Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Krajská soutěž 2B
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Polák Aleš, Casciani LuděkSVČ Rýmařov40100.00%
2.Kolář Vojta, Mlčoch FrantišekTJ Olympia Bruntál B30100.00%
3.Müller Lukáš, Maixner VladimírTTC Šumperk C20100.00%
4.Matějíček Martin, Macík PetrKST Jeseník C20100.00%
5.Skokanová Lenka, Paseka RudolfTTC Šumperk C10100.00%
6.Švéda Marek, Grmela TomášSK Kolšov A10100.00%
7.Jasinský Čestmír, Mlčoch FrantišekTJ Olympia Bruntál B10100.00%
8.Matějíček Martin, Rak TomášKST Jeseník C10100.00%
9.Jelínek Pavel, Drlík ZdeněkTJ Sokol Štíty B10100.00%
10.Hranička Libor, Jandejsek Martin st.TJ Sokol Štíty B10100.00%
11.Švesták Drahoslav, Švéda MarekSK Kolšov A10100.00%
12.Václavík Aleš, Kalaš Miroslav ml.SVČ Rýmařov10100.00%
13.Grmela Tomáš, Zitta DavidSK Kolšov A10100.00%
14.Karger Jan, Vrana TomášTJ Sokol Nový Malín3175.00%
15.Fišr Petr, Slavík OtaTJ Sokol Vrbno pod Pradědem3175.00%
16.Švesták Drahoslav, Zitta DavidSK Kolšov A2166.67%
17.Veiglová Jarmila, Petrek TomášTJ Olympia Bruntál B2166.67%
18.Mazurka Tomáš, Honemann VlastimilSK Kolšov B2166.67%
19.Mazalová Veronika, Krajča RudolfTJ Olympia Bruntál A1150.00%
20.Macík Karel, Dvořák VítekKST Jeseník C1150.00%
21.Švéda Marek, Solařová KvětoslavaSK Kolšov A1150.00%
22.Braný Milan ml., Horák LuděkTJ Sokol Dubicko1150.00%
23.Malý Jiří, Sedláček BohumírTJ Sokol Jestřebí1150.00%
24.Václavík Aleš, Rektořík BronislavSVČ Rýmařov1233.33%
25.Maixner Vladimír, Skokanová LenkaTTC Šumperk C010.00%
26.Daniel Jan ml., Daniel Jan nejml.TJ Sokol Jestřebí010.00%
27.Čermák Martin, Burian JaroslavSK Kolšov B010.00%
28.Los Alois, Burian JaroslavSK Kolšov B010.00%
29.Daniel Jan ml., Straka MichalTJ Sokol Jestřebí010.00%
30.Müller Lukáš, Paseka RudolfTTC Šumperk C010.00%
31.Drlík Zdeněk, Jelínek JiříTJ Sokol Štíty B010.00%
32.Veiglová Jarmila, Kolář VojtaTJ Olympia Bruntál B010.00%
33.Honemann Vlastimil, Čermák MartinSK Kolšov B010.00%
34.Hranička Libor, Jelínek PavelTJ Sokol Štíty B010.00%
35.Neoral Ondřej, Horák FilipTJ Sokol Dubicko020.00%
36.Burian Jaroslav, Žák MilanSK Kolšov B020.00%
37.Krňávek Zdeněk, Jarmara MartinTJ Sokol Jedlí020.00%
38.Slavík Petr, Slavíková KristýnaTJ Sokol Vrbno pod Pradědem020.00%
39.Hostěnský Robert, Kamák ZdenkoTJ Olympia Bruntál A020.00%
40.Hejduk Pavel, Slavík PetrTJ Sokol Vrbno pod Pradědem020.00%
41.Dus Jakub, Kubíček RomanTJ Sokol Nový Malín040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy