Úspěšnost čtyřher - Regionální přebor IV. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Vlášek Aleš, Kárník VladimírTJ Nahořany A30100.00%
2.Borůvka Petr, Zítko PavelTJ Sokol České Meziříčí C30100.00%
3.Kovalčík Josef, Kulhavý PetrTJ Sokol Libchyně B30100.00%
4.Postupa Jan, Kučera JanTJ Sokol Česká Skalice E20100.00%
5.Hamza Daniel, Závoďančík MartinTJ Sokol Česká Skalice E20100.00%
6.Voborník Petr, Vlášek KamilTJ Nahořany A2166.67%
7.Karel Jiří, Coufal PavelTJ Sokol Jasenná C1150.00%
8.Hubka Tomáš, Vacek VladimírTJ Sokol Libchyně B1150.00%
9.Nývlt Petr, Marek PavelSKIPINEX Dolní Radechová A1150.00%
10.Kočica Michal, Vejroch JiříTJ Jiskra Jaroměř G1150.00%
11.Čáp Petr, Kuťák VladimírTJ Sokol Česká Skalice D1150.00%
12.Cohorna Petr ml., Zajíček MilošTJ Sokol Velká Jesenice B020.00%
13.Šimůnek Josef, Koblása LubomírTJ Horní Kostelec C020.00%
Dvojice, které odehrály méně než 2 zápasy
1.Sedláček Petr, Dubnová AlenaTJ Sokol Jasenná C10100.00%
2.Herzog Antonín, Štencl JosefTJ Sokol Zbečník B10100.00%
3.Dvořáčková Naděžda, Cimburek JaroslavTJ Sokol Česká Skalice D10100.00%
4.Štencl Josef, Červený KarelTJ Sokol Zbečník B10100.00%
5.Vacek Vladimír, Stejskal JiříTJ Sokol Libchyně B10100.00%
6.Dubnová Alena, Samek DavidTJ Sokol Jasenná C10100.00%
7.Liška Lukáš, Lišková KateřinaTJ Horní Kostelec C10100.00%
8.Friede Norbert, Sadílek JanTJ Sokol Zbečník B10100.00%
9.Javornický Aleš, Čermák JiříTJ Sokol České Meziříčí C10100.00%
10.Hardubejová Anna, Divecký VáclavTJ Jiskra Jaroměř G10100.00%
11.Seidl Pavel, Vlček PetrTJ Sokol Horní Radechová A10100.00%
12.Morávek Pavel, Nýč BohuslavSKIPINEX Dolní Radechová A10100.00%
13.Vaněk František, Šťovíček TomášTJ Horní Kostelec C10100.00%
14.Vrabec Vítězslav, Nápravník OndřejTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G10100.00%
15.Rais Tomáš, Nýč BohuslavSKIPINEX Dolní Radechová A10100.00%
16.Nováková Štěpánka, Slavík StanislavTJ START Náchod A010.00%
17.Hardubejová Anna, Kuneš JanTJ Jiskra Jaroměř G010.00%
18.Vítek Josef, Gorol AdamTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G010.00%
19.Štencl Josef, Friede NorbertTJ Sokol Zbečník B010.00%
20.Holeček David, Kuhajdíková PavlínaTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G010.00%
21.Liška Lukáš, Šťovíček TomášTJ Horní Kostelec C010.00%
22.Hrstka Milan, Koblása LubomírTJ Horní Kostelec C010.00%
23.Dörrová Iva, Tlapák VratislavTJ START Náchod A010.00%
24.Holeček David, Cejnarová TerezaTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G010.00%
25.Nováková Štěpánka, Šimůnková HanaTJ START Náchod A010.00%
26.Šolc Zdeněk st., Slavík StanislavTJ START Náchod A010.00%
27.Cohorna Petr st., Vohralík PavelTJ Sokol Velká Jesenice B010.00%
28.Králíček Jaromír, Gonák AlešTJ Sokol Horní Radechová A010.00%
29.Nováček Jiří, Čermák JiříTJ Sokol České Meziříčí C010.00%
30.Dubnová Alena, Karel JiříTJ Sokol Jasenná C010.00%
31.Samek David, Sedláček PetrTJ Sokol Jasenná C010.00%
32.Cejnarová Tereza, Kuhajdíková PavlínaTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G010.00%
33.Gorol Adam, Matuška TomášTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G010.00%
34.Kuťák Vladimír, Špetla JaromírTJ Sokol Česká Skalice D010.00%
35.Herzog Antonín, Štencl Josef ml.TJ Sokol Zbečník B010.00%
36.Kuneš Jan, Vejroch JiříTJ Jiskra Jaroměř G010.00%
37.Lanta Robert, Seidl PavelTJ Sokol Horní Radechová A010.00%
38.Koblížek Jiří, Vlček PetrTJ Sokol Horní Radechová A010.00%
39.Vojtas Miloš, Vohralík PavelTJ Sokol Velká Jesenice B010.00%
40.Cimburek Jaroslav, Špetla JaromírTJ Sokol Česká Skalice D010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy