Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Okresní přebor 1.třída
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Richter Jaroslav ml., Bartoň MilanSokol Libčice nad Vltavou B30100.00%
2.Švarc Martin, Vodňanský MartinTJ Sokol Roztoky B20100.00%
3.Eibich Jan, Žáček JosefTJ Sokol Roztoky B20100.00%
4.Kilian Vít, Zamazal PavelTJ Sokol Mníšek pod Brdy C20100.00%
5.Fischer Jiří, Deré MichalSokol Černošice A2166.67%
6.Ptáčník Martin, Redlich MichalSK Viktorie Ořech A1150.00%
7.Řízek Jiří, Hozman BohumilTJ Viktoria Vestec B1150.00%
8.Tesař Ondřej, Kozel VilémTJ Úholičky B1150.00%
9.Kratochvíl Jiří, Freisleben RobinTJ Sokol Unětice A1150.00%
10.Potužník Václav, Faltin MilošTJ Sokol Unětice A1150.00%
11.Urban Roman, Vodička JiříSokol Lety A1150.00%
12.Vávra Aleš, Hlaváč JanSK Viktorie Ořech B1150.00%
13.Barcal Petr, Nágr PavelSokol Rudná B1150.00%
14.Růžička Petr, Cimler LukášSokol Černošice A1233.33%
15.Dvořák Pavel, Květoň JanSokol Lety A1233.33%
16.Ráb Václav, Jungvirt TomášTJ Viktoria Vestec B020.00%
17.Rein Tomáš, Čierny AlexanderSK Viktorie Ořech B020.00%
Dvojice, které odehrály méně než 2 zápasy
1.Podrápský Jaroslav, Manek JakubSokol Libčice nad Vltavou B10100.00%
2.Bujárek Milan, Zamazal PavelTJ Sokol Mníšek pod Brdy C10100.00%
3.Skoupil Lukáš, Polavka ZdeněkTJ Sokol Mníšek pod Brdy C10100.00%
4.Krasničan Jaroslav, Ptáčník MartinSK Viktorie Ořech A10100.00%
5.Skřivánek Jiří, Škoda JiříSK Viktorie Ořech A10100.00%
6.Nykl Václav, Vodička JiříSokol Lety A10100.00%
7.Mitáš Josef, Sedmík ZdeněkSokol Rudná B10100.00%
8.Skřivánek Jiří, Krasničan JaroslavSK Viktorie Ořech A10100.00%
9.Freisleben Zdeněk, Macháček Pavel st.TJ Sokol Mníšek pod Brdy C010.00%
10.Ducháčková Radka, Dvořák JiříTJ Úholičky B010.00%
11.Sedmík Zdeněk, Vraštil PetrSokol Rudná B010.00%
12.Vávra Aleš, Rein TomášSK Viktorie Ořech B010.00%
13.Sedmík Zdeněk, Křižka VáclavSokol Rudná B010.00%
14.Nágr Pavel, Jelínek VladimírSokol Rudná B010.00%
15.Telipský Josef, Manek JakubSokol Libčice nad Vltavou B010.00%
16.Kurková Marie, Ráb VáclavTJ Viktoria Vestec B010.00%
17.Skoupil Lukáš, Tůma MartinTJ Sokol Mníšek pod Brdy C010.00%
18.Hozman Bohumil, Jungvirt TomášTJ Viktoria Vestec B010.00%
19.Dalihod Jakub, Ducháčková RadkaTJ Úholičky B010.00%
20.Redlich Michal, Škoda JiříSK Viktorie Ořech A010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy