Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Okresní soutěž
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Mazal Jiří, Toman MartinStřelice "B"30100.00%
2.Čermák Vitězslav, Svoboda OndřejN. Bránice "C"30100.00%
3.Stoklasa Jaromír, Jan MartinSyrovice "A"30100.00%
4.Jouklová Pavlína, Hanuš PavelSyrovice "A"30100.00%
5.Ferdus Pavel, Kouba TomášOřechov "C"20100.00%
6.Červinka Jakub, Beneš MiroslavLomnička "C"20100.00%
7.Urbanec Martin, Urbanec VítekPrace "C"20100.00%
8.Ševčenko Igor, Gajdoštín TomášPrace "C"20100.00%
9.Pyrochta David, Šimeček RadekŘeznovice "I"3175.00%
10.Nesrsta Zdeněk, Kačur Michal st.Ořechov "C"3175.00%
11.Pyrochta Lubomír, Semrád MarcelŘeznovice "I"1150.00%
12.Hrabec Tomáš, Hrabec Pavel ml.Lomnička "C"1150.00%
13.Doležal Jiří, Kagohara YoshikiSK Kuřim "C"1150.00%
14.Bíla Michal, Munduch BohumírN. Bránice "C"2250.00%
15.Pirožek Tomáš, Zabloudil AdamHrušovany "C"2340.00%
16.Kříž Jindřich, Ondrášek PeterNosislav "C"1233.33%
17.Pirožek David, Pirožek PetrHrušovany "C"1420.00%
18.Beneš Miroslav, Klouda RadimLomnička "C"020.00%
19.Prokeš Jan, Hudec TomášSyrovice "B"020.00%
20.Pavelec Šimon, Burda LukášRebešovice "E"020.00%
21.Kouba Tomáš, Kačur Michal ml.Ořechov "C"020.00%
22.Kagohara Yoshiki, Sehnal RichardSK Kuřim "C"020.00%
23.Raus Jan, Sehnal RichardSK Kuřim "C"020.00%
24.Ostřížek Vít, Spáčil OldřichSyrovice "B"030.00%
Dvojice, které odehrály méně než 2 zápasy
1.Habas Bronislav, Peška PetrStřelice "B"10100.00%
2.Hron Petr, Matuška RomanMělčany10100.00%
3.Kagohara Yoshiki, Raus JanSK Kuřim "C"10100.00%
4.Hrdý Petr st., Zemachová LucieRebešovice "E"10100.00%
5.Chumela Ondřej, Slouk MartinNosislav "C"10100.00%
6.Makovický Tomáš, Doupovec AlešŘeznovice "I"10100.00%
7.Pazourková Lada, Kučera PetrStřelice "B"10100.00%
8.Toman Martin, Brückner JaroslavStřelice "B"10100.00%
9.Toman Martin, Pazourková LadaStřelice "B"10100.00%
10.Brückner Jaroslav, Habas BronislavStřelice "B"10100.00%
11.Haška Jiří, ČECH MartinMělčany10100.00%
12.Hron Jiří, Hron PetrMělčany10100.00%
13.Veselý Šimon, Ruber PavelOstopovice "C"10100.00%
14.Pyrochta Lubomír, Makovický TomášŘeznovice "I"10100.00%
15.Kulíšek Jan, Čermák VitězslavN. Bránice "C"10100.00%
16.Sekanina Lubomír, Ruber PavelOstopovice "C"10100.00%
17.Klíma Jiří, Hrdý Petr st.Rebešovice "E"10100.00%
18.Chvátal Vladislav, Ruber PavelOstopovice "C"10100.00%
19.Veselý Šimon, Chvátal VladislavOstopovice "C"10100.00%
20.Urbanec Martin, Ševčenko IgorPrace "C"10100.00%
21.Michalek Antonín, Kubiš MatějOstopovice "C"10100.00%
22.Hudec Tomáš, Hudec LukášSyrovice "B"010.00%
23.Raus Jan, Vojanec LukášSK Kuřim "C"010.00%
24.Zelený Michal, Kubiš MatějOstopovice "C"010.00%
25.Rylich Bohuslav, Mušálek PavelNosislav "C"010.00%
26.Kučera Petr, Tomšů LadislavStřelice "B"010.00%
27.Hrabec Tomáš, Klouda RadimLomnička "C"010.00%
28.Sekaninová Kateřina, Burda LukášRebešovice "E"010.00%
29.Kučera Petr, Marek DanielStřelice "B"010.00%
30.Ševčenko Igor, Paulík Karel ml.Prace "C"010.00%
31.Gajdoštín Ivan, Paulík Karel st.Prace "C"010.00%
32.Urbanec Vítek, Gajdoštín TomášPrace "C"010.00%
33.Španiel Libor, Lang AdamNosislav "C"010.00%
34.Chumela Ondřej, Lang AdamNosislav "C"010.00%
35.Němec Leopold, Horký VladislavLomnička "C"010.00%
36.Haška Jiří, Matuška RomanMělčany010.00%
37.Vašek Pavel, Hron PetrMělčany010.00%
38.Sehnal Richard, Burkart FilipSK Kuřim "C"010.00%
39.Hrdý Petr st., Burda LukášRebešovice "E"010.00%
40.Pavelec Šimon, Zemachová MonikaRebešovice "E"010.00%
41.Vašek Pavel, Matuška RomanMělčany010.00%
42.Španiel Libor, Chumela OndřejNosislav "C"010.00%
43.Raus Jan, Němec FilipSK Kuřim "C"010.00%
44.Paulík Karel ml., Paulík Karel st.Prace "C"010.00%
45.Gajdoštín Ivan, Ševčenko IgorPrace "C"010.00%
46.Pavelec Šimon, Cypris LiborRebešovice "E"010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy