Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Okresní přebor
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Zaťko Karel, Hlobil AlbertSKST Hodonín F30100.00%
2.Kůřil Pavel ml., Pantlík LadislavTJ Vlast Ježov z.s. B30100.00%
3.Hála Josef, Hála ZbyněkT.J. Sokol Svatobořice B30100.00%
4.Oláh Eduard, Ráb FrantišekTJ Sokol Lužice A20100.00%
5.Palán František, Chimiák PetrT.J. Sokol Svatobořice B20100.00%
6.Dřevojan Martin, Komoň RichardTJ Sokol Veselí nad Moravou A10100.00%
7.Boruta Vladislav, Boruta MatějTJ Sokol Vracov z.s. C10100.00%
8.Dřevojan Martin, Dufek JosefTJ Sokol Veselí nad Moravou A10100.00%
9.Trcala Miroslav, Šnajdr RadomírTJ Sokol Vracov z.s. C10100.00%
10.Šnajdr Michal, Trcala MiroslavTJ Sokol Vracov z.s. C10100.00%
11.Palán František, Podveský PavelT.J. Sokol Svatobořice B10100.00%
12.Blaha Stanislav, Ingr LukášSK Čejč z.s. A10100.00%
13.Mikl Antonín, Křižka MartinTělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A10100.00%
14.Boruta Vladislav, Boruta VladislavTJ Sokol Vracov z.s. C10100.00%
15.Werner Jan, Sytař TomášTělocvičná jednota Sokol Kyjov B10100.00%
16.Charvát Vít st., Hrbáček MilanSK Baník Ratíškovice C10100.00%
17.Mlynár Radoslav, Ráček LadislavSKST Dubňany B10100.00%
18.Boruta Matěj, Trcala MiroslavTJ Sokol Vracov z.s. C10100.00%
19.Tomeček Karel, Látal RomanTJ Jiskra Strážnice z.s. D10100.00%
20.Marada Tomáš, Chvátal Antonín st.TJ Vlast Ježov z.s. B10100.00%
21.Břeský Zdeněk, Marek JakubTJ Jiskra Strážnice z.s. D10100.00%
22.Smolka Longin, Křižka MartinTělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A10100.00%
23.Jamný Pavel, Teturová BarboraTJ Jiskra Strážnice z.s. D10100.00%
24.Dřevojan Martin, Umšajt IvanTJ Sokol Veselí nad Moravou A10100.00%
25.Kůřil Pavel st., Marada TomášTJ Vlast Ježov z.s. B10100.00%
26.Benadová Nikola, Nešpor Rostislav st.Tělovýchovná jednota Mikulčice C10100.00%
27.Břeský Zdeněk, Teturová BarboraTJ Jiskra Strážnice z.s. D10100.00%
28.Kuchařič Jiří ml., Hradil KryštofSK Baník Ratíškovice C3175.00%
29.Konečný Miroslav, Mikula JánTJ Sokol Lužice A2166.67%
30.Rybecký Jakub, Příkaský LiborSKST Rohatec C2166.67%
31.Nešpor Rostislav st., Hubáček VojtěchTělovýchovná jednota Mikulčice C1150.00%
32.Elznic Drahomír, Jarýn JiříTělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A2250.00%
33.Látal Roman, Marek JakubTJ Jiskra Strážnice z.s. D1150.00%
34.Rosek Pavel, Budiš TomášSKST Dubňany B1150.00%
35.Marada Tomáš, Kostelanský StanislavTJ Vlast Ježov z.s. B1150.00%
36.Pozděch Josef, Werner JanTělocvičná jednota Sokol Kyjov B1150.00%
37.Jirásek Petr, Blaha StanislavSK Čejč z.s. A1233.33%
38.Rybecký Marek, Rybecký JakubSKST Rohatec C010.00%
39.Nikl František, Šnajdrová MonikaTJ Sokol Vracov z.s. C010.00%
40.Morávek Ondřej, Lipa MartinTJ Jiskra Strážnice z.s. D010.00%
41.Smolka Longin, Mikl AntonínTělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A010.00%
42.Hubačka Miroslav, Dostálová AdélaTělovýchovná jednota Mikulčice C010.00%
43.Smutný Antonín, Hrabec PavelSK Čejč z.s. A010.00%
44.Budiš Tomáš, Chludil RadekSKST Dubňany B010.00%
45.Mlynár Radoslav, Kotásková MichaelaSKST Dubňany B010.00%
46.Salaba Petr, Luzum JaroslavSKST Rohatec C010.00%
47.Charvát Vít st., Zdařilová MartinaSK Baník Ratíškovice C010.00%
48.Marada Petr, Jakubíček MatějSK Čejč z.s. A010.00%
49.Klimeš Jakub, Fric MilanTělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A010.00%
50.Komosný Miloslav, Oláh EduardTJ Sokol Lužice A010.00%
51.Vymyslický Stanislav st., Vymyslický Stanislav ml.SKST Rohatec C010.00%
52.Staněk Michal, Hubačka MiroslavTělovýchovná jednota Mikulčice C010.00%
53.Konečný Lubomír, Hlahůlek EmilTJ Sokol Veselí nad Moravou A010.00%
54.Smutný Antonín, Lažek MarekSK Čejč z.s. A010.00%
55.Pařízek Richard, Maděrič ZdeněkSKST Hodonín F010.00%
56.Kotásková Petra, Mlynár RadoslavSKST Dubňany B010.00%
57.Maděrič Zdeněk, Kočvara VítSKST Hodonín F010.00%
58.Teturová Barbora, Morávek OndřejTJ Jiskra Strážnice z.s. D010.00%
59.Jakubčík František, Sytař TomášTělocvičná jednota Sokol Kyjov B010.00%
60.Pozděch Josef, Chimiak StanislavTělocvičná jednota Sokol Kyjov B010.00%
61.Hubáček Vojtěch, Hubačka MiroslavTělovýchovná jednota Mikulčice C010.00%
62.Bartoník Jakub, Glos TomášTělovýchovná jednota Mikulčice C010.00%
63.Maděrič Zdeněk, Pijáček LukášSKST Hodonín F010.00%
64.Štefánek Vlastimil, Umšajt IvanTJ Sokol Veselí nad Moravou A010.00%
65.Smutný Antonín, Jakubíček MatějSK Čejč z.s. A010.00%
66.Ráček Ladislav, Rosek PavelSKST Dubňany B010.00%
67.Kůřil Pavel st., Kůřil Pavel ml.TJ Vlast Ježov z.s. B010.00%
68.Staněk Michal, Glos TomášTělovýchovná jednota Mikulčice C010.00%
69.Křiva Zdeněk, Šnajdr RadomírTJ Sokol Vracov z.s. C020.00%
70.Vymyslický Stanislav st., Salaba PetrSKST Rohatec C020.00%
71.Moudrý Rostislav, Šikuta MichalTělocvičná jednota Sokol Kyjov B030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy