Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Krajská soutěž B
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Vašek Jan, Břicháček LukášTJ Sokol Mirotice B20100.00%
2.Bílý Marek, Hanus MichalTJ Sokol Písek A20100.00%
3.Černohorský Martin, Ďurišová KateřinaTJ Sokol Písek A20100.00%
4.Soukup Miloslav ml., Vokroj ZdeněkTJ Třebohostice A20100.00%
5.Peterka Václav, Brandýs FrantišekTJ Osek A20100.00%
6.Krahulec Jiří st., Motejzik ZbyněkTJ Sokol Mirotice B1150.00%
7.Soukup Lukáš, Chaluš LiborČZ Strakonice Elektrostav C1150.00%
8.Schoř Libor, Vašátko ZdeněkST Svatá Maří A1150.00%
9.Hrach František ml., Hynek Otakar ml.TJ Sokol Strakonice A1150.00%
10.Bílý Michal, Šottner JiříTJ Sokol Vodňany C1150.00%
11.Jungvirt Josef, Jungvirt RomanTJ Sokol Strakonice A1233.33%
12.Mls Jiří, Mls PavelTJ Blatná A020.00%
13.Marková Ivana, Topinka VáclavTJ Slavoj Protivín B020.00%
14.Fleišman Jaroslav, Macorlík PetrST Svatá Maří A020.00%
15.Pešl Miroslav, Charvát KarelTJ Slovan Černý Dub B020.00%
16.Vařečka Pavel, Mareš ZdeněkTJ Slavoj Protivín B020.00%
Dvojice, které odehrály méně než 2 zápasy
1.Holman Libor, Mrkvička PavelTJ Osek A10100.00%
2.Hrazdira Patrik, Poklop KamilČZ Strakonice Elektrostav C10100.00%
3.Šimoník Vladimír, Bauer Jiří ml.TJ Sokol Vodňany C10100.00%
4.Černý Petr, Švára PetrTJ Sokol Milevsko A10100.00%
5.Ounický Pavel, Trefný JanTJ Blatná A10100.00%
6.Holman Libor, Kozma VáclavTJ Osek A10100.00%
7.Křivanec Josef, Šavrda KarelTJ Třebohostice A10100.00%
8.Kolář Tomáš, Mácha JakubTJ Sokol Milevsko A10100.00%
9.Krejčí Karel, Šavrda KarelTJ Třebohostice A10100.00%
10.Poklop Kamil, Holík BohuslavČZ Strakonice Elektrostav C10100.00%
11.Turek Václav, Šimoník VladimírTJ Sokol Vodňany C010.00%
12.Hrach František ml., Požárek JaroslavTJ Sokol Strakonice A010.00%
13.Sekyra Zbyněk, Húska RadekTJ Slovan Černý Dub B010.00%
14.Trefný Jan, Kostner JiříTJ Blatná A010.00%
15.Švára Petr, Mácha JakubTJ Sokol Milevsko A010.00%
16.Kolář Tomáš, Mácha Luboš st.TJ Sokol Milevsko A010.00%
17.Hanus Michal, Koza TobiášTJ Sokol Písek A010.00%
18.Bílý Marek, Černohorský MartinTJ Sokol Písek A010.00%
19.Húska Radek, Valert RadomírTJ Slovan Černý Dub B010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy