír ml., Skalka JosefSokol Hořovice B10100.00%
14.Jirouch Tomáš, Hnízdil Tomáš ml.Sokol Hořovice B10100.00%
15.Vacura Josef ml., Lysý TomášTJ Chaloupky3175.00%
16.Bubeníček Ondřej, Michal RadekSK Březnice B2166.67%
17.Novák Michal, Novák OndřejViktoria Vestec A2166.67%
18.Pilecký Jiří, Čížková SylvaSokol Voznice A2166.67%
19.Šíp Martin, Bárta RadekTatran Sedlčany C1150.00%
20.Petráň Zdeněk, Ječmen JaroslavSLAVOJ Obecnice B1150.00%
21.Dražan Jiří, Němec TomášSlovan Lochovice B1150.00%
22.Müller Jiří, Svoboda JaromírSokol Žebrák1150.00%
23.Macháček Pavel, Kunc PetrSokol Žebrák1233.33%
24.Selucký David, Chmelař MiroslavSokol Voznice A1325.00%
25.Štefan Radko, Silavecká JulieTTC Příbram A010.00%
26.Zamazal Pavel, Kilian VítSokol Mníšek pod Brdy B010.00%
27.Jirouch Tomáš, Skalka JosefSokol Hořovice B010.00%
28.Roztočil Jiří, Spousta DavidSokol Žebrák010.00%
29.Štefan Radko, Silavecká EmaTTC Příbram A010.00%
30.Suchopár Miroslav, Soused MilanSK Březnice B010.00%
31.Medvecký Jan, Bubeníček OndřejSK Březnice B010.00%
32.Pospíšil Antonín, Horák OndřejSokol Mníšek pod Brdy B010.00%
33.Poslední Pavel, Černý PavelTatran Sedlčany C010.00%
34.Jirkovský Antonín st., Rácz RudolfSlovan Lochovice B010.00%
35.Taller Filip, Kilian VítSokol Mníšek pod Brdy B010.00%
36.Kilian Vít, Skoupil LukášSokol Mníšek pod Brdy B010.00%
37.Soused Milan, Michal RadekSK Březnice B010.00%
38.Pinkava Pavel, Štefan RadkoTTC Příbram A010.00%
39.Soused Milan, Petrovic PavelSK Březnice B020.00%
40.Váňa Miroslav, Máša JanSokol Příbram B020.00%
41.Nguyen Van Vui, Větrovský PetrTJ Chaloupky040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy