Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Krajská soutěž A
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Lojka David, Malčák KarelTJ Sokol Nová Ves u ČB A30100.00%
2.Klečka Jiří, Trnka TadeášTJ Sokol České Budějovice B20100.00%
3.Fišer Martin, Dubravcová AnetaTJ Sokol Lhenice A20100.00%
4.Hůlka Jan, Kudláček ZbyněkTJ Sokol Křemže - Holubov A20100.00%
5.Kárník Pavel, Čelikovský JakubSK Pedagog ČB B20100.00%
6.Skalák Josef st., Bezpalec Martin st.SKST Týn nad Vltavou B2166.67%
7.Dvořák Rudolf, Dvořák JanTJ Spartak Kaplice C1150.00%
8.Zikeš Dalibor, Reitinger JiříTJ Sokol Křemže - Holubov A1150.00%
9.Fišer Vojtěch, Pazderová KláraTJ Sokol České Budějovice B1150.00%
10.Pospíšil Jaroslav, Kratochvílová MirkaTJ Spartak Kaplice C1150.00%
11.Krotký Marek, Havel TomášSK MARTYNA Malovice A1150.00%
12.Farník Jiří, Founě JiříSK Pedagog ČB B1233.33%
13.Kučera Karel, Syrovátka RadekSKST Týn nad Vltavou B1233.33%
14.Laštovička Jan, Novák MartinTJ Sokol Křemže - Holubov B020.00%
15.Fišerová Iveta, Halabrín Milan st.TJ Sokol Lhenice A020.00%
Dvojice, které odehrály méně než 2 zápasy
1.Wimberský Václav, Novák ZdeněkSKP Prachatice10100.00%
2.Wimberský Václav, Šána VáclavSKP Prachatice10100.00%
3.Nedvěd Tomáš, Matuška AlexKST Orel ČB D10100.00%
4.Kolář Otakar, Kadlec PavelSK MARTYNA Malovice A10100.00%
5.Kolář Otakar, Milota MiroslavSK MARTYNA Malovice A10100.00%
6.Vrzal Petr, Blažek BohumírKST Orel ČB D10100.00%
7.Houška Miroslav, Mašek StanislavTJ Sokol Nová Ves u ČB A10100.00%
8.Novák Václav, Fleischmannová KláraTJ Sokol Křemže - Holubov B10100.00%
9.Paleček Vladimír, Mašek StanislavTJ Sokol Nová Ves u ČB A010.00%
10.Předota Karel, Novák ZdeněkSKP Prachatice010.00%
11.Kárník Pavel, Zeman TomášSK Pedagog ČB B010.00%
12.Předota Karel, Kačer JindřichSKP Prachatice010.00%
13.Kozel Josef, Batysta MilanTJ Slávia Prachatice A010.00%
14.Nečasová Natálie, Nedvěd TomášKST Orel ČB D010.00%
15.Novák Václav, Chaloupka PavelTJ Sokol Křemže - Holubov B010.00%
16.Paleček Vladimír, Zdrha DavidTJ Sokol Nová Ves u ČB A010.00%
17.Fišer Vojtěch, Trnka TadeášTJ Sokol České Budějovice B010.00%
18.Pazderová Klára, Kaisler RobertTJ Sokol České Budějovice B010.00%
19., Blažek BohumírKST Orel ČB D010.00%
20.Horčica Michal, Kozel JosefTJ Slávia Prachatice A010.00%
21.Batysta Milan, Stolz KarelTJ Slávia Prachatice A010.00%
22.Kocourek Milan, Stolz KarelTJ Slávia Prachatice A010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy