Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Okresní přebor 2.třída
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Klinga Petr, Telipský JosefSokol Libčice nad Vltavou C30100.00%
2.Freisleben Zdeněk, Macháček Pavel st.TJ Sokol Mníšek pod Brdy D30100.00%
3.Vraštil Petr, Sedmík ZdeněkSokol Rudná C30100.00%
4.Freisleben Radek, Tůma MartinTJ Sokol Mníšek pod Brdy D20100.00%
5.Matoušek Michal, Matoušek TomášSK Viktorie Ořech C2166.67%
6.Kozel Vilém, Carvan MiloslavTJ Úholičky C1150.00%
7.Eibich Jan, Šturm VojtěchTJ Sokol Roztoky C1150.00%
8.Zacharda Aleš, Hruška OndřejSK Viktorie Ořech E1233.33%
9.Pavlín Jiří, Kuchta JiříSK Viktorie Ořech C020.00%
10.Dvořák Jiří, Matousch ŠimonTJ Úholičky C020.00%
11.Lágner Petr, Zmatlík LukášSokol Černošice B020.00%
Dvojice, které odehrály méně než 2 zápasy
1.Čáp Martin, Zmatlík PetrSokol Černošice B10100.00%
2.Rein Tomáš, Soukup VojtěchSK Viktorie Ořech E10100.00%
3.Bulín Zdeněk, Veverka JanSK Viktorie Ořech D10100.00%
4.Rein Tomáš, Šrenk ŠtěpánSK Viktorie Ořech E10100.00%
5.Tůma Martin, Doležal TomášTJ Sokol Mníšek pod Brdy D10100.00%
6.Foltyn Jiří, Wimmerová LucieSokol Rudná C10100.00%
7.Holeček David, Nykl VáclavSokol Lety B10100.00%
8.Škoda Jiří, Veverka JanSK Viktorie Ořech D10100.00%
9.Zmatlík Lukáš, Zmatlík PetrSokol Černošice B10100.00%
10.Charvát Vojtěch, Foltyn JiříSokol Rudná C10100.00%
11.Novák Marek, Veverka JanSK Viktorie Ořech D10100.00%
12.Antoš Vojtěch, Zwiefelhofer JiříTJ Sokol Roztoky C10100.00%
13.Kosek Jiří, Holeček DavidSokol Lety B10100.00%
14.Tolar Petr, Tolar JakubSokol Středokluky A10100.00%
15.Zwiefelhofer Jiří, Fišman AlexandrTJ Sokol Roztoky C010.00%
16.Heřman Miroslav, Veverka Václav st.SK Viktorie Ořech D010.00%
17.Framberk Jan, Richter Jaroslav st.Sokol Libčice nad Vltavou C010.00%
18.Nykl Václav, Knýbel PavelSokol Lety B010.00%
19.Veselý Petr, Souček JanSokol Černošice B010.00%
20.Pavlín Jiří, Kohlík Miroslav ml.SK Viktorie Ořech C010.00%
21.Tkadlec Jaroslav, Richter Jaroslav st.Sokol Libčice nad Vltavou C010.00%
22.Bulín Zdeněk, Veverka Václav ml.SK Viktorie Ořech D010.00%
23.Brejcha Petr, Kamenszki IvanSokol Středokluky A010.00%
24.Tkadlec Jaroslav, Framberk JanSokol Libčice nad Vltavou C010.00%
25.Šrenk Štěpán, Soukup VojtěchSK Viktorie Ořech E010.00%
26.Šteiger Dominik, Čáp MartinSokol Černošice B010.00%
27.Černý Radek, Knýbel PavelSokol Lety B010.00%
28.Kozel Petr, Matousch ŠimonTJ Úholičky C010.00%
29., TJ Úholičky C010.00%
30.Brejcha Petr, Hikl JosefSokol Středokluky A010.00%
31.Pelant Jakub, Vanson PatrickSokol Středokluky A010.00%
32.Wimmerová Lucie, Křižka VáclavSokol Rudná C010.00%
33.Bulín Zdeněk, Veverka Václav st.SK Viktorie Ořech D010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy