Úspěšnost čtyřher - 2.liga mužů sk.B
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Mejzlík Martin, Sigmund IvoTTC MS Brno B40100.00%
2.Hort Tomáš, Lebeda MatyášTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C30100.00%
3.Brát Karel ml., Janovský DanTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C30100.00%
4.Polášek Radovan, Vincek MartinKST Nový Jičín B20100.00%
5.Kanta František, Záboj MatějHB Ostrov C20100.00%
6.Schwab Richard, Kalenský JaroslavTJ Tatran KRPA Hostinné B20100.00%
7.Mareš Erik, Rosu Robert AlexandruSKST Liberec C3175.00%
8.Šenkapoul Petr, Bíza PetrTTC MS Brno B3175.00%
9.Nedbálek Michal, Dufek JanKST Zlín3175.00%
10.Dzida Jan, Tomica DanielKST Slezan Opava2166.67%
11.Palbuchta Jiří, Ságl OndřejTJ Holásky2166.67%
12.Chrást Roman, Babák PetrTJ Holásky2166.67%
13.Ondrovčák Miroslav, Vybíral MarekKST Sokol Znojmo-Orel Únanov2166.67%
14.Smola Igor, Čermák MarekTJ Sokol Studená I.2250.00%
15.Pavlík Tibor, Vincek MartinKST Nový Jičín B1150.00%
16.Svoboda Lukáš I., Přikryl AlešKST Blansko1150.00%
17.Gireth Pavel, Protiva LubošSKST Liberec C2250.00%
18.Dzida Lukáš, Knybel KamilKST Slezan Opava1150.00%
19.Bárta Daniel, Jadrný ŠimonHB Ostrov C1150.00%
20.Pavlík Tibor, Kratochvíl TomášKST Nový Jičín B1150.00%
21.Soukup Adam, Otáhal BořekKST Zlín1150.00%
22.Sixta Vít, Klimenta MatějTJ Tatran KRPA Hostinné B1150.00%
23.Tomaniec Jiří, Gráf JiříSKST Baník Havířov C2250.00%
24.Veselý Lukáš, Vaculík MiloslavKST Blansko1233.33%
25.Kyncl Jiří, Pych Luděk ml.TJ Sadská1233.33%
26.Doležal Ondřej, Korbel Filip ml.TJ Sokol Studená I.1325.00%
27.Brhel Štěpán, Hromek FilipSKST Stavoimpex Hodonín B1325.00%
28.Valeš Jakub, Jakubský FilipTJ Tatran KRPA Hostinné B020.00%
29.Masnica Michal, Polášek RadovanKST Nový Jičín B020.00%
30.Košťál Daniel, Rusnák AlešSKST Baník Havířov C020.00%
31.Vybíral Lukáš, Svoboda AlešKST Sokol Znojmo-Orel Únanov020.00%
32.Kalenský Jaroslav, Šorm Luboš ml.TJ Tatran KRPA Hostinné B020.00%
33.Svoboda Petr, Růžička FilipSKST Stavoimpex Hodonín B030.00%
34.Dolejší Stanislav, Trajhan MiroslavTJ Sadská030.00%
Dvojice, které odehrály méně než 2 zápasy
1.Vybíral Marek, Vybíral LukášKST Sokol Znojmo-Orel Únanov10100.00%
2.Bárta Daniel, Novák AlešHB Ostrov C10100.00%
3.Přikryl Aleš, Svoboda Lukáš II.KST Blansko10100.00%
4.Mikeska Jaroslav, Růžička FilipSKST Stavoimpex Hodonín B10100.00%
5.Baroš Antonín, Bača Jaroslav ml.SKST Baník Havířov C10100.00%
6.Soukup Adam, Král FilipKST Zlín10100.00%
7.Vondráček Filip, Záboj MatějHB Ostrov C010.00%
8.Vondráček Filip, Sivera AdamHB Ostrov C010.00%
9.Dzida Jan, Dzida LukášKST Slezan Opava010.00%
10.Košťál Daniel, Slaný VojtěchSKST Baník Havířov C010.00%
11.Knybel Kamil, Tomica DanielKST Slezan Opava010.00%
12.Forman Libor, Vybíral LukášKST Sokol Znojmo-Orel Únanov010.00%
13.Ondrovčák Miroslav, Vybíral MatoušKST Sokol Znojmo-Orel Únanov010.00%
14.Vranka Ondřej, Král FilipKST Zlín010.00%
15.Záboj Matěj, Bártík TomášHB Ostrov C010.00%
16.Knybel Kamil, Vitásek AdamKST Slezan Opava010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy