Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Krajská soutěž C
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Lehký Lukáš, Čejna TomášTJ Sokol Lodhéřov A20100.00%
2.Krieger Jakub, Mrázek TomášTJ Sokol Mladá Vožice A20100.00%
3.Bednář Zbyněk, Říha LubošTJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A20100.00%
4.Pašek Felix, Petrásek MartinTJ Jiskra Třeboň B20100.00%
5.Benda Miroslav, Posel AdamTJ Jiskra Třeboň B1150.00%
6.Sirotek Martin, Kulvajt AlešTJ Sokol Sudoměřice u Tábora A1150.00%
7.Urban Martin, Brabec JaroslavTJ Sokol Sudoměřice u Tábora A1150.00%
8.Pudil Milan, Mikuláš MichalTJ Sokol Mladá Vožice A020.00%
9.Lipl Karel, Fitl RadekJindřichův Hradec 1930 A020.00%
10.Peč Ondřej, Račák DavidTJ Sokol Lodhéřov A020.00%
11.Prokop Rostislav, Břicháček MiroslavTJ SDH Nové Dvory A030.00%
Dvojice, které odehrály méně než 2 zápasy
1.Rybák Roman, Rous DavidTJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A10100.00%
2.Lovětínský Tomáš, Lovětínský JiříKatolický dům Dačice z.s.10100.00%
3.Werner Zdeněk, Novák JanTJ Jiskra Třeboň A10100.00%
4.Mastný Tomáš ml., Brada Adam ml.Staving Studená C10100.00%
5.Procházka Petr, Karlík ZdeněkTJ VS Tábor B10100.00%
6.Maňhal Jan st., Mastný Tomáš ml.Staving Studená C10100.00%
7.Karlík Zdeněk, Losos MarekTJ VS Tábor B10100.00%
8.Peckert Ondřej, Mrázek MiroslavJindřichův Hradec 1930 A10100.00%
9.Karlík Zdeněk, Lachout JaroslavTJ VS Tábor B10100.00%
10.Havlík Martin, Havlík ZdeněkKatolický dům Dačice z.s.10100.00%
11.Vytiska Jiří, Votava LiborJindřichův Hradec 1930 A10100.00%
12.Lukjanov Viktor ml., Kameník JaroslavStaving Studená C10100.00%
13.Losos Marek, Procházka PetrTJ VS Tábor B10100.00%
14.Jareš Oldřich, Werner ZdeněkTJ Jiskra Třeboň A10100.00%
15.Macků Tomáš, Havlík ZdeněkKatolický dům Dačice z.s.10100.00%
16.Lachout Jaroslav, Losos LukášTJ VS Tábor B010.00%
17.Vondruška Filip, Holub MartinDDM Soběslav B010.00%
18.Alexa Jaroslav, Boubalík Josef st.TJ SDH Nové Dvory A010.00%
19.Procházka Petr, Tesař VáclavTJ VS Tábor B010.00%
20.Lovětínský Tomáš, Macků TomášKatolický dům Dačice z.s.010.00%
21.Vondruška Filip, Vondruška OldřichDDM Soběslav B010.00%
22.Klabík Vilém, Holub MartinDDM Soběslav B010.00%
23.Král Ludvík ml., Lang VáclavTJ Jiskra Třeboň A010.00%
24.Rybák Roman, Nosek JanTJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A010.00%
25.Lang Václav, Pešek KarelTJ Jiskra Třeboň A010.00%
26.Kameník Jaroslav, Stránský StanislavStaving Studená C010.00%
27.Alexa Jaroslav, Stodola RadekTJ SDH Nové Dvory A010.00%
28.Klabík Vilém, Holub JosefDDM Soběslav B010.00%
29.Alexa Jaroslav, Šimák PavelTJ SDH Nové Dvory A010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy