Úspěšnost čtyřher - Regionální soutěž III. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Hřeben Stanislav, Sviták LukášTJ Olešná D30100.00%
2.Hašek Zdeněk, Poncar VáclavTJ Lokomotiva Zdice D20100.00%
3.Velvarský Jiří, Herman MarekTJ Olešná D20100.00%
4.Červený Tomáš, Hrdlička TomášTJ Slovan Lochovice D20100.00%
5.Hronza Petr, Hofman VítTJ Praskolesy C1150.00%
6.Šilhavý Petr, Šilhavá IvanaTJ Lokomotiva Zdice E1150.00%
7.Matia Martin, Souček PavelTJ Slovan Lochovice D1150.00%
8.Kuník Ondřej, Rosa VojtěchTJ Broumy B1233.33%
9.Johan Hynek, Franko PetrTJ Lokomotiva Zdice E020.00%
10.Kubíček Nikolas, Hartman JakubTJ Praskolesy C020.00%
11.Hucek Richard, Řejha FilipT.J. Sokol Králův Dvůr D020.00%
12.Sklenář Jakub, Med VáclavT.J. Sokol Hudlice D020.00%
13.Hoskovec Václav, Vodňanský PetrTJ Chaloupky C.020.00%
14.Vais Vladimír, Rosa MikulášTJ Broumy B020.00%
Dvojice, které odehrály méně než 2 zápasy
1.Šimon Jaroslav, Šlosarová JanaTJ Sokol Žebrák F10100.00%
2.Johan Oldřich, Johan JiříTJ Lokomotiva Zdice D10100.00%
3.Dvořák Pavel, Šlosarová JanaTJ Sokol Žebrák F10100.00%
4.Müller Michal ml., Roušal RobinTJ Sokol Žebrák F10100.00%
5.Hašek Zdeněk, Pech LuděkTJ Lokomotiva Zdice D10100.00%
6.Závora Vlastimil, Hlavín PetrTJ Litavan Libomyšl10100.00%
7.Janeček Tomáš, Janeček VáclavTJ Litavan Libomyšl10100.00%
8.Dvořák Pavel, Šimon JaroslavTJ Sokol Žebrák F10100.00%
9.Jelšina Lukáš, Šilhavý PetrTJ Lokomotiva Zdice E10100.00%
10.Hofman Vít, Hartman JakubTJ Praskolesy C10100.00%
11.Průša Oldřich, Sklenář PatrikT.J. Sokol Hudlice D10100.00%
12.Melenec Matěj, Svobodová NikolT.J. Sokol Králův Dvůr D10100.00%
13.Vais Vladimír, Kuksa ZdeněkTJ Broumy B10100.00%
14.Hronza Petr, Hofman KamilTJ Praskolesy C10100.00%
15.Zíma Karel, Pech LuděkTJ Lokomotiva Zdice D10100.00%
16.Pech Luděk, Johan OldřichTJ Lokomotiva Zdice D10100.00%
17.Janeček Václav, Janda JanTJ Litavan Libomyšl010.00%
18.Koudela Daniel, Sklenář PatrikT.J. Sokol Hudlice D010.00%
19.Perlingerová Kateřina, Svobodová NikolT.J. Sokol Králův Dvůr D010.00%
20.Bielčik Ondrej, Hucek RichardT.J. Sokol Králův Dvůr D010.00%
21.Trögler Šimon, Hlaváček JanT.J. Sokol Králův Dvůr D010.00%
22.Štochl Karel, Pekárek OndřejTJ Chaloupky C.010.00%
23.Růžička Jaroslav, Löffelmann JanTJ Chaloupky C.010.00%
24.Vodňanský Petr, Kořínek FrantišekTJ Chaloupky C.010.00%
25.Lorenc Ondřej, Roušal RobinTJ Sokol Žebrák F010.00%
26.Dvořák Pavel, Roušal RobinTJ Sokol Žebrák F010.00%
27.Triner Miroslav, Karel TomášTJ Olešná D010.00%
28.Janeček Tomáš, Závora VlastimilTJ Litavan Libomyšl010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy