Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Okresní základ sk. B
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Grabovský Martin, Lipa MartinTJ Jiskra Strážnice z.s. F10100.00%
2.Dočkálek Petr, Zanca AdamTJ Sokol Vracov z.s. D10100.00%
3.Vavřínek Zdeněk, Šibal DenisTělocvičná jednota Sokol Kyjov D10100.00%
4.Vavřínek Zdeněk, Malík RobertTělocvičná jednota Sokol Kyjov D10100.00%
5.Zdařil Petr, Zdařilová MartinaSK Baník Ratíškovice E10100.00%
6.Hodonský Miroslav, Pavka PetrTJ Kovoděl Moravský Písek A10100.00%
7.Halámek Zdeněk, Hodonský MiroslavTJ Kovoděl Moravský Písek A10100.00%
8.Marek Ondřej, Halámek ZdeněkTJ Kovoděl Moravský Písek A10100.00%
9.Marek Ondřej, Pavka PetrTJ Kovoděl Moravský Písek A10100.00%
10.Bednařík Matěj, Šnajdrová MonikaTJ Sokol Vracov z.s. D10100.00%
11.Škoda Roman, Orlová MartaTJ Jiskra Strážnice z.s. F10100.00%
12.Bábík Jan, Dočkálek PetrTJ Sokol Vracov z.s. D10100.00%
13.Šnajdrová Monika, Bábík JanTJ Sokol Vracov z.s. D10100.00%
14.Možíš Jaroslav, Komínek LiborOrel Syrovín B1150.00%
15.Pekárek Miroslav, Šimek MarekSK Čejč z.s. C010.00%
16.Žůrek Tomáš, Večeřa LiborTělovýchovná jednota Sokol Těmice A010.00%
17.Kolaja Josef, Němec LukášOrel Syrovín B010.00%
18.Řihák Jaroslav ml., Hladiš VáclavTělovýchovná jednota Sokol Těmice A010.00%
19.Štefánek Vlastimil, Zůbková LenkaTJ Sokol Veselí nad Moravou C010.00%
20.Valachovič Dalibor, Zdařilová MartinaSK Baník Ratíškovice E010.00%
21.Zelinka Vladimír, Umšajt IvanTJ Sokol Veselí nad Moravou C010.00%
22.Sabáček Šimon, Zdařil PetrSK Baník Ratíškovice E010.00%
23.Bartošek Jaroslav, Kolaja JosefOrel Syrovín B010.00%
24.Matula Marek, Rymeš AdamTělocvičná jednota Sokol Kyjov D010.00%
25.Sabáček Šimon, Valachovič DaliborSK Baník Ratíškovice E010.00%
26.Šibal Denis, Rymeš AdamTělocvičná jednota Sokol Kyjov D010.00%
27.Pekárek Jiří, Pekárková IzabelaSK Čejč z.s. C010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy