Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Krajská soutěž 1.třídy B
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Kulíšek Marek, Hendrych JanAero Odolena Voda40100.00%
2.Dohnal Jaroslav, Šturc JiříST Benešov A20100.00%
3.Michal Jiří, Beneš TomášTJ Neratovice B20100.00%
4.Kaňka Luděk st., Blecha DavidTTC Bělá pod Bezdězem B10100.00%
5.Kaipr Petr, Matějka MartinSokol Libice nad Cidlinou10100.00%
6.Pácha Robin, Oplt MiroslavAŠ Mladá Boleslav B10100.00%
7.Dohnal Jaroslav, Barta IvanST Benešov A10100.00%
8.Randák Adam, Břetenář PetrSokol Krchleby A10100.00%
9.Kapras Karel, Lapka MiroslavTTC Bělá pod Bezdězem B10100.00%
10.Dvořák Zdeněk, Němeček JakubTJ Neratovice B10100.00%
11.Strnad Richard, Ivan MilanTTC Brandýs n.L C10100.00%
12.Čeřovský Petr, Pácha RobinAŠ Mladá Boleslav B10100.00%
13.Grill Josef, Kaňka Luděk st.TTC Bělá pod Bezdězem B10100.00%
14.Kouřil Lubomír, Šťastný VladislavAŠ Mladá Boleslav B10100.00%
15.Kaňka Luděk st., Lapka MiroslavTTC Bělá pod Bezdězem B10100.00%
16.Čech Jiří, Veselý PavelSokol Kosmonosy A2166.67%
17.Kučera Pavel, Randák AdamSokol Krchleby A2166.67%
18.Pilner Jaroslav, Šembera KarelST EUROMASTER Kolín2166.67%
19.Cacek Tomáš, Hluchý MarekSokol Rudná2166.67%
20.Paroulek Milan, Matějka MartinSokol Libice nad Cidlinou1150.00%
21.Pekárek František st., Procházka RomanSokol Libice nad Cidlinou1150.00%
22.Pěnkava Luboš, Vaigl MartinST Benešov A1150.00%
23.Semrád Petr, Strnadová KarolínaSokol Velké Popovice A2250.00%
24.Lambert Zbyněk, Stupavský MilanSokol Velké Popovice A2250.00%
25.Botka Jan, Havlík VítAŠ Mladá Boleslav B1150.00%
26.Mazurkiewicz Ivo, Lhoták JakubST EUROMASTER Kolín2250.00%
27.Bittner Miloslav, Doležal MartinSokol Krchleby A1150.00%
28.Fišer Štefan, Richter Jaroslav ml.Sokol Libčice nad Vltavou A1150.00%
29.Sauer Ondřej, Dvořák ZdeněkTJ Neratovice B1150.00%
30.Kaňka Jakub, Blecha DavidTTC Bělá pod Bezdězem B010.00%
31.Paroulek Milan, Procházka RomanSokol Libice nad Cidlinou010.00%
32.Zvolský Miroslav, Vaigl MartinST Benešov A010.00%
33.Pelant Jiří, Primáč VojtěchTTC Brandýs n.L C010.00%
34.Kaňka Jakub, Slobodzian JakubTTC Bělá pod Bezdězem B010.00%
35.Michal Jiří, Weisser PetrTJ Neratovice B010.00%
36.Ivan Milan, Bessenyey VaszilTTC Brandýs n.L C010.00%
37.Fišer Štefan, Richter VojtěchSokol Libčice nad Vltavou A010.00%
38.Niems Dušan, Pácha RobinAŠ Mladá Boleslav B010.00%
39.Schmelz Richard, Topol MartinAero Odolena Voda020.00%
40.Berný Jan, Topol MartinAero Odolena Voda020.00%
41.Bittner Miloslav, Boháč MilanSokol Krchleby A020.00%
42.Šulc Dalibor, Slaměník RichardSokol Libčice nad Vltavou A030.00%
43.Frýdl Miloš, Plecitý LukášSokol Rudná030.00%
44.Bříška Jan, Lauber JakubSokol Kosmonosy A030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy