Úspěšnost čtyřher - 4. třída B muži
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Veselý Filip, Pekárek VáclavTJ Lokomotiva Vršovice E30100.00%
2.Hájek Alexandr, Lomský GustavTJ AVIA Čakovice F20100.00%
3.Dolanský Roman, Jaroš PetrTJ Lokomotiva Vršovice E20100.00%
4.Farář Petr, Chmelík DavidTJ Sokol Běchovice II C20100.00%
5.Rejent Martin, Pernikář TomášTJ Sokol Běchovice II C20100.00%
6.Hanzal Petr, Hájek LuděkTTC Klánovice D10100.00%
7.Hrdlic Roman, Nový PavelTTC Klánovice D10100.00%
8.Linhart Radek, Satrapa JanTTC Rebel C10100.00%
9.Rašek Eduard, Nosek DavidTTC Rebel C10100.00%
10.Rejent Martin, Brůček FrantišekTJ Sokol Běchovice II C10100.00%
11.Novák Luboš, Provazník LukášTJ Střížkov D10100.00%
12.Provazník Lukáš, Blažek PavelTJ Střížkov D10100.00%
13.Slavata Josef, Handl ErichSlovan KST Bohnice H10100.00%
14.Hanšpach Daniel, Veselý JanTJ Malešice C10100.00%
15.Michálek David, Hrdlic RomanTTC Klánovice D10100.00%
16.Fridrich Miloslav, Zerkal SergeySlovan KST Bohnice H10100.00%
17.Pinkas Jan, Cankař RadekSlovan KST Bohnice H10100.00%
18.Bednář Petr, Šimberský JiříTJ Malešice C2166.67%
19.Novák Luboš, Hejný JakubTJ Střížkov D1150.00%
20.Doležal Karel, Blažek PavelTJ Střížkov D1150.00%
21.Vaněk Martin, Kalista JanTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C1150.00%
22.Kadlec Antonín, Kalina PavelTTC Elizza Praha J1150.00%
23.Sabuka David, Popelka AntonínTJ Sokol Praha - Břevnov A010.00%
24.Dolanský Roman, Černý JakubTJ Lokomotiva Vršovice E010.00%
25.Hanšpach Daniel, Tomek JakubTJ Malešice C010.00%
26.Cankař Radek, Zerkal SergeySlovan KST Bohnice H010.00%
27.Ptáček Jan, Sabuka DavidTJ Sokol Praha - Břevnov A010.00%
28.Richter Jan, Chmelík DavidTJ Sokol Běchovice II C010.00%
29.Popelka Antonín, Dunder JiříTJ Sokol Praha - Břevnov A010.00%
30.Kašpar Ladislav, Karpíšek OndřejTJ AVIA Čakovice F010.00%
31.Ptáček Jan, Popelka AntonínTJ Sokol Praha - Břevnov A010.00%
32.Nový Pavel, Hájek LuděkTTC Klánovice D010.00%
33.Sabuka David, Červenka BorisTJ Sokol Praha - Břevnov A010.00%
34.Dunder Jiří, Ptáček JanTJ Sokol Praha - Břevnov A010.00%
35.Čuda Jan, Hanšpach DanielTJ Malešice C010.00%
36.Kaňka Filip, Puk JaroslavTTC Elizza Praha J010.00%
37.Žydel Jan, Zázvorka JanTJ AVIA Čakovice F010.00%
38.Baxa Karel, Kalista JanTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C010.00%
39.Linhart Radek, Rašek EduardTTC Rebel C010.00%
40.Siblík Michal, Bauer RadekTJ Pankrác D020.00%
41.Holub Martin, Adam VáclavTJ Pankrác D020.00%
42.Hadrava Petr, Dalešický TomášTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy