Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Divize
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Smolík Jan, Smolík TomášSokol Kardašova Řečice A30100.00%
2.Maňhal Daniel, Fesl MartinVelešín - Přídolí A20100.00%
3.Pučégl Pavel, Alexa JiříRUFA Bechyně A20100.00%
4.Janošťák Miroslav, Růžička MilanTJ Spartak Kaplice A2166.67%
5.Dvořák Martin, Švrčina TomášTJ Sokol Hluboká nad Vltavou A2166.67%
6.Beneš Petr, Beneš Pavel ml.TJ Spartak Kaplice A2166.67%
7.David Jakub, Kuba MichalTJ Sokol Vodňany B1150.00%
8.Syrovátka Jan, Soldát TomášRUFA Bechyně A1150.00%
9.Kunz Jaroslav, Dvořáček JosefTTC Libín Prachatice A1150.00%
10.Hach Martin, Svoboda DavidTJ Sokol Vodňany B1150.00%
11.Šindelář Radim, Mastný Tomáš ml.Staving Studená B1150.00%
12.Posel Adam, Hunal MartinSokol Kardašova Řečice A020.00%
Dvojice, které odehrály méně než 2 zápasy
1.Fiala Jakub, Soukup Zdeněk ml.ČZ Strakonice Elektrostav B10100.00%
2.Zeman Lukáš, Vařečka OndřejČZ Strakonice Elektrostav B10100.00%
3.Hložek Tomáš, Rychlík JosefTJ Sokol Hluboká nad Vltavou A10100.00%
4.Hunal Martin, Kozel JaroslavSokol Kardašova Řečice A10100.00%
5.Sassmann Jakub, Štědrý JanKST Orel ČB A10100.00%
6.Vonášek Jan, Soukup Zdeněk ml.ČZ Strakonice Elektrostav B10100.00%
7.Žák František, Nitrianský IgorTTC Libín Prachatice A10100.00%
8.Jabůrek Jan, Hložek TomášTJ Sokol Hluboká nad Vltavou A10100.00%
9.Hložek Tomáš, Škoda PetrTJ Sokol Hluboká nad Vltavou A10100.00%
10.Jehně Richard, Losos MarekSK ZD Pojbuky A10100.00%
11.Jindra Miroslav, Ivan EmilSK ZD Pojbuky A010.00%
12.Vlk Jan, Doležal JosefKST Orel ČB A010.00%
13.Děd Lukáš, Novák MartinSK ZD Pojbuky A010.00%
14.David Jakub, Šottner JiříTJ Sokol Vodňany B010.00%
15.Kuba Michal, Hach MartinTJ Sokol Vodňany B010.00%
16.Děd Lukáš, Opolzer PavelSK ZD Pojbuky A010.00%
17.Nitrianský Igor, Halabrín Milan ml.TTC Libín Prachatice A010.00%
18.Hrazdira Patrik, Majer ZbyněkČZ Strakonice Elektrostav B010.00%
19.Maňhal Jan ml., Maňhal Jan st.Staving Studená B010.00%
20.Vraspír Roman, Betka KamilVelešín - Přídolí A010.00%
21.Karas Jaroslav ml., Votava ŠtěpánTJ Sokol Mirotice A010.00%
22.Rojík Marek, Krahulec PetrTJ Sokol Mirotice A010.00%
23.Vraspír Roman, Kamera Josef ml.Velešín - Přídolí A010.00%
24.Vlk Jan, Kvašnovský PetrKST Orel ČB A010.00%
25.Karas Jaroslav ml., Karas DominikTJ Sokol Mirotice A010.00%
26.Nedvěd Matyáš, Sassmann JakubKST Orel ČB A010.00%
27.Votava Štěpán, Rojík MarekTJ Sokol Mirotice A010.00%
28.Maňhal Jan ml., Kameník JaroslavStaving Studená B010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy